رفتن به مطلب

Recommended Posts

مقاله خوب زیاد بود خسته شدم ولی حال داد  @};-  :x

یه نکته که هیچ کس اشاره نکرده 

وقتی روی بدن یکی با ماشین برید و بکسوباد کنید ( درست نوشتم  :-? ) به جای دود از چرخ ها خون می پاشه جزئیات خیلی قوی هست ( توی جاست کاز این چیز ها نبود اون دوست عزیز چه جوری با جاست کاز حال کرده نمی دونم  :-? ) 

خیلی توی XBOX به من حال نداد دقیقا مثل IV ولی وقتی توی PC بازی کردم خیلی حال داد کلا OW باید توی PC باشه این موضوع توی بازی SKYRIM هم بود توی XBOX حال نداد ولی توی کامپیوتر 443 ساعت بازی کردم الان هم داشتم بازی می کردم 24 گیگ مود دانلود کرده بودم رو داشتم تست می کردم  =))  

لینک به دیدگاه

درود

نه خیر دید گیمری این نیست -دید شماست که  جاست کاز رو بهترین بازی عالم میدونید!!!!

گرامی من دقیق جواب دادم با توضیح کامل،  کلی مطلب آخر تاپیک نوشتم، مقایسه کردم جهان های بازی رو شکافتم-شما گیر دادید به دید گیمری-خوب دوست من اگر من نمیدونستم کارم روو یا تسلط نداشتم می تونستم تاپیک به این صورت بزنم؟؟ بنده فقط بازی نمیکنم -بازی رو بررسی میکنم-کارم و رشته ام همینه -اصولا کار منتقد اینه که مثل یک لنز عمل کنه نه اینکه  هر چیزی خوشش آمد بگه خوب بود هر چی بدش آمد بگه بد -منتقد باید مثل آینه باشه  دیگران برداشت خودشون رو توی اون آینه=که میشه ذهن منتقد-مقایسه کنن و به درک درستی برسن-بنده هم جاست کاز دو بازی کردم  خیلی زیاد -اتفاقا بعصی مواقع لبخندی هم مینشوند روی لب --ولی این دلیل نمیشه بگم خوبه -من بازی رو حتی در حد شاید 90 درصد به بالا تمام کردم!!!!!که فکر نکنید بازی نشده همینجور گفتیم.

جواب تون خیلی بد بود ببخشید شرمنده-اصلا اینجور نیست شما کاملا اشتباه برداشت کردید اساسی-ما باز یها رو دور نمی ریزیم بازیشون میکنیم تا بفهمیم کدوم خوبه و کدوم بد -من حتی بازی که از گیم اسپات یک گرفته رو هم بازی کردم تا ببنیم چرا یک گرفته؟؟؟-شما دارید یک بازی ضعیف رو با کال اف و اسسن و بهترین  های open world مقایسه میکنید.من توی تاپیک توضیح دادم برایOpen world  های خوب وبد مثال زدم کلی - حالا شما باید دقت کنید که شاید شما از یک بازی خوشت بیاد  خوب دلیل نمیشه  که بهترین بازی دنیا  باشه درسته؟؟

من کلی توضیح دقیق و منطقی دادم=یک کیلومتر تاپیک زدم !!آخر مقاله رو با دقت بخونید -یعنی جاست کاز از Gta بهتره؟ببین شما با منطق برامن ثابت کن -با منطق باشه- بحث علمی ارائه بده -من با اونهمه مطلب توضیح دادم شما هم برای من توضیح بده-م -بله توی کال اف کیش آدمکشان و همه بازی ها به قول شما آدمکشی است!!من که کلمه آدم کشی توی نوشته هام نبوده نمیدونم شما از کجا آوردید-دوست من اگر آدم کشی هست چیز های دیگه  هم هست -شما این همه تاپیک رو  ندیدی نخوندی این همه بازی مهم آخرش به چه چیزی گیر دادید!

