رفتن به مطلب

پاور های سری ZS گرین در راه بازار

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان به نظر گرین یک سری جدید پاور رومیخواد به بازار ارائه کنه

این سری به نظر با قیمت پایینتر عرضه بشه

GP750A-ZS.gif

لینک به دیدگاه

فرقش با سری hp چیه؟

ویرایش شده توسط 3hooman
لینک به دیدگاه

از لحاظ راندمان تو مایه های سری hp هست.

oem هم High power هست.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

از لحاظ راندمان تو مایه های سری hp هست.

oem هم High power هست.

سلام

منظور از OEM در اینجا چیست؟

لینک به دیدگاه

سلام

منظور از OEM در اینجا چیست؟

original equipment manufacturer

سازنده اصلی پاور.یعنی یه جورایی گرین فقط مونتاژ میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

original equipment manufacturer

سازنده اصلی پاور.یعنی یه جورایی گرین فقط مونتاژ میکنه

گرین مونتاژ هم نمی کنه !

سفارش میده براش پک می کنن با اسم گرین !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی واقعا یه عده دوستان فکر می کنید تو ایران امکانات تولید قطعات یا مونتاژش هست !

لینک به دیدگاه

چرا دیگه ... گرین تو ایران تحت لیسانس آلمان مونتاژ میشه ... واقعا حرف نداره ... خیلی سگ جونن ... بزنم به تخته ... نه تنها پاور ...بلکه کیس های سری رکمونت و فن کولراش مخصوصا تاور اکستریم 120 :cool:

لینک به دیدگاه

یعنی واقعا یه عده دوستان فکر می کنید تو ایران امکانات تولید قطعات یا مونتاژش هست !

امکانات که می شه فراهم کرد  نیروی کار هم هست ... مشکل مواد اولیه هست چیزی که باعث شده تولید کننده ها در ایران اکثرا ورشکست بشن الان شرکت ها راه آسونی پیدا کردن تولید از برند خارجی و ساپورت از شرکت ایرانی !

خودم تولید کننده لباس هستم جنسی که تولید می کنم با کیفیت بالا 8 هزار تومان از چین وارد می شه با کیفیت بهتر 6 هزار تومان :D گرین هم می بینه بیاد خودش تولید یا مونتاژ کنه دو برابر قیمت تموم می شه در آخر کیفیت هم نداره سفارش میده شرکت معتبر براش بسازه این فقط کار گارانتی و ساپورت انجام بده کار کاملا درستی هم می کنه ..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا دیگه ... گرین تو ایران تحت لیسانس آلمان مونتاژ میشه ... واقعا حرف نداره ... خیلی سگ جونن ... بزنم به تخته ... نه تنها پاور ...بلکه کیس های سری رکمونت و فن کولراش مخصوصا تاور اکستریم 120 :cool:

:| :| :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه عزیز اینطوری نیست !

گرین بیشتر یه وارد کننده هست تا تولید کننده !

کارخانه اصلی این شرکت در منطقه اقتصادی،صنعتی سلفچگان فقط محصولات و کیس های ارزان قیمت رو تولید می کنه !

لینک به دیدگاه

حالا چین یا هر جای دیگه مهم کیفیت هست که واقعاً خوبن.یعنی پاورای کشورای معتبر اروپایی کیفیت بهتری دارن؟

لینک به دیدگاه

اینکه نوشته خازناش ژاپنی هست فنش فلان جایی و ...فک کنم چین فقط سر هم کننده هست خدا رو شکر.

لینک به دیدگاه

ببین خیلی دوس دارم بگم حرفت درسته ولی اسم گرین رو میبرید یاد کیس و موس م می افتم و یه جام احساس سوزش میکنه.

خداییش خیلی دوس داشتم تحت لیسانس المان می بودش ولی نیس.

تحت لیسانس چین سفلا ست.اونم اون زیر زمینهاش که تو کوچه پس کوچه های تاریکشه

محصولات گرین تحت لیسانس کهگیلویه و بویر احمد هست. =)) همچنین دارای کیفیت استاندارد از اتحادیه اروپاست =))  :D 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرین یه شرکت بازرگانی هست که میگرده تو دنیا بنا به سیاستهای خودش پاور رو از شرکت های طراح و تولید کننده میخره و اینجا میفروشه

لینک به دیدگاه

درود

این سری فکر کنم تنها تفاوتش با سری "زد اس" OCZ لیبل های روش باشه حتی منوال توی جعبه هم برای OCZ هست

77vk4n5wfgkxjp0mawxp.jpg

لینک به دیدگاه

به نظرم بیشتر شبیه این سری هستش تا او سی زد.

