رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

تصاویر کارت 980 با برد و کولر ریفرنس و مقایسه اون با 780Ti :

NVIDIA-GeForce-GTX-980-Front-Picture.jpg

NVIDIA-GeForce-GTX-980-Back-Picture.jpg

NVIDIA-GeForce-GTX-980-PCB-Front-Picture

NVIDIA-GeForce-GTX-980-PCB-Back-Picture.

NVIDIA-GeForce-GTX-980-vs-780-Ti.jpg

تصویر کارت 970 :

NVIDIA-GeForce-GTX-970.png

مشخصات 970 : 

NVIDIA-GeForce-GTX-970-Specifications1.j

درود خدمت همه دوستان

امروز عکسی که به نظر میاد نتیجه تست 3DMark Fire Strike Extreme کارت GTX 880 هستش در اینترنت پخش شده که با توجه به امتیاز گرافیکی ( GPU Score )  که به دست آوره اگر درست باشه حدود 50 درصد قویتر از 780 هستش  :)

GTX-880-Maxwell-Firestrike-Benchmark.jpg

با این اوصاف اگر اونطور که قبلا شایع شده بود قیمت این کارت 500 دلار باشه و کاراییش هم همینطور که در این عکس هست باشه کارتی با حدود 20 تا 25 درصد قدرت بیشتر از 780Ti و با قیمت 200 دلار کمتر و به احتمال بسیار زیاد مصرف زیر 200 وات خواهد بود که بسیار به صرفه تر و جالب تر از 780Ti هستش

دوستان امروز تصاویری که احتمالا مربوط به تست GTX 870 هست هم در اینترنت منتشر شده :

nvidia_gtx870_benchmark_2.jpg

nvidia_gtx870_benchmark_1.jpg

این طور که از این تستها میشه نتیجه گرفت ظاهرا قراره 870 مقداری قوی تر از 780 باشه و 880 هم مقداری قویتر از 780Ti و احتمالا در آینده نزدیک شاهد عرضه 880Ti هم باشیم !

حالا مسئاله اصلی قیمت این کارتها هستش که اگر 880 زیر 500 دلار و 870 حدود 350 دلار باشند پیشرفت خوبی خواهد بود

جدیدترین مشخصات احتمالی این کارتها رو در این لینک میتونید ببینید:

http://wccftech.com/geforce-gtx-870-specs-1664-cores-4gb/

post-6808-0-49883000-1407784023_thumb.jpg

** جدیدترین نتایج تست 3DMark Firestrike مربوط به 980 و 970 هم منتشر شد :

NVIDIA-GeForce-GTX-980-and-GeForce-GTX-9

NVIDIA-GeForce-GTX-980-3DMark-Firestrik-post-6808-0-49883000-1407784023_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 232
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

الان همه شروع میکنن, به فروختن کارت گرافیگ :D

ویرایش شده توسط iman22
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخه در مورد گرافیک 880 اومده که نوامبر امسال عرضه میشه یعنی تو بازار ما با تاخیر همیشگی دو سه ماهه میشه شب عید و تا بخاد تب اولیه قیمتش فروکش کنه میشه اردیبهشت خرداد

مورد دوم تو این گرافیک اون طوری که من تو سایتای خارجی خوندم میخاستن تکنولوژی ۲۰ نانومتری اجرا بشه که به علت کم کاری شریک انویدیا دوباره همون تکنولوژی ۲۸ نانومتری هست.

مورد سوم معمواری مکسول به کار رفته شده در کارتهای ۸۰۰ یعنی ۸۷۰ و ۸۸۰ همون معماری کارت ۷۵۰ti هست. که باعث میشه مصرف و دمای کمتری داشته باشند. خلاصه هر چی باشه انویدیا گفته از کپلر بهتره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا هم زمان با این تصویر گفته شده که تاریخ عرضه این کارت هم خیلی زودتر و اواسط ماه آینده میلادی خواهد بود! یعنی حدود 20 روز دیگه. باید منتظر بود و دید...

لینک به دیدگاه

این جور که من شنیدم همین طور که دوست خوبمون گفت این کارت زود تر از این حرفا میاد صحبتهای هم از 

TITAN 2 و TITAN Z ULTRA یاTITAN Z 2 به گوش میرسه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا هم زمان با این تصویر گفته شده که تاریخ عرضه این کارت هم خیلی زودتر و اواسط ماه آینده میلادی خواهد بود! یعنی حدود 20 روز دیگه. باید منتظر بود و دید...

