رفتن به مطلب

آیا دسته بازی Xbox One برای کامپیوتر فعال میشه؟

Recommended Posts

گرامی توی تصویر که هست! کنترلر 360 هستش نسخه وایرلس commen pc  اینم لینکش

http://www.microsoft.com/hardware/en-us/p/xbox-360-wireless-controller-for-windows

عزیز باطری خوب قلمی Aa میزنی 2 دوماه کار میده -کیت شارز هم هست میتونید جدا بخرید به قسمت باطری نصب میشه مقل کنترلر ps3 مرتب شارژ میشه-

وایرلس هم هتس با گیرنده خودش  که وصل به سیستم کانکت میشه تا 10متر هم میشه دور بود- بهترین کنترلری که فعلا برای Pc  هست همینه- تا ببنیم تکلیف این ایکس وان چی میشه

مرسی دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• ارسال 76
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

با سلام خدمت دوستان - می خواستم این خبر بهتون بدم که کنترلر Xbox One تهیه کردم وبا درایور جدیدی که مایکروسافت ارائه کرده بدون مشکل کار می کنه البته با سیم مینی USB - بازی های تست شده Crysis 3 - Crysis 2 - FIFA 14 - NFS Rivals بدون مشکل اجرا میشن وکاملا با این کنترلر مچ هستند

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان - می خواستم این خبر بهتون بدم که کنترلر Xbox One تهیه کردم وبا درایور جدیدی که مایکروسافت ارائه کرده بدون مشکل کار می کنه البته با سیم مینی USB - بازی های تست شده Crysis 3 - Crysis 2 - FIFA 14 - NFS Rivals بدون مشکل اجرا میشن وکاملا با این کنترلر مچ هستند

مباركتون باشه فقط دوتا سؤال:

همراه دسته اين كابل موجوده يا بايد جدا تهيه بشه؟

همراه دسته فرستنده ى بى سيم وجود داره يا بايد جدا تهيه بشه؟ اصلا فرستنده بى سيمى براش هست و اجرا ميشه؟

لینک به دیدگاه

مرسی دوست عزیز - در مورد سوال اولتون باید بگم نه کابلی همراه دسته نیست وباید جدا تهیه بشه - ودر مورد سوال دومتون این دسته خودش وایرلس هستش وفرستنده بی سیم لازم نداره وفعلا باید با سیم به کامپیوتر وصل بشه.

لینک به دیدگاه

مرسی دوست عزیز - در مورد سوال اولتون باید بگم نه کابلی همراه دسته نیست وباید جدا تهیه بشه - ودر مورد سوال دومتون این دسته خودش وایرلس هستش وفرستنده بی سیم لازم نداره وفعلا باید با سیم به کامپیوتر وصل بشه.

مبارکتون باشه دوست من

هزینه تموم شده رو میفرمایید ؟

و اینکه شما با رسیور x360 امتحان کردید برای وایرلس ؟

لینک به دیدگاه

مبارکتون باشه دوست من

هزینه تموم شده رو میفرمایید ؟

و اینکه شما با رسیور x360 امتحان کردید برای وایرلس ؟

مرسی دوست من - هزینه کنترلر 215 هزار تومن شده ودر مورد سوال دومتون هنوز امتحان نکردم یعنی رسیور کنترلر Xbox 360 ندارم اگه بخرم تستش می کنم خبرش بهتون می دم.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ریسور برای دسته ایکس باکس 360 تهیه کردم ولی هر کاری می کنم ویندوز شناسایی نمی کنه (win 7 - 64bit) دوستانی که انجام دادن و استفاده می کنند اگه می تون راهنمایی کنند با سپاس

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی دوست من - هزینه کنترلر 215 هزار تومن شده ودر مورد سوال دومتون هنوز امتحان نکردم یعنی رسیور کنترلر Xbox 360 ندارم اگه بخرم تستش می کنم خبرش بهتون می دم.

