رفتن به مطلب

Recommended Posts

دوستان با سلام

من الان يه كارت گرافيك Asus gtx 780ti دارم آيا ارزش هزينه كردن داره يه كارت گرافيك gtx 880 بگيرم؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 232
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

دوستان با سلام

من الان يه كارت گرافيك Asus gtx 780ti دارم آيا ارزش هزينه كردن داره يه كارت گرافيك gtx 880 بگيرم؟

هنوز چیزی معلوم نیست که !!  سری 500 بهتر از 400 بود و 600 آنچنان عملکردی نداشت که تبلیغش کرده بودن و برعکس 700 و حالا هم 800 اول راه هست و فکر کنم بشه چیزی در مایه های سری 400 / نظر شخصی بودش ( نه اینکه در حد 400 بشه ها که 100% از 780ti هم باید بالاتر باشه ، منظورم کارایی که باید داشته باشه رو شاید نداشته باشه )

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

هنوز چیزی معلوم نیست که !!  سری 500 بهتر از 400 بود و 600 آنچنان عملکردی نداشت که تبلیغش کرده بودن و برعکس 700 و حالا هم 800 اول راه هست و فکر کنم بشه چیزی در مایه های سری 400 / نظر شخصی بودش

مرسى عطا جان

پس بايد منتظر بود ببينم عملكرد سرى جديد در مقايسه با سرى 700 چجوريه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسى عطا جان

پس بايد منتظر بود ببينم عملكرد سرى جديد در مقايسه با سرى 700 چجوريه؟

99% باید بالا باشه ولی مهمترش پولش هست که می صرفه هزینه سری 800 به کاراییش در مقابل سری 700 یا نه !!!!

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

99% باید بالا باشه ولی مهمترش پولش هست که می صرفه هزینه سری 800 به کارییش در مقابل سری 700 یا نه !!!!

درسته عطا جان بايد منتظر بود وديد سرى جديد چند درصد نسبت به سرى قبل عملكرد بالاترى داره بعد ديد اين تفاوت چقدره وارزش هزينه كردن دوباره داره يا نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این طور که به نظر میاد تاریخ عرضه 880 و 870 به بازار اوایل ماه اکتبر (اواسط مهر ماه )  و 860 اواخر ماه اکتبر (اواخر مهر ماه ) خواهد بود و احتمالا اگر خبری از اونها در نمایشگاه Gamescom باشه فقط در حد معرفی باشه.

http://wccftech.com/nvidias-28nm-maxwell-based-geforce-gtx-880-geforce-gtx-870-launch-early-october-geforce-gtx-860-hits-market-late-october/

لینک به دیدگاه

من که فکر میکنم این کارت پتانسیلش خیلی بالاس ولی انویدیا بازم از نهایتش استفاده نمیکنه.

اول میاد 880 رو میده بیرون(نه این کارتی که تستشو گذاشتید) با مصرف بسیار کم و حرارت خیلی کم. بعدا که AMD پدر خودشو درآورد و 390 رو داد بیرون، اگر دید داره با 880 تو رقابت پیروز میشه، این کارتی که تستشو دیدیم با عنوان 880 Ti میده بیرون  :D ولی مطمئنا چنین قدرتی ارزان نخواهد بود... فرصت خوبی میشه برای خرید گرافیک های قوی فعلی بخاطر افت قیمت سری 700  :cool:

الان انویدیا دست بالا رو داره.  یه جورایی داره AMD رو بازی میده.

ولی جدا از رقابت نمیدونم و یادم نیست چه اتفاقی افتاد ولی بعد از خرابکاری سری 200 و تغییر معماری و برنامه ریزی چندساله واقعا انویدیا پیشرفت کرده، الان روی بیشتر لپتاپ ها گرافیک nVidia هست به خاطر مصرف کم، حرارت کم و قدرت بالاشون.  :clapping:

اونطور که میگفتن قرار بوده تو Maxwell از یه پردازنده ARM هم استفاده بشه برای هماهنگی بیشتر با CPU، خبری نیست ازش؟  :-?

