رفتن به مطلب

واچ داگز نسل بعدی -ارائه نسخه جدیدی از مد the worse 0.8

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود خدمت دوستان

نسخه 0.8 رو یک تاپیک جدا براش ایجاد کردم تا با تاپیک قبلی که در اون نسخه های متفاوتی ارائه شده بود قاطی نشه و باعث به دردسر انداختن  کاربرانی که آشنایی آنچنانی ندارن نشه.

تایپک پیشین

چشمان خود رو نوازش کنید !!!با زیبایی خیره کننده نسل بعدی !!!

o4umxblv6nac4ja2mo9a.jpg

نسخه جدید مد the worse منتشر شده اینبار تیم مدر اومده  مد نسخه جدید رو که ورژن 0.8 هستش با کلی تغییرات اساسی  ارائه کرده و ضمنا این مد با اپدیت ورژن 1.3 یوبی  که تازگی عرضه شد و نصبش باعث از کار افتادن پچ /مد نسخه 0.7 میشد سازگاره!

این نسخه حجمش بالاست در حد 900 مگ ولی کلی تغییرات درش انجام شده و یکی از مهمترین هاش استفاده از مد تکسچر پک maldo هستش که اجازه  میده بازی با تکسچر الترا روی بافر 2 گیگ لود بشه بدون شاترینگ و لگ خاص !!ضمنا خود The worseکلی تنظیمات جدید اضاف کرده مثل:

استفاده از بافت های خاص با کیفیت به جای بی کیفیت ها-

استفاده از سه نسخه  بلوم سنگین  که در e3 سال های پیش به  کار رفته بود-متوسط  و دیفالت

استفاده  از دپ توفیلد قابل تنظیم

استفاده از لنز های نوری اتمسفریک در شکل های مختلف

تکسچر پک با سیستم زد لگ !!!

الگو های نوری جدید برای افزایش زیبایی و کاهش فشار روی Gpu

سایه های شب جدید

سیستم باد و آب هوای e3 سال های پیش

افزایش مه و بخار در خیابان بدون افت کارایی

یکپارچگی و ساز گاری با پچ جدید یوبی

و فیکس Hdr و یک سری تغییرات دیگر

در کل این نسخه خیلی عالی عمل کرده و  نصبش هم راحته بعد از دانلود  هر جا خواستید آنزیپ کنید و بعد این فایل WDT_Data/config/WDTConfig.cfg رو باز کنید و بعد آدرس محل نصب بازی رو برای مثال C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Watch_Dogs\  رو داخلش اضاف کنید و بعد save کنید و ببنیدید -

بعد فایل WDTooL.exe روباز کنید تنظیمات مورد نظر رو انجام بدید با زدن تیک کنارشون بعد ذخیره کنید -اگر چیزی گیر کرد دکمه وسط موس رو بزنید تا همه چی ریسست بشه -اگر همه چیز رو درست انجام بدید باید در پوشه data_win64 بازیتون یک فایل به اسم path.dat ایجاد بشه-

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید

تغییرات ایجاد شده باعث میشه تجربه بهتر و واقع گرایانه تری در بازی داشته باشید.

69pf3k6256brcilmg5e.jpg

لینک دانلودمستقیم از Guru3d قرار دادم پایین همین پیچ  که باز میشه دو نسخه 0.6 و 0.8 هست شما 0.8 رو با حجم دقیق 848.12 مگ دانلود کنید.ضمنا قبلش آپدیت یوبی رو نسخه  ریلودد نصب کرده باشید -دقت کنید بازی من نسخه  ریلودد 22 گیگی هست ستاپ اصلی یوبی و آپدیت 67 مگی ریلودد هم روش نصبه-روی نسخه های دیگه  بازی من کار نکردم .

ضمنا مدر اعلام اینجا  کرده داره روی نسخه 0.9 کار میکنه که توش درخت های بازی و کلی چیز دیگه بهبود  پیدا میکنن و مشکلات بازی رو بیش از پیش کم میکنه-کلی فیکس هم همراه اون نسخه خواهد بود همینجا تاپیک رو اپدیت بعدا آپدیت میکنم/

مد توسط  خودم تست شد باید بگم که عالی ایجاد  شده اولا یک اینترفیس  خیلی جالب که گوشی خود ایدن است برای کنترل تنظیمات بازی ایجاد شده توضیحات کامل زیر است :

aql2jzez4ie177vzim0w.jpg

سازگاری کامل هم اب پچ یوبی داره..

