رفتن به مطلب

واچ داگز نسل بعدی -نسخه نهایی 0.97 -شاهکار گرافیکی the worse mod

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود بر همه  دوستان

به خیلی از بچه های فروم  قول داده بودم باز هم نسخه های بعدی مد The worse  رو برای واچ داگز بگذارم خیلی ها در پیغام های خصوصی و  یا کامنت  ها منتظر نسخه  بعدی بودند -خوب قول به دوستان خوب رو نمیشه زیرش زد.

مامور اسمیت در پایان سه گانه جمله خوبی میگوید :-"هر چیزی که  شروع میشود پایانی هم خواهد داشت"

نسخه نهایی مد The worse هم امروز عرضه شد هر چند سازنده گفته 97c و نسخه نهایی 1.0  رو هم که  بتا نیست بیرون میده ولی این نسخه نهایی خواهد بود و اون ورژن ها شاید فقط برای رفع مشکلات کاربران عرضه شوند-خوب واچ داگز گیم بزرگ یوبی هم با همه خوبی و بدی هاش آمد و حتی من در بلاگی خواندم که  تیم سازنده  نسخه  پی سی از ماه ها قبل از عرضه مشکلات نسخه  pc و لگ ها   رو خبر داشتند ولی فشار استودیو و اینکه  برنامه این بود که همه سه نسخه  در یک روز عرضه شوند  کار دست نسخه pc داد-در نتیجه بازی مشکلات زیادی داشت.

صدای اجتماع گیمر های pc در آمد چون یوبی در بازی ACIII باز هم نسخه فوق العاده بدی رو عرضه کرده بود  که مشکلات زیادی داشت  و مدر ها با برداشتن فریم کپ بازی کمی مشکلات رو روان کردند تا یوبی طبق معمول دیر بجنبه و پچی بزنه –د رحالی که همه از بازی زده شده بودند- من هم از واچ داگز زده شده بودم-ترکیب مشکلات زیاد موتور و گیم پی کمی تکراری در کنار شخصیت هایی که کمی جذبه داشتند و گیم پلی تقریبا روان هم من ار از بازی کردن منع میکرد هم تشویق  به ادامه داستان مینمود.

خوب لحظات نزدیک به  uninstall بازی !!!ناگهان Mod the worse رو در سایت دیدم و بخود آمدم!

باز هم مدر های pc هنر نمایی کردند در ورژن 0.7 کاربر The worse از guru3d بازی رو مد کرد تا شبیه به  نسخه  e3 سال 2012 بشه- و با تغلیظ dOf از لگ ها کاست ---

در نسخه 8 دوتا مدر مخوف یعنی MaLDoو VAAS بهش پیوستند و مهارت هاشون رو ترکیب کردند اون دو نفر قبل رو یcrysis  هم کار کرده بودند-انصافا سرشون میشه!!در نسخه 0.8  این سه روی hd texture ها کار کردند و گفتند باید روی vram حدود 2 گیگابایت بازی باید روان اجرا بشه با تکسچر هایhd -نسخه 8 عالی بود و لگ ها رو در حالی کاهش میداد که  عملا  بازی گرافیکش دو برابر نسخه   vanilla بود--اونا با هم روی Hd texture ها کار کردند و هدفشون این بود که  از بار پردازشی  بررروی کارت د رهنگام لود  بافت های با کیفیت کم کنند و ضمنا با سیستم لود جدید تکسچر ها از لگ های بازی کم کنند- کلی افکت جدید هم اضاف شده بود-سایه های تازه –نور های شب-dof بهتر- بافت هایی که از خود دیفالت بازی بهتر بودندو ..........

Update 8/7/2014: 0.97b Released

دیروز این مد عرضه شد من هم در حال تست بودم -امروز تاپیک زدم -خوب در این نسخه  نهایی چه خواهد شد ؟؟اولا بازی به مد ها ی پیش احتیاجی نداره و فقط این نسخه  دقت کنید این نسخه رو میخواد-The worse گفته این نسخه  رو با کمک دوستاش طوری کار کرده که ازتکسچرها ی  hd خود موتور بازی برای لود استفاده  میشه -کلی تغییرات زیاد روی موتور بازی صورت گرفته و اولین بار که بازی رو اجرا کردم توی هوای بارانی و رعد و برق؟؟؟!!!دیدم و مه سنگینی محیط رو فراگرفته بود احساس عجیبی بهم دست داد.انگار هیچ وقت شیکاگو در چنین سیاهی و تاریکی دیده نشده است -----!!

