رفتن به مطلب

آیا دسته بازی Xbox One برای کامپیوتر فعال میشه؟

Recommended Posts

• کاربر ویژه

مگر میشه کار نکنه؟عزیز مایکروسافت رسما اعلام کرده درایور عرضه کرده -شما با کابل مینی usb داخل جعبه اتصال می دید و درایور رو نصب می کنید همین-خبر رسمی و معتبره -من بررسی کردم -

شما خودتون تست کردید میخوام واسه کسی دسته ایکس باکس وان بخرم میخوام خاطر جمع باشم

لینک به دیدگاه

• ارسال 76
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام به دوستان من ایکس باکس 360 دارم و برای دستش چند سال پیش سیم اتصال خریدم ولی هر کار کردم روی ویندوز نشد بازی کنم حتی دریوار مخصوص خودشم نصب کردم نشد کسی هست راهنمایی کنه با سپاس

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان من ایکس باکس 360 دارم و برای دستش چند سال پیش سیم اتصال خریدم ولی هر کار کردم روی ویندوز نشد بازی کنم حتی دریوار مخصوص خودشم نصب کردم نشد کسی هست راهنمایی کنه با سپاس

دوست عزیز شما رسیور برای کامپیوتر رو دارید ؟
لینک به دیدگاه

نه ندرام هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم گفتم شاید بشه با سیم USB به کامپیوتر وصل کرد

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه عزیز-نسخه وایرلس مخصوص pc جداست باگیرنده مخصوص-دست های کابل دار هم که با usb راحت وصل میشن-شما نمیوتونید غیر از اینها رو به Pc وصل کنید

لینک به دیدگاه

نه عزیز-نسخه وایرلس مخصوص pc جداست باگیرنده مخصوص-دست های کابل دار هم که با usb راحت وصل میشن-شما نمیوتونید غیر از اینها رو به Pc وصل کنید

مرسی بابت پاسخ

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من خریدم و بدونه مشکل دارم استفاده می کنم اگر ریسیوروایرلس 360 داشته باشین میتونی وایرلس استفاده کنی تو جعبشم کابل میکرو به USB داره نیاز نیست جداگانه تهیه کنی 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من خریدم و بدونه مشکل دارم استفاده می کنم اگر ریسیوروایرلس 360 داشته باشین میتونی وایرلس استفاده کنی تو جعبشم کابل میکرو به USB داره نیاز نیست جداگانه تهیه کنی

مبارکتون باشه دوست عزیر .

یعنی شما با رسیور x360 الان دارید از گیم پد xbox one بدون مشکل استفاده میکنید ؟

میتونم بپرسم با چه قیمتی تهیه کردید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مبارکتون باشه دوست عزیر .

یعنی شما با رسیور x360 الان دارید از گیم پد xbox one بدون مشکل استفاده میکنید ؟

میتونم بپرسم با چه قیمتی تهیه کردید ؟

'گفتم که بدون مشکل با ریسور 360 کانکت میشه-اتفاقا من هم یک وایرلیس 360 دارم با همون راحت کانکته و کابل usb هم توی خود پک هست -قیمتش هم 230 تومان!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

شما الان دسته ایکس باکس وان رو دارید روی pc استفاده میکنید یا دسته ایکس باکس 360

لینک به دیدگاه

چه قیمت تهیه کردین؟اون مدلی که کابل داره،باتری شارژی هم همراش هست؟باتریش بوسیله اتصال به usb کامپیوتر شارژ میشه؟

ویرایش شده توسط captaintsubasa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه قیمت تهیه کردین؟اون مدلی که کابل داره،باتری شارژی هم همراش هست؟باتریش بوسیله اتصال به usb کامپیوتر شارژ میشه؟

عزیز دسته ایکس وان باطری نداره مثل دسته Ps3 باطری درون  کنترلر قرار گرفته و شما فقط از طریق usb شارژ میکنید.

لینک به دیدگاه

عزیز دسته ایکس وان باطری نداره مثل دسته Ps3 باطری درون  کنترلر قرار گرفته و شما فقط از طریق usb شارژ میکنید.