اسکرین از روی حالت الترا های -تمام تنظیمات بازی و مد رو ی حالت الترا هستند-انتی الیاز هم تمپورال است-

wrbcrvergv5vkg7wgc3.jpg

qcby7c8fz7m0iirrwk1f.jpg

اگر خبری تغییری بود حتما آپدیت میکنم.فعلا تا انتشار نسخه 0.9 این نسخه عالی هستش و فریم بازی رو خیلی متعادل میکنه و بدون هیچ لگی میشه با تکسچر های عالی بازی کرد دقت کنید همیشه  بگذارید یک دقیقه از لود اولیه  بازی بگذره بعد به فریم دقت کنید-ضمنا با تغییردر تنظیمات گرافیکی بازی  برای لحظاتی شاید کمی گیر ایجاد بشه --من تجربه نکردم این مشکل رو -به هرحال مدر گفته-

موفق باشید

رضا

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دستت درد نکنه که خیلی حال دادی...

واقعا کنسول ها حال گیمرهای PC رو داشتن میگرفتن...

حداقل Watch Dogs از این مقوله خلاص میشه با مد کردن...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا سلام.

ممنون بابت زحماتتون.

یه سوال:

اون لینکی که زیر لینک دانلود مود ها هست که در رابطه با درایور های amd هست چیه؟

« AMD Catalyst 14.6 RC2 (14.200.1004.0 June 20) Download · Watch_Dogs - TheWorse Mod 0.8 Download

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا سلام.

ممنون بابت زحماتتون.

یه سوال:

اون لینکی که زیر لینک دانلود مود ها هست که در رابطه با درایور های amd هست چیه؟

« AMD Catalyst 14.6 RC2 (14.200.1004.0 June 20) Download · Watch_Dogs - TheWorse Mod 0.8 Download

درودسایت گورو درایور های بتای انویدیا و rc2  از ati رو میزاره برای دانلود-منتها این درایور ها whql نیستند-کامل تست نشده اند-بتا هستند در مرحله توسعه هستند ممکنه ناپایداری داشتته باشند بیشتر برای کاربرهای حرفه ای هستند که بتا تستر باشند ومشکلات بازی ها رو با دروایورهای موجود  به تیم های توسعه دهنده  درایور ها ی کارت گرافیک گزارش کنند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای اجرای بهتر و گرفتن بهترین حالت کارایی گزنه های بلوم و افکت دپ تو فیلد بوکه رو روی Low قرار بدید -بقیه گزینه ها رو میتونید تا آخر ببرید-منتها کمرای بازی رو تغییر ندید نمای بازی رو مختل میکنه-ضمنا دارندگان کارت های انویدیا از آنتی الیاز تمپورال tsmaa   استفاده  کنند خیلی سبک و عالیه-دقت کنید که افزایش انتی الیاز روی رزلوشن 1080 خیلی لازم نیست چون بازی تقریبا صاف صافه و اون تمپورال هم یک سیستم ضد لبه سبکه که تاثیرش روی کارایی چشمگیر نیست ولی اگر  4x یا 8x استفاده  کنید چون محیط های بازی وسیع اند تاثیر مستقیم روی نرخ فریم داره-درحالی که یک بازی با محیط های بسته مثل مثلا یک شوتر رو میشه راحت تا 16xq2 آنتی الیاز داد-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

...................

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود آقا رضا زحمت کشیدی @};- @};- @};-

گرافیکش واقعا پیشرفت کرده :D

ویرایش شده توسط alireza_6345
لینک به دیدگاه

درود واقعاً كار شما عاليه

راستى يه سؤال مثلا ما اين بازى رو نصب كنيم هيچ دستكارى كه در تايپيكهاى قبلى شرح داديد انجام نديم و كلا به پچهاى ديگه مثل 0.6 هم كارى نداشته باشيم ميشه يك دفعه اى رفت فقط همين 0.8 رو ريخت و كار رو خلاص كرد جواب ميده؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستى يه سؤال مثلا ما اين بازى رو نصب كنيم هيچ دستكارى كه در تايپيكهاى قبلى شرح داديد انجام نديم و كلا به پچهاى ديگه مثل 0.6 هم كارى نداشته باشيم ميشه يك دفعه اى رفت فقط همين 0.8 رو ريخت و كار رو خلاص كرد جواب ميده؟!

