رفتن به مطلب

به دوست خوبم علیرضا رضایی al! Reza تسلیت میگم

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر علیرضای گلم .

علی جان من به نوبه خودم و تمامی دوستانت در لیون غم وارده و از دست دادن برادر عزیزت رو تسلیت میگم . و امیدوارم که غم اخرت باشه . چقدر خوشحال بودیم که شما در نمایشگاه امسال میبینیم ولی متاسفانه .....

علی جان غم اخرت باشه و ما رو در غمت شریک بدون .

واقعا عجب هفته بدیه و امروز ما فقط خبرهای بد شنیدیم . :D

لینک به دیدگاه

اي بابا چي بگم

اميدوارم غم آخرت باشه عليرضا جان و از حداوند صبر جميل براي شما و خانواده وبراي آن مرحوم علو درجات را از

خداوند خواستارم

ما هم در غم خود شريك بدان

هر دم از اين باغ بري مي رسد ****** تازه تر از تازه تري مي رسد

:eek::eek::D(:cool:(

لینک به دیدگاه

درود

واقعا عجب روز بیخودی هستش از صبح همینجوری خبر های بد میرسه آقا علیرضا امیدوارم غم آخرتون باشه بهتون تسلیت میگم

لینک به دیدگاه

درود :

بگذاريد دوستان يك شعر از حافظ در مورد دنيا بگم

مي گويد : جهان و كار جهان هيچ در هيچ است ***** من اين نكته را هزار بار كرده ام تحقيق

لینک به دیدگاه

درود

واقعا عجب روز بیخودی هستش از صبح همینجوری خبر های بد میرسه آقا علیرضا امیدوارم غم آخرتون باشه بهتون تسلیت میگم

درود

من هم با شما موافقم اقاي فلاح.واقعا امروز روز بيخودي هسته. :D

1 ساعت پيش هم درست جلو در خونمون يه تصادفي شد بيچاره موتوريه پايه راستش قطع شد.خودش توي خيابون خوابيده پاشم داخل جوب :cool:

حالا بگذريم.

عليرضا جان اميدوارم غم اخرت باشه.خدا رحمتش كنه.

لینک به دیدگاه

علیرضا جان بنده هم این مصیبت وارده رو بهتون تسلیت میگم.:D

عجب هفته ای شده!!!!خدا اخرشو بخیر کنه.:cool:

لینک به دیدگاه

عليرضا جان منم به نوبه خودم بهت تسليت ميگم . ايشالله كه غم آخرت باشه !!!

حيف خواستم امسال نمايشگاه بيام پيش علي آقا ولي خوب فكر كنم ديگه پريد ...

لینک به دیدگاه

بنده هم این مصیبت رو به علیرضا عزیز تسلیت میگم و انشاا.. خدا بهتون صبر بده ... :D

چیز زیادی نمیشه گفت و خیلی ناراحت شدم از این موضوع ... روح برادر بزرگوارتون شاد باشه علی جان :cool:

لینک به دیدگاه

اینجا چه خبره اخه یکی بگه چطور شده عجب هفتی غمناکی شروع شده

من هم به علی رضای عزیز تسلیت میگم انشالله غم اخرتون باشه بقای عمر بازماندگان خداوندرحمتش کنه وقرین رحمت حق قرار بگیرند

چه برنامه هایی برای الکامپ امسال قرار بود داشته باشیم من که با این حوادث فکر نکنم بیام واقعا تا اخر هفته خدا به خیر کنه:D

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

خدا به شما صبر بده. بقای عمر بازماندگان

انشاله غم اخرتون باشه و روح ایشون قرین رحمت بشه

ادم واقعا از یک لحظه بعد خودش خبر نداره. خدا عاقبت همه مارو بخیر کنه.

لینک به دیدگاه

من به نوبه خودم این مصیب وارده را به شما تسلیت میگم، علی جان

ما را در غم خود شریک بدان

لینک به دیدگاه

:D

از اوّل امسال همش خبر بد ....

:cool:(

تسليت ميگم ،خدا بهت صبر بده

:eek:(

لینک به دیدگاه

سلام علیرضا ای داد ::::

واقعآ منم بهت تسلیت می گم علیرضا ما مثلآ قرار بود 5 شنبه رو با هم بریم نمایشگاه ها ببین آدم از 1 ثانیه بعد خودش خبر نداره

نمی دونم والا چی بگم ولی واقعآ حالم گرفته شد

انشااه خدا روح اون اون عزیز رو غریق رحمت قرار بده

با تاسف

فعلآ

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم از صمیم قلب بهتون تسلیت میگم . انشالله که غم آخرتون باشه

لینک به دیدگاه

با سلام

با تشکر از تمامی دوستان

خدا را شکر

انشا الله که شما دوستان گرامی غم نبینید و در تمامی لحظاتی که در کنار عزیزانتان هستید قدر آنها را بدانید و شادمان باشید .

