رفتن به مطلب

پیغام نام آشنای Access Denied اینبار هنگام ورود به سایت AMD ؟!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و احترام خدمت همه کاربران محترم. @};-

امروز هنگامی که قصد داشتم وارد سایت AMD بشم با پیغام Access Denied مواجه شدم.

با برنامه های رفع مــحدودیت البته میشه  وارد سایتش شد.

ظاهراً AMD هم برای آی پی های ایران مشابه انویدیا عمل کرده.فکر میکنم این اتفاق جدیدی باشه چون همین چند روز پیش به راحتی وارد سایت AMD شدم.

دوستان و سروران عزیز هم بررسی کنند که آیا برای همه این مشکل وجود داره یا خیر.

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

بجای اینکه تحریم ها برداشته بشه!!! این هم که باز بود تحریم شد.

______ کلاً مچکریم!

لینک به دیدگاه

آره مال منم باز نمیشه همین چند روز پیش رفتم آخه چیکاری انویدیا کم بود حلا نوبت amd.

لینک به دیدگاه

برای من هم این مشکل وجود داره. با این کارش فکر کنم همون محبوبیتی هم که برامون داره از بین میره.

لینک به دیدگاه

هر دو شرکت امریکایی هستن و باید تابع قوانیین باشن!

عیب از اونا نیست مجبورن !و گرنه AMD خودشم میدونست این کار محبوبیتشو  کم میکنه(البت خیلی کم چون تحریم برا ما ها دیگه چیز غریبی نیست)!!

در کل میخریم واب از اب هم تکون نمیخوره (حالا هرکی شرکت محبوبه خودشو انتخاب میکنه)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان فقط یه درایور لازم بود از سایت AMD دانلود کنیم تا ساخت بمب اتممون کامل بشه که دیگه Access Denied شدیم و پروژه نیمه کاره موند . (:|

هورررررررررررررا دنیا نجات پیدا کرد :o)

:: میتونه ربطی به AMD نداشته باشه ، ممکنه سرورشون رو عوض کردن و کلا اون دیتاسنتر قوانین رو لحاظ کرده .

ویرایش شده توسط Mahyar_Curious
لینک به دیدگاه

AMD فن ها پاسخ بدید چرا اینجوری شده؟ در حالی که اینتل درش بازه هنوز ؟ :D

ویرایش شده توسط Assass1n
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا نمیدونم فکر میکنم موقتیه--اینتل چون چیزی نداره برای دانلود-Amd  و کلا جاهایی که درایور مثل درایور های کارت گرافیک دارن و دانلود زیاد دارن روی سرورش هاشون ممکنه اینکاروکنن-اینتل یک داریور Igpu داره اونم هیچ کس دانلود نمیکنه!!

لینک به دیدگاه

دوستان مال منم همین پیغام میده - دلیل این کارشون الان چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر دم از این باغ بری میرسد...

نازه تر از ، تازه تری می رسد

تا هردو کوتاه نیان اوضاع خوب نمیشه که هیچ بدترم میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان شایعات میگه روسیه داره CPU های جدید بایکال که مال خودش هست رو تا سال 2015 جایگزین AMD و اینتل میکنه!!!!!

بریم سراغ بایکال که در آینده کارت گرافیک هم میزنه!!!...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان شایعات میگه روسیه داره CPU های جدید بایکال که مال خودش هست رو تا سال 2015 جایگزین AMD و اینتل میکنه!!!!!

بریم سراغ بایکال که در آینده کارت گرافیک هم میزنه!!!...

شایعه نیست. روس ها تصمیم گرفتند سرورها و سیستم های نظامی و امنیتی و حتی اداری رو با پردازنده های بایکال جایگزین کنند.مال خودش هم که نیست در واقع معماری ARM هست. البته به نظر من معماری ARM برای سرورها خیلی ضعیفه.فکر نمیکنم پروژه موفقی بشه.

قبلاً هم روس ها ارسال مطالب نظامی و امنیتی از طریق اینترنت رو برچیده بودند و مثلاً برای ارسال یک نامه با ماشین تایپ میکنن و بعد یک نفر میبره میده به مسئول مربوطه! پرونده ها و ثبت نتایج هم دیگه روی درایو ذخیره سازی نیست.بلکه به صورت یک پرونده پر از کاغذ و عکس و داخل یک زونکن نگهداری میشه.

لینک به دیدگاه

الان فقط یه درایور لازم بود از سایت AMD دانلود کنیم تا ساخت بمب اتممون کامل بشه که دیگه Access Denied شدیم و پروژه نیمه کاره موند . (:|

هورررررررررررررا دنیا نجات پیدا کرد :o)

:: میتونه ربطی به AMD نداشته باشه ، ممکنه سرورشون رو عوض کردن و کلا اون دیتاسنتر قوانین رو لحاظ کرده .

مهیار جان یک جمله بیاد موندنی هست که میگه

بمب های اتم تو جایگاهاشون محفوظ هستند ... فعلا این گلوله هستند که باعث کشته شدن زن و بچه می شوند *dry#

لینک به دیدگاه

والا اون موقع که انودیا ایران رو تحریم کرد، همه داشتن ایران رو تحریم میکردند. الان که تحریم ها شل شده و خیلی جاها برداشته شده، یه دفعه AMD تازه یادش افتاده که ایران رو تحریم کنه؟؟؟

یه کاسه ای زیر نیم کاسه است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این amd هم عقب مانده است!!!یکی نیست بگه الان مشکلی نیست-خبری نیست فعلا اون موقع که اوضاع خراب بود محدود نکرد الان یادش افتاده-!!شما هم تحریمش کنید از محصولاتش نخرید!!من که توی عمرم دستم به لگوی AMD نخورده!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا اون موقع که انودیا ایران رو تحریم کرد، همه داشتن ایران رو تحریم میکردند. الان که تحریم ها شل شده و خیلی جاها برداشته شده، یه دفعه AMD تازه یادش افتاده که ایران رو تحریم کنه؟؟؟

یه کاسه ای زیر نیم کاسه است.

AMD هم خواسته از قایله عقب نیوفته و تا وقتی فرصت هست این کار رو انجام بده...

راستی میگن اوباما اینترنت مجانی بده به ایرانیا، شاید بخاطر همینه که همه برن طرف اینترنت مجانی اوباما و این مخابرات رو برشکست کنه...

لینک به دیدگاه

نازه تر از ، تازه تری می رسد

تا هردو کوتاه نیان اوضاع خوب نمیشه که هیچ بدترم میشه

والا عطا جان دیگه مسخرشو دراوردن.فک نکنم هیچکدوم کوتاه بیان.جیگر گندن. این وسط دودش فقط میره تو چشم ما

لینک به دیدگاه

به دلیل اینکه بحث به سمتی کشیده شده که نباید بشه ، تاپیک بسته میشه . لطفا از ایجاد مجدد تاپیک خودداری کنید .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...