رفتن به مطلب

big VULTURE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بزودی بازی میاد دستم و نقد و بررسی بازی رو تقدیم دوستان میکنم-با اجزاه استارتر گرامی

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دیشب توی ف..ی..س. ب.و.ک  mortal Kombat کلیپ قابلیت های جدید و combo های Scorpion گذاشته بود ... Finishing هم زد!! ... اگر بتونم دانلود و توی هاست وطنی آپلود میکنم 

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

بزودی بازی میاد دستم و نقد و بررسی بازی رو تقدیم دوستان میکنم-با اجزاه استارتر گرامی

شما لطف میکنی.این عالیه :clapping:

دیشب توی ف..ی..س. ب.و.ک  mortal Kombat کلیپ قابلیت های جدید و combo های Scorpion گذاشته بود ... Finishing هم زد!! ... اگر بتونم دانلود و توی هاست وطنی آپلود میکنم 

این حرکت هم بسیار زیباس.آفرین :clapping:

لینک به دیدگاه

یک دنیا ممنون !!!

سلام اینم ترینر مورتال کمبت 10

http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=6385&p=80456#post80456

لینک به دیدگاه

با اینکه به طرز عجیبی منتظرم تا بازی به دستم برسه، اما تصور مورتال بدون نوب و اسموک برام سخته، خیلی سخت :(

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من میخوام این بازی رو آنلاین بازی کنم توی بخش آنلاین هم میرم ولی نمیدونم چیکار باید بکنم!!؟(اولین بارم هست میخوام آنلاین بازی کنم!)لطفا کمک... @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من میخوام این بازی رو آنلاین بازی کنم توی بخش آنلاین هم میرم ولی نمیدونم چیکار باید بکنم!!؟(اولین بارم هست میخوام آنلاین بازی کنم!)لطفا کمک... @};-

سلام

بازی رو اورجینال تهیه کردید یا کرک شده هست؟

لینک به دیدگاه

سلام

بازی رو اورجینال تهیه کردید یا کرک شده هست؟

سلام کرک شده توی بخش آنلاین هم میرم ولی کسی نیست باش بازی کنم!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام کرک شده توی بخش آنلاین هم میرم ولی کسی نیست باش بازی کنم!!

دوست من شما  بازی کرک شده بخش اونلاینش کار نمیکنه برای همین است که شما مشکل دارید کلا بازی های کرک شده فقط بخش های افلاینشون کار میکنه- برای اینکه مولتی پلیر بازی کنید باید از استیم بازی اصلی رو بخرید

لینک به دیدگاه

برادران خواهشا یه نفر جواب منو بده:اگه اورجینال بخرم میتونم با سرعت دانلود 190kb بازی رو راحت بازی کنم؟

کسی توی انجمن آنلاین رفته؟

هرکی رفته majidgtx رو اد کنه!(بازی با کرک آنلاین هست)

ویرایش شده توسط majiid
لینک به دیدگاه

UK Games Charts: بازی MK X رکورد فروش فرنچایزر مورتال را شکست!

با درود.

صاف بریم سر اصل مطلب که:

طبق تأیید رسمی ( https://www.chart-track.co.uk/?i=2113&s=1111 ) فروش هفتگی در بریتانیا، Mortal Kombat X رکورد 23 ساله فروش سریع در هفته اول عرضه در تاریخ سری بازی های مورتال رو شکست و به fastest-selling game در بین نسخه های عرضه شده از مورتال از 23 سال پیش تاکنون تبدیل شد! با توجه به چارت فروش UK Sales مورتال کامبت X هم چنین در کمال تعجب در اولین هفته عرضه در بریتانیا تونست مقام اول رو در بین بازی های بزرگ در دنیای گیم به دست بیاره. عنوان جدید شرکت Warner Bros هم چنین بعد از Battlefield Hardline در سال 2015 از نظر بیشترین فروش در هفته اول، در رتبه دوم قرار داره.

طبق اطلاعات منتشر شده در UK Sales Chart، بیشترین فروش بازی بر روی PS4 بوده (61%). فروش نسخه XOne بازی هم به میزان 38% بوده و 1% هم متعلق به نسخه PC! البته در این آمار، فروش دیجیتالی نسخه PC بازی در نظر گرفته نشده و این 1% مربوط به آمار فروش نسخه فیزیکی هست (مسلما با احتساب فروش نسخه دیجیتالی، سهم PC از فروش این نسخه بالاتر خواهد رفت). نسخه های X360 و PS3 بازی هم در حال حاضر تأخیر خوردند و در تاریخ نامعلومی در تابستان امسال منتشر خواهند شد.

