رفتن به مطلب

واچ داگز نسل بعدی -ارائه نسخه جدیدی از مد the worse 0.8

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بیت دیفیندر نجست؟؟؟بی خیال!!شما از سلامت سیستم عامل مطمئنی؟

آره!!! :-?

ولی انگار از دستش خلاص شدم... ^_^

لینک به دیدگاه

آره!!! :-?

ولی انگار از دستش خلاص شدم... ^_^

هنوز خلاص نشدی زیاد خوشحال نباش :D  این ویروس از خودش بک اپ داره هروقت پاک بشه دوباره اتومات برمیگرده فرقی نداره صدبار هزاربار . شما باید بری سیف مد قایل بک اپشو بگردی پاکش کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هنوز خلاص نشدی زیاد خوشحال نباش :D  این ویروس از خودش بک اپ داره هروقت پاک بشه دوباره اتومات برمیگرده فرقی نداره صدبار هزاربار . شما باید بری سیف مد قایل بک اپشو بگردی پاکش کنی

عزیز مشکل اینه که اگه اون چیزی که بنده فکر میکنم باشه، این ویروس از خودش فایلهای dll و JS به جا گذاشته بهمراه بک آپی که فکر میکردم پاک کردم، ولی با اینکه همه رو پاک کردم، دیدم که اسم فایلی که تو TaskManager به حالت اجرا در اومده بود رو عوض کرده و داره به کارش ادامه میده، جالب اینه که وقتی فایل رو EndTask میکردم بلافاصله دوباره باز میشد که متوجه شدم که یک فایل دیگه هم در حالت اجرا با اسم دیگه ای هم داره!!!!!!!

بعداز پاک کردن همه اینها تازه AVG یه کارایی کرد که انگار خبری ازش فعلا نیست...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقا رضا.

من این مد رو هم بالاخره دان و نصب کردم،البته یه بار قبل این دان کرده بودم اما چون زیاد استاپش کرده بودم در زمان آن زیپ ارور داد و خارج نشد که مجبور شدم دوباره دان کنم :-)

فقط چند تا سوال:

من در عجبم این کی اون فایل ۱.۳دهم گیگی رو توی پوشه بازی ایجاد کرد!!!

تنظیمات اون مدر که حالت موبایل در آوردنش رو مثل عکسی که خودتون گزاشتین انجام بدیم؟

لینک به دیدگاه

سلام

من نسخه ریلود رو دارم که مشکلی نداشت اما بعد از خارج شدن از استادیوم و فرار از دست پلیس یهو بازی هنگ کرد ولی نه کامل مثلا تمام گزینه ها و منو و گوشی و امارهای هک بازی کار میکنه ولی خود تصویر بازی هنگه

زدن از اول بازی کنم همون اول هنگ کرد

بازی رو یه بار روش نصب کردم درست نشد بعد کامل پاکش کردم دوباره نصب کردم ولی متاسفانه فایل مرحله بازی انگار پاک نمیشه و از همون مرحله 2 میاد که بازم هنگ میکنه

ایا باید مد جدید رو بریزم؟

سخت افزارم هم مشکل نداره-گرافیکم Gtx760 Giga 3X windforce - 4770k سیستم هم هیچ لگی نداشت حتی با اخرین تنظیمات اولترا

ویرایش شده توسط COMMANDER king.s
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نسخه 22 گیگی- dlc unlocker ریلودد-آپدیت 1.3 ریلودد-مد 0.8-

این ترتیب هیچ مشکلی نداشته من بازی رو 80 درصد کردم-یکبار هم نه کرش بوده نه  مشکلی-

760مگر رمش 2 گیگ نیست-شما  با مد 0.8 میتونی بزاری روی الترا بدون اون مد تکسچر روتوی تنظیمات بخش displey باید روی high بزارید-

save  بازی در  درایو c /program data/orbit/274 هستش -میتونید پاک کنید یا هر کاری که  خواستید انجام بدید-ضمنا من تست کردم مد اصلا بازی رو خراب نمیکنه-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقا رضا.

