رفتن به مطلب

نظرسنجی انتخاب بهترین مدل مانیتور 27 اینچ زیر $260

اشتراک گذاری

انتخاب بهترین مدل مانیتور 27 اینچ در محدوده 260 $  

9 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما سروران کدوم مدل از لحاظ کیفیت و پرفورمنس و کلا بهترین میباشد ؟

• ASUS VS278Q-P
    • ASUS VN279GL
    • ASUS VE278Q
    • ACER H276HL BMID
    • HP PAVILION 27XI SILVER
    • VIEWSONIC VX2770SMH
    • VIEWSONIC VX2703MH
      0
    • SAMSUNG S27D360H
      0
    • SAMSUNG S27D590P
      0

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و درود و تقدیم احترام خدمت دوستان و عزیزان محترم لیونی / امیدوارم شاد و تندرست باشین 

دوستان بنده در حال خرید مانیتور 27 اینچ هستم هر اطلاعاتی که مربوط به این مدلها باشه رو مطالعه کردم و برای تکمیل فرایند انتخابم 

خواستم از دوستان عزیز هم کمک بگیرم و اگر اطلاعاتی در موردشون دارن یا حالا هر نوع مطلبی که به دردم بخوره رو در اختیار بنده

و البته دیگر کاربران عزیز قرار بدن تا انتخابی هوشمندانه باشه و از خریدم لذت ببرم 

دوستان خواهش میکنم به هیچ برندی تعصبی نگاه نکنین ( مثل برند پر تعصب ایسوس ) و فقط و فقط طبق اطلاعات و مستندات و اگاهانه

انتخاب کنین و اگر هم زحمتی نباشه برای انتخاب ارزشمندتون دلیل عنوان کنید / لذا همه مدلهای درج شده همگی جزو بهترینها و پر فروش

ترینها و پر امتیازترینها هستند پس انتخاب از بین این مدلها و برندها کمی دشوار هست که با کمک شما سروران گرامی سهل و آسان میشود 

برای دیدن مشخصات کلی مانیتورها عکسهای زیر رو قرار دادم برای بررسی بهتر و راحتی شما دوستان 

83473357082191312320.png

68226998702113878766.png

پیشاپیش تشکر میکنم از همه عزیزان و دوستان گرامی 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

سلام..

بنظر من ایسوس بگیر مدل ASUS VN279H

اگر بیشتر میتونی هزینه کنی  حتمآ  ایسوس IPS  بگیر سری VX-MX-VS  ..

من خودم VX279H دارم و کاملآ راضیم ..

HP PAVILION 27XI SILVER  هم مانیتور خوبی بنظر میرسه بخاطر پنل (AH-IPS (Advanced High Performance IPS  

ولی Response Time 7ms و کنتراست 10,000,000:1 هست ..

طبق سایت ایسوس مانیتور ASUS VN279H دارای پنل AMVA+  و دارای زاویه دید 178 درجه هست   و ACER H276HL BMID دارای پنل IPS

و دارای زاویه دید 178 درجه هست هر دو مانیتور دارای Response Time 5ms هستن ولی ایسر درای کنتراست  100,000,000:1 هست..

تاکید من برای خرید یه مانیتور با پنل IPS بخاطر زاویه دید عالی و مهمتر کیفیت تصویر و مخصوصآ رنگها هست..

پنل مانیتورهایه IPS ایسوس (AH-IPS (Advanced High Performance IPS هستند و جزء بهترین و با کیفیترین پنل ها هستند و اقلب مدلهاش درای

کنتراست  80,000,000:1 هستن ..

اطلاعاتی در مورد پنل هایه IPS ..

لینک ..

لینک ویکیپدیا..

لینک ویکیپدیا ..

ویرایش شده توسط M.Rasmus
لینک به دیدگاه

بااحترام به نظرات دوستان انتخاب من بصورت کلی گزینه اول هست.ایسوز واقعا چیز دیگه ایه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاربر عزیز M.Rasmus / مهدی جان خیلی ممنون از اینکه شرکت کردین در نظرسنجی و با اطلاعات 

ارزشمندتون تایپیک رو پر یار فرمودین / لینکهای دوم و سوم رو مطالعه کرده بودم ولی لینک اول رو تازه دیدم 

و بسیار اطلاعات  مفیدی داشت 

کاربر عزیز mehdidolaty / جناب دولتی عزیز خیلی ممنون از اینکه شرکت کردین در نظرسنجی 

فقط اگر زحمتی نیست دلیل انتخابتونو هم مینوشتین . 

