رفتن به مطلب

استفاده صد در صد از cpu

ali2424
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من امروز این شبکه4kTV HEVC 50 با dvbdream 2.6 دریافت کردم کارت**** مدل qbox6980 هست وهمانطور که اطلاع دارید این شبکه اولین شبکه با استاندارد   4k هستکه به تازگی در هاتبرد اقدام به پخش ازمایشی کرده  ولی پردازنده روی صد در صد هست  سوال من اینه که ایا پردازنده هشت هسته ای برای پردازش این شبکه کم هست  چون تصویر تیک دار نشون میده و پردازنده روی صد در صد لود هستم منونم سیستم در امضام هست اینم عکسش

CaptureV6j0N.jpg

ویرایش شده توسط ali2424
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گرامی ،

متن هایی که در مورد کارت چیز وی بی هست رو از پستتون حذف کنید که تاپیکتون رو حذف نکنن .

به احتمال زیاد پلیرتون داره نرم افزاری رندر رو انجام میده که باید برید توی تنظیمات و رندر رو توسط شتابدهنده سخت افزاری (gpu) انجام بده .

جستجو نمایید "k lite codec hardware acceleration" به نتیجه میرسید . اگه اوکی شد نتیجش رو توی تاپیک بزارید .

ویرایش شده توسط Mahyar_Curious
لینک به دیدگاه

دوست عزیز چون هنوز کداک  برای رمزگشایی 4k  بهینه نشده است. و همزمان نمیتواند هم از سی پی یو و جی پی یو استفاده کند.  . توصیه میکنم از کداک هایی دیگه استفاده بفرمایید از کداک low filter استفاده بکنید. از اخرین ورژن برنامه پروق استفاده کنید هم بهتره.

لینک به دیدگاه

مشکلتون با برنامه پراگ دی ... بی قابل حل هست تست کنید و نتیجه رو اعلام بفرمایید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چون هنوز کداک  برای رمزگشایی 4k  بهینه نشده است. و همزمان نمیتواند هم از سی پی یو و جی پی یو استفاده کند.  . توصیه میکنم از کداک هایی دیگه استفاده بفرمایید از کداک low filter استفاده بکنید. از اخرین ورژن برنامه پروق استفاده کنید هم بهتره.

اقا ما هر چی کداک بود تست کردیم نشد که نشد یعنی واقعا این سیستم نمیتونه 4k پخش کنه

لینک به دیدگاه

اقا ما هر چی کداک بود تست کردیم نشد که نشد یعنی واقعا این سیستم نمیتونه 4k پخش کنه

اقا من خودم الان امتحان کردم با کداک سایبرلینک تصویر اومد ولی به حالت روان اجرا نمیشه 4 ثانیه روان اجرا میشه بعد یه لجظه متوقف میشه بعد دوباره اجرا میشه . 100 درصد مشکل از کداک میباشد حتی نمیتوان رکورد کرد و از gpu استفاده نمیکنه تنها از cpu  استفاده میکنه . و تنها دو تا کداک توانایی دارن که نشون بدن یکی لاوفیلتر و سایبرلینک هست. هنوز کداکی بهینه نشده است. باید منتظر موند . 8ve8c3gjakvdrzehgrod.jpg

لینک به دیدگاه

اقا من خودم الان امتحان کردم با کداک سایبرلینک تصویر اومد ولی به حالت روان اجرا نمیشه 4 ثانیه روان اجرا میشه بعد یه لجظه متوقف میشه بعد دوباره اجرا میشه . 100 درصد مشکل از کداک میباشد حتی نمیتوان رکورد کرد و از gpu استفاده نمیکنه تنها از cpu  استفاده میکنه . و تنها دو تا کداک توانایی دارن که نشون بدن یکی لاوفیلتر و سایبرلینک هست. هنوز کداکی بهینه نشده است. باید منتظر موند . 8ve8c3gjakvdrzehgrod.jpg

ممنون از جواب شما  یعنی یک کداک درست درمون نیامده واسه 4k واقعا تعجب میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...