رفتن به مطلب

کمک کمک کمک (مشکل دایرکت ایکس هیچی اجرا نمیشه)

hosseingamer
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ممنون از همه عزیزان  به لطف پست شماره 7 آقای linux مشکل حل شد.

سلام دوستان.

مشخصات سیستم.

cpu intel 2400 3.1

ram 2*2gig bus 2000

vga 7950 سافاییر

mb z68 giga

آپدیت گرافیک 14.4 آخرین ورژن

مشکل:

دیروز ویندوز رو عوض کردم تا الان 1200 مگابایت فقط آپدیت نصب کردم که شامل ie 11 و کلی سکوریتی فایل و غیره بود ساعت ها دیفرگ و و تعمیر رجیستری کردم و ویروس کشی.حالا سیستم روبراه و آماده بازی شد! اول بسم الله نه نرم افزار xbox360 cotroller emulator (دسته وصله ولی دسته رو نمیشناسه)کار میکنه نه بازیها .

Untistled.png

Untitleed1.png

Untwitled3.png

ظاهرا مشکل از دایرکت ایکس بود که بنده این دو ورژن رو بسیار نصب کردم و ریست کردم ولی نشد.

خواهش میکنم کمک کنید باور کنید با این همه وقتی که صرف کردم ظلمه دوباره ویندوز نصب کنم.

post-11921-0-84076400-1404993860_thumb.png

ویرایش شده توسط hosseingamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

به چند بیتی بودن ویندوز (32 یا 64) دقت کن و همون چند بیتی directx رو نصب کن

اگه الان مشکل با شبیه ساز دسته داری فایلهاشو تو یه پوشه بزارش رو دسکتاپ و فایل اجراییش رو با run as administrator اجرا کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

.

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

ممنون دقیقا همون 64 بیتی مربوط به ویندوز خودم رو نصبیدم توی بازی واچ داگز هم ریلودد یه دایرکت ایک قرار داده اونم نصب کردم هر کاری میکنم انگار دایرکت ایکس نصب نیست یا ارور missing file میده.

همه بازیها همین ارور  رو میدن.

post-11921-0-53128000-1404995894_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام داداش

ویندوزت رو از کدوم شرکت نصب کردی؟

منظورم پک ویندوزته؟

این دوتا تصویر نشون میده ویندوزت مشکل داره و این فایل توی system32 ویندوزت نیست و ناقصه

این لینکو برات درست کردم

دانلودش کن و فایل داخلش رو کپی کن توی پوشه ی system32 توی پوشه ی ویندوزت

ایشاا.. حل میشه

اینم لینک:

http://upir.ir/934/xinput1-3.zip

ویرایش شده توسط creative s750
لینک به دیدگاه

در ضمن به هیچ وجه دسته رو نمیشناسه فکر کنم به خاطر دایرکت ایکس باشه به ارور پایین نگاه کنید.

post-11921-0-50500300-1404996133_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام

شما باید دایرکت ایکس ۹ رو نصب کنید مشکلتون بر طرف می شه. میتونید براحتی دانلود کنید. مشکل ازدایرکت ایکس ۱۱ نیست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

شما باید دایرکت ایکس ۹ رو نصب کنید مشکلتون بر طرف می شه. میتونید براحتی دانلود کنید. مشکل ازدایرکت ایکس ۱۱ نیست.

موفق باشید

داداش گلم خیلی ممنون همین الان dvd ویندوز توی درایو بود میخاستم دوباره ویندوز نصب کنم.واقعا کمک بزرگی کردید مشکل فقط و فقط از دایرک ایکس 9 بود دانلود کردم ونصبیدم درست شد.

دمت گرم. @};-

لینک به دیدگاه

داداش گلم خیلی ممنون همین الان dvd ویندوز توی درایو بود میخاستم دوباره ویندوز نصب کنم.واقعا کمک بزرگی کردید مشکل فقط و فقط از دایرک ایکس 9 بود دانلود کردم ونصبیدم درست شد.

دمت گرم. @};-

داداش گلم من الان تاپیکتون رو دیدم

هر وقت این مشکل پیش اومد فایل DX Web Installer رو از سایت ماکروسافت دانلود کنید (300 کیلوبایته) و بصورت آنلاین فایلهای جا افتاده رو آپدیت کنید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز بهتره وقتی ویندوز عوض می کنید تمام نرم افزار های جانبی رو هم نصب کنبد برای بازیها دایرک ایکس 9حتما لازم هست وگرنه سیستم  هیچ بازی رو اجرا نمی کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولین کاری که  بعد زا نصب ویندوز میکنید نصب دایرکت ایکس  22 می هستش سال 2010----نمیخواید دایرکت ایکس 11 نصب کنید که نصبی نیست  و خود ویندوز 7 /8/8.1 دارن-شما دایرکت ایکس  22می 2010 رو توی تمام بازی ها -ایمیج های شون چه اصلی چه  کرکی -نسخه های ریلودد-flt-بلک باکس -اسکیدرو-codex و ..............هست-این نسخه  میتونه دیتای لایبراری ویندوز رو کامل کامل کنه -

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...