رفتن به مطلب

فروش سه عدد گرافیک

Recommended Posts

بنام خدا

با سلام خدمت دوستان

3 عدد کارت گرافیک برای فروش موجود هست با کمترین مدت کارکرد، که تقریبا 2 کارت اولی یک سالی رو در حال بالا آوردن صفحه دکستاپ بودن..

1_ کارت مدل Zotac GTX580 boost، کارت همه متعلقاتش موجود هست به جز یدونه سوکت تبدیله مینی hdmi که خودم یکی دیگه واسش گرفتم.. :)

2- کارت مدل EVGA GTX580 3gig classfield که این کارت هم بسیار تمییز نگه داشته شده..

3- کارت مدل EVGA GTX570 HD که این کارت هم با همه متعلقاتش موجود هست..

باید بگم که همه کارت ها بدون باز شدگی، تعمیر یا حتی یه خش هستن.. کارت های شماره 1 و 3 استفاده چندانی از اونا نشده و تقریبا برای بالا آوردن صفحه دکستاپ بودن + اینکه همه کارت ها با متعلقات برای فروش موجود هستن..

قیمت ها برای فروش

1- قراره تعویض بشه (البته بیشتر مد نظرم رو فروشه با مشتری هم راه میام)

2- رزور فعلا تا ببینیم خدا چی میخواد البته شاید با کارت 670 تعویض بشه

3- فروش رفت (خارج از تاپیک)

متاسفانه کارت های شماره 2 و 3 الان در دسترس نیستن ولی اگه مشتری براشون باشه تحویل داده میشه..

اگه کارم داشتین همین ورا میتونین پیدام کنین.. دیگه سلامتی

post-14065-0-42219200-1403499992_thumb.jpg

post-14065-0-23254700-1403500008_thumb.jpg

post-14065-0-70781700-1403500031_thumb.jpg

post-14065-0-85226100-1403500045_thumb.jpg

post-14065-0-87847600-1403500060_thumb.jpg

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

کارت شماره 2 فروش رفت، شماره 3 هم اگه خدا بخواد تا آخر هفته رزرو (البته هنوز هم معلوم نیست که بره یا نه)

فقط میمونه کارت 580 زوتاک که اونم قراره تعویض بشه به احتمال زیاد

لینک به دیدگاه

حاجی

چرا هر وق که پول ندارم از این چیز خوبا میذاری!!!! :wacko:

لینک به دیدگاه

حاجی

چرا هر وق که پول ندارم از این چیز خوبا میذاری!!!! :wacko:

حاجی باباته   =))

انشاا.. خدا از زبونت بشنوه حاجی بشیم هم من هم شما با خانواده محترم @};- :) ..

اما بدور از شوخی اخوی قابلت رو هم نداره.. بجز کارت 570 شما کدوم مد نظرته؟؟3 گیگ که هم مشتری پیدا شده هم برای تعویض تا ببینم خدا چی میخواد.. اخه اینا کرت های من نیستن فقط 580 ماله خودمه اون دوتا ماله همشهریام هستن.. هر چی اونا بگن حرف اول آخر هستش که من میتونم انجام بدم.. مثل همون کارت 6970 که دادیم رفت.. حالا انشاا.. قراره دوتا کارت دیگه هم بدن دستمون برا فروش

لینک به دیدگاه

کاش بابام بود.فوت کرده :(

3گیگه رو چشم گرفته که گفتی فروخته شده!!!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما که به قوانین فروم آشنا هستی . هر 12 ساعت یک بار باید تاپیک رو بالا بیاری . شما تو عرض 2 ساعت 3 تا پست دادی . تکرار بشه تاپیک شما حذف خواهد شد .

لینک به دیدگاه

کاش بابام بود.فوت کرده :(

3گیگه رو چشم گرفته که گفتی فروخته شده!!!

برادر هیچ منظوری نداشتم از شوخی که کردم، من معذرت میخوام حقیقتا.. غم آخر شما باشه

3 گیگ رو هنوز فروش نرفته.. 3 نفر از بچه ها با یه قیمتی خواستن و یه بنده خدایی هم قرار شده با 670 دی سی تعویض کنه.. منتظر جواب دوستم هستم.

شما اگر پیشنهادی دارین بفرمایین به اطلاع میرسونم شاید مال شما شد.. خدارو چه دیدی اخوی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما که به قوانین فروم آشنا هستی . هر 12 ساعت یک بار باید تاپیک رو بالا بیاری . شما تو عرض 2 ساعت 3 تا پست دادی . تکرار بشه تاپیک شما حذف خواهد شد .