بله میشه.

فقط چیزهایی که قبل این باید نصب شده باشه یه هات فیکس خود ریلودد هست به همراه مثلا آپدیتی که خود یوبی داد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا یه عکس از تنظیمات بازی در سیستم خودتون قرار میدین لطفا؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط اپدیت 1.3 ریلودد رو بعد از نصب بازی اعمال کنید و بعد بیایید سراغ این مد-خواهش موفق باشید

آقا رضا یه عکس از تنظیمات بازی در سیستم خودتون قرار میدین لطفا؟

درود خدمت شما

aimjo4ayd1njyrregjg.jpg

8fictqefah71ld2lptxg.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت آقا رضا 

من بعد از ریختن مد به یه مشکل دیگه بر خوردم در حال بازی کردن هارد لودش 100 درصد میشه و موجب لگ میشه 

بعد کار vsync  و gpu max buffered frame چیه ؟؟

لینک به دیدگاه

من این قسمتو نفهیمدم :

این فایل WDT_Data/config/WDTConfig.cfg رو باز کنید و بعد آدرس محل نصب بازی رو برای مثال C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Watch_Dogs\  رو داخلش اضاف کنید و بعد save کنید و ببنیدید -

یعنی چی که باز کنیم ؟؟ چطوری اون فایلو باز کنم و کجاش اضافه کنم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

من این قسمتو نفهیمدم :

این فایل WDT_Data/config/WDTConfig.cfg رو باز کنید و بعد آدرس محل نصب بازی رو برای مثال C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Watch_Dogs\  رو داخلش اضاف کنید و بعد save کنید و ببنیدید -

یعنی چی که باز کنیم ؟؟ چطوری اون فایلو باز کنم و کجاش اضافه کنم ؟؟؟

داداش اون فایلو با note pad باز کن !

لینک به دیدگاه

من تمام مراحل رو با دقت انجام دادم ولی اون فایل path.dat ساخته نشده!!

بعد از اینکه تنظیمات رو در WDTooL.exe انجام دادم و تیک رو زدم فقط یه پنجره cmd باز شد و بدونه اینکه چیزی بنویسه یا نصب کنه خارج میشه!

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت آقا رضا 

من بعد از ریختن مد به یه مشکل دیگه بر خوردم در حال بازی کردن هارد لودش 100 درصد میشه و موجب لگ میشه 

بعد کار vsync  و gpu max buffered frame چیه ؟؟

دقیقا هارد منم لود 100 درصد میشه...جالبیش اینه که خود بازی استفاده نمیکنه..."سیستم" استفاده میکنه ولی وابسته به بازی مثلا سوار ماشین بشیم تند بریم 100 درصد میشه و اگه بایستیم میاد رو 0...عجیبه واسم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود من لود هارد رو مشکل ندارم -شاید بافر بعضی از هارد ها کمتر باشه-یا خود هارد قدیمی باشه -فشاربیاره----

برای دوستمون که نمیدونست چکار کنه --برای کل فایل های کانفیگ با پسوند cfg  برنامه زیر رو دانلود کنید

http://soft98.ir/software/office/365-notepad.html

بهترین نوتپد برای کار با cfg هاست--- راحت میشه این فایل ها رو ادیت کرد و در خود محیط برنامه از سیستم تقسیم بندی اتوماتیک و هوشمند استفاده  میکنه

برای مثال همین فایل رو طبق عکس زیر کار کنید

qd3ay2e6qhtut26hx8s.jpg

دوستمون پرسید vsync  و gpu max buffered frame  چی هستند:

gpu max buffer farem

میزان فریمی که کارت از قبل آماده میکنه تا در ارسال /رفرش بعدی به  خروجی بفرسته-بافر کردن فریم ها اگر حافظه ویدئویی بالا باشه از لگ زدن جلوگیری میکنه و برعکس با بافر ویدئویی کم یا استاندارد باید این میزان رو بزارید  روی یک چون با حافظه کم اگر این میزان رو بزارید روی 5  برای مثال رم کارت پر میشه و سرریز میکنه و تازه لگ ها و کاهش کارایی بیشتر میشه-برای حافظهای 3 یا 4 گیگ به بالا باید این میزان افزایش پیدا کند.