اگر توی GTA ادمکشی است به  قول شما،، داستان هم هست -گیم پلی هم هست-شخصیت پردازی هم هست-راک استار و Gta مسخره اند؟؟؟توضیح بدید دقیق ما هم یاد بگیریم @};-

موفق باشید

داداشم من بازی  gta iv و هم بازی just case 2 رو 4 بار از اول تا آخر رفتم الکی دور نزدم بازی رو

من خودم gta iv رو بازی کردنی هیچ مرحله جدیدی از بازی ندیدم جز مرحله هلیکوپتر که از روی کشتی بلند میشیم و میفتیم جون کشتی و قایقا !!بقیش سفار ماشین میشیم میریم آدم میکشیم همین دیگه هیچی نیست 

اما just case 2 واقعا مرحله هاش جذاب بود از وصل کردن تانک به هلیکوبتر گرفته تااا آدم کشی و تقیب گریز که اصلا خسته کننده نیست  در حالی که gta iv بازی خیلی ثابتی بود

بعدشم خیلیا هستم به استدیو راکستار تعصب دارن و هرچی که این شرکت بزنه خدای گیم میدونن یا مثلا EA یکی از بهترین استدی های دنیاست ولی از فیفا اصلا خوشم نمیاد وpes رو بیشتر قبول دارم 

بعدشم من از مقالتون صحبتی نکردم دستتون درد نکنه که انقدر به این فروم زحمت میکشین من فقط در مورد این که شما از just case 2 انتقاد کردین نظری دادم! همین !!!

در مورد شخصیت اسمش هم بگم اصلا چه ربطی داره به خوب بودن بازی ؟؟؟؟

من عاشق بتلفیلدم4  ولی الان اسم هیچ کس یادم نیس!!!

در کل کمی تعصب رو بزاریم کنار و میتونید ببینید که gta iv پیش just case هیچیه

ولی خودم قبول دارم gta v بازی خوبی می خواد باشه برای pc (البته اگه مثل watch dogs تبلیغاش دروغ نباشه) 

لینک به دیدگاه

مقاله خوب زیاد بود خسته شدم ولی حال داد  @};-  :x

یه نکته که هیچ کس اشاره نکرده 

وقتی روی بدن یکی با ماشین برید و بکسوباد کنید ( درست نوشتم  :-? ) به جای دود از چرخ ها خون می پاشه جزئیات خیلی قوی هست ( توی جاست کاز این چیز ها نبود اون دوست عزیز چه جوری با جاست کاز حال کرده نمی دونم  :-? ) 

خیلی توی XBOX به من حال نداد دقیقا مثل IV ولی وقتی توی PC بازی کردم خیلی حال داد کلا OW باید توی PC باشه این موضوع توی بازی SKYRIM هم بود توی XBOX حال نداد ولی توی کامپیوتر 443 ساعت بازی کردم الان هم داشتم بازی می کردم 24 گیگ مود دانلود کرده بودم رو داشتم تست می کردم  =))  

شما گیم به این عظمت رو ول کردین چسبیدین به خون که از ماشین در میاد ؟؟ =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

با گفته های رضا موافقم

من تقریباً زمانیکه 3 ابتدایی بودم ( متولد 1359 هستم ) تا الان انواع بازی ها رو انجام دادم ولی 99% اون بازی هایی رو انجام دادم که دوست داشتم و خوشم میومد .

حالا اگه از نظر سن و سال نگاه کنیم میشه گفت گیمر هستم ولی از لحاظ فنی بگین ، نخیر گیمر نیستم / چرا ؟

1- هیچ موقع بازی رو که دوست نداشتم بازی نکردم

2- بازی رو انجام دادم ولی خوشم نیومده و پاکش کردم ( نمونش واچ داگز )

3- فقط بازی کردم و نرفتم تو نخ بازی بینم از چه تکنولوژی استفاده کرده ( نهایت 30% میدونم )

4- هدف ساخت از این بازی چی بودش و تاریچه ای داره یا نه

5- و .....

