رفتن به مطلب

خرید کیس تا 2 میلیون تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه دوستان.

من میخوام کلا کیسم و قطعات داخلش و بفروشم و کلا یه کیس جدید بگیرم.قطعات قبلیم هم اینا بوده.ضمنا این قطعاتم چقدر میارزه و آیا میتونه به ارتقای کیس جدید هر چند کم کمکی بکنه؟

cpu :Amd phenom II X2 560 processor 3.30 GHz
Graphic : Ati Radeon HD 4250
Hard : Maxtor 6L080L0 IDE/ATA Hard Drive 80gb و MAXTOR STM3160211AS 160gb
MotherBoard : Mainboard - EliteGroup / A880GM-AD3 (V1.0) AM3 AMD

می خواستم ببینم با 2 میلیون بودجه برای کلا یه کیس البته با یه هارد معمولی مناسبه؟

ضمنا چون 2-3 ساله بازیها خیلی بد روی سیستم خودم اجرا میشه دنبال ارتقا افتادم.الان بازیهایی مثل Sniper Elite و بعضی های دیگه هم که روی سیستم میان

فوق العاده کند و اعصاب خرد کنن.

ممنون از همه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

با دو میلیون اگه یه سری قطعات رو کارکرده تهیه کنی میشه و قدرت بهتر رو کاملا احساس میکنی

قطعات رو کارکرده گارانتی دار بخر تا هرچه بیشتر پول برای گرافیک قوی تر بمونه

قطعا به یه سری چیز ها نیاز پیدا نمیکنی مثل کیبورد-ماوس-مانیتور-اسپیکر که عدم نیاز بهشون تا حدودی تو خرید قطعات کمک کننده هستن

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

MB:  ASUS B85-Pro Gamer LGA1150 B85 Mainboard  399

VGA: ASUS R7 260X DCII OC 2GB GDDR5 599

HDD: Western Digital Red NAS Hard Drive 1TB 289

CPU : Intel Core™ i5-4590 Haswell Processor 679

RAM: Kingston HyperX FURY 4GB 1866Mhz DDR3 137

Power: Huntkey Green Power 500W PSU 146

Case : Green X1 Basic Gaming case 145

مجموع : 2394

این نظره منه شاید دوستان قطعات بهتری بدونن

لینک به دیدگاه

ممنون از Shinooke عزیز بابت معرفی قطعات.می خواستم ببینم اگه مثلا هارد 500 بگیرم و به جاش رم بالاتری بگیرم از نظر بالاتر رفتن رم مادربرد مشکلی نداره و بالاتر رو هم جواب میده و بعد اینکه از نظر قیمتی چقدر تفاوت میکنه.رم خودم الان 4 گیگ هست ولی متاسفانه مارکش رو نمیدونم.

mehdi-gtx عزیز به نظرت چه قطعاتی میشه با این پول خرید اونم دست دوم و البته درست و حسابی نه به قولی باز برای اونا هر روز تعمیرگاه باشم؟

لینک به دیدگاه

برای گیم رم تا 8 گیگ و فرکانس 1600 کافیه 

دومین نکته مانیتور هست که چند اینچه مثلا با سیستم خودم که تو مشخصات هست با مانیتور 17 اینچ تمامی بازی های روز مثل black flag و watch dogs رو با تنظیمات اخر بدون تیک و با میانگین فریم 45 بازی میکنم

لینک به دیدگاه

در مورد کیس هم میتونی سیستم رو رو میز ببندی یا یه کیس 50 تومنی برای تهویه هم یه فن هود دیواری میزاری کیبرد و موس و اسپیکر هم میشه با 100 تومن راه انداخت 

لینک به دیدگاه

نه مشکلی نداره میتونین بگیرین از تظر قیمتم زیاد تفاوت نداره

http://lioncomputer.ir/product/3846/Kingston+HyperX+FURY+8GB+1600Mhz+DDR3/

مثلا این مدل خوبه

ویرایش شده توسط Shinooke
لینک به دیدگاه

بهتره تا اونجا که میتونید قطعات های دست دو تهیه کنید مخصوصا گرافیک از نو خریدن بیشتر میصرفه

لینک به دیدگاه

ممنون از تمامی دوستان عزیز برای جوابگوییشون.

به جرات میگم تو هیچ انجمنی اینقدر سریع و با دقت و دلسوزانه به سوالام جواب داده نشد.

دوستانی که قطعات دست دوم پیشنهاد میدن میتونن مدلی هم پیشنهاد بدن؟مثلا چه مارکی و چه قدرتی و چه قیمتی؟

MFORSPEED با این پیشنهادی که دادین حدودا چقدر از هزینه کم میشه.

پی نوشت : خودم بشخصه فکر می کنم قطعات نو بگیرم خیلی بهتر از دست دومی هست که معلوم نیست چه مشکلی داشته باشه مگر اینکه از فرد مطمئنی بخرم.

لینک به دیدگاه

دست دو اتفاقا خیلی هم خوبه کارت 770 خریدم 1320 دست دو 1 ماه کارکردش 1120 یکی از دوستانم خرید تازه فهمیدم 200 ضرر کردم 

تصمیم گرفتم نو اصلا نخرم هیچ قطعه ایی  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انتخاب اینتل یا amd کاملا به سلیقه خودتون بر میگرده 

ولی fx6350  همقدرت همون سی پی یو پیشنهادی دوستان هست ولی با قیمتی نزدیک به 200 تومن کمتر

همینجور انتخاب مین برای fx6350 ارزونتر از مین پیشنهادی دوستان در میاد

انتخاب پاور+رم  کار کرده یعنی کاهش هزینه و باقی ماندن پول بیشتر برای گرافیک

گرافیک پیشنهادی من هم انتخاب این مدلهای دست دوم گارانتی دار هست با قیمت حدودی 700 تا 720

7950-270x-660ti

که هر سه مدل قدرتی نزدیک به هم دارن

باز هم تاکید میشه تا جایی که ممکنه قطعه ها رو کارکرده بردار تا به قدرتی فراتر از سیستم نو یی که با 2میلیون جمع میشه برسی

لینک به دیدگاه

با این بودجه عزیز بهتره 6350 amd بگیری و بیشتر تو فکر کارت گرافیک باشی.

ویرایش شده توسط 3hooman
لینک به دیدگاه

باز هم ممنون بابت پاسخگویی همه عزیزان.

mehdi-gtx جان گرافیک های پیشنهادی شما 1گیگ هستن یا 2؟ضمنا برای قطعلات دست دوم اولا چه قطعاتی پیشنهاد می کنید و دوما به نظرت از کجا میتونم قطعات مناسب بگیرم که رک بگم بهم نندازن. :D 

ممنون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

7950 3 گیگ هست که تو رزولوشن بالا به کار میاد بقیه دو گیگ هست 660ti power edition oc گیر بیاری عملکردش از دو کارت که که گفتم بهتره و نزدیک به کارت قوی 7970 هست ولی تو رزولوشن بالا ضعیف تر از دو کارت دیگه میشه

قطعات رو همینجا از دوستان معتبر بخری مطمئن هست 

تو بازارچه بگردی قطعات گیرت میاد یکم شاید مین و سی پی یو مورد نظر بد گیر بیاد که خوب میتونی نو بخری بقیه قطعات مطمئن باش گیرت میاد

فقط گارانتی دار و به شرط سلامت بخر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...