رفتن به مطلب

نظر سنجی:کارت R9 280X یا GTX 760

اشتراک گذاری

کارت R9 280X یا Gtx 760  

179 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدوم از این کارت ها تو گیم بهتر عمل میکنه؟ و کدوم خریدش بصرفه تره!

• GTX 760
      28
    • R9 280X
      151

Recommended Posts

درود دوستان عزیز  @};- 

چند وقتیه که میخام یه کارت خوب بگیرم فقط واسه گیم میخام/بعد چند وقت تحقیق و.. بلاخره به دوتا کارت رسیدم GTX 760 و R9 280X 

که تقریبا تو یه رنج قیمت ان/بودجه ام برا گرافیک 1200 تومنه مانیتورم هم 19 اینچه که بعدا میخام یه 22 اینچ بگیرم/در کل از دوستان میخام تو نظر سنجی شرکت کنن و نظر شون هم بگن که چرا 760 رو انتخاب میکنن یا280x رو.

پیشاپیش تشکر از همه دوستان

ویرایش شده توسط مهران شمس کی
لینک به دیدگاه

• ارسال 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام برادر

یه چیزی رو میخواستم بگم نمیدونم حرفم درسته یا نه ولی بر اساس تجربیات دیگران اینو میگم :D

قربونت اصلا مقایست اشتباهه

شما باید R9280X رو با GTX770 مقایسه کنی

مدل R9 270X با GTX760 هم رده هست

این دوتا رو ببین از یه شرکتن تفاوت قیمت زیادی هم ندارن

http://lioncomputer.ir/product/3088/MSI%20GTX%20770%20Gaming%20TF%20IV%20OC%202GB%20GDDR5/

http://lioncomputer.ir/product/3711/MSI%20R9%20280X%20Gaming%20OC%20TF%20IV%20BF4%20Edition%203GB%20GDDR5/

ولی مقایسه دوتا کارتو ببین

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R9-280X-vs-GeForce-GTX-770

ویرایش شده توسط mostafa3123
لینک به دیدگاه

سلام برادر

یه چیزی رو میخواستم بگم نمیدونم حرفم درسته یا نه ولی بر اساس تجربیات دیگران اینو میگم :D

قربونت اصلا مقایست اشتباهه

شما باید R9280X رو با GTX770 مقایسه کنی

مدل R9 270X با GTX760 هم رده هست

سلام عزیز

دوست عزیز من که مقایسه نکردم/فقط میخام یکی از این دوتا بگیرم که از دوستان خواستم کمکم کنن که کدوم بصره تره

لینک به دیدگاه

خب دوست من معلومه 280 بهتره برو بخر جای مارو هم تو گیم خالی کن 

دوستمون هم درست میگه 280 رو با 770 مقایسه میکنن نه با 760

لینک به دیدگاه

خب دوست من معلومه 280 بهتره برو بخر جای مارو هم تو گیم خالی کن 

دوستمون هم درست میگه 280 رو با 770 مقایسه میکنن نه با 760

دوست عزیز بازم میگه مقایسه نیست فقط از اساتید و دوستان میخام کمکم کنن/ شاید 280 ایکس  تو بعضی بازی ها ضعف نشون بده یا ...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بازم میگه مقایسه نیست فقط از اساتید و دوستان میخام کمکم کنن/ شاید 280 ایکس  تو بعضی بازی ها ضعف نشون بده یا ...

مهران جان ببین اگه بخوای از بازی بیشتر لذت ببری و بعضی بازیارو روون تر بیاری GTX770 رو بخر چون انویدیا بیشتر به درد گیم میخوره

النم ببین اکثرا توی بازیا 780ti از r9 290x بالاتره اما اگه میخوای یه سیستم بروز تر داشته باشی و از نظر نرم افزار و سخت افزار جدیدتر بشه از r9280x استفاده کن

برو توی سایت guru3d.com اکثر کارت گرافیک معروف بررسی تخصصی شدن اونجا میتونی راحت تر تصمیم بگیری

لینک به دیدگاه

مهران جان ببین اگه بخوای از بازی بیشتر لذت ببری و بعضی بازیارو روون تر بیاری GTX770 رو بخر چون انویدیا بیشتر به درد گیم میخوره

النم ببین اکثرا توی بازیا 780ti از r9 290x بالاتره اما اگه میخوای یه سیستم بروز تر داشته باشی و از نظر نرم افزار و سخت افزار جدیدتر بشه از r9280x استفاده کن

برو توی سایت guru3d.com اکثر کارت گرافیک معروف بررسی تخصصی شدن اونجا میتونی راحت تر تصمیم بگیری

تشکر از شما دوست خوبم

من خودمم تو فکر 770 هستم البته asus خیلی دلم میخاد که الان گرون شده/ولی با بودجه ای که دارم نمیشه 770 بگیرم!

لینک به دیدگاه

تشکر از شما دوست خوبم

من خودمم تو فکر 770 هستم البته asus خیلی دلم میخاد که الان گرون شده/ولی با بودجه ای که دارم نمیشه 770 بگیرم!

بودجه 770 با 280x یکیه فقط 770 نزدیک 50 تومن ارزونتره!!!!!!!

تو همین فروشگاه لیون هم هردوتاشون موجودن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تشکر از شما دوست خوبم

درود

خب اینم راه حل داره دوست بزرگوار و خرید کارکردشه که میتونی با زدن یه تایپیک پیدا و خریداری کنی 

تو پاسخ نظرسنجی هم 280x بهتر از 760 هست و ارزش بودجشو داره و هم 770 که دوستان راهنمایی کردن شمارو 

لینک به دیدگاه

بودجه 770 با 280x یکیه فقط 770 نزدیک 50 تومن ارزونتره!!!!!!!

