رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اقایون یه سوال اون گراف Colorful که گذاشتین اون عکس بردش رو میگم اونا فاز برا جی پی یو هستش ؟

:huh: 

بله کالرفوله دیگه!! عادت داره. 2 تا 8 پین هم گذاشته که فکر کنم زیر نیتروژن راحت بالای 2 گیگاهرتز رو بزنه!

لینک به دیدگاه

• ارسال 232
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

یه بحثی هست که این کارتها قرار بوده که دمای خیلی پایینتر و مصرف پایینتر داشته باشن، پس خنک کننده خیلی قوی به نظرم اصراف هستش...

لینک به دیدگاه

الان من یک چیزی رو نفهمیدم خواهشن پاسخ دهید  :crying:

قیمت این سری جدید که داره میاد از سری 700 قیمتش بیشتره یا کمتر ؟  *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظر من کسی که کارت 780 یا 780TI داشته باشه و اونو بفروشه برای خرید 970 و 980 کاملا ضرر خواهد کرد و خیلی کم تغییر را احساس خواهد کرد و این کارتا فقط برای دارندگان کارتای سری 500 و 600 هستند که با هزینه ی کم ( خیلی هم کم نیست ) بتونن کارتی قوی و کم مصرف داشته بلاشند . 53.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

15/16 ساعت دیگه مشخص میشه قیمتشون

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت ها تا وقتی که رسما از طرف Nvidia اعلام نشن 100% قطعی نیستند. ولی تا این لحظه آخرین و معتبر ترین قیمتهای عنوان شده برای این کارتها به این شکل بوده:

GTX 980 ریفرنس : 550 دلار

GTX 980 غیر ریفرنس : 550 دلار به بالا ( تا چقدر بالا مشخص نیست! و احتمالا ورژن 8 گیگ هم داشته باشه که بالاتر خواهد بود )

GTX 970 ریفرنس ( که ظاهرا فقط قراره به OEM ها یا همون فروشندگان سیستم های اسمبل شده فروخته بشه ) : 300 دلار

GTX 970 غیر ریفرنس : 330 تا 350 دلار

لینک به دیدگاه

پس اون صحبتی که 970 رفرنس نداریم راست بود.

فک کنم برای همین هم هست که بایوس رفرنس با چنین کلاک پایینی عرضه شده نسبت به غیر رفرنس هایی که تا 1304 یا حتی بالاتر بوست میکنن

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس اون صحبتی که 970 رفرنس نداریم راست بود.

فک کنم برای همین هم هست که بایوس رفرنس با چنین کلاک پایینی عرضه شده نسبت به غیر رفرنس هایی که تا 1304 یا حتی بالاتر بوست میکنن

اگه یادت باشه GTX 770 ریفرنس هم به همین شکل بود و با اون کولر معروف تایتان معرفی شد ولی تو بازار با اون کولر وجود نداشت

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر فکر میکردید 980 مدل Colorful iGame هیولاست اشتباه کردید چون ظاهرا Inno3d iChill GTX 980 از اون هم هیولا تره!!!

Inno3D-iChill.jpg

Inno3D-GeForce-GTX-980-iChill-Air-Boss-H

Inno3D-GeForce-GTX-980-iChill1.jpg

فکر کنم به راحتی لقب زشت ترین 980 رو بگیره.....

به نظر من اگر اون فن چهارم رو به صورت دمنده به بیرون قرارمیداد کاراییش بهتر میشد تا به این صورتی که هست! چون اونطوری حد اقل گرمای زیر هیت سینک رو به بیرون منتقل میکرد.

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

اگه یادت باشه GTX 770 ریفرنس هم به همین شکل بود و با اون کولر معروف تایتان معرفی شد ولی تو بازار با اون کولر وجود نداشت

درسته.فقط امیدوارم که قیمت 980 همون 500 دلار بشه و nv برگرده دوباره به همون ساست قیمت گذاری قبلیش که تو سری 7 رعایت نکرد(500-350) چون 970 سه تا sm کمتر داره برای شخص خودم میارزه که برای 3 تا sm که معماری مکسول رو داره 150 دلار بیشتر بدم.پوینت های 3dmark واسه 970 رفرنس یکم پایینن.

--------------------------------

اولین کولری هست که طراحی 4 فنه با فن بقل داره درسته؟

دمای لود با مصرف 165 وات و چنین کولری زیر 0 باید باشه =))

یعنی میگین فن رو میذاشت کنار خروجی های dp port ؟ولی این کولر انقدر سوراخ داره که فک نکنم هوایی زیر هیت سینک بمونه ولی جای فن چهارم یکم جای شک داره واقعا اگه اون پشت باشه بهتره.فک کنم فقط میخواستن 4 تا فن رو پچپونن رو pcb

بوست کلاک این کارت 1329 هست!!!