سلام بهمن جان

میشه یه لینک از اون خبر اینکه تو ماه آگوست میاد بدی؟ معتبره سایتش؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی من 780ti نخرم فعلا ؟؟؟؟

نه به نظر من اشتباه الان چون تا 2 هفته دبگه دیس کانتینیو میشه صبر کن 880 بیاد البته چون نزدیک به GTX880 این نظر می دم وگرنه هروز جدید تر میشه اما همین کارت تا ساله دیگه شاید GTX 880 TI  بیاد اما این جور که بوش میاد 880 معمولی از همه 780TI قوی تره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بهمن جان

میشه یه لینک از اون خبر اینکه تو ماه آگوست میاد بدی؟ معتبره سایتش؟

سلام این خبر و عکس فعلا در حد شایعه هستن و تا ز طرف خود انویدیا تایید نشن نمیشه روشون حساب قطعی باز کرد. ولی این لینکش هست : http://videocardz.com/51078/nvidia-geforce-gtx-880-arrives-gamescom

که سایت تقریبا معتبریه و هر شایعه ای رو نمیذاره توی سایتش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام این خبر و عکس فعلا در حد شایعه هستن و تا ز طرف خود انویدیا تایید نشن نمیشه روشون حساب قطعی باز کرد. ولی این لینکش هست : http://videocardz.com/51078/nvidia-geforce-gtx-880-arrives-gamescom

که سایت تقریبا معتبریه و هر شایعه ای رو نمیذاره توی سایتش

ممنون ولی به نظر میرسه خیلی زیرکانه یه شایعه رو با تقویم انویدیا در آگوست خواسته مرتبط کنه. بعید میدونم زودتر از اکتبر و نوامبر عرضه بشن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این کارت براحتی سری 700 و r9  رو شکست میده یادوتون نره دستان انودیا همیشه سری 800 هاش مخوف هستن!!!

یاد سلطان 8800 gtx برد اسپارکل ام بخیر هیولایی است هنوز داره دسته دوستم کار میکنه!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

دوستان من قراره سیستم بگیرم و گرافیکو 780 ti oc  بزارم ولی میتونم تا پاییز صبر کنم

ایا ارزششو داره که صبر کنم و منتظر 880 در پاییز باشم که از 780 ti قوی  تر هم هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این کارت براحتی سری 700 و r9 رو شکست میده یادوتون نره دستان انودیا همیشه سری 800 هاش مخوف هستن!!!

یاد سلطان 8800 gtx برد اسپارکل ام بخیر هیولایی است هنوز داره دسته دوستم کار میکنه!!!!!!!!!

درسته. ولی رقیب اصلیش r9 390 هست. بایددمنتظر موند و دید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من قراره سیستم بگیرم و گرافیکو 780 ti oc بزارم ولی میتونم تا پاییز صبر کنم

ایا ارزششو داره که صبر کنم و منتظر 880 در پاییز باشم که از 780 ti قوی تر هم هست؟

شما حداقل تا بهمن ماه به 880 دسترسی نخاهید داشت

لینک به دیدگاه

دوستان من قراره سیستم بگیرم و گرافیکو 780 ti oc  بزارم ولی میتونم تا پاییز صبر کنم

ایا ارزششو داره که صبر کنم و منتظر 880 در پاییز باشم که از 780 ti قوی  تر هم هس

درود دوست عزیز قیمتش به اندازه ای هست که به همین راحتی نشه خرید در حال حاضر 770.4G و 780Ti بهترین گزینه های nvidia هستن،

لینک به دیدگاه

درود بر تو. تا اونجایی که من میدونم 880 حدود 100 تا 150 دلار از 780 ti کمتر پیش بینی شده همین طور قدرتش هم بیشتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر تو. تا اونجایی که من میدونم 880 حدود 100 تا 150 دلار از 780 ti کمتر پیش بینی شده همین طور قدرتش هم بیشتره

بله این قضیه در مورد مکسول قرار بود صدق کنه که معلوم نیست این سری مکسول هستش یا نه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله این قضیه در مورد مکسول قرار بود صدق کنه که معلوم نیست این سری مکسول هستش یا نه...

فکر میکنم Maxwell بودنش 100 درصد مشخص باشه!! اگر منظور شما 20 نانومتری بودنشه به احتمال خیلی زیاد 28 نانومتری هستش و تا 2015 شاهد 20 نانومتری (یا حتی 16 نانومتری ) خواهیم بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی اگه مکسول نباشه از 780 ti قوی تر نیست؟

880 مطمئنا Maxwell هستش و اگر این تصویر ساختگی نباشه حدود 30 درصد قویتر از 780Ti خواهد بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...