چه بازی هایی رو روش امتحان کردید؟؟؟شارژ از چه طریقی میشه؟ سریال نمونه دسته رو هم اعلام کنید که دقیقا مدلش رو بدنم-ضمنا با همون کابل مینی الان کنترلر داره شارژ میشه؟ البته شما گفتید گیت وایرلس رو ندارید حیف وگرنه امتحان میکردید -من دارم 360 وایرلس با کیت-هموز برای خرید کنترلر ایکس وان اقدام نکردم چون کمی سردرگمیه-میخوام وایرلس باشه از کابل خوشم نمیاد-

لینک به دیدگاه

چه بازی هایی رو روش امتحان کردید؟؟؟شارژ از چه طریقی میشه؟ سریال نمونه دسته رو هم اعلام کنید که دقیقا مدلش رو بدنم-ضمنا با همون کابل مینی الان کنترلر داره شارژ میشه؟ البته شما گفتید گیت وایرلس رو ندارید حیف وگرنه امتحان میکردید -من دارم 360 وایرلس با کیت-هموز برای خرید کنترلر ایکس وان اقدام نکردم چون کمی سردرگمیه-میخوام وایرلس باشه از کابل خوشم نمیاد-

من هم دقیقا با نظر شما موافقم ولی بی سیم بودن اونم توی گیم یه مشکلی داره که مثلا شما داری توی اوج بازی هستی یکدفعه شارژ دسته تموم میشه حاضری دسته رو گاز بگیری(این اتفاق برای خودم افتاده)شبیه اتفاقی که توی e3 اگه اشتباه نکنم 2 سال پیس مایکرو افتاد.وسط نمایش یه بازی شارژ دسته تمام شد.

لینک به دیدگاه

درود - دوستان عزیز کنترلر Xbox One که من خریدم باید با سیم به سیستم وصل بشه این تذکر به دوستان بدم که کنترلر Xbox one با رسیور دسته Xbox 360 که مخصوص ویندوز ارائه کرده نمی تونه کانکت بشه (من خودم همین الان تست کردم نشد) در مورد باطری هم باید بگم که  شما وقتی با سیم به سیستم وصل میشید باید باطری از دسته بردارید من فعلا بازی های Crysis 2-3 - NFS Rivals تست کردم وکاملا مچه وهیچ مشکلی نداره البته با بازی های دیگه هم تست کنم خبرش بهتون میدم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز در جواب سوالات شما باید بگم بازی های Crysis 2-3 - NFS Rivals امتحان کردم وبدون مشکل بازی ها اجرا شدند - در مورد سوال دومتون هم باید بگم این کنترلر با دوعدد باطری قلمی که قابل شارژ نیستش ارائه شده ولی اگه بخواین باطری کنترلر قابل شارژداشته باشین باید یه کیت شارژ Xbox One بخرین که تو جعبه این محصول یه باطری قابل شارژ و یه سیم Mini USB برای شارژ باطری وجود داره این باطری به کنترلر Xbox One وصل میشه وبرای شارژ سیم مینی USB به کنترلر وصل می کنید که باطری شروع به شارژ شدن می کنه - در مورد کیت وایرلس باید بگم من این کیت تهیه کردم وتست هم کردم کیت وایرلس Xbox 360 با کنترلر Xbox One نمی تونه ارتباط برقرار کنه وکانکت نمی شه اینم بگم که اگه می خواین از کنترلر Xbox One برای کامپیوتر استفاده کنید فقط وفقط باید از طریق کابل Mini USB استفاده کنید ودر این حالت باید باطری کنترلر بردارید چون تو این حالت دسته برقشو از طریق کابل Mini USB می گیره وموضوع شارژ این کنترلر تو این حالت بی معنیه.