کاربر عزیز hamid5566 / حمید جان از جنابعالی هم تشکر میکنم بابت شرکت در نظرسنجی 

دلیل انتخابتون چی بود البته میدونم ایسوس یه چیز دیگست ولی خب تمام مدلها جزو بهترنها بودند 

میخوام معیارتونو از انتخابتون بدونم اگر زحمتی نیست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان و سروان و اساتید محترم نیازمند یاری سبزتان هستیم البته اگر قابل باشیم 

لینک به دیدگاه

عطا جان اگه یه خورده بیشتر هزینه کنی پیشنهاد من بدون هیچ تعصبی از برند Asus ومدل ASUS MX279H AH-IPS 27inch هستش من خودم همین مانیتور دارم پنل این مانیتور IPS هستش البته برای کاربرد گیم زیاد مناسب نیستش نقطه قوت این مانیتور طراحی زیبا این مانیتور هستش زمان پاسخگویی این مانیتور 5 میلی ثانیه هستش این مانیتور خودش دوتا اسپیکر داره که از فناوری Sonic Master شرکت Asus پشتیبانی میکنه اینم تصاویرش

post-15536-0-62397400-1404819580_thumb.jpg

post-15536-0-67299500-1404819593_thumb.jpg

post-15536-0-53545900-1404819605_thumb.jpg

post-15536-0-96956700-1404819651_thumb.jpg

اینم تصویر این مانیتور رو میز کامپیوترم

post-15536-0-68931000-1404819794_thumb.jpg

اینم لینک مشخصات کلی این مانیتور

http://www.asus.com/Monitors_Projectors/MX279H/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان اگه یه خورده بیشتر هزینه کنی پیشنهاد من بدون هیچ تعصبی از برند Asus ومدل ASUS MX279H AH-IPS 27inch هستش من خودم همین مانیتور دارم پنل این مانیتور IPS هستش البته برای کاربرد گیم زیاد مناسب نیستش نقطه قوت این مانیتور طراحی زیبا این مانیتور هستش زمان پاسخگویی این مانیتور 5 میلی ثانیه هستش این مانیتور خودش دوتا اسپیکر داره که از فناوری Sonic Master شرکت Asus پشتیبانی میکنه اینم تصاویرش

attachicon.gifvZJ17rP5vk62hbjb_1000.jpg

attachicon.gifKQqXukxOrLAQjFYR_1000.jpg

attachicon.gifaJFA4Br15HBvVkkd_1000.jpg

attachicon.gifD3BfFFylEABZcPRG_1000.jpg

اینم تصویر این مانیتور رو میز کامپیوترم

attachicon.gifpost-15536-0-89498200-1400217669.jpg

اینم لینک مشخصات کلی این مانیتور

http://www.asus.com/Monitors_Projectors/MX279H/

سلام خدمت علیرضا جان عزیز 

علی جان بودجه کمه متاسفانه و امکان افزایشش نیست البته مانیتورهایی که بالا قید کردم جزو بهترینهاست و میشه با هزینه معقول هم یه مانیتور خوب داشت 

از مدل  MX279H  هم برای همشیره خریدم برای کار طراحی و رشته تحصیلیشون که خیلی مانیتور زیبا و خوبیه و ایشون خیلی ازشون راضی هستند 

دوستان و عزیزان افتخار بدن و در نظرسنجی شرکت کنن / بابا انجمن این همه کاربر داره ولی فقط چند نفر شرکت کردن !! اخه چرا ؟

یا سوال سخته ؟؟ یا بنده خاطرخواه نداریم که اگر اینطور باشد همین الان دست به خودکشی میزنم تمام !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان شما خودت استاد هستی و احتیاج به نظر ما نیست... ^_^

ولی اگه نظر بنده رو بخواید توی این مانیتورها چندتا تفاوت خیلی مهم هستش:

1.زاویه دیدشون هستش که بعضی هاشون بهتر هستن...(ولی یک سری مشکلات دیگه دارن به 2 مراجعه شود :D)

2.Respons Time مانیتورها هستش، با اینکه Asus میگه از سیستمی استفاده میکنه که اثر Ghosting رو از بین میبره و حتی با Respons Time بالا این اتفاق نمیوفته ولی در اصل بنده که مشاهد کردم Ghosting کاملا وجود داشت، هر چه پایینتر باشه بهتر هستش و از 2 میلی ثانیه به پایین خوب هستش...