دوست عزیز من یه دونه آپ دادم تا ببینم بالا اومده تاپیک یا نه!!! بعدش دیگه دوستان سوال کردن من جواب دادم.. نمیدونستم باید هر 12 ساعت یه بار جواب داد

لینک به دیدگاه

چه مواردى الان كلا موجود دارين و با چه قيمتيهايى؟

پ.خ شد

لینک به دیدگاه

برادر هیچ منظوری نداشتم از شوخی که کردم، من معذرت میخوام حقیقتا.. غم آخر شما باشه

3 گیگ رو هنوز فروش نرفته.. 3 نفر از بچه ها با یه قیمتی خواستن و یه بنده خدایی هم قرار شده با 670 دی سی تعویض کنه.. منتظر جواب دوستم هستم.

شما اگر پیشنهادی دارین بفرمایین به اطلاع میرسونم شاید مال شما شد.. خدارو چه دیدی اخوی

میدونم منظوری نداشتی حمزه جان

مرسی @};-

قیمت بده ببینم چنده؟!!! :-?

لینک به دیدگاه

بنام خدا

با سلام خدمت دوستان

3 عدد کارت گرافیک برای فروش موجود هست با کمترین مدت کارکرد، که تقریبا 2 کارت اولی یک سالی رو در حال بالا آوردن صفحه دکستاپ بودن..

1_ کارت مدل Zotac GTX580 boost، کارت همه متعلقاتش موجود هست به جز یدونه سوکت تبدیله مینی hdmi که خودم یکی دیگه واسش گرفتم.. :)

2- کارت مدل EVGA GTX580 3gig classfield که این کارت هم بسیار تمییز نگه داشته شده..

3- کارت مدل EVGA GTX570 HD که این کارت هم با همه متعلقاتش موجود هست..

باید بگم که همه کارت ها بدون باز شدگی، تعمیر یا حتی یه خش هستن.. کارت های شماره 1 و 3 استفاده چندانی از اونا نشده و تقریبا برای بالا آوردن صفحه دکستاپ بودن + اینکه همه کارت ها با متعلقات برای فروش موجود هستن..

قیمت ها برای فروش

1- قراره تعویض بشه (البته بیشتر مد نظرم رو فروشه با مشتری هم راه میام)

2- رزور فعلا تا ببینیم خدا چی میخواد البته شاید با کارت 670 تعویض بشه

3- فروش رفت (خارج از تاپیک)

متاسفانه کارت های شماره 2 و 3 الان در دسترس نیستن ولی اگه مشتری براشون باشه تحویل داده میشه..

اگه کارم داشتین همین ورا میتونین پیدام کنین.. دیگه سلامتی

...

کارت شماره 2 فروش رفت، شماره 3 هم اگه خدا بخواد تا آخر هفته رزرو (البته هنوز هم معلوم نیست که بره یا نه)

فقط میمونه کارت 580 زوتاک که اونم قراره تعویض بشه به احتمال زیاد

این سه پست اول شما که به فاصله کمتر از 1 ساعت و نیم ارسال شدن . هیچ کدوم هم جواب کسی نبوده . برای اینکه ببینید تاپیک بالا اومده یا نه ، نیازی نیست آپ بدید . کسی هم نگفت جواب ندید  و یا 12 ساعت یک بار جواب بدید . چرا فرافکنی میکنید ؟ قوانین کاملا مشخص هستن و تخطی شما هم همینطور . تکرار نکنید . در غیر اینصورت بدون اخطار قبلی تاپیک حذف میشه .

لینک به دیدگاه

این سه پست اول شما که به فاصله کمتر از 1 ساعت و نیم ارسال شدن . هیچ کدوم هم جواب کسی نبوده . برای اینکه ببینید تاپیک بالا اومده یا نه ، نیازی نیست آپ بدید . کسی هم نگفت جواب ندید  و یا 12 ساعت یک بار جواب بدید . چرا فرافکنی میکنید ؟ قوانین کاملا مشخص هستن و تخطی شما هم همینطور . تکرار نکنید . در غیر اینصورت بدون اخطار قبلی تاپیک حذف میشه .

چرا میزنی؟؟؟ اوکی انشاا.. سعی میشه طبق قوانین انجام بشه

لینک به دیدگاه

سلام داداش

قیمت + موجودی لطفا

علیک سلام، پخ شد

سلام..580 چند؟ پس قیمتش کو؟

علیک سلام، کارت 570 که فروخته شد رفت.. کارت 580 3 گیگ هنوز وضعیتش معلوم نیس هم میخواد بفروشه هم تعویض کنه که فعلا بهم جواب نداده.. قیمت 580 هم پ.خ کردم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، موجودی + قیمت؟ :confused:

یه شات از GPU-Z هم اگه بدی ممنون میشم :p

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، موجودی + قیمت؟ :confused:

یه شات از GPU-Z هم اگه بدی ممنون میشم :p

پ.خ شد

شات هم که اول صفحه موجوده کهههه :-?

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...