ویرایش شده توسط alireza_6345
لینک به دیدگاه

دوستان این تصاویر فقط جهت اطلاعتون گذاشتم

تصویر اول مربوط به کنترلر Xbox One همراه با بسته بندیش

post-15536-0-24686000-1402577627_thumb.jpg

اینم تصویر شماره سریال کنترلر

post-15536-0-33473800-1402577679_thumb.jpg

این تصویر مربوط به کیت شارژ کنترلر Xbox One هستش که هم باطری تو عکس مشخصه هم کابل برای شارژ باطری

post-15536-0-62856300-1402577868_thumb.jpg

محل قرار گرفتن باطری قابل شارژ برروی کنترلر

post-15536-0-84687000-1402577971_thumb.jpg

حالا برای شارژ باطری کابل Mini USB به دستگاه Xbox One وصل وسر دیگه اون به کنترلر وصل میشه همین طور که تو عکس مشخصه یه LED روی کابل Mini USB هستش که تا وقتی که LED قرمزرنگ باشه شارژ باطری ادامه داره تا رنگ LED به سفید تغییر رنگ بده

post-15536-0-76596600-1402578407_thumb.jpg

اینم تصویر کنترلروایرلس Xbox 360 هستش که مایکروسافت مخصوص ویندوز ارائه کرده که متاسفانه با کنترلر Xbox One نمی تونه ارتباط برقرار کنه :(

post-15536-0-89011300-1402578832_thumb.jpg

درپایان کنترلر Xbox One بسیار خوش دست و اگونومی هستش (حتی در مقایسه با دسته Xbox 360) تا باهاش بازی نکنید متوجه این موضوع نمی شید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خسته نباشی-پس د رنهایت باید برای ساتفاده از کنترلر با کابل استفاده کرد ممنون برای عکس ها زحمت کشیدی --کابل مینی usb رو هم که جدا خریدی؟ باید یک کابل جنس خوب بگیرم

لینک به دیدگاه

من هم دقیقا با نظر شما موافقم ولی بی سیم بودن اونم توی گیم یه مشکلی داره که مثلا شما داری توی اوج بازی هستی یکدفعه شارژ دسته تموم میشه حاضری دسته رو گاز بگیری(این اتفاق برای خودم افتاده)شبیه اتفاقی که توی e3 اگه اشتباه نکنم 2 سال پیس مایکرو افتاد.وسط نمایش یه بازی شارژ دسته تمام شد.

دوست عزیز این مشکل مایکروسافت می تونه با یه نرم افزار حل کنه من خودم یه موس وایرلس دارم که باطریش قابل شارژ شدن هست البته یه نرم افزار برای مدیریت موس وهمچنین باطری داره وقتی شارژ باطری به کمتر از 10 درصد میرسه پیغام میده که باطری باید شارژ بشه که باوصل کردن کابل Mini USB به موس شروع به شارژ شدن می کنه وتو مدت شارژ شدن هم می تونم از موس استفاده کنم.

لینک به دیدگاه

خسته نباشی-پس د رنهایت باید برای ساتفاده از کنترلر با کابل استفاده کرد ممنون برای عکس ها زحمت کشیدی --کابل مینی usb رو هم که جدا خریدی؟ باید یک کابل جنس خوب بگیرم

مرسی دوست عزیز - بله باید از کابل استفاده کنی - من از کابل Mini USB که همراه کیت شارژ کنترلر Xbox One عرضه شده استفاده می کنم شما باید کابل جدا خریداری کنی.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این مشکل مایکروسافت می تونه با یه نرم افزار حل کنه من خودم یه موس وایرلس دارم که باطریش قابل شارژ شدن هست البته یه نرم افزار برای مدیریت موس وهمچنین باطری داره وقتی شارژ باطری به کمتر از 10 درصد میرسه پیغام میده که باطری باید شارژ بشه که باوصل کردن کابل Mini USB به موس شروع به شارژ شدن می کنه وتو مدت شارژ شدن هم می تونم از موس استفاده کنم.

بزرگی عزیز.چنتا سوال بیزحمت:

1.حتما باید کیت شارژ تهیه بشه یعنی با mini usb های توی بازار جواب نمیده وباید حتما شرکتی باشه؟

2.اگر موقع اتصال با سیم باتری هم تو دسته باشه مشکلی پیش میاد؟

3.دسته رو چند خریدید و از کجا(واسه قیمت مناسب میپرسم)تهیه کردید؟؟

لینک به دیدگاه

1.حتما باید کیت شارژ تهیه بشه یعنی با mini usb های توی بازار جواب نمیده وباید حتما شرکتی باشه؟

4.دسته رو خود سیستم شناخت یا نه با درایوی که majornelson معرفی کرد نصبش کردید؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنده پاسختون رو میدم چون خودم هم دسته  رو تهیه کردم