بلاگ خود دوستمون قند شکن میخواد !!! متاسفانه اینم لینکش -تغییرات از نسخه 8  رو اینجا در بلاگش نوشته من   براتون تغییرات رو ترجمه میکنم/

http://www.TheWorseMod.blogspot.com

لیک در  فروم گورو برای خبر عرضه :

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=390438

لینک دانلود مستقیم ورژن 0.97 b ازسرور گورو بدون مشکل:

Download Watch_Dogs - TheWorse Mod Version 0.97b

لینک درسایت گورو برای مد  و دانلود در آخر صفحه همین لینکی  که  گذاشتم همه نسخه ها برای دانلود قرار دارند.

http://www.guru3d.com/files-details/watch-dogs-theworse-mod-8-download.html

نسخه 0.97b رو دانلود کنید فایل TheWorse Mod 0.97b.rar رو آنزیپ کنید محتوی رو که دو تا فایل معروف پچ هستند درون پوشه بازی data-win64 کپی کنید ضمنا من نسخه  0.8 رو قبلش پوشه اصلیش رو پاک کرده  بودم اون بخشی که  برنامه  شبیه  گوشی موبایل اجرا میشه-برنامه کانفیگ مد نسخه 0.8 WDtool.exe- ولی هنوز فایل های پچ اش در پوشه بازی بود که توسط این نسخه اور رایت شد و مشکلی هم پیش نیومدو بازی  سالم اجرا شد.

دقت کنید دیگر بعد  از کپی این  پچ های 0.97 اون برنامه wdtool.exe رو باز نکنید چون این پچ ها رو اورایت میکنه---رونویسی میکنه---

نسخه جدید 144 مگ است. تاثیرش وحشتناکه  من عملا اصلا و ابدا لگی ندیدم ---

حالا تغییرات ---

اولا اگر از آنتی الیاز TXAA استفاده  میکنید ممکنه  توی بخش headlight shadows یا سایه هایی که توسط تور چراغ جلوی ماشین ها ایجاد میشه فیلکرینگ ببنید یعنی بزنند -

-سایه های چراغ جلو ها الان درست کار میکنند.

-مسافت وسیستم لود محیط تنظیم شده بهنیه تا واقع گرایانه تر باشه

-میزان شدت انعکاس نور بر اجسام تغییر کرده

-نور چراغ ها برای خودروهای قدیمی و جدید بهتر تنظیم شده -

برای لنر فلر ها یا لنز های نور تکسچر جدید و سبکی ساخته شده است

-زدن سایه ها تا حد زیادی فیکس شده است.

بخش بعدی تغییرات در شرایط مختلف زمانی روز و شب tod  time of day و آب و هوایی چک شده است.

-نور خورشید تغییر کرده است تا آن رنگ پریدگی وحشتناک که  یوبی در بازی در بعضی ساعت های روز به کار بدره بود از بین برود.

-محدوده دید SSAO و قدرتش د رتمام محیط ها افزایش یافته است -

-رنگ ها کاملا تنظیم شده اند.

-رنگ سفید بالانس شده است

-شدت اشعه های نور خورشید تنظیم شده اند.

-کیفیت آسمان دستکار شدیه است

-سایه ها کاملا بررسی شده اند.

شدت و میزان نور در محیط ها و زمان های مختلف تنظیم شده است.

-د درهوای طوفانی چراغ خودرو ها و تیر چاغ برق ها تنظیم شده اند.

نور شبها کاملا تنظیم شده است تا شب ها انقدر غیر قابل بازی تاریک نباشند.

-تغییرات جزئی دیگر

باران  شدتش تنظیم شده -قطر ها ای اب تنظیم شده اند-باران بیشتر میبارد -سیستم نور پردازی بازی درباران تنظیم شده است.

مه افزایش یافته و در طوفان بیشتر خودنمایی میکند.

د رهوای آفتابی هم د ربعضی جاها مه داریم

افکت بلوم جدید به هوا یمختلف و زمانهای مختلف داده شده است

رنگ پردازی جدید د رهواهای مختلف و ودر مه قرار گرفته است

جمعیت دستکاری شده  تا بیشتر شود و شبیه به شهر ارواح نباشد.

نور ولومتریک از چراغ های پلیس و هلیکوپتر ها افازیش غلظت داشته است

لباس ایدن کمتر تکان میخورد -فیزیک و حرکاتش کنترل شده تر است.

دوربین نرمال بازی کمی تغییر کرده است.

DOF ومیزان لود مسافتش  کمی تغییر کرده است.

