رفتن به مطلب

کدام مادربرد؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نظر شما کدام یک از مادربرد های زیر بهتر است msi z87-g43gaming یا msi z87g55 یاASRock FATAL1TY Z87 Killer

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

اولا که فقط msi....بعد البته دو تا msi فقط تفاوت در گیم دارن اولی چند تا گرافیک میخوره دومی نه...بسته به نیازت و احتیاج آینده ات بخر....به جز این فرق خاصی ندارن....آزراک هم نگیر بهتره

لینک به دیدگاه

به نظر شما کدام یک از مادربرد های زیر بهتر است msi z87-g43gaming یا msi z87g55 یاASRock FATAL1TY Z87 Killer

درود،

بهتر برای چی؟ برای گیم؟ برای کار روزانه و مولتی مدیا؟ برای اورکلاک؟ یا از لحاظ قیمت به عملکرد؟ یا برای همه اینها؟ مادربردی بهتره که بتونه نیازهای شما رو بهتر ساپرت کنه !!!

اگر نظر من رو برای مصرف خودم می خواین بدونید، دقیقاً پست شماره #2 دوست عزیزمون ahmad.ali رو برعکس بکنید می شه نظر من :D

لینک به دیدگاه

درود

اگر اورکلاک نمیکنید، دو مدل ASUS B85-Pro Gamer و ASRock FATAL1TY H97 Performance هر دو حدود 420 تومن بهترین انتخاب برای گیم خواهد بود . ظاهر زیبا، کیفیت خوب ، ویژگی ها و امکانات مناسب و مهمتر از همه کارت صدای خوب !

پردازنده هم چون بورد قابلیت اورکلاک نداره، بهتره یه i5 سری معمولی مثل 4570 یا 4670 بردارید .

این باندل به راحتی با گرافیک gtx770 هم ست میشه و هیچ مشکلی بابت گیم نخواهید داشت .

اگر هوس اورکلاک دارید، 100% بورد کیلر ازراک و یا z97-pro4  که ویژگی ها و قیمت فوق العاده ایی داره (هر چند کارت صداش به خوبی دوتای قبلی نیست). از نظر قیمتی چندان گرونتر از دو بورد قبلی نیست ولی پردازنده سری K و یک کولر مناسب نیاز دارید که حداقل 200 تومن گرونتر در میاد ! که برای گیم هیچ فرقی نسبت به یه بورد B85 یا H97 و یه پردازنده معمولی نخواهد داشت !

بنده این 200 تومن رو ترجیح میدم 200 بذارم روش یه Ssd تهیه کنم که تو پرفورمنس کلی سیستم تاثیر بسیار قابل ملاحظه تری ایجاد میکنه !

در کل هم بهتره برید سراغ چیپست های سری 9 . مخصوصاً ازراک که قیمتشون خیلی مناسب هست .

لینک به دیدگاه

میتونی asus h97 plus هم که تازه اومده تو بازار رو 400 تومن تهیه کنی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...