رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

وقتی 870 و 880 وارد بازار بشن تولید 780 و 780Ti متوقف میشه و وقتی تولید نمیشن بحث در مورد قیمتی که انویدیا براشون در نظر میگیره بی معنیه! مگر این که در مورد قیمتشون در اینجا صحبت بکنیم که ماشالا بعضی از فروشنده ها هنوز هم 580 و 570 برای فروش دارن!! احتمالا تا مدتی بعد از عرضه سری 8 هم تا انبارشون از سری 7 خالی نشده قیمت رو پایین نمیارن

درسته حرف شما اما وقتی سری 700 اومدن سری 600 چقد تغییر کرد مثلا 680 یا 670 اینا درسته تغییر کرد اما نه به اون صورت و ربطی به نسل قبل به نظر من نداره و هر نسلی تو همون نسل خودش تو قیمت رقابت میکنه . مثلا وقتی 880 تی ای بیاد بدون شک 880 قیمتش شکسته خواهد شد .

پس الان مثلا کسی که 680 بزاره برا فروش فروش نمیره یا 670 یا هر چیز دیگه یا رو هوا میزنن . 

لینک به دیدگاه

• ارسال 232
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

ها؟

عطا جون دوباره میخوای دوتا بزنی تو رگ؟

به نظرم 880Ti قیمتی حدودا 1000 دولار خواهد داشت...

به احتمال زیاد 880Ti در کار نخواهد بود و همون تایتان 2 خواهد بود...

اووووه تا این بیاد عمری باشه پولی باشه اون موقع انشاالله.

راستی این بیت کم که زدن براشون مشکلی پیش نمیاره؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اووووه تا این بیاد عمری باشه پولی باشه اون موقع انشاالله.

راستی این بیت کم که زدن براشون مشکلی پیش نمیاره؟؟؟

به به...

خیلی سر این قضیه باند پایین بحث شده که گفتن که این کارتها برای رزولوشن بالا ساخته نمیشند و 880Ti یا تایتان 2 برای رزولوشن بالا خواهد اومد...

و حتی بحث سر این هستش که 256 مانع این میشه که این کارتها خیلی قدرتمند بشن تا انویدیا بتونه کارتهای قویترش رو بفروشه...

ولی خوب همه چیز شاید تا یک ماه دیگه مشخص بشه...

تا چند روز دیگه احتمالا تو GamesCom معرفی خواهند شد و چندتا بنچمارک شاید همون موقع ازشون بیرون بیاد...

لینک به دیدگاه

دوستان کسی از سری 8 انویدیا خبره جدیدی نداره؟

تو gamescom که نیاوردنش آیا احتمال داره تو پاییز بیاد؟

لینک به دیدگاه

به به...

خیلی سر این قضیه باند پایین بحث شده که گفتن که این کارتها برای رزولوشن بالا ساخته نمیشند و 880Ti یا تایتان 2 برای رزولوشن بالا خواهد اومد...

و حتی بحث سر این هستش که 256 مانع این میشه که این کارتها خیلی قدرتمند بشن تا انویدیا بتونه کارتهای قویترش رو بفروشه...

ولی خوب همه چیز شاید تا یک ماه دیگه مشخص بشه...

تا چند روز دیگه احتمالا تو GamesCom معرفی خواهند شد و چندتا بنچمارک شاید همون موقع ازشون بیرون بیاد...

البته گویا تایتان 2 یک کارت 512 بیتی هست و معماری ماکسول gm200 و تعداد 4000 هسته ی کودا داره  :big hug:  :big hug:

توی سایت GURU3D هم یه حرفایی زده و اینکه ممکنه نیمه اول 2015 بیاد

http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-gm200-(gtx-titan-ii)-spotted.html

880 هم زده 3000 هسته کودا داره  :x  :x

ویرایش شده توسط GTX 295
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

** جدیدترین نتایج تست 3DMark Firestrike مربوط به 980 و 970 هم منتشر شد :

NVIDIA-GeForce-GTX-980-and-GeForce-GTX-9

NVIDIA-GeForce-GTX-980-3DMark-Firestrik-

http://wccftech.com/nvidia-geforce-gtx-980-geforce-gtx-980m-geforce-gtx-970-geforce-gtx-970m-3dmark-firestrike-performance-numbers-unveiled/