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

نتیجه تست منتشر شده مربوط به GTX 870 هم به پست اول اضافه شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جدیدترین مشخصات احتمالی کارتهای 880 و 870 :

post-6808-0-70508900-1407784066_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بنظر من و طبق اطلاعات اولیه از 880 باید بگم که اونایی که 780Ti دارن حالا چه رفرنس چه غیر رفرنس اصلا ارزش نداره که با قیمتی حدود 25 الی 30 درصد زیر قیمت بفروشن و یه 880 بخرن که احساس تغییری به اون صورت نخواهند کرد راحت میشه یه کارت 780Ti غیر رفرنس رو با اورکلاک ( حالا واتر زیر گرافیک باشه چه بهتر ) با کورکلاک و ولتاژی مناسب که به صورت 24/7 بشه کار کرد باهاش از 880 جلو زد و با این اوصاف ارزش خرید 880 کم خواهد بود مگر اینکه 880 حدود 50% قوتیتر از 780Ti میبود .  @};-  :)

اما کسانس که کارتایی مثل 780 یا 770 دارن باز ارزشش بیشتر ارزش اینکه 870 یا 880 بخرن  @};- . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بنظر من و طبق اطلاعات اولیه از 880 باید بگم که اونایی که 780Ti دارن حالا چه رفرنس چه غیر رفرنس اصلا ارزش نداره که با قیمتی حدود 25 الی 30 درصد زیر قیمت بفروشن و یه 880 بخرن که احساس تغییری به اون صورت نخواهند کرد راحت میشه یه کارت 780Ti غیر رفرنس رو با اورکلاک ( حالا واتر زیر گرافیک باشه چه بهتر ) با کورکلاک و ولتاژی مناسب که به صورت 24/7 بشه کار کرد باهاش از 880 جلو زد و با این اوصاف ارزش خرید 880 کم خواهد بود مگر اینکه 880 حدود 50% قوتیتر از 780Ti میبود .  @};-  :)

اما کسانس که کارتایی مثل 780 یا 770 دارن باز ارزشش بیشتر ارزش اینکه 870 یا 880 بخرن  @};- . 

سلام بله با اورکلاک همیشه میشه مقداری از اختلاف کارایی رو جبران کرد ولی اورکلاک همیشسه مساوی مصرف برق بیشتر و تولید حرارت بیشتره . ضمن این که همیشه کارتهای جدید رو هم میشه اورکلاک کرد و برتری بیشتری رو ایجاد کرد. در عین حال به خاطر تکنولوژی پیشرفته تر حتی ممکنه مصرف یک 880 در ماکسیمم اورکلاک از 780Ti اورکلاک نشده باز هم کمتر باشه. مسئاله نسبت کارایی به مصرف برق خیلی مهمه

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بله با اورکلاک همیشه میشه مقداری از اختلاف کارایی رو جبران کرد ولی اورکلاک همیشسه مساوی مصرف برق بیشتر و تولید حرارت بیشتره . ضمن این که همیشه کارتهای جدید رو هم میشه اورکلاک کرد و برتری بیشتری رو ایجاد کرد. در عین حال به خاطر تکنولوژی پیشرفته تر حتی ممکنه مصرف یک 880 در ماکسیمم اورکلاک از 780Ti اورکلاک نشده باز هم کمتر باشه. مسئاله نسبت کارایی به مصرف برق خیلی مهمه

سلام خب بهمن جان کاملا درسته اما اگر کارت دارای کولر قوی یا واتر یا هر چیزی دیگه ای باشه دما صد در صد پایین خواهد بود مثلا اگر کارت 780Ti با یه واتر EK مجهز بشه دماش تو لود کامل و تو کورکلاک 1500بیشتر 45 نمیشه بدون شک درسته قیمتش کمی میره بالا ولی در هر حال میشه کاریی کرد که کارت تی ای حتی از 880 هم جلو بزنه . 

اره درسته که 880 هم اور میشه اما من 780 تی ای رو در مقابل 880 بدون اور سنجیدم اما باید وارد بازار بشه و دید قیمت 880 چقده . 

لینک به دیدگاه

بهمن جان اگر لطف کنی عکس ها رو توی آپلود سنتر سایت آپلود کنی واقعا ممنون میشم عکس ها برای من باز نمیشه

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو اسکرینهایی که گذاشتن مدل DX که ساپورت شده مشخص نیست، فکر میکنم باید منتظر دیدن DX12 باشیم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو اسکرینهایی که گذاشتن مدل DX که ساپورت شده مشخص نیست، فکر میکنم باید منتظر دیدن DX12 باشیم...