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسلاید های رسمی انویدیا هم در دسترس قرار گرفته که به علت تعداد زیادشون فقط لینکش رو قرار میدم :

http://videocardz.com/52552/nvidia-geforce-gtx-980-and-gtx-970-press-slides-pictures-charts

NVIDIA-Maxwell-GM204-Press-Slides-42.jpg

NVIDIA-Maxwell-GM204-Press-Slides-36.jpg

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمونه ای از مقایسه کارتهای جدید و فعلی در بازی Crysis 3 با رزولوشن 2560x1600 و تنظیمات Very High و 4X AA :

NVIDIA-GeForce-GTX-980-GTX-970-performan

همونطور که میبینید در رزولوشن بالا و بازی سنگین Crysis 3 کارتهای 980 و 970 عملکرد بهتری نسبت به 780Ti و 780 نشون دادن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بالاخره انتظارها به سر رسید و 980 و 970 رسما معرفی شدن. باید بگم که قیمت همونطور که آخرین بار گفته شده بود 550 دلار و 330 دلار خواهد بود

اکثر سایت ها هم بررسی هاشون رو از این 2 کارت قرار دادن که در همین ابتدا نکته ای که نظر من رو جلب کرده اینه که 980 گیگابایت  به راحتی بوست کلاک 1550 مگاهرتز رو میتونه بزنه!!!!! و مثلا MSI 970 Gaming و همچنین گیگابایت به راحتی 1500 مگاهرتز رو میزنند!! واقعا کلاک زدن این کارتها فوق العادست!

حالا ببینید با واترکولینگ و برد های قویتر چه کلاک هایی خواهند زد!

http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_980_g1_gaming_review,26.html

http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_970_g1_gaming_review,26.html

http://www.guru3d.com/articles_pages/msi_geforce_gtx_970_gaming_review,26.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تست 970 SLI در رزولوشن 4K :

crysis3_3840_2160.gif

watchdogs_3840_2160.gif

bf4_3840_2160.gif

مقایسه با کارتهای مختلف در رزولوشن های مختلف از 4K تا 1080p :

perfrel_3840.gif

perfrel_2560.gif

perfrel_1920.gif

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این اوصاف حداقل برا من ارزش خرید نداره

بهمن جان خبری از 980Ti هست ؟؟

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه واقعا گرافیک گیگا تنها با 87 میلی ولت تونسته به بوست کلاک 1547 برسه.اختلاف پوینتی که با titan z تو این فرکانس داره باحاله =))790 پوینت

یعنی علی رقم کلاک بالای این کارت ها فضای اورشون هم بی نظیره این نسل نسل اور رو ایر هست کلاک های فوق خفن رو ایر.یعنی برد هایی مثل لایتنینگ یا کلسیفاید یا hof چه خواهند کرد!!!؟

نمونه رفرنس هم تا بوست 1440 :)(تو حالت دیفالت هم به صورت اوتوماتیک تا 1253 بوست میکنه زیر فشار)

GTX 770: moves to $219

http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_980_g1_gaming_review,27.html

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

تست و بررسی کامل 970 و 980 : http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_980_g1_gaming_review,1.html

حرف آخرشم حتما مطالعه کنید. :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تست و بررسی کامل 970 و 980 : http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_980_g1_gaming_review,1.html

حرف آخرشم حتما مطالعه کنید. :)

اگه اینجوری باشه که باید قیمت سری 700 بیاد زیر قیمت اینا !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان در مورد DX12 خبری نشده؟ بلاخره فول ساپورت هست یا فقط نرم افزاری؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان guru3d زده که قیمت 770 به 219$ کاهش پیدا می کنه!

GTX 770: moves to $219

اینجوری کار amd خیلی سخت میشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جون قیمت 780 کاملا طبیعی شده با 440 دولار، چون 780Ghz به راحتی 970 رو پشت سر میزاره...

توجه کن که تمام این بنچمارکها  در مورد 780Ti رفرنس هستش که 780Ti رو کمی اورکلاک کنی 980 رو هم پشت سر میزاره...

البته اینجوری که این سری اورکلاک میشه و فرکانس بالایی داره یکمی پیش بینی رو غیر ممکن میکنه...

1.5 گیگاهرتز رو Air؟؟؟؟

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم قیمت تو سایت Newegg:

post-10788-0-67570900-1411113142_thumb.jpg

خوب با این حساب دیگه مشخص که 970 چند درصدی از 780 ضعیفتر هستش و واسه پر کردن Gap مارکت بیرون اومده و 980 گزینه اصلی خرید میتونه باشه که قیمتی 550 دولاری داره، عملا کسانی که در حال حاضر کارت HighEnd دارن هیچ دلیلی واسه خرید این کارتها ندارن...

$ GTX 970 = 360 

$ GTX 980 = 560 

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

به این ترتیب دوستان AMD بجز کاهش قیمت کاری از دستش بر میاد؟ :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به این ترتیب دوستان AMD بجز کاهش قیمت کاری از دستش بر میاد؟ :D

فکر نمیکنم که دیگه قیمتهاشو بتونه بیشتر از این کاهش بده، باید شکست رو قبول کنه تو این دوره یا سری جدیدش رو به بازار بده...

انویدیا هم مثل همیشه تا میتونه مشتری هاشو میدوشه...

AMD نباشه همین کارتهارو بالای 700 دولار به مشتری میده...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این اوصاف همون حرفی که زدم خرید 980 و 970 بری دارندگان 780Ti و 780 و ... ارزش خرید نداره و فقط اگه دارندگان این کارتا برن 980 یا 970 بخرن ضرر خواهند کرد . 

باید منتظر کارتهای بعدی انویدیا باشیم ...

ویرایش شده توسط EHSAN BAHAVAR
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...