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر این تست ها درست باشند همون حرفی که قبلا در مورد قدرت کارتهای سری اول Maxwell زده شده بود درست هست و 980 حدود 20 درصد از 780Ti و حدود 30 درصد از 780 قویتر خواهد بود. و به احتمال زیاد مصرف برق حدود 170 وات خواهد داشت که نزدیک 100 وات از 780Ti کمتر هستش! یعنی نسبت کارایی به مصرف برق حدود 80 درصد بالاتر از Kepler که خیلیعالی هستش و نشون میده که حتی با همون تکنولوژی 28 نانومتری هم Nvidia با تغییر معماری توانسته بازدهی رو به طور کاملا چشمگیری بالاتر ببره و حتی بدون استفاده از تکنولوژی 20 نانومتری قادر خواهد بود با مصرف برق مساوی با Kepler کارتی با کارایی 80 درصد بالاتر تولید بکنه!

حالا فکرش رو بکنید که Maxwell با استفاده از تکنولوژی 20 نانومتری چه توانایی خواهد داشت...  :x

لینک به دیدگاه

کلا تو اکثر منابع به نقل از یک فرد مطلع اشاره شده که 980 جانشین 780 خواهد بود نه 780ti و همچنین ایشون اشاره کرده که به جهش کارایی خیلی زیادی نسبت به بهترین single فعلی یعنی 780ti امیدوار نباشید.همین منابع احتمال دادن که 980 کارتی قدرتمند تر از 780 و ضعیفتر از 780ti هست.اما از لحاظ کارایی نسبت به مصرف تغییری ایجاد شده که واقعا بی نظیره . اشاره به نکته ای که بهمن جان هم ذکر کردن انویدیا بدون تغییر در لیتو گرافی تونسته به این حد مصرف رو کاهش بده این یعنی با لیتوگرافی 20 نانو متری مصرف باز هم به طرز چشم گیری با همین معماری پایین میاد.

کلا سیاست مکسول استفاده بهینه از منابع هست(بیشتر بهینگی و احتمالا قیمت مناسبتر نسبت به کارایی در مقابل کپلر).ممکنه پهنای باند 256 بیتی این کارت ها تو ذوق بزنه اما تو این معماری استفاده خیلی بهینه تری از پهنای باند نسبت به کپلر به واسطه تغییراتی چون افزایش نسبت کش لایه های پایینتر و تقسیم بندی کردن کودا ها و کششون در smm و ..... و این میشه که 980 حتی با تعداد کم tmu و پهنای باند پایین میتونه کارایی خوبی از خودش نشون بده.

لینک به دیدگاه

میشه بی زحمت یکی بگه این کارت GTX 970 کی میخواد بیاد :)

والا ماکه کلا گیچ شدیم 

یه سایت میگه nov میاد یکی میگه dec یه سایت میگه بین این دوماه میاد یه سایت میگه تو همین sep میاد  :wacko:  :laughing:

با تشکر @};-

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه بی زحمت یکی بگه این کارت GTX 970 کی میخواد بیاد :)

والا ماکه کلا گیچ شدیم 

یه سایت میگه nov میاد یکی میگه dec یه سایت میگه بین این دوماه میاد یه سایت میگه تو همین sep میاد  :wacko:  :laughing:

با تشکر @};-

به احتمال بسیار بسیار زیاد کارتهای 980 و 970 حدود 10 روز دیگه در تاریخ 18 سپتامبر در رویداد Game24 رونمایی خواهند شد. و ممکنه چند روز بعدش به بازار جهانی هم عرضه بشن. ولی این که کی به ایران برسند بستگی به خیلی چیز ها داره....