بله باید ورژن جدید GPU-Z بیاد تا مشخصات رو درست نشون بده حتی ممکنه تعداد Cuda Core هم درست نشون داده نشده باشه. ولی DX12 بودنشون تقریبا 100% هستش

لینک به دیدگاه

محاله 870 50 درصد قویتر باشه نسبت به 770 حد اکثر 15 درصد.اخه این دیگه جهشش یه مقدار زیادیه.انویدیا برای بعدنش هم میزاره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چطوری حساب کردی عزیز که شده 50 درصد؟

مگه 780 به مقدار 50 درصد قویتر از 770 هستش؟

البته اینها بنچمارک از 3DMark هستن که دلیلی نداره که تو بازیها هم دقیقا همین نتایج اتقاق بیوفته...(شاید کمتر ولی بیشتر خیر)

احتمالا قیمتی در حدود 300 تا 400 دولار خواهد داشت با توجه به سیر قیمتها، که میتونه 780 رو بدجوری نابود کنه و البته کارتهای AMD رو...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

دوستان با ورود این کارت ها چه بلایی سر قیمت 780 و 780ti می اید پایین می یاد یا نه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان با ورود این کارت ها چه بلایی سر قیمت 780 و 780ti می اید پایین می یاد یا نه 

معمولا انویدیا سیاست پایین اوردن قیمتهارو نداره(مگه اینکه AMD کارت جدید بده که مجبورش کنه)...

ولی اگه پرفورمنس این کارتها در همین حدی باشه که حدس میزنند، ممکنه خرید کارتهای نسل قبلی رو بی معنی کنه، که انویدیا این کارها ازش خیلی خوب بر میاد...

برای مثال: تایتان و GTX 780 غیر رفرنس یا 780Ti و تایتان و تایتان بلک...

ولی خوب انویدیا میگه که 780TI و تایتان ها HighEnd هستن و این کارتها Succesor کارت 770 هستن و به احتمال زیاد برای پایین اومدن قیمت کارتهای 780Ti و تایتان باید منتظر کارت 880Ti موند...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به احتمال خیلی ضعیف 780Ti و 780 و ... پایین میان چون اینا جزو کارتای های اند محسوب میشن و انویدیا همنطور که دوست عزیزمون گفتن سابقهخ ی پایین آوردن گرافیک نداره . 

AMD سابقشو داره اما انویدیا خیر . 

بنظر من قیمت 780 و 780 تی ای و 770 و اینا به اندازه ی کافی پایین اومدن و کمتر از این فک نمیکنم بشه .  چون با اومدن 880 کارتای 780 و تی ای و 770 و اینا بازم باقسی میمونه و جزو کارتای های اند محسوب خواهد شد . 

لینک به دیدگاه

بهمن جان این اسکرین شات ها از پی سی خودت که نبود احتمالا ؟ :mellow:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این GTX880Ti چه شود بیاد =P~ =P~ :Praying: :Praying: :daydreaming: :daydreaming:

نهایت فکر کنم 100 تا کم کنه از قیمت

لینک به دیدگاه

اصلاً باید دید آیا dx 12 تفاوت محسوسی با 11 داره یا نه.بیشتر ارزششون به خاطر ساپورت 12 هست.

ولی به نظر خودم تفاوت نباید زیاد بشه مخصوصاً اینکه dx 12 روی کارتای dx11 هم اجرا میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این GTX880Ti چه شود بیاد =P~ =P~ :Praying: :Praying: :daydreaming: :daydreaming:

نهایت فکر کنم 100 تا کم کنه از قیمت

ها؟

عطا جون دوباره میخوای دوتا بزنی تو رگ؟

به نظرم 880Ti قیمتی حدودا 1000 دولار خواهد داشت...

به احتمال زیاد 880Ti در کار نخواهد بود و همون تایتان 2 خواهد بود...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به احتمال خیلی ضعیف 780Ti و 780 و ... پایین میان چون اینا جزو کارتای های اند محسوب میشن و انویدیا همنطور که دوست عزیزمون گفتن سابقهخ ی پایین آوردن گرافیک نداره . 

AMD سابقشو داره اما انویدیا خیر . 

بنظر من قیمت 780 و 780 تی ای و 770 و اینا به اندازه ی کافی پایین اومدن و کمتر از این فک نمیکنم بشه .  چون با اومدن 880 کارتای 780 و تی ای و 770 و اینا بازم باقسی میمونه و جزو کارتای های اند محسوب خواهد شد . 

وقتی 870 و 880 وارد بازار بشن تولید 780 و 780Ti متوقف میشه و وقتی تولید نمیشن بحث در مورد قیمتی که انویدیا براشون در نظر میگیره بی معنیه! مگر این که در مورد قیمتشون در اینجا صحبت بکنیم که ماشالا بعضی از فروشنده ها هنوز هم 580 و 570 برای فروش دارن!! احتمالا تا مدتی بعد از عرضه سری 8 هم تا انبارشون از سری 7 خالی نشده قیمت رو پایین نمیارن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...