تو همین فروشگاه لیون هم هردوتاشون موجودن

داداش ولی برند سایفر 1180 تومنه 

http://lioncomputer.ir/product/3635/Sapphire%20R9%20280X%20OC%20Dual-X%203GB%20GDDR5/

لینک به دیدگاه

درود

خب اینم راه حل داره دوست بزرگوار و خرید کارکردشه که میتونی با زدن یه تایپیک پیدا و خریداری کنی 

تو پاسخ نظرسنجی هم 280x بهتر از 760 هست و ارزش بودجشو داره و هم 770 که دوستان راهنمایی کردن شمارو 

سلام عطا جان خوبی عزیز

هیچ وقت به خریدن گرافیک کارکرده فک نکرده بودم-الان که فک میکنم 770 کارکرده بگیرم هم خیلی ارزونتره هم خیلی بصرفه تر و بهتره

خیلی ممنون از راهنماییت عطا جان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان خوبی عزیز

هیچ وقت به خریدن گرافیک کارکرده فک نکرده بودم-الان که فک میکنم 770 کارکرده بگیرم هم خیلی ارزونتره هم خیلی بصرفه تر و بهتره

خیلی ممنون از راهنماییت عطا جان

درود بر شما / مرسی 

ببینید الان قیمت 770 رو نمیتونی زیر حدودا 1.360 پیدا کنی ولی خب اگر یه دوری تو فروم بزنی و همچنین فروم همسایه انشاالله میتونی با قیمت 1.100 یا پایینتر ( فروشنده با انصاف ) پیدا کنی

موفق باشی 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

آقا مهران با توجه به نظرات دوستان و آمار به دست اومده از نظرسنجی به نظرم R9 280X منطقی تر هست  باز هم سبک سنگین کن ببین باب دلت کدوم هست  ولی اگه من جای شما بودم R9 280X رو در اولویت قرار میدادم

لینک به دیدگاه

درود بر شما / مرسی 

ببینید الان قیمت 770 رو نمیتونی زیر حدودا 1.360 پیدا کنی ولی خب اگر یه دوری تو فروم بزنی و همچنین فروم همسایه انشاالله میتونی با قیمت 1.100 یا پایینتر ( فروشنده با انصاف ) پیدا کنی

موفق باشی 

تشکر عطا جان

لینک به دیدگاه

آقا مهران با توجه به نظرات دوستان و آمار به دست اومده از نظرسنجی به نظرم R9 280X منطقی تر هست  باز هم سبک سنگین کن ببین باب دلت کدوم هست  ولی اگه من جای شما بودم R9 280X رو در اولویت قرار میدادم

خیلی ممنون از شما آقا مهدی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز

اگر نو میخواید بگیرید ۲۸۰ بهتره تا ۱۲۰۰

ولی کارکرده کلا داستان فرق میکنه

به ترتیب

R9 290

1250

Gtx 770

1050

R9 280x

950 الی 1

Gtx 670 pe MSI

آکبند ۹۲۰

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

اگر نو میخواید بگیرید ۲۸۰ بهتره تا ۱۲۰۰

ولی کارکرده کلا داستان فرق میکنه

به ترتیب

R9 290

1250

Gtx 770

1050

R9 280x

950 الی 1

Gtx 670 pe MSI

آکبند ۹۲۰

خیلی ممنون آقا نوید از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کارت گرافیک R9 280X پیشهناد منه چون کارتهای AMD از API جدید Mantel پشتیبانی می کنند - کارت گرافیگ GTX 760 از DirectX 11.1 پشتیبانی می کنه که با ورود DirectX 12 این کارت گرافیک نمی تونه این API ساپورت کنه لینک زیر مطالعه کن

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28471

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کارت گرافیک R9 280X پیشهناد منه چون کارتهای AMD از API جدید Mantel پشتیبانی می کنند - کارت گرافیگ GTX 760 از DirectX 11.1 پشتیبانی می کنه که با ورود DirectX 12 این کارت گرافیک نمی تونه این API ساپورت کنه لینک زیر مطالعه کن

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28471

بله خیلی ممنون از شما اینا رو قبلا خوندم تشکر عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوکارت نزدیک به هم هستند اما درکل R9  رو بنده  پیشنهاد میکنم-البته صاحبنظران ارجح تری نظر داده اند-(بدون در نظر گرفتن حافظه و خنک کننده)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

داداش GCN  چیه؟

اسم تکنولوژی چیپ گرافیکیه-جدید ترین معماری ای ام دی Graphics Core Next

لینک به دیدگاه

اسم تکنولوژی چیپ گرافیکیه-جدید ترین معماری ای ام دی Graphics Core Next

اها اا حالا فهمیدم مرسی از شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من اگر یه کارت خنک و کم مصرف و قوی میخواید این کارت خیلی عالیه :

http://lioncomputer.ir/product/3882/%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA%20%D8%AC%DB%8C%20%D8%AA%DB%8C%20%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3%20670%20%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%20%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%B3%202%20%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3%202%20%DA%AF%DB%8C%DA%AF/

از 760 هم ارزانتر و قویتره. در رزولوشن 1080p بالای 90 درصد بازیها رو به راحتی میتونه با کیفیت عالی و فریم قابل قبول اجرا بکنه.

مدل MSI ش هم هست که فکر میکنم آکبندش حدود 920 پیدا بشه. فقط گارانتیشون تا سپتامبر 2014 هستش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...