البته استاندارد رو فک کنم دستکاری کردن.یا شایدم نکردن.

http://lioncomputer.ir/product/3779/Corsair+VS650+Power+Supply/

http://lioncomputer.ir/product/3778/Corsair+VS550+Power+Supply/

نه الان پاور جلومه با این مدل مو نمی زنه :

http://www.guru3d.com/articles_pages/ocz_zs_series_650w_power_supply_review,3.html

لینک به دیدگاه

خداییش خیلی دوس داشتم تحت لیسانس المان می بودش ولی نیس.

تحت لیسانس چین سفلا ست.اونم اون زیر زمینهاش که تو کوچه پس کوچه های تاریکشه

این پاورها همون پاورهای OCZ هستش که شما از بازار گرون تر و بدون گارانتی می خری و کلی هم به به و چه چه می کنید.

حتی توی خود سایت گرین هم اشاره شده که این پاورها همون پاورهای سری ZS هستش:

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP750A-ZS

بایستی در اصل به OCZ گیر بدیم که جنساش تحت لیسانس چین سفلا هستش :laughing:  ولی این کار رو نمی کنیم چون فکر می کنیم چون گرین یک برند ایرانی هستش حتماً توی پامنار تولید می شه *dry#

این سری کیبل منیجمنت نیست در عوضش خیلی ارزون تر از پاورهای هم رده و حتی پایین تر از خودش هست. از لحاظ فنی سری HP سرتر از سری ZS هستش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این پاورها همون پاورهای OCZ هستش که شما از بازار گرون تر و بدون گارانتی می خری و کلی هم به به و چه چه می کنید.

بایستی در اصل به OCZ گیر بدیم که جنساش تحت لیسانس چین سفلا هستش :laughing:  ولی این کار رو نمی کنیم چون فکر می کنیم چون گرین یک برند ایرانی هستش حتماً توی پامنار تولید می شه *dry#

این سری کیبل منیجمنت نیست در عوضش خیلی ارزون تر از پاورهای هم رده و حتی پایین تر از خودش هست. از لحاظ فنی سری HP سرتر از سری ZS هستش.

والله اونقدر اخبار پوکیدن و نابود کردن سیستم ها توسط پاورهای گرین شنیدیم که خیلی سخت هستش که بخوایم جزء جنس های معمولی حسابشون کنیم...

ولی خیلی جالبه که چین OCZ رو هم کپ میزنه و به اسم OCZ هم میفروشه(البته اگه تو چین ساخته شده باشه) مثل کپی کردن از رولز رویز و اپل و خیلی چیزای دیگه...

لینک به دیدگاه

والله اونقدر اخبار پوکیدن و نابود کردن سیستم ها توسط پاورهای گرین شنیدیم که خیلی سخت هستش که بخوایم جزء جنس های معمولی حسابشون کنیم...

ولی خیلی جالبه که چین OCZ رو هم کپ میزنه و به اسم OCZ هم میفروشه(البته اگه تو چین ساخته شده باشه) مثل کپی کردن از رولز رویز و اپل و خیلی چیزای دیگه...

میگم کاش همون او سی زد رو با گارانتی خودش وارد میکرد.

من خودم اون موقع احساس ارامش بیشتری داشتم.

گفتی کپی یاد این گوشی طرح ها افتادم روزی 10 تا واسمون میارن مشکل رام و غیره.

گرین این کپیش ناشیانه باشه که حسابی از خجالت مشتری در میاد.

:/

من فکر میکنم یه امتیازاتی از دولت میگیره که برند خودشو میزنه اسم گرین ایرانی هست وگرنه پاوراش همه از خارج میان

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه چیز دیگه تاریخ رویو این لینک مال 2 سال پیشه پس.

ما الان داریم یه پاور با فناوری 2 سال پیش میخرم و با پر رویی کامل تو سایت سازنده مینویسیم هاسول ردی.!!!

یا اگر تغییر داده باشه که بعید میدونم در حد تغییر 405 معمولی با 405 اس ال ایکسه.

آقا قرار نبود که دیگه بزنید تو سر مال!!!! =))

ما بد گفتیم ولی دیگه نگفتیم که تکنولوژی و استانداردهاش قدیمی هستش... :laughing:

لینک به دیدگاه

خوب کمی اغراق میکنید!!

من تو فروشگاه دانشجو در بوشهر(تنها عامل پخش گیرین در استان بوشهر) به مدت 2.5 سال(حدودا)کار کردم!الان دیگه اونجا نیستم.

خوب عامل پخش یعنی فروش انبوه به مغازه دارها و ارگانهای بزرگ از بانکها تا شرکتها   ......

