رفتن به مطلب

مشکل با فن های Cougar بعد از شستشو

tabitha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

نمیدونم شاید این مدل جدا شدنی نباشه، چون هر چی فشار اوردم هیچ اتفاقی نیوفتاد، و فکر میکنم بیشتر از این فشار بیارم حتی پایه هایی که فن رو نگه داشتن حتی ممکنه که بشکنند...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از این فنها 5 تا دارم و ماهی یک بار پره های همشون رو جدا میکنم و میشورم :دی

تا حالا هم هیچ مشکلی پییش نیومده... حتی اون قسمت از بدنه اصلیه فن رو هم بعد از اینکه پره ها رو جدا کردم زیر شیر آب میگیرم و آروم میچرخونمش زیر جریان آب, بطوریکه اون قسمت بورد الکترونیکی خیس نشه :دی

لینک به دیدگاه

با یکم دقت و نترسیدن راحت جدا میشه ..من خودم این داستان جداشدن پره هاشو تو یه سایت خارجی خوندم و انجام دادم و مشکلی هم برام پیش نیومده تا حالا ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از این فنها 5 تا دارم و ماهی یک بار پره های همشون رو جدا میکنم و میشورم :دی

تا حالا هم هیچ مشکلی پییش نیومده... حتی اون قسمت از بدنه اصلیه فن رو هم بعد از اینکه پره ها رو جدا کردم زیر شیر آب میگیرم و آروم میچرخونمش زیر جریان آب, بطوریکه اون قسمت بورد الکترونیکی خیس نشه :دی

فرجام جان جدا نمیشه!!!!

نمیدونم چرا!!!

ویرایش:

جدا شد!!!!!!

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام جان جدا نمیشه!!!!

نمیدونم چرا!!!

ویرایش:

جدا شد!!!!!!

احتمالا از کامنت من حرصت گرفت که چرا فنای من باز میشن ولی مال شما نمیشن و یهویی زیاد فشارش دادی فن رو و باز شد  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمالا از کامنت من حرصت گرفت که چرا فنای من باز میشن ولی مال شما نمیشن و یهویی زیاد فشارش دادی فن رو و باز شد  =))

=))  :clapping:  نه از یک تکنیک جالبی استفاده کردم!!!!

دوتا پیچ گشتی گذاشتم بین اون محل فاصله میانی فنها با پایشون و فشار وارد کردم تا دراومد...

خدا رو شکر ...بدون خسارت یا با خسارت ؟؟؟!!!

یکی از پره ها شکست ولی یه چسب شاید کارش رو درست کنه، متاسفانه مشکل کار نکردن فن بود که فکر نمیکنم با جدا شدنش فرقی بکنه... *dry#

لینک به دیدگاه

یکی از پره ها شکست ولی یه چسب شاید کارش رو درست کنه، متاسفانه مشکل کار نکردن فن بود که فکر نمیکنم با جدا شدنش فرقی بکنه... *dry#

شاید ردیف بشه چون یکبار من هم این داستان برام پیش اومد ...یعنی فن سفت شده بود و حرکت نمیکرد که با در آوردن پره و تمیز کردن اون و روغن کاری ردیف شد ...انشاا... که برای شما هم ردیف بشه .

لینک به دیدگاه

چیزی نیست بزار چند ساعت بمونه تا مغزش خشک بشه دوباره کار میکنه

تا حالا 30 تا فن PWM شستم همشون تا 3 ساعت کار نمیکنن وقتی خشک شدن حتی از اولش هم بهتر میشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاید ردیف بشه چون یکبار من هم این داستان برام پیش اومد ...یعنی فن سفت شده بود و حرکت نمیکرد که با در آوردن پره و تمیز کردن اون و روغن کاری ردیف شد ...انشاا... که برای شما هم ردیف بشه .

به نظرم اصلا سفت نشده و خیلی هم روون هستش، بطوری که با یک فوت 20 دوری میچرخه...

چیزی نیست بزار چند ساعت بمونه تا مغزش خشک بشه دوباره کار میکنه

تا حالا 30 تا فن PWM شستم همشون تا 3 ساعت کار نمیکنن وقتی خشک شدن حتی از اولش هم بهتر میشن

نه بعید میدونم، چون الان نزدیک به 6-5 ساعتی هستش، نمیدونم هم قضیه چیه؟ شاید بوردهاشون به فنا رفته...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

40 تومن رو هر فن پروندی :D پسر خب میشوری نزن برق میپوکه خب صبر داشته باش :-S

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...