رفتن به مطلب

*** بازی GRID AutoSport منتشر شد ***

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان و گیمرها علی الخصوص عاشقان سبک ریسینک  

خودم  دیوانه بازیهای ریسینگ هستم :D

اولین بازی سبک ریسینگ با نام grid autosport  از سری بازی های grid در سال جاری منتشر شد و تا قبل از ورود عنوانهایی چون project car , the crew  قطعا گیمرهای این سبک رو درگیر خود خواهد کرد 

اولین احساسی که به دست می آورید حس بازی های شبیه ساز است.زیرا تمام آن چه از یک بازی شبیه ساز همانند Gran Turismo انتظار دارید، در این بازی وجود دارد.
تمام المان های مربوط به دنیای واقعی همانند توجه به سرعت خودرو و زمان بندی مناسب برای ترمز کردن، موقعیت های درفتینگ (Drafting) و به خصوص توجه به میزان چالاکی خودرو ها در بازی بسیار دقیق و قابل تامل کار شده است.
در کل می توان گفت هر آن چه نیازمند عنوانی قابل توجه است،در این بازی جمع شده و حس و حال دنیای خودرو ها را به خوبی می توان با وارد شدن به دنیای Autosport حس کرد. در بازی مد (Mode) های مختلفی در نظر گرفته شده است که می توان یکی از آنها را با نام Open Wheel معرفی کرد. در این مد، این خود بازیباز است که تمام و کمال کنترل وسیله نقلیه را بر عهده می گیرد و هیچ راهنما یا کمکی از سوی هوش مصنوعی برای هدایت بازیباز به بهترین مسیر وجود ندارد.

زمان انتشار :1393/4/5

حداقل سیستم مورد نیاز بازی :
سیستم عامل : Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
پردازنده : +Intel Core 2 Duo@2.4Ghz or AMD Athlon X2 5400
کارت گرافیک: Intel HD3000 or AMD HD2000 Series or NVIDIA Geforce 8000 Series Series
رم مورد نیاز : ۲GB Ram
آداپتور گرافیکی : Direcx v9.0C
هاردیسک مورد نیاز : ۱۵GB HD Space Available
سیستم پیشنهادی برای بازی  :
سیستم عامل : Windows Vista 64 bit, Windows 7 64 bit or Windows 8 64 bit
پردازنده : Intel Core i7 or AMD FX Series
کارت گرافیک: Intel HD5200 or AMD HD7000 Series or NVIDIA GTX600 Series minimum 1GB RAM
رم مورد نیاز : ۴GB Ram
آداپتور گرافیکی : Direcx 10
هاردیسک مورد نیاز : ۲۰GB HD Space Available

لینک دانلود:

http://www.game2dl.com/1393/04/grid-autosport/

http://p30download.com/fa/entry/53165/

لینک دانلود پک texture از جانب دوست خوب ramin9500

http://top2download.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-grid-autosport-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc.html

grid_autosport_game-Par30Game-628x353.jp

Autosport_Multiplayer_04.jpg

grid-autosport-2-1024x576.jpg

grid_autosport_27.jpg

rd35.jpeg

در ضمن بازی MotoGP 14 هم منتشر شده

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نتیجه بنچمارک این بازی با سیستم من یرای اطلاع دوستان از پرفورمانس این بازی(بوسیله بنچمارکی که در خود بازی وجود داره)

fps_race min_fps="80.909866" max_fps="129.115509" av_fps="107.899597" 

تمام آپشن های گرافیکی روی حالت حداکثری قرار دارند و مشخصات سیستم هم

cpu :4670k روی 4 گیگاهرتز

Main : gigabyte z97x-SocForce

Gpu : Asus gtx780 dc2

Ram : G.skill 4x4GB 2666 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام فرجام جان
نظر خودت درباره بازی چیه؟
من در حال دانلود هستم :)

فکر کنم بازی روونی باشه و دوستانی هم که سخت افزار قوی ندارن بتونن فریم خوبی بگیرن

مثل اینکه بازی نمرات خوبی رو کسب کرده و فراتر از حد انتظار ظاهر شده

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

تشکر بابت اطلاع رسانی

این بازی اصلاً سبکش شبیه به NFS هست؟، یا بیشتر شبیه به Grid میمونه؟، من فقط NFS میزنم، نمیتونم بغیر از اون بازی کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام فرجام جان

نظر خودت درباره بازی چیه؟

من در حال دانلود هستم :)

فکر کنم بازی روونی باشه و دوستانی هم که سخت افزار قوی ندارن بتونن فریم خوبی بگیرن

مثل اینکه بازی نمرات خوبی رو کسب کرده و فراتر از حد انتظار ظاهر شده

به علت در دسترس نبودن سیستم صوتیم در حال حاضر , هنوز بازیش نکردم(واقعا بدون صدا نمیشه :دی).. فقط بچمارک رو اجرا کردم از توی بازی و اومدم بیرون :دی