مشتریها هم که جای خودشون دارن.

در قبل این فروش خرابی و  کارکردشونم دیدم!و باید بگم گیرین عالی هستش!(اصلا پوکیدن سیستم از ناحیه پاور نداشتیم)

البت نمیگم اصلا خرابی ندارن ولیکن صدمه به سیتم نمیزنن(من تا اون موقه که اونجا بودم ندیدم)

خرابی شون با این مقدار فروش هم بسیار پایین بود!!

خدمات هم که دیگه حرفی درش نیست !!

فقط حیف یه زمانی قیمتاشون بسیار عالی بود !ولی الان چون جای خودشون تو بازار پیدا کردن و قیمتاشونم...

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

عزیز 60 تا 70 در صد فروش پاورهای این مملکت مربوط می شه به پاورهای گرین !!! 30 تا 40 درصد مابقی هم 50 تا برند دیگه هستند. 100% شما بایستی راجب خرابی پاور گرین زیاد شنیده باشی ولی وقتی نسبت فروش رو به شنیدها و دیدهات بگیری می بینی رقم و درصدش خیلی پایینه. بعد اگر سیستمت اتفاقی براش بیوفته حداقل خیالت جمع هستش که می زنی زیر بقلت می بری توی یک شرکت، نه اینکه گارانتی حضرت عباس باشه.

من شاید بالای 5 یا 6 بار بحث OEM ها و برندها رو توی این فروم توضیح دادم ولی نمی دونم چرا دوستان باز این دو مقوله رو با هم قاطی می کنند. شما پاور 70 دلاری رو بخوای جوری بزنی که هم توش هم روش شبیه به هم باشه باید 100 دلار خرج کنی !!! این پاورها OEM دارن و هم گرین، هم کولرمستر، هم انرمکس، هم کورسیر، هم آنتک، هم OCZ و ... (اینار رو شما اسمشون رو شنیدی که بهشون می گن برند) همه از تولید کنندگان بزرگ و معتبر و مشخصی مثل CWT، HighPower، Enhance و ... (اینارو که اسمشون رو نشنیدی می گن تولیدکننده اصلی یا OEM)  پاورهاشون رو می گیرن.

برای اطلاعات بیشتر خواهشاً کل تاپیک زیر رو مطالعه بکنید تا بفهمید به همین راحتی ها هم که شما می گید نیستش:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=9685

یه چیز دیگه تاریخ رویو این لینک مال 2 سال پیشه پس.

ما الان داریم یه پاور با فناوری 2 سال پیش میخرم و با پر رویی کامل تو سایت سازنده مینویسیم هاسول ردی.!!!

یا اگر تغییر داده باشه که بعید میدونم در حد تغییر 405 معمولی با 405 اس ال ایکسه.

در رابطه با هازول ردی، بایستی عرض  کنم با تغییر کوچیکی در یکی از کامپوننت های بخش استندبای یک پاور اون پاور هازول ردی می شه. بحث هازول ردی برمی گرده به مصرف پایین پردازنده های هازول در زمان استندبای که بعضاً پاورهای قدیمی نمی تونستند سیستم های جدید رو با فشار کم استندبای استارت کنند که برای سازنده اصلاح این داستان کار راحتی هستش.

در رابطه با تکنولوژی ساخت هم عرض کنم که 2 سال برای عمر یک پاور عمر زیادی که نیست هیچ، بلکه عمر کوتاهی هم به حساب میاد. برای مثال پاورهای سری TX و HX کورسیر تکنولوژیشون مربوط می شه به 4 سال پیش و سری VS شون هم تکنولوژیش مربوط هستش به 2 سال پیش. پاورهای ترمال تک سری تاقتپاور و سری گراند تکنولوژی نزدیک به 2 سال پیش رو دارند. سری GX از کولرمستر که OEM اون Enhance هستش هم تکنولوژیش بر می گرده به 3 سال پیش و سری OC گرین هم (البته به جز 1600 و 1275 و 1200 سری OC) تکنولوژیشون مال نزدیک به 2 تا 3 سال پیشه. پاورهای سری سوپرنوا از برند EVGA مثل مدل 1000 اون تکنولوژیش مال 2 سال پیشه و ...

از تکنولوژی های جدید که عمر زیر 2 سال دارن می شه به طراحی 1275 سری OC گرین (تولید کننده اصلی CWT) و یا کورسیر 1200AXi و 1500AXi (تولید کننده اصلی فلکسترونیک) اشاره کرد ...

@};-  

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

والا من هر چی توی این لینک گشتم چیزی در این مورد پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...