http://wccftech.com/nvidia-announces-game-24-event-980-970-announcement/

http://game24.nvidia.com/

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا تو اکثر منابع به نقل از یک فرد مطلع اشاره شده که 980 جانشین 780 خواهد بود نه 780ti و همچنین ایشون اشاره کرده که به جهش کارایی خیلی زیادی نسبت به بهترین single فعلی یعنی 780ti امیدوار نباشید.همین منابع احتمال دادن که 980 کارتی قدرتمند تر از 780 و ضعیفتر از 780ti هست.اما از لحاظ کارایی نسبت به مصرف تغییری ایجاد شده که واقعا بی نظیره . اشاره به نکته ای که بهمن جان هم ذکر کردن انویدیا بدون تغییر در لیتو گرافی تونسته به این حد مصرف رو کاهش بده این یعنی با لیتوگرافی 20 نانو متری مصرف باز هم به طرز چشم گیری با همین معماری پایین میاد.

کلا سیاست مکسول استفاده بهینه از منابع هست(بیشتر بهینگی و احتمالا قیمت مناسبتر نسبت به کارایی در مقابل کپلر).ممکنه پهنای باند 256 بیتی این کارت ها تو ذوق بزنه اما تو این معماری استفاده خیلی بهینه تری از پهنای باند نسبت به کپلر به واسطه تغییراتی چون افزایش نسبت کش لایه های پایینتر و تقسیم بندی کردن کودا ها و کششون در smm و ..... و این میشه که 980 حتی با تعداد کم tmu و پهنای باند پایین میتونه کارایی خوبی از خودش نشون بده.

خیلی ممنون به خاطر توضیح کامل و درستت کسری جان. کاملا به مطلب درستی در مورد تفاوت معماری مکسول و کپلر اشاره کردی. ولی به نظر من 980 ضعیفتر از 780Ti نخواهد بود هر چند که همونطور که گفتی ، من هم اون مطلب رو از زبان OverclockersUK که گفته بود 980 جایگزین 780 خواهد شد و نه 780Ti دیدم. ولی با این حال بازهم 980 از 780Ti حدود 10 درصد قویتر خواهد بود.

http://wccftech.com/nvidia-geforce-gtx-980-replace-gtx-780-gtx-780-ti-custom-980s-8gb-vram/

اینجا هم اشاره کرده که 980 با مصرف 170 وات و قدرت حدود 10 درصد بیشتر از 780Ti عرضه خواهد شد:

http://wccftech.com/geforce-gtx-980-alleged-benchmark-tdp-170w/

لینک به دیدگاه

به احتمال بسیار بسیار زیاد کارتهای 980 و 970 حدود 10 روز دیگه در تاریخ 18 سپتامبر در رویداد Game24 رونمایی خواهند شد. و ممکنه چند روز بعدش به بازار جهانی هم عرضه بشن. ولی این که کی به ایران برسند بستگی به خیلی چیز ها داره....

http://wccftech.com/nvidia-announces-game-24-event-980-970-announcement/

http://game24.nvidia.com/

با تشکر فراوان آقا بهمن عزیز 

فقط قیمت 970 این طوری که میگن بین 300-400 دلار هست حقیقت داره ؟؟

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون به خاطر توضیح کامل و درستت کسری جان. کاملا به مطلب درستی در مورد تفاوت معماری مکسول و کپلر اشاره کردی. ولی به نظر من 980 ضعیفتر از 780Ti نخواهد بود هر چند که همونطور که گفتی ، من هم اون مطلب رو از زبان OverclockersUK که گفته بود 980 جایگزین 780 خواهد شد و نه 780Ti دیدم. ولی با این حال بازهم 980 از 780Ti حدود 10 درصد قویتر خواهد بود.

http://wccftech.com/nvidia-geforce-gtx-980-replace-gtx-780-gtx-780-ti-custom-980s-8gb-vram/

اینجا هم اشاره کرده که 980 با مصرف 170 وات و قدرت حدود 10 درصد بیشتر از 780Ti عرضه خواهد شد:

http://wccftech.com/geforce-gtx-980-alleged-benchmark-tdp-170w/

کاملا موافقم بهمن جان من احتمالی رو که داده بودن منعکس کردم ولی شخصا با شما موافقم.خصوصا که برای مکسول میتونن با این مصرف کم خیلی بهتر کلاکهای بالا رو در نظر بگیرن..