من با صداش یه مشکل کوچیک دارم اونم اینه که صداش خیلی کمه تا حدی که وقتی صدای اسپیکرهارو تا وسط زیاد میکنم تازه صداش مناسبه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این دیگه عجیبه-!!!صدای سسیتمت شاید کمه ؟!از توی تسک بار ویندوز چک کن-شاید صدارو از توی تنظیمات کارت صدا کم کردی؟ ضمنا ببنی تنظیمات AUDIO خود بازی دست نخورده باشه--100 در صد مشکل شما ازجایی دیگر است- چون ان مد اصلا کاری به صدا نداره و حتی بدون اپدیت و مد هم صدای بازی مشکلی نداشت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا خودمم تعجب کردم اما همه جارو بررسی کردم و هیچ مشکلی نبود.

اما فکر کنم از خود بازیه آخه مثلا بازی مثل بتلفیلد توی تنظیمات صداش میتونید نوع صدای خروجی رو انتخاب کنید که مثلا هدفون باشه استریو باشه یا سورند باشه اما این همچن گزینه ای نداره.

لینک به دیدگاه

سلام آقا رضا.

من با صداش یه مشکل کوچیک دارم اونم اینه که صداش خیلی کمه تا حدی که وقتی صدای اسپیکرهارو تا وسط زیاد میکنم تازه صداش مناسبه.

رفیق برای اینکه صدا بالا بره نرم افزار Realtek HD audio manager رو باز کن تب sound effect بعد تیک loudness رو بزن حالشو ببر

ویرایش شده توسط Amir_HA
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستمون rahmanshahi درمورد صدا درست میگن

بازی مشکل کمی صدا هم داره ولی چیزی نبوده که بخواد منتقد پیدا کنه

من خودم هم موقع بازی کردن مجبورم نسبت به بازی های دیگه توی این بازی ولوم رو بالاتر ببرم

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

بنده هم مشکل کمی صدا رو دارم فکر کردم مشکل از سیستم هستش حالا دوستان هم این مشکل رو دارن

یوبی سافت = یوبی باگ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من با صداش کوچک ترین مشکلی نداشتم -عاشق اهنگ IggyPopStooges- GimmeDanger  شدم!! چه اسپیکر چه هدست گیمنگ استفاده کردم صدا وخیلی عالی و واضح بلند و بدون مشکل بود-در نهایت میتونید درایور های کارت صداهاتون رو هم به روز کنید -من میبینم بعضی ها اصلا به درایور کارت صدا اهمیت نمیدند.

لینک به دیدگاه

دوستان بازی من در درایو E هست به این شکل

E:\Watch Dogs\data_win64

ادرس وارد میکنم اما بازم خطا میده  Watch Dogs Path not defined

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا اونجا که من فهمیدم این نسخه خودش محل نصب بازی رو پیدا میکنه...

من که 0.8 رو کپی کردم تو فولدر نصب شده بازی و بعد بدون مشکل اجراش کردم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا نباید آدرس data 64   رو بدی --فقط تا واچ داگز -یعنی e:/watch dogs   همین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با اجازه صاحب تاپیک باید گفت که نسخه 0.97b مد هم اومده که ظاهرا غوغا کرده...

ظاهرا نسخه 0.97c بهتر هم خواهد بود...

بازی که واسه بنده تمام شده، برای بقیه دوستان شاید جذابیت داشته باشه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان سلام.

من میخوام بازی رو اپدیت کنم.

الان بهترین ورژن اپدیت کدومه حجمش چقدره ؟

میشه لینک بدید و اینکه کجا اپدیت رو نصب کنم.اخه یه بار اپش کردم بازی اجرا نشد فک کنم محل اشتباهی نصب کردم

.

و سئوال 2 اینکه اپدیت ها به صورت تکمیلی هستش ینی باس از اولین ورژن اپدیت رو بگیرم یا میتونم بپرم رو اخرین ورژن

نسخه  ریلودد 22 گیگ -آپدیت  ریلود Watch Dogs Update v1 03 471-RELOADED-بعد بیا به این تاپیک همین الان ایجاد شد

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=30875&hl=

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...