امیدوارم که ما از این اتفاقات بتوانیم درس بگیریم . به هر حال نعمتی بود و نزد خود حق بازگشت ما هم خدا را شکر میکنیم و صلاح خود او و خانواده ما این بوده که امیدوارم بتوانیم این را درک کنیم .

امیدوارم که هیچ کس عزیز جوان خود را از دست ندهد ، شاید من به عنوان برادر بتوانم با این موضوع کنار آیم که هنوز باور نکردم و هر لحظه در انتظار این هستم که کسی بگویید تمامی چیزهایی که دیدی خواب بود ولی برای مادر بسیار سخت است ، برای تمامی مادران و پدران داغ دیده طلب صبر میکنم . امیدوارم که دیگر هچ جوان متدین و نخبه این کشور چنین اتفاقی برایش نیافتد که آنگاه باید همه به سوگ نشینیم

همه ما حتی اگر برادری داشته باشیم که هر روز هزاران بار آرزوی مرگ او را بکنیم باز غم او بسیار سنگین است تا چه برسد به این که نتوانید دوری چند روزه او را تحمل کنید به جرات میتوانم بگوییم در کار شبکه در ایران کمتر کسی همچون او بود کسی که هم کار خود را به بهترین نحو انجام دهد و هم متدین باشد که دلبستگی هکارانش و اشخاصی که حتی یک بار با او دیدار داشتند گویای این مسئله است و هم از نظر اطلاعات کاری در سطح بالا باشد .

میگویند هنگامی که به دنیا آمدی تو گریان بودی دیگران خندان طوری زندگی کن که هنگام رفتن تو بخندی دیگران گریه

باز هم خدا رو شکر میکنم

از تمامی دوستان درخواست دارم برای شادی روح ایشان یک فاتحه و صلوات برای ایشان بفرستید

با تشکر دوباره از دوستان

لینک به دیدگاه

درود

علی جان خدا بیامرزه عزیز و در این مواقع هیچ کاری از هیچ کسی بر نمیاد مگر اینکه به یادش باشیم و طلب امرزش کنیم .

اینرو قبول دارم که شاید روزی از یاد هر کسی بره ولی از یاد مادری که ما رو به دنیا میاره نمیره . چند ماه تحمل میکنه و خیلی خوشحال و هم پای بچه به گریه در میاد و شب و روز نمیخوابه تا اینکه از اب و گل در بیاد و چندین ماه و سال نگران زندگی میکنه که وقتی از درب منزل رفتیم بیرو ن به سلامت به مقصد برسیم . ولی وای به روز مادری که جوونش به سلامت به مقصد نرسه .....................

علی جان من برای مادرت ارزوی صبر بیش از حد یک مادر دارم .

لینک به دیدگاه

درود

علیرضا جان تسلیت خدمتتتون عرض میکنم و امید وارم غم آخرتون باشه و واقعا فکر میکنم این روزا بدترین روزای زندگیم هست و خودم که بر اثر اون تصادف نزدیک بود به جمع رفتگان بپیوندیم و حالا هم دایما خبرهای بد و ناراحت کننده از بابت سایر دوستان میشنویم.

امید وارم روحشون قرین رحمت خدواوند و مورد توجه اولیا الله باشند.

لینک به دیدگاه

سلام مهرداد جان

اگر تا چند روز پیش از شهر شیراز خوشم میومد ولی الان از این شهر متنفرم چرا که برادرم میشه گفت در این شهر تصادف کرد . شرکت ایشون کار شبکه مخابرات شهر یاسوج رو گرفته بود ایشون هم کلا کارشون از این شهر به اون شهر رفتن بود تا اینکه این بار رفتن برای راه اندازی شبکه استانداری سمنان بعد شبکه بانک ملی مازندران و چون هفته قبل باید میرفتن تایلند تا یک امتحان شبکه بدهند زودتر رفتن برای راه اندازی شبکه مخابرات یاسوج و بعد از این که کارشون تموم میشه صبح جمعه که داشتن از یاسوج میرفتن به شیراز تا هم زیارت کنن و هم از شیراز برای تهران پرواز کنن متاسفانه تصادف خیلی سخت با کامیون داشتن و آنچه نباید میشد شد .

من هم دعا میکنم شما هرچه زودتر سلامتی خودتون رو بدست بیاورید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...