کلا سابقه nv اینطوری بوده که x70 های نسل جدید در حدود x80 های نسل قبل و عموما بیش از اونها قدرت داشتن 480 و 570 یا 580 و 670 یا 680 و 770 و همچنین x80 های نسل جدید بیش از 20 درصد افزایش قدرت داشتن نسبت به x80 های نسل قبلی.با توجه به کلاکهای قابل پیشبینی و مشخصات 970 و بهینگی مکسول نسبت به کپلر میشه گفت 970 در حد 780 عمل کنه یا طبق سابقه تولیدات قبلی بعضا بهتر.و اگه 980 حداقل 20 درصد بهتر از 780 یا 970 باشه از 780ti گذز میکنه اما با مصرفی درحد 670 که کاراییش نصف هست  این یعنی معجزه مهندسی.

کلا احتمالا این نسل فقط به قول سایتای خارجی میخواد طعم اولیه مکسول رو بچشونه فک کنم قدرت واقعی این معماری با تکنولوژی ترانزیستورهای 20 نانومتری و با کارتای نسل آینده amd عرضه میشه.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر فراوان آقا بهمن عزیز 

فقط قیمت 970 این طوری که میگن بین 300-400 دلار هست حقیقت داره ؟؟

خواهش میکنم. در مورد قیمت آخرین خبر یا در واقع حدس و گمانی که در سایت ها دیدم قیمت 450 تا 500 دلار برای 980 و 300 تا 350 دلار برای 970 بوده که اگر واقعیت داشته باشه خیلی خوبه. ولی تا قبل از معرفی رسمی این کارتها نمیشه حرف قطعی در مورد قیمت زد

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم. در مورد قیمت آخرین خبر یا در واقع حدس و گمانی که در سایت ها دیدم قیمت 450 تا 500 دلار برای 980 و 300 تا 350 دلار برای 970 بوده که اگر واقعیت داشته باشه خیلی خوبه. ولی تا قبل از معرفی رسمی این کارتها نمیشه حرف قطعی در مورد قیمت زد

اگه واقعا قیمتش این باشه که خیلی عالیه و خودم اولین کسانی هستم که میخرمش  :D

فقط میترسم مثل r9 270x قیمتش که اومد ایران 690 تومن بود بعد 2 هفته شد 1000 تومن  :-?

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

970 رو قیمتش بالای 1700 حساب کنید.اگه قراره از 780 قویتر باشه.

عزیز اون دلیل نمیشه که چون 780 قیمتش بالاس باید این که از اون بهتره بالا تر باشه 

قیمت 780 اگه اشتباه نکنم اینه 

http://www.amazon.com/EVGA-GeForce-Dual-Link-Graphics-03G-P4-2781-KR/dp/B00CUIVTCS

350 دلار رو ضرب دلار 3150 کنیم میشه حدودا 1100 که فوق  200 تومن هم بچه های بالا می خورن فوقش میشه 1300 (البته اگه 350 دلار باشه)

والا من از جریان cpu اینتل سر در نمیارم :-?  :-?

دلار 3000 تومنی حساب کنی مثلا cpu اینتل 42 دلاری میاد تو ایران حدود های 100 تومن میفته  :wacko:

کاش این کارت ها هم مثل cpu های intel باشه که دیگه عالی میشه  :D

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

من طبق گذشته گقتم.

وقتی 770 اومد یه مقداری از 680 قویتر بود.680 اون زمان 2 تومن بود .قیمت 770 رو گذاشتن حدود 1800.بعد از گذشت زمان اومد زیر 1400

حالا اگه قراره قیمت 970 موقع رلیز اینقدر باشه اواخر نسل میاد زیر یه تومن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز اون دلیل نمیشه که چون 780 قیمتش بالاس باید این که از اون بهتره بالا تر باشه 

قیمت 780 اگه اشتباه نکنم اینه 

http://www.amazon.com/EVGA-GeForce-Dual-Link-Graphics-03G-P4-2781-KR/dp/B00CUIVTCS

350 دلار رو ضرب دلار 3150 کنیم میشه حدودا 1100 که فوق  200 تومن هم بچه های بالا می خورن فوقش میشه 1300 (البته اگه 350 دلار باشه)

والا من از جریان cpu اینتل سر در نمیارم :-?  :-?