این چیزی که  عطا جان نوشته واقعا هوش و ذکاوت رو نشون میده دیگه  از این بهتر نمیشه-حالا عطا من علاوه بر این کار های که فرمودی کلی تاریخچه و زندگی نامه مکتب و سبک هم خوندم!!!!!چون از بازی ها خوشم میاد ولی فقط نه از چشم سرگرمی بلکه  از دید یک ابزار قدرتمند-چیزی که به خاطر Interactive بودن میتونه  حتی از سینما هم  پیغامش رو قوی تر انتقال بده -نگاه کن به باز یهای کوچیکی که این روز ها با نگرش های جدید ساخته میشن-ترانزیستور رو ببین-تا بزرگان ببین توی متال گیر بحث های احترام یه ارزش زندگی بشر-زد جنگ بودن -حفظ محیط زیست چگونه مطرح میشن!؟مترو رو ببنید-آخر عاقبت بشر وقتی به جای دوستی به هم دشمنی بورزه-اینها کاملا عطا جان درسته-هر کسی که  کاری رو روی اصول انجام بده بهش میگن اهل همون کار-شما ببنید من اینقدر فیلم دیدم فیلم های با ارزش --که دیگه  از بهترین فیلم ها هم ایراد میگیرم ولی بعضی ها میبنی هنوز دارن فیلم هندی میبینن.

حالا من فقط بازی نمیکنم و هر چزی رو هم بازی نمیکنم-منتها اگر چیزی خوب باشه شاید بیشتر از اینکه  بازیش کنم دربارش فکر کنم!

GTA V  مکالماتی داره  بین شخصیت ها که  شاید توی بهترین آثار سینمایی هم نتونیم پیدا کنیم-توی عالم سینما میخواید دیالوگ ببنید باید فیلم لبوسفکی بزرگ اثر برادران کوئن رو ببنید.توی بازی ها هم  GTA همیشه  دیالوگ هاش معرکه بودند!

نمونش داشتم چند وقت یکی از بهترین آثار فیلم های امثال رو میدیدم پیشنهاد میدم نگاه کنید فیلمی  از سینمای مستقل آمریکا با نام Blue ruin یا آبی داغون - آبی خرابه  حالا بعد میفهمی اسمش چرا این بوده-این یک تریلر هیچکاکی تمام عیار بود- خوب شاید کسی که  درک درستی از سینما نداشته باشه  بگه این چیه ؟؟درک نکنه -لمس نکنه-باهاش ارتباط برقرار نکنه-برای عالم بازی هم همنیطور..

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

رضا جان مقاله ت عالی بود بی صبرانه منتظرم تا برای PC  ریلیز بشه (با تشکر از کنسول بازای عزیز برای بتا تست کردن بازی برای پی سی گیمرها) :D

هیچ وقت یادم نمی ره  اولین ماشینی که توی GTA IV دزدیم : صاحب ماشین اومد که در باز کنه  تا منو بشکه بیرون ولی من گاز دادم رفتم و بنده خدا دستش توی دستگیره گیر کرد و چند متر روی زمین کشیده شد و وقتی پیچیدم پرت شد یه گوشه و به فنا رفت.(اون لحظه واقعا از این همه توجه به جزئیات کفم بریده بود)

چاکریم مهدی جان-

اقا خیلی خوشحالم میخونید و خوشتون میاد -امیدوارم بز هم در خدمتتون باشیم-GTA IV هم که فرمودید واقعا برای خودش یک شاهکاره-اون صحنه که یارو دستش گیر میکنه توی دستگیره در ماشین بی نظیره-از این حیث رعایت سطح جزییات هیچ بازی با GTA برابری نمیکنه-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداشم من بازی  gta iv و هم بازی just case 2 رو 4 بار از اول تا آخر رفتم الکی دور نزدم بازی رو

من خودم gta iv رو بازی کردنی هیچ مرحله جدیدی از بازی ندیدم جز مرحله هلیکوپتر که از روی کشتی بلند میشیم و میفتیم جون کشتی و قایقا !!بقیش سفار ماشین میشیم میریم آدم میکشیم همین دیگه هیچی نیست 

