رفتن به مطلب

Recommended Posts

معرفی کیس های شرکت AeroCool برای نگارنده همیشه دارای هیجان بوده است. از آنجا که برخی از کیس های قدیمی AeroCool توسط شرکت Green در بازار ایران عرضه می شود، امیدوار هستیم که روزی کیس های جدیدتر AeroCool نیز بالاخره راهی به بازار ایران پیدا کنند.

7lfkxi1gggw84gleua2.jpg

شرکت AeroCool Advanced Technologies یکی از پیشروان و تولید کنندگان بزرگ کیس ها و لوازم حرفه ای جانبی کامپیوتر، گروه کیس های جدید DS200 را از خانواده ی معروف Dead Silent به بازار جهانی عرضه کرده است.  

mbu1s0art7otghzzvvt8.jpg

AeroCool هر دو پنل کناری این کیس را با الیاف ضد صدا پوشانده است تا صدای داخل کیس کمتر به بیرون نفوذ کند. بعلاوه سرتاسر بدنه ی کیس را با لایه ی ضخیم تر 8 میلیمتری از جنس SECC پوشانده است.

9p3b996o9o4hhddesduu.jpg

گروه کیس های DS200 در شش گروه رنگی مشکی کلاسیک، مشکی/سفید، قرمز، نارنجی، آبی، و سبز عرضه می شوند.

n0dqwh1bis3sw3vm8nl.jpg

تمام کیس های DS200 دارای سقف جدا شونده هستند، و می توان آن را با پنل مشبک همراه کیس تعویض کرد تا گردش هوای بیشتری درون کیس جریان داشته باشد.

lix6eumj516ltnk4he5.jpg

AeroCool همچنین پنل کناری مجهز به پلکسی گلاس را برای کاربرانی که میخواهند درون کیس خود را به رخ دیگران بکشند، به عنوان یک آپشن در نظر گرفته است.

یک کنترلر فن نیز در روی سقف این کیس تعبیه شده است.

ui174h2topcwixh.jpg

این کنترلر فن می تواند دور فنها ی متصل به خود را به صورت همزمان یا مجزا در سه کانال مختلف تا مجموع 25 وات کنترل کند. سه تنظیم سرعت کم، متوسط، و زیاد در این فن کنترلر برای هر کانال موجود است.

mlmx5ri7ijcy1w7pduo.jpg

نکته ی قابل توجه امکان خاموش کردن هر کانال فن است که این امکان در بسیاری از کنترلر های فن موجود نیست.

8orsgjzk517axoiuce.jpg

سرعت فن ها به همرا دمای داخل کیس بر روی LCD بزرگ این کنترلر فن نمایش داده می شوند. بسته به سلیقه ی کاربر، رنگ پس زمینه ی این LCD قابل تغییر است.

qo3ey48xti9t14b6lkq.jpg

از امکانات پنل کیس می توان به دو درگاه USB3، دو درگاه USB2، و جک های صوتی HD میکروفون و هدفون نام برد.

myfqdk2qq3osfs0bnng.jpg

این کیس دارای فضای داخلی مناسب برای اغلب سیستم هاست. 5 جایگاه هارد 3.5 اینچی و یا 7 جایگاه درایو 2.5 اینچی، قابلیت نصب مادربردها در سایز های ATX، Micro-ATX، و Mini-ITX، قابلیت پذیرایی از کارتهای گرافیک تا طول حداکثر 41 سانتی متر و قابلیت پذیرایی از ایرکولر ها تا ارتفاع قابل توجه 17 سانتی متر از امکانات داخلی DS200 به شمار می روند.

pmaikbdrhp96eqqqndre.jpg

رادیاتور های 24 یا 28 سانتی متری می توانند بر روی سقف و یا پشت پنل جلویی کیس نصب شوند.

strri13d8g59kg44slh.jpg

DS200 با انواع پاورهای حرفه ای تا طول 22 سانتی متر سازگار است. درون این کیس برای کم کردن صدای لرزش، لاستیک های ضد لرزش در تمامی جایگاه های درایو های هارد و پاور قرار دارند. دو فن بی صدا به صورت پیش فرض بر روی این کیس نصب می باشند.

7cizf99qcmk8u44k6s2q.jpg

ورژنی از DS200 تحت عنوان Lite Edition برای کاربران با بودجه ی کمتر در نظر گرفته شده است. ورژن Lite Edition این کیس فاقد پوشش الیاف برای پنل های کناری، جایگاه وسطی درایو های 3.5 اینچی به همراه مکانیزم Auto-Eject برای درایو نوری است.

jn7a1tm63f629re7j8be.jpg

قیمت این کیس بدون احتساب مالیات به شرح ذیل است:

• DS200 Lite Black به قیمت 120.9 دلار
  • DS200 Black به قیمت 158.9 دلار
  • DS200 Red به قیمت 163.9 دلار
  • DS200 Orange به قیمت 163.9 دلار
  • DS200 Black/White به قیمت 163.9 دلار
  • DS200 Blue به قیمت 163.9 دلار
  • DS200 Green به قیمت 163.9 دلار
  • DS200 Window Panel به قیمت 163 دلار

منبع: Techpowerup، kitguru

مترجم: آرمین ابیشی

لینک به دیدگاه

از نگارنده تشکر میکنم . بسیار عالی بود .

واقعا زیبا و بی نظیره .

lite black اگه بیاد ایران ، 500 تومن میشه . فک میکنم ارزششو داشته باشه .

لینک به دیدگاه

از نگارنده تشکر میکنم . بسیار عالی بود .

واقعا زیبا و بی نظیره .

lite black اگه بیاد ایران ، 500 تومن میشه . فک میکنم ارزششو داشته باشه .

به نظرت وقتى با 500 تومن ميشه يك كيس Full tower‌ خريد، كسى مياد پول بده يك كيس Mid-Tower بخره اونم پايينترين مدلش رو؟

لینک به دیدگاه

بیاد ایران میشه یک کیس کپی شده دربرابراصل با بدنه پلاستیک بازیافتی

لینک به دیدگاه

اوه اوه رنگاشو نیگا.

اون نمایشگر هم خیییلی باهاله.

فقط چرا تو عکسه پاور رو اشتباه نصب کرده.LoL

من که خیلی خوشم اومد.

پاور رو اشتباه نصب نكرده، الان خيلى از كيس ها توانايى نصب دو طرفه ى پاور رو دارند. حتى X1 كيس خودتون. ;)

لینک به دیدگاه

نصب شدنش که میشه البته اشکالی هم نداره.

ولی میگم وقتی فن پاور رو به داخل باشه گرمای داخل کیس نمیره تو پاور ؟ اینجوری عمر پاور نمیاد پایین.؟

راست ميگى، بعدش بدتر از گرما گرد و خاكه. همينطورى پاورنرمال بسته باشه اون فنتش كلى گرد و غبار ميبره داخل پاور، واى به حال اينكه اينطورى برعكس بزنن.

به نظر خودم اينطورى پاور بستن بدرد كشور هاى اروپايى تمييز ميخوره كه گرد و خاك ندارن. تو خاورميانه خيلى كاربرد نداره.  (*)

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

مرسی آرمین جان @};-

کیس ساده ودر عین حال شیکی هستش

نکته جالبش اینه که رادیاتور واترکولینگ جلو کیس نصب میشه این مدل ندیده بودم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...