نکته جالب دیگه در مورد جدول فروش هفتگی بریتانیا اینه که عرضه MK X باعث شد، Battlefield Hardline بعد از چهار هفته صدرنشینی در این جدول به رتبه سوم تنزل پیدا کنه. نسخه PC بازی GTA هم کمک شایان توجهی به فروش این فرنچایزر کرده و GTA رو در رتبه دوم قرار داده. هر چند که این سوال پیش می یاد که با وجود عدم احتساب فروش نسخه های دیجیتالی PC در این آمار، آیا رتبه اول در واقعیت به MK X می رسید یا GTA !!

لیست 10 بازی پر فروش هفته در بریتانیا رو در زیر شاهد هستید:

1. Mortal Kombat X
  2. Grand Theft Auto V
  3. Battlefield Hardline
  4. FIFA 15
  5. Bloodborne
  6. Far Cry 4
  7. Call of Duty: Advanced Warfare
  8. Minecraft Xbox Edition
  9. Minecraft PlayStation Edition
  10. Dying Light

منبع mkcenter.ir

http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=6392&p=80737#post80737

لینک به دیدگاه

برای این بازی قراره یک پچ 15 گیگایایتی بدن خودش 30 گیگه و 15 گیگ هم پچ :wacko: چقدر بازیهای جدید پر حجم شدند

لینک به دیدگاه

من بازی کردم زیاد خوشم نیومد 

خیلی از شخصیت ها نیستن  :(

لینک به دیدگاه

من بازی کردم زیاد خوشم نیومد 

خیلی از شخصیت ها نیستن  :(

از قدیمی ها کیا نیستن ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

از قدیمی ها کیا نیستن ؟؟؟؟

تقریبا 80% شخصیت های اصلی نیستن ! :|||||

به این لینک نگاه کنید 

لینک به دیدگاه

دانلود بازی Mortal Kombat X برای اندروید

http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=6400&p=80795#post80795

لینک به دیدگاه

سلام

چطوری با شخصیت ها فیتالیتی بزنم؟

برادر توضیح دادم که وسط بازی دکمه استارت دسته رو میزنید توی قسمت MOVE LIST حرکات خاص و نحوه اجرا گفته شده.

لینک به دیدگاه

دانلود MKX Unlocker (باز کردن همه چیز در بازی)

http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=6403&p=80890#post80890

لینک به دیدگاه

سلام

بچه ها دسته چطور تنظیم میشه؟

از کجا؟

دسته وصله ولی شناسایی نمیشه

ممنون میشم با عکس یکی توضیح بده

یاعلی

لینک به دیدگاه

سلام

بچه ها دسته چطور تنظیم میشه؟

از کجا؟

دسته وصله ولی شناسایی نمیشه

ممنون میشم با عکس یکی توضیح بده

یاعلی

راستش من هنوز بازی رو نصب نکردم !

اما اگر جایی راه حل مشکل شما رو دیدم میزارم دیدم براتون میزارم !

دانلود MOD و محتوای اضافه Mortal Kombat X برای PC

http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=6349

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

من با بازی مشکل داشتم...تقریبا بعد از 1 ساعت بازی میپرید بیرون ..اول فکر میکردم از بازی هست ولی وقتی به مقدار حافظه اشقال شده نگاه کردم دیدم 3.6 درگیر شده؟؟؟؟!!!!! :eek:

دوباره حافظه دو بخشی 970 کار دستش داد!!!!!

با خاموش کردن سایه حافظه اشقالی به 1.5 تنزل کرد!!! :huh: (یعنی انقدر سایه های این بازی سنگین هست؟؟)

لینک به دیدگاه

من با بازی مشکل داشتم...تقریبا بعد از 1 ساعت بازی میپرید بیرون ..اول فکر میکردم از بازی هست ولی وقتی به مقدار حافظه اشقال شده نگاه کردم دیدم 3.6 درگیر شده؟؟؟؟!!!!! :eek:

دوباره حافظه دو بخشی 970 کار دستش داد!!!!!

با خاموش کردن سایه حافظه اشقالی به 1.5 تنزل کرد!!! :huh: (یعنی انقدر سایه های این بازی سنگین هست؟؟)

راستش بازی باگ داره

براش آپدیت هایی اومده که مشکلات رو تا حدی برطرف میکنه ! شما بازی رو آپ کردی ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...