البته این رو هم بگم که یه DLC با حجم بالا هم براش اومد High res texture pack ... با حجم بین 4 تا 5 گیگ!!! که باید دید با اون چطور میشه و فریمها چطوره... من فردا دانلود میکنم این DLC رو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تازه دوستان حتما hd texture pack مخصوص pc روکه دی ال سی بازی انحصاری pc هست حتما دانلود کنند و بعد ببنید چی میشه بازی!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وضعیت فریمها با High res texture pack در بنچمارک بازی.. البته روی 1920 در 1080 :دی فعلا 4k نداریم 

fps_race min_fps="73.216843" max_fps="109.046524" av_fps="92.263344"

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وضعیت فریمها با High res texture pack در بنچمارک بازی.. البته روی 1920 در 1080 :دی فعلا 4k نداریم 

fps_race min_fps="73.216843" max_fps="109.046524" av_fps="92.263344"

درود فرجام جان

اقا من فکر کردم به سلامتی رفتی خدمت!هنوز در حال بنچمارک گیری هستی!ماشالله حضورت مستمره!!

مخابرات که  کل کشور رو رسما بی اینترنت  کرده ولی میبینم شما هنوز اینترنت خوب داری!!؟!خوب دانلود میکنی!

لینک به دیدگاه

دوستان این بازی تو محیط شهر هم مسابقه داره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این بازی تو محیط شهر هم مسابقه داره؟

انواع اقسام مسابقات روتوی  اتو اسپورت داریم!!نسخه pc هم با 30 گیگ تکسچر hd  و افکت های خاص و داشبورد واید اسکرین با جزییات بالا بهترین نسخه هستش و 1080 60 فریمه -د رکل از اون ریسینگ های ارباب کد هاست!!!منتها  ا زگیم اسپات 6 گرفته که دلیل اش هم معلومه-این بازی یک ریسنگ نیمه ارکید نیمه شبیه سازه!منتها منتقد گیم اسپات انتظارگرن توریسمو داره!!اکمی از هوش مصنوعی هم ایراد گرفته-

من سیستم نمره دهی گیم اسپات روقبول دارم ولی کد مسترز رو هم سالهای ساله که به عنوان یک استودیو خوب  و زحمت کش و  pc باز قبول دارم-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود فرجام جان

اقا من فکر کردم به سلامتی رفتی خدمت!هنوز در حال بنچمارک گیری هستی!ماشالله حضورت مستمره!!

مخابرات که  کل کشور رو رسما بی اینترنت  کرده ولی میبینم شما هنوز اینترنت خوب داری!!؟!خوب دانلود میکنی!

سلام آقا رضای عزیز

نه والا وضعیت انجام شدن کارای اداری که دیگه میدونی چقدر پایینه تو دانشگاه ها و نظام وظیفه.. هنوز داره برام معافیه تحصیلی رد میشه با اینکه مشغول به تحصیل نیستم .. دیگه گفتم در جواب این اشتباه , یه بنچمارک چندین گیگی دانلود کنم و مراتب اعتراض خودمو نشون بدم  :D  :-? 

راستش من اوضاع اینترنت شبانه و رایگانم یک مقدار به هم ریخته و چند وقتی هست که مجبورم همیشه تو ساعت غیر رایگان دانلود کنم...در عوض سرعت خوبه هر گیگ در نیم ساعت میصرفه وقتی قیمت هر گیگ برام میاد 2 تومن(چون اوقات فراغت من با سریال و فیلم و این داستانا میگذره زیاد دانلود دارم اما خب فعلا با شبانه میسر نیست)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقا رضای عزیز

نه والا وضعیت انجام شدن کارای اداری که دیگه میدونی چقدر پایینه تو دانشگاه ها و نظام وظیفه.. هنوز داره برام معافیه تحصیلی رد میشه با اینکه مشغول به تحصیل نیستم .. دیگه گفتم در جواب این اشتباه , یه بنچمارک چندین گیگی دانلود کنم و مراتب اعتراض خودمو نشون بدم  :D  :-? 

راستش من اوضاع اینترنت شبانه و رایگانم یک مقدار به هم ریخته و چند وقتی هست که مجبورم همیشه تو ساعت غیر رایگان دانلود کنم...در عوض سرعت خوبه هر گیگ در نیم ساعت میصرفه وقتی قیمت هر گیگ برام میاد 2 تومن(چون اوقات فراغت من با سریال و فیلم و این داستانا میگذره زیاد دانلود دارم اما خب فعلا با شبانه میسر نیست)

منم این سری باید تعرفه مخصوص دانلود رو بگیرم !

آسیاتک یه تعرفه 8 -10 داره با سرعت 800-1000 میشه دان کنی :دی

بلکه این GRID AutoSport دان کنیم :دی

البته به طرفدارای سبک NFS اصلا توصیه نمیشه چون براشون کسالت آوره :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان مخابرات هنوز سرویس دانلود نامحدودش رو میده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقا رضای عزیز

خوب به سلامتی...

شاید جاش نباشه ولی فرجام جون الان تو پایان دوره هستم!!!! :D

نمیخوام بهت انرژی منفی بدم ولی 8-} شدم تا تمام شد!!!!!

واسه من هر گیگ 3.8 میوفته ولی ترافیک آزاد بدک نیست سرعتش...