3.کنتراست هستش که بعضی مدلهای ایسوس خیلی سر تر هستن...

4.پیکسل پیچ(Pixel Pitch)هستش که خیلی مهم هستش(بیشتر تو سایز مانیتورهای بالاتر خودش رو نشون میده) هر چه مقدارش کمتر باشه کیفیت مانیتور بیشتر میشه...

5.پنل مانیتور که حقیقتش رو بخوای بنده زیاد اطلاعات ندارم ازش(دوستان دیگه بگن)

6.Connectivity ورودی های مانیتورها(بستگی به نیازتون حداقل ورودی های جدید رو داشته باشه)...

7.شکل تنظیم حرکت مانیتورها(تنظیم زاویه و ارتفاع اونها)...

8.مهمترین مطلب یوزر فیدبک ها هستش که خدارو شکر خوبی نیواگ واسه همین هستش که راحت میشه فیدبکهارو خوند و فهمید که مانیتورها مشکلی از نظر کیفیت ساخت یا گارانتی یا... نداشته باشن...

حالا خود شما توجه کنید به مشخصات و انتخاب کنید...

پیشنهاد بنده بین این دو مانیتور هستش:VS278q-p و VE278q که Respons Time اولی 1 میلی ثانیه هستش که بهتر میشه ولی ورودی DVI نداره...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

عطا جان من مانيتور Asus VS278Q-P انتخاب كردم فقط يه نكته پنل اين مانيتور TN نيست من اطلاعى از پنل اين مانيتور ندارم فقط اگه پنل اين مانيتور TN باشه براى كاربرد گيم مناسبه ولى كيفيت رنگ پنل مانيتورهاى IPS نداره ودر ضمن زاويه ديد پنل TN كمتر از IPS هستش امتياز خوب پنل TN زمان پاسخكويى يا همون Response Time خوب اين پنل هستش Response time اين مانيتور 1ms هستش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان شما خودت استاد هستی و احتیاج به نظر ما نیست... ^_^

ولی اگه نظر بنده رو بخواید توی این مانیتورها چندتا تفاوت خیلی مهم هستش:

1.زاویه دیدشون هستش که بعضی هاشون بهتر هستن...(ولی یک سری مشکلات دیگه دارن به 2 مراجعه شود :D)

2.Respons Time مانیتورها هستش، با اینکه Asus میگه از سیستمی استفاده میکنه که اثر Ghosting رو از بین میبره و حتی با Respons Time بالا این اتفاق نمیوفته ولی در اصل بنده که مشاهد کردم Ghosting کاملا وجود داشت، هر چه پایینتر باشه بهتر هستش و از 2 میلی ثانیه به پایین خوب هستش...

3.کنتراست هستش که بعضی مدلهای ایسوس خیلی سر تر هستن...

4.پیکسل پیچ(Pixel Pitch)هستش که خیلی مهم هستش(بیشتر تو سایز مانیتورهای بالاتر خودش رو نشون میده) هر چه مقدارش کمتر باشه کیفیت مانیتور بیشتر میشه...

5.پنل مانیتور که حقیقتش رو بخوای بنده زیاد اطلاعات ندارم ازش(دوستان دیگه بگن)

6.Connectivity ورودی های مانیتورها(بستگی به نیازتون حداقل ورودی های جدید رو داشته باشه)...

7.شکل تنظیم حرکت مانیتورها(تنظیم زاویه و ارتفاع اونها)...

8.مهمترین مطلب یوزر فیدبک ها هستش که خدارو شکر خوبی نیواگ واسه همین هستش که راحت میشه فیدبکهارو خوند و فهمید که مانیتورها مشکلی از نظر کیفیت ساخت یا گارانتی یا... نداشته باشن...

حالا خود شما توجه کنید به مشخصات و انتخاب کنید...

پیشنهاد بنده بین این دو مانیتور هستش:VS278q-p و VE278q که Respons Time اولی 1 میلی ثانیه هستش که بهتر میشه ولی ورودی DVI نداره...