دلار 3000 تومنی حساب کنی مثلا cpu اینتل 42 دلاری میاد تو ایران حدود های 100 تومن میفته  :wacko:

کاش این کارت ها هم مثل cpu های intel باشه که دیگه عالی میشه  :D

عزیز CPU اینتل تنها چیزی هستش که تو ایران قیمتش خیلی واقعی هستش، نمیدونم وارد کنندش کی هست(خدا خیرش بده)، حتی CPU های AMD دولاری حدودا 4000 تا 4500 تومن دارن فروخته میشن...

در مورد کارت گرافیک هم اصلا فکرشو نکنید که دلاری 3000 بشه خرید!!

GTX 770 با قیمت 310 دولار داره با قیمت 1300 اینجا فروخته میشه(MSI TwinFrozr)

تجربه ثابت کرده که تا وقتی تمام انبار آقازاده ها(آواژنگ، سازگار و ...) خالی نشده، هیچ کارت جدیدی وارد نمیشه که قیمتی کمتر از کارت قبلی بخواد داشته باشه و اگر هم وارد بشه قیمتی بالاتر از قیمت واقعی خواهد داشت تا انبارها خالی بشه...

بعنوان مثال کاهش قیمت دلار هستش که تو چند ماه گذشته افت داشته ولی قیمتهای سخت افزار کامپیوتر خیلی افت کمی داشته ولی تو چند روز گذشته قیمت دلار یه تکونی به خودش داد و 100 تومنی بالا رفت، در عرض یک روز تمام قطعات کامپیوتر افزایش قیمت فوق العاده داشتن...

نتیجه:

980 زیر 2 تومن امکان نداره باشه اگه قیمتش در حدود 450 تا 500 دولار باشه و همچنین قیمت 970 که حداقل 1500 خواهد بود...

برای خنده شما برو به تفاوت قیمت گرافیک 770 با مموری 4 با 770 با مموری 2 گیگ توجه کن حداقل 300 تومن اختلاف دارن!!!!! در صورتیکه بعنوان مثال Asus gtx 770 با 2 گیگ مموری اختلاف قیمت 20 دولاری با مدل 4 گیگ داره(دولاری 15 تومن)

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

عزیز CPU اینتل تنها چیزی هستش که تو ایران قیمتش خیلی واقعی هستش، نمیدونم وارد کنندش کی هست(خدا خیرش بده)، حتی CPU های AMD دولاری حدودا 4000 تا 4500 تومن دارن فروخته میشن...

در مورد کارت گرافیک هم اصلا فکرشو نکنید که دلاری 3000 بشه خرید!!

GTX 770 با قیمت 310 دولار داره با قیمت 1300 اینجا فروخته میشه(MSI TwinFrozr)

تجربه ثابت کرده که تا وقتی تمام انبار آقازاده ها(آواژنگ، سازگار و ...) خالی نشده، هیچ کارت جدیدی وارد نمیشه که قیمتی کمتر از کارت قبلی بخواد داشته باشه و اگر هم وارد بشه قیمتی بالاتر از قیمت واقعی خواهد داشت تا انبارها خالی بشه...

بعنوان مثال کاهش قیمت دلار هستش که تو چند ماه گذشته افت داشته ولی قیمتهای سخت افزار کامپیوتر خیلی افت کمی داشته ولی تو چند روز گذشته قیمت دلار یه تکونی به خودش داد و 100 تومنی بالا رفت، در عرض یک روز تمام قطعات کامپیوتر افزایش قیمت فوق العاده داشتن...

نتیجه:

980 زیر 2 تومن امکان نداره باشه اگه قیمتش در حدود 450 تا 500 دولار باشه و همچنین قیمت 970 که حداقل 1500 خواهد بود...