اصلا کیت شارژ بدون استفاده است--

دقت کنید کنترلر ایکس وان روی PC فقط فقط از طریق کابل MICRO USB وصل میشه و اصلا مهم نیست کابل مال چیه فقط کابل مایکرو USB استاندارد.همین

هیچ باطری فعلا برای PC فایده نداره چون اصلا این کنترلر وایرلس به PC وصل نمیشه که بخواد باطری بخوره

خرید هم سایت دیجی کالا داه با قیمت 221 هزار تومان-

لینک به دیدگاه

درود

بنده پاسختون رو میدم چون خودم هم دسته  رو تهیه کردم

اصلا کیت شارژ بدون استفاده است--

دقت کنید کنترلر ایکس وان روی PC فقط فقط از طریق کابل MICRO USB وصل میشه و اصلا مهم نیست کابل مال چیه فقط کابل مایکرو USB استاندارد.همین

هیچ باطری فعلا برای PC فایده نداره چون اصلا این کنترلر وایرلس به PC وصل نمیشه که بخواد باطری بخوره

خرید هم سایت دیجی کالا داه با قیمت 221 هزار تومان-

ممنون از پاسخت بزرگوار.فقط یه سوال برام پیش اومد منظورتون از micro usb استاندارد چیه؟؟یعنی هر کابلی که به دسته بخوره کار راه اندازه یا نه؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از پاسخت بزرگوار.فقط یه سوال برام پیش اومد منظورتون از micro usb استاندارد چیه؟؟یعنی هر کابلی که به دسته بخوره کار راه اندازه یا نه؟؟

درود

گفتم که خدمتتون کابل میکرو USB--عکس زیر کابل میکرو USB استاندارده-مال هر وسیله ای باشه فرق نداره -همین-این کابل میکرو یک کابل استاندارده و زیاد گیر میاد -کلی لوازم گوشی و تبلت و رم ریدر و ازش برای اتصال استفاده میکنن-همینکه  کنترلر هم با این کابل وصل یمشه خیلی عالیه-دیگه  نه باطری میخواید نه کابل خاصی راحت این کابل رو تهیه کنید  تا یک متر نیم اش ور من دارم -درایور رو نصب میکنید-بعد دسته رو با این کابل  وصل میکنید و تمام-

aj225uz175g2k682e2u6.jpg

لینک به دیدگاه

درود

گفتم که خدمتتون کابل میکرو USB--عکس زیر کابل میکرو USB استاندارده-مال هر وسیله ای باشه فرق نداره -همین-این کابل میکرو یک کابل استاندارده و زیاد گیر میاد -کلی لوازم گوشی و تبلت و رم ریدر و ازش برای اتصال استفاده میکنن-همینکه  کنترلر هم با این کابل وصل یمشه خیلی عالیه-دیگه  نه باطری میخواید نه کابل خاصی راحت این کابل رو تهیه کنید  تا یک متر نیم اش ور من دارم -درایور رو نصب میکنید-بعد دسته رو با این کابل  وصل میکنید و تمام-

aj225uz175g2k682e2u6.jpg

خیلی بزرگی ممنون.سوال اخر،عزیز شما روی بازی های روز مثه واچ داگز و ولفنشتاین و بازی های قدیمی تر و کلا چند درصد بازی های که تست کردید ساپورت شدن؟؟

ویرایش شده توسط ali hidden
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی بزرگی ممنون.سوال اخر،عزیز شما روی بازی های روز مثه واچ داگز و ولفنشتاین و بازی های قدیمی تر و کلا چند درصد بازی های که تست کردید ساپورت شدن؟؟

من از دیجی کالا خریدم هنوز نرسیده دستم احتمالا فردا شاید هم پس فردا برسه-به محض اینکه رسید یک تاپیک دارم برای مقایسه کلی کنترلر ها- و کلا خود کنترلر xone رو هم کاملا بررسی میکنم همه چیز اش رو ---اونموقع میتونید توی همون  تاپیک جوابتون رو  بگیرید -فعلا باید برسه دستم !!