اما just case 2 واقعا مرحله هاش جذاب بود از وصل کردن تانک به هلیکوبتر گرفته تااا آدم کشی و تقیب گریز که اصلا خسته کننده نیست  در حالی که gta iv بازی خیلی ثابتی بود

بعدشم خیلیا هستم به استدیو راکستار تعصب دارن و هرچی که این شرکت بزنه خدای گیم میدونن یا مثلا EA یکی از بهترین استدی های دنیاست ولی از فیفا اصلا خوشم نمیاد وpes رو بیشتر قبول دارم 

بعدشم من از مقالتون صحبتی نکردم دستتون درد نکنه که انقدر به این فروم زحمت میکشین من فقط در مورد این که شما از just case 2 انتقاد کردین نظری دادم! همین !!!

در مورد شخصیت اسمش هم بگم اصلا چه ربطی داره به خوب بودن بازی ؟؟؟؟

من عاشق بتلفیلدم4  ولی الان اسم هیچ کس یادم نیس!!!

در کل کمی تعصب رو بزاریم کنار و میتونید ببینید که gta iv پیش just case هیچیه

ولی خودم قبول دارم gta v بازی خوبی می خواد باشه برای pc (البته اگه مثل watch dogs تبلیغاش دروغ نباشه) 

موافق نیستم حرفاتون چیزی رو ثابت نکرد -مدرک بیارید که  GTA IV در مقابل جاست کاز 2 هیچه - مدرک بیارید علمی-

تعصب کجا بود گرامی من دارم میگم منتقدانه -شما میگید تعصب اصلا نمیخونید ها-چطور عاشق یک بازی میشید بعد نمیدونید توش چکار کردید یا کی به کی بود؟؟مگر میشه؟

ببنید کمی تعصب روی GTA اشکال نداره  به هرحال Gta هستش ولی این چیزی که شما دارید روی جاست کاز در میارید دیگه واقعا نمیدونم چی بگم-!تاپیک به انحراف میره.

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز بی خیال نسخه ps3 شدم -منتظرم برای Pc -میخوام با کنترلر xone بازیش کنم!! چرا زودتر نوامبر نمیشه؟؟؟!!کسی میدونه چرا؟؟؟حالا خوبه 500 ساعت هم بازی کردیم ینجوریم !!!اگر بازی نکرده بودم که حمله میکردم به  راک استار!!!

لینک به دیدگاه

امروز بی خیال نسخه ps3 شدم -منتظرم برای Pc -میخوام با کنترلر xone بازیش کنم!! چرا زودتر نوامبر نمیشه؟؟؟!!کسی میدونه چرا؟؟؟حالا خوبه 500 ساعت هم بازی کردیم ینجوریم !!!اگر بازی نکرده بودم که حمله میکردم به  راک استار!!!

حالا چرا با دسته کیبورد و موس که یه چیز دیگه هست 

دلیل به خاطر pc هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود نه برای Gta کنترلر لازمه -هندلینگ ماشین هاش روی کنترلر با شک عالیه-کیبورد و موس هم عالی هستن ولی فیدبک ندادن موقع رانندگی یکم توی ذوق میزنه-

لینک به دیدگاه

الان بازی چی پیشنهاد می دهید تا این بیاد

چون این بیاد دیگه به مدت یک ماه سرگرم می شوم  :laughing:  و در این مدت یک ماه همه چیز رو می گذارم کنار فقط gta شاید یکم بتل ولی این بازی رو من شاید برای استیم  گرفتم تمام دوستام پیش خرید  کردن ولی فعلا پول دستم نیست 

من پیشنهاد می کنم شما هم اورجینال بگیرید چون عاشق این بازی هستی باید مولتیش رو تجربه کنی خیلی حال می ده 

:x  :x  :x

البته قیمتش کمی خیلی زیاد هست 170 تومان خودمم دو دل هستم بگیرم یا نه  :-?  :wacko:

البته ارزش این بازی رو داره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان بازی چی پیشنهاد می دهید تا این بیاد

چون این بیاد دیگه به مدت یک ماه سرگرم می شوم  :laughing:  و در این مدت یک ماه همه چیز رو می گذارم کنار فقط gta شاید یکم بتل ولی این بازی رو من شاید برای استیم  گرفتم تمام دوستام پیش خرید  کردن ولی فعلا پول دستم نیست 

من پیشنهاد می کنم شما هم اورجینال بگیرید چون عاشق این بازی هستی باید مولتیش رو تجربه کنی خیلی حال می ده 

:x  :x  :x

البته قیمتش کمی خیلی زیاد هست 170 تومان خودمم دو دل هستم بگیرم یا نه  :-?  :wacko:

البته ارزش این بازی رو داره 

درود

من اهل مولتی نیستم -توی شوتر های مخصوص مولتی  دنبالش نبودم  چه برسه به این که  خود سینگلش 500 ساعت بازیه  اسمش Gta!!!والا اگر شب تاصبح توی دنیاش بچرخی خستگی نداری-من اصلی Ps3 اش رو دارم تاپیک که  زده  بودم -گیمر های Pc طاقت تمام شد!!--اسمش بود- 200 تومان یک بار هزینه  کردم ! دیگه  بار دوم دست reloaded رو میبوسه !این بازی ها رو باید در ارامش و خلوت کشف کرد باید به  دیالوگ ها گوش کرد باید رفت توی حس جهانش-مولتی برات این وقت رو نمیزاره -سرگرم شدن با چند نفر دیگه رو دوست ندارم-تنهایی خیلی برام جالب تره -خیلی مولتی زدم روی Ps3 /360- --روی Pc هم همینطور -تجربه اش رو دوست نداشتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه سبکی دوست دارید؟شوتر -استراتژیک-Rpg- رانندگی -هواپیما؟ پلتفرمر؟

لینک به دیدگاه

چه سبکی دوست دارید؟شوتر -استراتژیک-Rpg- رانندگی -هواپیما؟ پلتفرمر؟

شوتر - rpg 

این ها در الویت هستن مخصوصا rpg 

pc 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شوتر - rpg 

این ها در الویت هستن مخصوصا rpg 

pc 

dark souls 2 رو که  بازی کردید؟؟بهترین rpg امساله-شوتر هم ولفنستاین عالی بود -منتها کمی صبر کنی  نسخه های ریمستر شده  مترو  هم میاد هم 2033 هم لست لایت-بهینه شده-با گرافیک در حد  نسل بعد از بعد!بازی زیبای child of lihgt هم عالی بود البته پلتفرمره-مکس و برادری نفرین شده هم عالیه اونم پلتفرمره -خیلی مفهوم داره با اینکه ظاهر ساده ای داره-rpg  سبک دیابلو هم1/2  the incredible adventures of van helsing هم عالیه-بازی عجیب betrayerهم خیلی جالبه-اکشن rpg هستش.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دوستان gta v رو از کجا باید اورجینال بخریم که دوستمون گفتن 170 تومنه و یک سری هم پیش خرید کردن ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

دوستان کسی لینک دانلود نسخه چهارم جی تی ای رو داره؟ انقدر گشتم خسته شدم. لینک درست حسابی کسی داره؟ ممنون میشم بهم بدید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مول شر عضو شو بعد توی بخش مدیریت تورنت  ip تورنت راحت دانلود کن

اینم لینک عضویت

http://www.mul.ir/inv?u=cmV6YWd0eA==

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

این هم لینک بررسی GTA V که ابن دو تاپیک به هم وصل باشند

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=35550&hl=

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این تاپیک با زهم آمد رو !GTa بازها خوش آمدید به  ویکی پدیای GTA!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دست شما درد نکنه

مطلبی جامع و مفید

اولین پست بعد از چند وقت!ممنون ازشما که خوندی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...