با رم دو گیگ گرافیکی  به این تنظیم دست نزنید

vsync چیست اول باید بدونید Screen tearing یا پارگی تصویر چیست؟

Screen tearing یک باگ گرافیکی هستش که  موقعی بوجود میاد که تصویر نمایش داره دو یا تعدادی بیشتر فریم رو در یک ترسیم تصویر نشان میده-برای مثال رفرش ریت نمایشگر شما 60 hz هستش  و باید 60 فریم در ثانیه نشون بده-حالا اگر نمایشگر نتونه برای مثال با نرخ فریم ارسالی از کارت گرافیک خودشو رهماهنگ کنه بریدگی تصویر بوجود میاد -یا جلو بزنه یا کم بیاره از میزان فریم ارسالی فرق نداره-

فریم ارسالی باید با نرخ رفرش نمایشگر هماهنگ باشه یا sync باشه حالا vsync همون Vertical synchronization  هستش -کار این تنظیم گرافیکی این هستش که سیستم ارسال فریم از گرافیک رو به نمایشگر کنترل میکنه و. اجازه ارسال فریم رندر شده از بافر گرافیکی رو تا زمانی که نمایشگر چرخه رفرش کنونی خودش رو کامل کنه و آماده  دریافت  فریم بعدی بشه-نمیده- در واقع یک تک فریم با یک تک چرخه ایجاد تصویر هماهنگ میشه- کلا vsync کمی افت فریم هم ایجاد میکنه که دلیلش همین توقف فرایند ارسال فریم تا آماده شدن نمایشگر برای دریافت فریم بعدی هستش 

در بازی واچ داگز میزان vsync  رو حتما روی یک قرار بدید کافی هستش یعنی هر یک فریم هماهنگ بشه منتها اگر سخت افزار پ قوی است میشه این تعداد رو به  2 فریم برای آماده ساز ی و هماهنگ شدن  افزایش  داد که نیاز نیست و همون یک فریم هم از پارگی تصویری کاملا جلوگیری میکنه-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان، واسه بنده یه مشکلی پیش اومده که هر چی گشتم تو نت کسی نبود که مشکل من رو داشته باشه!!!

بعد از نصب مد 0.8 (البته دردسری هم داشتیم با پیدا کردن فایل کانفیگ) بعداز اینکه تنظیمات رو تغییر میدم یک فایل Ekked.exe (در حقیقت دوتا) تو Taskmanager باز میشه که مموری و CPU به شدت به کار میگیره(البته تو اسکرین CMD هم مشخص هستش که باز میشه) کسی میدونه قضیه اینها چی هست؟؟؟؟

post-10788-0-59237200-1404025082_thumb.jpg

و شروع میکنه به دانلود کردن یک سری فایل(البته اینهارو من میبینم و از من میپرسه که کجا بخواد دانلود کنه یا بازشون کنه، نت شاید تا 200 مگ هم دانلود داشته زمانی که CMD باز میشه که نمیدونم چی میگیره؟؟؟):

post-10788-0-98746700-1404025096_thumb.jpg

آیا این جریان عادی هستش؟

یک سری چیزها خونده بودم در مورد نسخه بازی که Worm روی سیستمتون نصب میکنه ولی با هرچی تستش کردم چیزی نشناخت...

!!!!! همین الان که داشتم اینو تایپ میکردم یه دانلود دیگه کرد!!!!

post-10788-0-62136500-1404025423_thumb.jpg

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قضیه داره جدی میشه!!!

post-10788-0-59422200-1404026137_thumb.jpg

بسته که نمیشه بهش اضافه هم میشه!!!!!

حتی سعی به پاک کردنش کردم که بعداز یک بوت ویندوز دوباره پیداش شد!!!