لینک به دیدگاه

با تشکر صمیمانه از آقا رضا بابت پاسخ به سوالات ایشون @};-

در جواب سوال شما دوست عزیز باید بگم که من کنترلر Xbox One تهیه کردم از تو بازی های مورد نظر شما یعنی Watch Dogs باید بگم که من خودم این بازی بااین کنترلر بازی کردم هیچ مشکلی نداره وکاملا مچه در مورد بازی ولفنشتاین این بازیو من خودم تست نکردم ولی نباید مشکلی داشته باشه - در مورد بازی های قدیمی تر هم من بازی NFS Most Wanted که تولید سال 2005 هست توسط این دسته ساپورت نمی شه (اینو خودم تست کردم)

دوست من چند تا بازی با این کنترلر تست کردم بازی هایی که توسط این دسته ساپورت میشن به ترتیب زیره:

Battlefield 4

Call Of Duty Ghosts

Crysis 3

Need For Speed Hot Porsuit

Need For Speed Most Wanted 2012

Need for Speed The Run

Need for Speed Rivals

Watch Dogs

Sniper II Ghost Warrior

Medal of Honor Warfighter

FIFA 14

بازی هایی که توسط این کنترلر ساپورت نمی شوند:

Call Of Duty Modern Warfar 1-2-3

دوستان عزیز من این بازی ها رو خودم تست کردم نظر من اینه که این کنترلر بازی های جدید همشونو ساپورت می کنه ولی در مورد بازی های قدیمی تر ممکنه این کنترلر این بازی ها رو ساپورت نکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر صمیمانه از آقا رضا بابت پاسخ به سوالات ایشون @};-

در جواب سوال شما دوست عزیز باید بگم که من کنترلر Xbox One تهیه کردم از تو بازی های مورد نظر شما یعنی Watch Dogs باید بگم که من خودم این بازی بااین کنترلر بازی کردم هیچ مشکلی نداره وکاملا مچه در مورد بازی ولفنشتاین این بازیو من خودم تست نکردم ولی نباید مشکلی داشته باشه - در مورد بازی های قدیمی تر هم من بازی NFS Most Wanted که تولید سال 2005 هست توسط این دسته ساپورت نمی شه (اینو خودم تست کردم)

دوست من چند تا بازی با این کنترلر تست کردم بازی هایی که توسط این دسته ساپورت میشن به ترتیب زیره:

Battlefield 4

Call Of Duty Ghosts

Crysis 3

Need For Speed Hot Porsuit

Need For Speed Most Wanted 2012

Need for Speed The Run

Need for Speed Rivals

Watch Dogs

Sniper II Ghost Warrior

Medal of Honor Warfighter

FIFA 14

بازی هایی که توسط این کنترلر ساپورت نمی شوند:

Call Of Duty Modern Warfar 1-2-3

دوستان عزیز من این بازی ها رو خودم تست کردم نظر من اینه که این کنترلر بازی های جدید همشونو ساپورت می کنه ولی در مورد بازی های قدیمی تر ممکنه این کنترلر این بازی ها رو ساپورت نکنه.

اقا با زهم زحمت کشیدی!ممنون من هم کنترلرم فردا میرسه دارم یک متنی رو نگارش میکنم تاریخچه کنترلر ها ی Pc -بررسی کنترلر 360 و بررسی کنترلر ایکس وان-منتظرم فردا بیاد دستم که  عکس و بررسی رو کامل کنم-ممنون از پاسخت باید بگم باز یهایی که  در زمان عرضه کنسول ایکس وان  عرضه شدند مثل همین واچ داگز کلا باز یهای جدید بدون هیچ مشکلی با این کنترلر کار میکنند چون در زمان توسعه این کنترلر رو براشون تعریف کردند منتها باز یهای سال پیش یا دوسال پیش هم  مایکروسافت گفته اگر پشیتبانی نشدند -تیم سازنده خود بازی ها را حت میتونند با یک آپدیت چند کیلوبایتی دسته  رو بشناسونن به  بازی-تیم fromsoftwear برای dark souls 2  فکر میکنم قراره پچ بده بیرون!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...