از شما که تو خط گیم هستین بعیده. وان دو مدل دسته داره:

یکی همراه باطری شارژی و کابل میکرو:

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16874103347

یکی هم ساده که فقط یه جفت باطری معمولی روش هست:

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16874103336

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از شما که تو خط گیم هستین بعیده. وان دو مدل دسته داره:

یکی همراه باطری شارژی و کابل میکرو:

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16874103347

یکی هم ساده که فقط یه جفت باطری معمولی روش هست:

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16874103336

درود دوست من

من منظورم اینه که اصلا باید بیخیال نسخه باطری خور شد!!! کی اخه دیگه باطری میزنه توی کنترلر؟؟

من کنترلر وایرلس PC دارم از بس باطری خریدم هیچی از محیط زیست نموند....!!!

منظور بنده و مد نظر بنده اون نسخه قابل شارژ با کابل میکرو هستش که خود بنده هم قرار است همون رو تهیه کنم و ضمنا مدل های که وارد شده همه همین شارژ شدنی هستن چون باطری خور مشتری نداره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما بخواهید برای PC استفاده کنید فقط میتونید از USB استفاده کنید-چون این نسخه شارژی مثل اینکه احتیاج به یک کیت شارژ داره  که باید باطری رو شارژ کنه بعد در حالت وایرلس میتونید اتصال بدید به گیرنده کنترلر 360 اگر دارید

لینک به دیدگاه

شما بخواهید برای PC استفاده کنید فقط میتونید از USB استفاده کنید-چون این نسخه شارژی مثل اینکه احتیاج به یک کیت شارژ داره  که باید باطری رو شارژ کنه بعد در حالت وایرلس میتونید اتصال بدید به گیرنده کنترلر 360 اگر دارید

اینکه از usb میشه استفاده کرد که مشخصه.اون نسخه شارژی هم کیتش همون باطریش هست که به وان وصلش کنی شارژ میشه و نیاز به دستگاه دیگه ای نیست.چیزی که من نمیدونم اینه که به pc هم وصل کنی شارژ میشه؟

اینکه با گیرنده کنترلر 360 کار میکنه رو از چه منبعی میگین؟

چون من میخوام که اگه امکان اتصال وایرلس هست مدل شارژی رو بگیرم تا به قول شما هی پول باطری ندم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینکه از usb میشه استفاده کرد که مشخصه.اون نسخه شارژی هم کیتش همون باطریش هست که به وان وصلش کنی شارژ میشه و نیاز به دستگاه دیگه ای نیست.چیزی که من نمیدونم اینه که به pc هم وصل کنی شارژ میشه؟

چون من میخوام که اگه امکان اتصال وایرلس هست مدل شارژی رو بگیرم تا به قول شما هی پول باطری ندم...

درود

والا این که توسط ریسیور 360 شناسایی بشه هنوز رسمی تایید نشده من از روی شایعات و حدس و گمان میگم ولی با توجه به جمله خود بلاگر مایکروسافتXbox LIVE's Major Nelson که گفته:

We know our fans have wanted PC compatibility, and we know they wanted to be able to use the Xbox One controller with the same games and applications they have been playing with using the Xbox 360 controller. We can’t wait for them to play their favorite PC games with what we consider the best controller ever made and we’re excited for fans to experience the improved D-pad, redesigned battery compartment, new comfortable design and offset analog sticks. The new PC drivers will enable the Xbox One controller to be used with any game that featured gamepad support for the Xbox 360 controller. Simply download the drivers, connect your Xbox One controller to your computer through a micro USB cable and you’ll be gaming in no time.

بخش پررنگ شده گفته فقط درایور رو نصب کنید وکنترلر رو از طریق کابل میکرو USB اتصال بدید و تمام--اشاره ایی به گیرنده و یا قابل شارژ شدن نشده..

