رفتن به مطلب

سوال در مورد مادر برد ۱۱۵۵

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان گرامی.

من قصد ارتقا مادربرد ۷۷۵ به۱۱۵۵ رو دارم ولی نمی خوام هزینه ی زیادی کنم برای همین چند مدل مادر برد ازراک رو انتخاب کردم چون قیمت مناسبی داشتند.یک مدل۱۲۰ تومن قیمت داشت و مدل دیگه ۱۷۰ تومن.می خواستم بدونم این مادر برد ها چطور هستند و قدرت کافی دارند؟من اور میکنم ولی کم در حد ۳۰ درصد.فعلا می خوام i3 بزارم ولی بعدا می خوام i5 بذارم.

لطفا راهنمایی کنید که مادر برد ها خوبند یا نه و اینکه تو این رنج قیمتی مادر برد از برند دیگه پیدا میشه یا نه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز با مین ارزون قیمت و cpu ضریب بسته بهتره سمت اور نروید. مین برد ۱۲۰ تومنی رو میتونین لینک بدین؟

لینک به دیدگاه

عزیز با مین ارزون قیمت و cpu ضریب بسته بهتره سمت اور نروید. مین برد ۱۲۰ تومنی رو میتونین لینک بدین؟

سی پی یو اگه خوب باشه که اور نمی کنم ولی این مادر برد ها و سی پی یو ها اصلا نمیشه با هاشون اور کرد؟

لینک مادر برد ۱۲۰ تومنی:http://www.mihanmarket.com/Products/25463/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%82%D9%8A%D9%85%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-Motherboard-%D8%A7%D8%B2%D8%B1%D8%A7%DA%A9-ASRock-H61M-VS3

لینک به دیدگاه

شما کلا چقدر میخوای هزینه کنی ؟ رم هم باید بگیری ، پاور مناسب داری ؟

لینک به دیدگاه

شما کلا چقدر میخوای هزینه کنی ؟ رم هم باید بگیری ، پاور مناسب داری ؟

می خوام یه مادر برد دست دو جور کنم با نهایتش ۱۵۰ تومن.حالا اگه نو چیز خوبی تو همین رنج گیرم اومد می خرم.

قطعات کامل هست.پاور ۶۰۰ وات کولر مستر+رم ۴گیگ جیل ۱۳۳۳+GTX 560 TI

فقط می خوام مادر برد رو عوض کنم که یه سی پی یو خوب بذارم.

مادربرد فعلی:ASUS P5G41T-M LX

ویرایش شده توسط MohamadCm
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...