سلام

نفرمایید قربان ما هم مثل بقیه داریم از دوستان عزیزی همچون جنابعالی یاد میگیریم و نظراتتون با ارزشتر هر چیزیه

والا اونقدر مطلب و نوشته و مقاله زیاده که هر چقدر میخونین و مطالعه میکنی گیج تر میشی خداوکیلی 

1_ بله کاملا حق با شماست البته بنده زیاد زاویه دار استفده نمیکنم و همون استانداردش رو در نظر میگیرم تا در صورت نبود چنین امکانی مشکلی نباشه 

2_ والا به هیچ وجه مطمئن نیستم که این مورد رو شرکتها به مصرف کننده ها درست اعلام کنن / یه جایی خونده بودم مانیتوری تایمش رو 5 نوشته بودن البته تو حالت خاکستری ولی تو تست 12 شده بود !!

3_این کنتراست هم همش کشکه به خدا ( طبق تجربه و مطالعه ای که انجام دادم ) اولا اینا همش تبلیغات شرکته و مانور خوبی م روش انجام میدن دوم اینکه چشم انسان قادر به تشخیصش این کنتراستهای نجومی و تخیلی نیست 

4_بله و اکثرا هم با هم برابرند .

5_بنده که پنل tn رو ترجیح میدم التبه چند مدل پنل داریم که اگر خواستی همشونو براتون موشکافی میکنم 

6_ کاملا درسته و از همون اولین خریدها به این مورد خیلی توجه کردم 

7_ابنم جزو اولویتهای بعدی منه و مخصوصا حالت 

8_بله این همون استفاده کردن از تجربیات دیگران هست و اکثر مدلهارو مطاله کردم ( البته این خارجی ها هم زیاد گیر هستن در حد المپیک ! )

بازم ممنون که با نظر ارزشمندتون مارو شرمنده کردین 

عطا جان من مانيتور Asus VS278Q-P انتخاب كردم فقط يه نكته پنل اين مانيتور TN نيست من اطلاعى از پنل اين مانيتور ندارم فقط اگه پنل اين مانيتور TN باشه براى كاربرد گيم مناسبه ولى كيفيت رنگ پنل مانيتورهاى IPS نداره ودر ضمن زاويه ديد پنل TN كمتر از IPS هستش امتياز خوب پنل TN زمان پاسخكويى يا همون Response Time خوب اين پنل هستش Response time اين مانيتور 1ms هستش.

درود و تشکر از علیرضا جان عزیز بابت توجهشون

از قضا بنده هم همین مدل رو مد نظر دارم با یه مدل دیگه / بنده اهل بازی نیستم ولی طرفدار پنل tn هستم / حالا ببینیم چی پیش میاد و کدوم قسمت میشه البته زیاد برام فرقی نداره چون معیارم کنتراست و چند مورد دیگست

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

نفرمایید قربان ما هم مثل بقیه داریم از دوستان عزیزی همچون جنابعالی یاد میگیریم و نظراتتون با ارزشتر هر چیزیه

والا اونقدر مطلب و نوشته و مقاله زیاده که هر چقدر میخونین و مطالعه میکنی گیج تر میشی خداوکیلی 

1_ بله کاملا حق با شماست البته بنده زیاد زاویه دار استفده نمیکنم و همون استانداردش رو در نظر میگیرم تا در صورت نبود چنین امکانی مشکلی نباشه 

2_ والا به هیچ وجه مطمئن نیستم که این مورد رو شرکتها به مصرف کننده ها درست اعلام کنن / یه جایی خونده بودم مانیتوری تایمش رو 5 نوشته بودن البته تو حالت خاکستری ولی تو تست 12 شده بود !!

3_این کنتراست هم همش کشکه به خدا ( طبق تجربه و مطالعه ای که انجام دادم ) اولا اینا همش تبلیغات شرکته و مانور خوبی م روش انجام میدن دوم اینکه چشم انسان قادر به تشخیصش این کنتراستهای نجومی و تخیلی نیست 

4_بله و اکثرا هم با هم برابرند .

5_بنده که پنل tn رو ترجیح میدم التبه چند مدل پنل داریم که اگر خواستی همشونو براتون موشکافی میکنم 

6_ کاملا درسته و از همون اولین خریدها به این مورد خیلی توجه کردم 

7_ابنم جزو اولویتهای بعدی منه و مخصوصا حالت 

8_بله این همون استفاده کردن از تجربیات دیگران هست و اکثر مدلهارو مطاله کردم ( البته این خارجی ها هم زیاد گیر هستن در حد المپیک ! )

بازم ممنون که با نظر ارزشمندتون مارو شرمنده کردین 

درود دشمنت شرمنده عزیز... @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...