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود--شاید سیستم شما آلوده شده از قبل وگرنه ما تست کردیم --ضمنا کانکت هم هستم--من چک کردم الان هم-اتفاقا فایل تکسچر پک رو تیک زدم ک و برداشتم که  یکم طول بکشه چون سرعت سیستم من بالاست  یک ثانیه اعمال  میشن-cmd باز موند چند ثاینه چک کردم اصلا همچین چیزی توی task managerوجود نداره-چک کردم سرویس ها ی فعال رو-من فکر میکنم سیستم شما شاید آلوده شده یا خود ویندوز یک مشکلی دیگه داره-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کدوم نسخه بازی؟؟مگر ریلودد نیست؟نه اقا چه ورمی..الودگی شما از جایی دیگ است شاید نسخه ها ای که دانلود کردید از بازی مشکل داشته-چون این بازی نسخه های خیلی زیادی از ش درز کرد  و تیم های زیادی کرکش کردن هیچ کدوم جالب نبودن-و بعد از چند روز نسخه نهایی ریلودد آمد بیرون-بعضی نسخه ها آنزیپی بودن و وفایل exe اشون که اصلا توی سیستم رجیستری نداشت خیلی مدیفای شده بود- شاید مشکل از نسخه هاست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کدوم نسخه بازی؟؟مگر ریلودد نیست؟نه اقا چه ورمی..الودگی شما از جایی دیگ است شاید نسخه ها ای که دانلود کردید از بازی مشکل داشته-چون این بازی نسخه های خیلی زیادی از ش درز کرد  و تیم های زیادی کرکش کردن هیچ کدوم جالب نبودن-و بعد از چند روز نسخه نهایی ریلودد آمد بیرون-بعضی نسخه ها آنزیپی بودن و وفایل exe اشون که اصلا توی سیستم رجیستری نداشت خیلی مدیفای شده بود- شاید مشکل از نسخه هاست.

آره نسخه ریلودد هستش:

post-10788-0-31573000-1404039280_thumb.jpg

درود--شاید سیستم شما آلوده شده از قبل وگرنه ما تست کردیم --ضمنا کانکت هم هستم--من چک کردم الان هم-اتفاقا فایل تکسچر پک رو تیک زدم ک و برداشتم که  یکم طول بکشه چون سرعت سیستم من بالاست  یک ثانیه اعمال  میشن-cmd باز موند چند ثاینه چک کردم اصلا همچین چیزی توی task managerوجود نداره-چک کردم سرویس ها ی فعال رو-من فکر میکنم سیستم شما شاید آلوده شده یا خود ویندوز یک مشکلی دیگه داره-

والله چی بگم اگه واسه دیگران این فایل وجود نداره پس احتمال اینکه از جای دیگه باشه هست...

مشکل از نسخه بازی به نظر نمیرسه باشه...

از وقتی این مد رو اجرا کردم این فایل پیداش شد و هر کاری میکنم نمیتونم بفهمم که از کجا اومده...

پاک کردنش هم فایده نداره...

با چند تا آنتی ویروس و اینترنت سکوریتی تست کردم چیزی نیافتم، جالب اینکه حتی با آنتی ویروس آنلاین هم چکش کردم چیز مشکوکی در موردش پیدا نکرد...

جالبیش اینه که وقتی که تنظیمات مدر رو عوض میکنم پیداش میشه و حسابی مموری و CPU رو میخوره، البته بعد از 5-4 دقیقه از لود میوفته ولی شروع میکنه ترافیک نت رو گرفتن...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی عجیبه--البته اگر آنتی ویروس ها نمیگیرن پس حتما چیزی نیست-وسواس نباشید بهش-چون اگر ورم یا ویرورس باشه که آنتی ویروس هشدارمیده مگه میشه همین جور برا خودش کار کنه-آنتی ویروس چی استفاده میکنی؟ویندوزت چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی عجیبه--البته اگر آنتی ویروس ها نمیگیرن پس حتما چیزی نیست-وسواس نباشید بهش-چون اگر ورم یا ویرورس باشه که آنتی ویروس هشدارمیده مگه میشه همین جور برا خودش کار کنه-آنتی ویروس چی استفاده میکنی؟ویندوزت چیه؟

حرفم رو عوض میکنم(خاک بر سر Bit Defender) باز AVG یک چیزی تشخیص داد و تشخیص داد فعالیت مشکوکی داره!!!

چند بار restart کرد تا پاکش کرد...

ولی یک اتفاق فوق العاده بعدش افتاد!!!!!! اسم فایل عوض شد و دوباره همون کارهارو داره انجام میده که دوباره AVG شناختش و دوباره چندتا رستارت و پاکش کرد، منتظرم که با رستارت بعدی دوباره ببینمش!!!

از اون ویروسهای بسیار جالب هستش این!!!

بسیار جدید هم هست که چیزی تشخیصش نمیده!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیت دیفیندر نجست؟؟؟بی خیال!!شما از سلامت سیستم عامل مطمئنی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...