برای خنده شما برو به تفاوت قیمت گرافیک 770 با مموری 4 با 770 با مموری 2 گیگ توجه کن حداقل 300 تومن اختلاف دارن!!!!! در صورتیکه بعنوان مثال Asus gtx 770 با 2 گیگ مموری اختلاف قیمت 20 دولاری با مدل 4 گیگ داره(دولاری 150 تومن)

با تشکر از توضیحاتتون ولی 770 موقعی که وارد ایران شد قیمتش 310 دلار بود  :-? (فکر کنم اون زمون بالای 400 بود )قیمت الانش شده 310 که تو ایران تفاوت نداشته 

ولی 970 واقعا میخواد باقیمت 350 دلار وارد بشه که این شاید تفاوت داشته (ولی اگه 1500 تومن هم در بیاد بازم ارزش داره خریدنش چون که تو قیمت با r9 290 یکی هست ولی تو دما و مصرف تفاوت

وحشت ناکی 100% خواهند داشت )

این آقا زاده ها یکم لطف کنن ارزون بدن به مردم ما هم به 970  مون میرسیم  :D  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از توضیحاتتون ولی 770 موقعی که وارد ایران شد قیمتش 310 دلار بود  :-? (فکر کنم اون زمون بالای 400 بود )قیمت الانش شده 310 که تو ایران تفاوت نداشته 

ولی 970 واقعا میخواد باقیمت 350 دلار وارد بشه که این شاید تفاوت داشته (ولی اگه 1500 تومن هم در بیاد بازم ارزش داره خریدنش چون که تو قیمت با r9 290 یکی هست ولی تو دما و مصرف تفاوت

وحشت ناکی 100% خواهند داشت )

این آقا زاده ها یکم لطف کنن ارزون بدن به مردم ما هم به 970  مون میرسیم  :D  

عزیز اون موقع که 400 دولار بود قیمتش هم حدودا 1800 تا 1900 بود.

الان هم بحث ما در مورد حال هستش، و فکر نمیکنم که امیدی بشه داشت به قیمت 970 حتی که در حدود 1500 باشه، چون با این قیمت میتونه رقیب بشه واسه 290 و 780 و فقط از راه وارد کردن شخصی میتونید به فکر قیمت درست حسابی باشید...

لینک به دیدگاه

عزیز اون موقع که 400 دولار بود قیمتش هم حدودا 1800 تا 1900 بود.

الان هم بحث ما در مورد حال هستش، و فکر نمیکنم که امیدی بشه داشت به قیمت 970 حتی که در حدود 1500 باشه، چون با این قیمت میتونه رقیب بشه واسه 290 و 780 و فقط از راه وارد کردن شخصی میتونید به فکر قیمت درست حسابی باشید...

شما خودتون  1500 به 970 میدین یا به 780و 290 ؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما خودتون  1500 به 970 میدین یا به 780و 290 ؟؟

اگه اون بنچمارکهایی که بیرون اومده درست باشه بدون شک 970 با این قیمت میارزه به 2 تومن 780...(بحث بنده این هستش که اینقدر قیمتش نمیشه)

همین الان هم کاهش قیمت 780 ایسوس رو میبینید که به 440 دولار رسیده، ولی بعید میدونم که تا 7-6 ماه دیگ تغییر قیمت آنچنانی توی قیمتش اینجا ببینیم... 

درضمن اگه سئوالی دارید، بیاید تو PM بفرمایید، به این تاپیک مربوط نمیشه...

شرمنده بهمن جان... @};-

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

AMD باید یه کاری کنه!!!! -_- -_-

این سری جدید انویدیا بیاد ای ام دی منفجر خواهد شد :-h :-h

لینک به دیدگاه

ولی در کل کیفیت ساخت nvidia در برابر amd واقعا بالاتر هستش و خودم به شخصه جز طرفدار های سرسخت کارت های Amd بودم ولی الان واقعا دیگه دارم ازش نامید میشم . مخصوصا r9 290 که من خودم میخواستم این کارت رو بخرم و در حقیقت فریب قدرت کارت نسبت به قیمتشو خورده بودم  ولی با کمی پرسش از چند نفر خدارو شکر منصرف شدم   @};-  :)

شما کافیه r9 290 problem رو تو google سرچ کنین تقریبا همشون ناراضی هستن از کارت :eek:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...