----------------------------------------

خوب دوستان فعلا این آخرین نسخه مد است اگر خبری شد اینبار در همین تاپیک آپدیت خواهم کرد -امیدوارم لذت ببرید وموفق باشید.

رضا

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 78
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

آقا رضا جا داره یه تشکر بلند بالا از شما بشه،واقعا ممنون :Not Worthy:

من دارم دان میکنم ، پس الان دیگه نسخه 0.8 اصلا به کار نمیاد؟

یه سوال: پس چطور 0.8 حجمش حدود 850مگ بود اما این 150مگ :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا حجم رو دیگه باید زا این مدر ها پرسید معلوم  نیست چه میکنند !!هر کاری میکنند ولی عالیه!!!

لینک به دیدگاه

ساعت 7:30 صبح در کمال خستگی رفتم یه سر به Guru3d بزنم ببینم چه خبره، دیدم عجب نسخه 0.97 Worsemod اومده!:دی

تستش کردم واقعا تاثیرات خیلی خوبی میذاره فقط یه خورده افت فریم داشتم که HBAO+Low گذاشتم ردیف شد.

وقتی که توی بازی هوا بارونی باشه، گرافیک و جزئیات غوغا میکنه یه جورایی! شدت بادی که برخورد میکنه به گیاه ها که تکون میخورن، بازتاب نورها به آب هایی که روی سطح زمین جمع شدند، کیفیت و برق زدن تکسچرها واقعا دیدنیه، نحوه بارش باران هم فوق العادست...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اوه ضمنا یادم رفت درختها و کلا گیاهان بازی عالی شده اند!

چند تا عکس از گرافیک بازی -خیلی قشنگ شده-

این با dof  روشن

aoql8io5iwk1vnighuz.jpg

این با dof خاموش

cm3vtaqxrct4p531hv.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی رفت واسه دانلود .... =P~

خسته نباشید!!!! :(

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید خدمت آقا رضای عزیز و زحمت کش.

برخلاف تصورم که فکر میکردم بد اجرا شدن بازی بخاطر کمبود رم سیستمم هست،با کمال خوشحالی با این مود تمام لگ های بازی برطرف شد و با گرافیک خیره کننده بازی بسیار روون اجرا شد  @};-

ویرایش شده توسط mansour14606
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این دوتا فایل که کمپرس شده رو باید تو فولدر data_win64 کپی کنید و واسه تکسچرها هم باید نسخه 0.8 رو هم داشته باشید...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این دوتا فایل که کمپرس شده رو باید تو فولدر data_win64 کپی کنید و واسه تکسچرها هم باید نسخه 0.8 رو هم داشته باشید...

نه دیگه شما یا باید اینو داشته باشید یا ورژن 8-هر دو نسخه باید فایل پچ داشته باشن -اون دو تا فایل ورژن 8 هم همین ویژگی ها رو ویرایش میکنند شما نمیتونید هر دو رو داشته باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

sدوستان میشه منو یه کوچولو راهنمایی کنید.

بازی من 6 دیسکه هستش. تا حالا اپدیتش نکردم الان از چی شروع کنم ؟

@};-

نصب کن-آپدیت 1.3 reloaded رو دانلود کن بزن رو بازی -کرک رو کپی کن-این مد رو کپی کن توی آدرس که دادم-تمام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه دیگه شما یا باید اینو داشته باشید یا ورژن 8-هر دو نسخه باید فایل پچ داشته باشن -اون دو تا فایل ورژن 8 هم همین ویژگی ها رو ویرایش میکنند شما نمیتونید هر دو رو داشته باشید

بله منظور من این بود که این فایل کمپرس شده فقط دوتا فایل پچ توش هستش که احتیاج به نسخه قبلی هم دارید، هم واسه تکسچر و هم واسه فایل اجرایی پچ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله منظور من این بود که این فایل کمپرس شده فقط دوتا فایل پچ توش هستش که احتیاج به نسخه قبلی هم دارید، هم واسه تکسچر و هم واسه فایل اجرایی پچ...

