رفتن به مطلب

GTX 690 sli یا GTX 780 ti sli؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

برای تایتان بلک باید 4 ملیون وخرده ای بدی ولی با همین مبلغ میتونی 2 تا780sli کنی که با حافظه ی برابر قدرت بیشتری هم خواهید داشت.همون 2 تا 780ti بهتره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز،

این حرفا رو ول کن که میگن 880 میاد و بلا بلا بلا ....

اگه قرار باشه اینجوری خرید کنیم، باید هر سال بشینیم انتظار سال دیگه رو بکشیم.

مخصوصا اینکه منبعی هم نداشته باشه و فقط بر اساس شایعه ها باشه.

کارت 690 شما دیگه عمر مفیدش تموم شده.

690 در حقیقت از sli 2 تا 680 هم ضعیفتره مخصوصا اگه مدلهای غیر رفرنسش رو در نظر بگیریم.

شما اگر خواهان راحتی در استفاده از حالت اولترا و فریم بالا هستی، باید حداقل اینا رو داشته باشی :

780 sli

780ti

780ti sli

من خودم 2 تا 780 هام رو برا فروش گذاشتم تا 780ti بگیرم.

مطمئن باش شما اگه الان 780ti بگیری، تا یک سال بیمه هستی.

اون موقع هم کارت خودت رو با قیمت مناسبی میتونی بفروشی.

البته دلال جماعت مخصوصا فروشنده قطعات ازت به مراتب کمتر بر میدارن.

سراغ تایتان هم نرو که بیخوده.

تو ریویوهای سایتهای معتبر هم بری میبینی که تفاوت چندانی با ti نداره. ولی 30% گرونتره.

شما 2 تا 780ti رو sli کن و چیزی قویتر از تایتان زد داشته باش با یک سوم هزینه اش.

و توصیه هم میکنم به هیچ عنوان از برند گیگا نگیر.

مخصوصا که قیمت پایینتری زدن تا رودستشون نمونه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از اونجا که سئوال اصلی شما انتخاب بین 2 عدد 690 و 2 عدد 780Ti هستش . من بین این دو گزینه ، دومی یعنی 2 عدد 780Ti رو بهتون پیشنهاد میدم.

چون پهنای باند مموری 1.5 برابر 690 داره که در رزولوشن بالا و تنظیمات AA بالا خیلی تاثیر گذاره و مورد دیگه هم اینه که Scaling در 2 عدد GPU خیلی بهینه تر از 4 عدد هستش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ااول بگم ک از کرک watch dogs ک کم فریم میده..اگه دقت کرده باشین شما توی lowبذارین یاultra یک فریم یکسان میگری...اگ اورجینالشو بازی کرده باشی میبینی ک راحت تا 80 فریم بهت میده...شما نگران نباش...تا 4 سال دیگ همه ی بازی ها رو میتونی رویultraیاhighبازی کنی ...

ببخشید شما اورجینال بازی رو دارید و 80 فریم داده؟؟میتونید عکس بزارید و یا منبع بگید؟؟

عزیز این بازی خودش موتورش مشکل داره-کرک چی؟مگه این همه ساله داریم کرکی بازی میکنم همه کند بودند؟؟امگر کرک میتونه مشکلات فریم ریت موتور رو رفع کنه یا زیاد کنه؟؟؟اینها ایرادات موتور با درایور های کارت گرافیک هستند .توی سایت های بررسی همه به مشکلات موتور این بازی اشاره شده مگر اونها کرکی هستند؟؟خه پسرخوب بافت زمین میره  و یا سیاه ها خرابن چکار فایل exe ریلودد داره!!؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز watch dogs خودش مشکل داره مشکل از سیستم شما نیست که فریم کم میگیری...

یوبی سافت قول یه پچ داده واسه رفع مشکلات....نگران سیستمت نباش

ویرایش شده توسط milad3d
لینک به دیدگاه

یه بنجمارک دیدم 2 تا 780TI در 80% موارد از titan z بهتر عمل کرده بود.درصورتی که DX12 پشتیبانی میکنه و قیمت بهتری داره. asus dc2oc بهتر از بقیه هست

لینک به دیدگاه

از همه دوستان واسه راهنمایی هاشون ممنونم ،من خودم از عاشقای سخت افزارم همیشه ام حرفه ای دنبال کردم ولی یه چند وقتی میشه که نتونسته بودم دنبال کنم ولی با توضیحات دوستان و یکمی دنبال کردن بنچمارک های سایت های معروف به این نتیجه رسیدم که gtx 780 ti sli از همشون بهتره،از نظر هزینه ام برام یکی در میاد چه بخوام gtx 690 بگیرم و sli کنم چه بفروشم و 2 تا 780 ti بگیرم،بازم ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...