این Grid جدیده؟ یا همون نسخه قبلی با HD Texture هستش؟

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام گل موفق باشی-ما هم جات خالی میشینیم evil within و dargon age میزنیم!!!!!!!!!!!این که  گفتم آخر بدجنسی بود :wacko: :wacko: :D بهحر حال امیدوارم به  سلامتی بیای و با زهم در کنار ما باشی-

دانلود هم خیلی بد شده  وضعیتش ما از مخابرات میگیریم یکدفعه خوردن به  گدایی!!!شانس ماست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابا این دیگه زیادی طبیعی شده تو Dirt 2 , 3 و حتی Grid II وقتی نیش ترمز میرفتی واسه دریفت قشنگ ماشین کمر میچرخید و دریفت میکشید ولی تو این تا بخایم نیش ترمز بزنیم و فرمون رو بگردوینم یهم ماشین دور خودش میچرخه

( ای کاش دوباره یسری دیگه  از مسابقات دکارت ها هم بیاد مثلا Dirt 4 بیاد ) با ماشین های اون بیشتر حال میکردم

لینک به دیدگاه

درود

یه سوال، این بازی در چه حد شبیه ساز هست ؟ چون کامنت های سایت ها رو که خوندم همه میگن بازگشت به نسخه اول + اجرای خواسته ای یوزر ها . منم تا اونجایی که یادمه شماره یک ارکید بود تا شبیه ساز !

بازی قابل مقایسه با فورزا 3 و 4 هست یا بیشتر شبیه horizon ئه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام گل موفق باشی-ما هم جات خالی میشینیم evil within و dargon age میزنیم!!!!!!!!!!!این که  گفتم آخر بدجنسی بود :wacko: :wacko: :D بهحر حال امیدوارم به  سلامتی بیای و با زهم در کنار ما باشی-

دانلود هم خیلی بد شده  وضعیتش ما از مخابرات میگیریم یکدفعه خوردن به  گدایی!!!شانس ماست

اگه یهویی کارم درست بشه و مجبور شم زودتر برم حتی به GTA v روی pc هم نمیرسم چه برسه به اونا :(  Wild hunt هم :(

فدات مرسی :دی من با پارس آنلاین کار میکنم و 6 ماهه شارژ میکنم خطم رو با حجم کم و به جاش پک های 100 و 200 گیگابایتی حجم میگیرم که در مقایسه با شارژ کردن ماهیانه با حجم بالا هم بصرفه تره

200 گیگ + 6 ماه که خودشم 20 گیگ حجم داره = برام زیر 500 در میاد(که من نصفش رو فقط میدم و برادرم نصف دیگش رو ولی استفاده هم نداره :دی) :دی در عوض از اینترنت سرعت بالا و شبه نا محدود دارم استفاده میکنم

امشب Grid رو بطور رسمی استارت میزنم به جای اینکه فقط بنچمارکش رو بگیرم :دی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این HD Texture رو از کجا دان کردین؟

لینکش رو بزارین لطفا.

لینک به دیدگاه

دوستان این HD Texture رو از کجا دان کردین؟

لینکش رو بزارین لطفا.

این هم لینک دانلود

http://top2download.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-grid-autosport-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان من هم 5 شنبه دانلودش کردم و باید بگم با این که تا حالا حدود نیم ساعت بیشتر فرصت بازی نداشتم ولی به نظرم خیلی بهتر از نسخه قبلیشه. مخصوصا وجود McLaren P1 و Bugatti Veyron SuperSport و ... خیلی جذبم کرد. 

فیزیک بازی خیلی واقعی تر از NFS هستش . در مورد گرافیک هم چون الان فهمیدم که DLC براش اومده گذاشتم برای دانلود و باید ببینم بعد از نصب  Texture Pack گرافیکش چطور میشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب منم بازی رو دانلود کردم ( نسخه Reloaded )

اینم بنچمارک روی ultra و (8xmssa)

هنوز HD پک رو نگرفتم ظاهرا فقط توی 4k تفاوت داره، توی یو توب ویدئو مقایسه شون هست منکه فرقی توی رزلویشن 1080 حس نکردم

post-8297-0-15150800-1403950797_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

خوب منم بازی رو دانلود کردم ( نسخه Reloaded )

اینم بنچمارک روی ultra و (8xmssa)

هنوز HD پک رو نگرفتم ظاهرا فقط توی 4k تفاوت داره، توی یو توب ویدئو مقایسه شون هست منکه فرقی توی رزلویشن 1080 حس نکردم

سیستمت چیه داداشم؟

کارتت؟ پردازندت؟ مینت؟ رمت؟ اینا رو بنویس با سیستم خودم قیاس کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستمت چیه داداشم؟

کارتت؟ پردازندت؟ مینت؟ رمت؟ اینا رو بنویس با سیستم خودم قیاس کنم

توی تصویر امضام لیست قطعات هستن

4770k

msi z87 xpower

evga gtx 780 classified

16gb Bus 2666

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه تکسچر پک رو که نصب کردید باید تکسچر روبزارید روی high -چرا تفاوت داره کاری به  4k نداره-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...