من گفتم ورژن قبلی رو  میخواید ؟؟بزرگ من نوشتم توی تاپیک--

نه خیر به قبلی هیچ احتیاجی نیست اصلا قبلی رو فراموش کنید من کلی توضیح دادم شما باز دارید دوستان رو به  اشتباه می اندازید-دوست گلم فقط همون دو تا 144 مگ رو پچ رو بزارید درون آدرس -راهنمایی اشتباه ممکنه بازی دوستان رو خراب کنه -فرموش کنیداون تکسچر ها ور ---ممنون-البته میتونید از نسخه  8 استفاده  کنید -هر کسی که  مشکلی نداره باهاش -هر چند هشت هم لگ داشت گهگاهی ولی این تا 95 درصد لگ هاش کاهش پیدا کرده

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من 8 رو دانلود و نصب کردم که بازم مشکلاتی داشت ، انقدر که موس رو بازی میفت و اصلا نتونستن بازی کنم

الان یعنی اینم باید نصب کنمدوباره یا قبلی رو باید اول پاک کنم ؟؟؟

یه توضیح میدین ؟؟ این چند مگ هست ؟؟

شما فکر کنید بازی رو از اول نصب کردم ، الان باید چه پچ و اپدیت و مود هایی رو نصب کنم ؟؟ اونارو بگید همه رو 

ویرایش شده توسط shkivanc
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست گلم توی تاپیک کامل توضیح دادم راهنمای نصب حجم همه چیز اونجا نوشته است با دقت بخونید-144مگ هست -نه قبلی رو نمی خواهید پاک کنید -این رو فقط کپی کنید این مثل نسخه 8 احتیاج به نصب خاصی نداره فقط کپی -البته 8 دیگه اونجور که شما میگید نبود شاید مشکل شما از سخت افزارتونه=

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من شخصا" مودهای قبلی رو اصلا نصب نکرده بودم و الان این 0.97b رو نصب کردم , بدون وجود مودهای قبلی  و بازی از این رو به اون رو شد فقط با 144 مگابایت :دی

از بس که درختا و گیاها زیبا شدن که همش میرم سمت سواحلی که دار و درخت داره و از طبیعت لذت میبرم :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود فرجام شما استفاده  نکرده بودی قبلا؟حتما این نسخه رو بزن خیلی جالب میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام برادر رضا اپدیت 1.3 رو گرفتم میشه راهنمایی کنی کجا نصبش کنم.یادمه هفته ی پیش بازی رو اپ کردم از کار افتاد فک کنم مسیر اشتباه زدم کرک رو هم کپی کردم.

اینم عکس از محل نصب بازی کرک رو میدونم باس تو پوشه ی BIN کپی کنم ولی اپدیتش رو نمی دونم کجا بنصبم

شما توی آپدیت همین آدرسی که ازش عکس گزاشتی رو از توی آدرس بار کپی کن و بده به ستاپ.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقایون بازم منم شرمنده زیاد پست میزنم.

ولی یه مورد داره این پچ زیادی گرافیک رو در گیر میکنه بعد نصب این پچ دمای گرافیک تو بازی تا 81 درجه بالا رفت.

در صورتی که با پچ قبلی بیشتر از 73 نمیشد.؟

واسه شما هم پیش اومده ؟

این هوای مه الود هم جالب نیست بازی رو تاریک کرده.

فکر نکنم روی میزان کارکرد کارت تاثیری گزاشته باشه ، به شخصه قبل از این هم حداکثر دمای کارتم ۷۰بود و الانم همونه.

هوای مه آلودشم که جالبش کرده!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس چرا من اینجوری شدم.!!

میشه این پچ رو پاک کرد ؟ بدون اینکه بازی رو پاک کنم؟

ینی اون دوتا فایل پاک بشه تمومه.

نمی خوام بگم ولی جالب نشده مشکلم این مه و فوکوس تصویر ه خیلی رو مخه.

برای برگردوندش به پچ قبلی کافیه اون برنامه مدر که شبیه موبایل بود رو اجرا و روی تیکش کلید کنید.

اما اگر میخواید کلا پاکش کنید که باید اون دو فایل پچ رو پاک کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان ورژن 0.97C هم عرضه شده که به گفته خودشون میزان مه و Depth of Field رو کمتر کردن تا راحت تر بشه بازی کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود می تونید 97 c رو دانلود کنید یا dof  رو ببندید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر همه دوستان

لینک 97 c باتکسچر های مالدو

Download Watch_Dogs - TheWorse Mod Version 0.97c with Maldo textures

لیست تغییرات

• MalDo textures fix included.
  • FOG has been decreased again, this time it should be perfect.
  • DOF has been decreased and DOF focus speed has been increased.
  • Interior FOG has been increased for a smoother interior-exterior transition.
  • Camera angle has been adjusted and Camera movement aswell.
  • Minor lighting changes.
  • Some rain changes.
  • Shadow quality has been adjusted.
  • LOD distance, scale and dithering changed.
  • Colorgrading saturation, contrast and defog adjusted.
ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...