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فکر میکنم باید تا عرضه نسخه  مخصوص PC مثل این چیزی که من دارم نسخه Wireless مخصوص pc که صد در صد مایکروسافت عرضه میکنه و توی بسته شا تمام راهکار ها رو ارائه میده صبر کرد خیلی بهتره-چون الان در واقع چیزی به نام نسخه pc وجود نداره و هر چی هست همون کنترلر ایکس وانه که شما میخواید به pc وصل کنید-البته با کابل مشکلی نیست و لی اولا کابل میکرو کوتاهه -بعدش  من که عادت دارم به وایرلس شاید بخوام از نمایشگر دور بشم؟؟به نظر کمی انتظار خوبه!

hy7v0n1d2x0wn1v9mkph.jpg

لینک به دیدگاه

من فکر میکنم باید تا عرضه نسخه  مخصوص PC مثل این چیزی که من دارم نسخه Wireless مخصوص pc که صد در صد مایکروسافت عرضه میکنه و توی بسته شا تمام راهکار ها رو ارائه میده صبر کرد خیلی بهتره-چون الان در واقع چیزی به نام نسخه pc وجود نداره و هر چی هست همون کنترلر ایکس وانه که شما میخواید به pc وصل کنید-البته با کابل مشکلی نیست و لی اولا کابل میکرو کوتاهه -بعدش  من که عادت دارم به وایرلس شاید بخوام از نمایشگر دور بشم؟؟به نظر کمی انتظار خوبه!

hy7v0n1d2x0wn1v9mkph.jpg

فک نکنم دسته باسیم مخصوص pc بزنه چون یه کابل میکرو چیزی نیست همه جا پیدا میشه.کابل 1.5 متریش هم هست،یعنی بیشتر لازمه؟

ولی احتمال داره یه پک مخصوص برای وایرلس منتشر کنه

مشخص نشده کی رسما واسه پی سی میاد ؟

از همون اول گفته بودن که همین دسته ها رو pc کار میده فقط مسئله درایورش بود که گفته بعدا منتشر میکنن که الان منتشر شده.

تا الان اسمی از نسخه مخصوص pc نزدن ولی احتمال داره یه پک مخصوص برای وایرلس منتشر کنه

لینک به دیدگاه

نه هنوز اعلام نشده

دوست من شما الان دارید از دسته xbox one با رسیور xbox 360 استفاده میکنید ؟
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه خیر بنده هنوز تهیه نکردم -همونطور که گفتم باید کمی صبر کرد -عجله ای نیست- کنترلر 360 هست  حالا خیلی هم فرق نداره -باید منتظر مونر دید مایکروسافت برای شارژ و وایر لس بودنش میخواد چکا رکنه؟دیگه دوران باطری و سیم گذشته -من خودم الان چند ساله دارم از همین کنترلر های بالا که عکسشو گذاشتم استفاده میکنم -دیگع حوصله کابل رو توی دست پا ندارم!

لینک به دیدگاه

hy7v0n1d2x0wn1v9mkph.jpg

دوست عزیز کنترلری که شما استفاده می کنید مربوط به Xbox 360 یا Xbox One؟ سوال دومم اینه که اگه وایرلس هست باطری این دسته شارژ میشه یا باطری نیم قلمی داره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز کنترلری که شما استفاده می کنید مربوط به Xbox 360 یا Xbox One؟ سوال دومم اینه که اگه وایرلس هست باطری این دسته شارژ میشه یا باطری نیم قلمی داره؟

گرامی توی تصویر که هست! کنترلر 360 هستش نسخه وایرلس commen pc  اینم لینکش

http://www.microsoft.com/hardware/en-us/p/xbox-360-wireless-controller-for-windows

عزیز باطری خوب قلمی Aa میزنی 2 دوماه کار میده -کیت شارز هم هست میتونید جدا بخرید به قسمت باطری نصب میشه مقل کنترلر ps3 مرتب شارژ میشه-

وایرلس هم هتس با گیرنده خودش  که وصل به سیستم کانکت میشه تا 10متر هم میشه دور بود- بهترین کنترلری که فعلا برای Pc  هست همینه- تا ببنیم تکلیف این ایکس وان چی میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...