رفتن به مطلب

مشکل روشن شدن کامپیوتر

Hamed.Madadi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان وقتی کامپیوتر رو میخوام روشن کنم و روی دکمه پاور کیس فشار میدم کمتر از 1 ثانیه روشن و بعد خاموش میشه کامپیوتر به یک سه راه وصله که بعداز خاموش کردن سیستم سه راه هم خاموش میکنم هر وقت این انفاق میفته مجبورم سه راه رو خاموش کنم بعد روشن کنم وکلید پاور کیس رو فشار بدم اینقدر باید این کا رو انجام بدم تا سیستم روشن بشه کلافه شدم راهنمایی کنید ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز خاهشا با سیستمتون مقابله به مثل نفرمایین. احتمالا یه اتصال اشتباه داخل یا خارج کیس اتفاق افتاده. شما با این کارتون دارین ریسک بالایی میکنین

لینک به دیدگاه

وقتی سه راه برق رو روشن میکنم اگر 10 دقیقه صبر کنم بعد کلید پاور رو بزنم روشن میشه ولی وقتی بلافاصله میزنم روشن نمیشه ... :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مستقیم به برق شهری بزن کیس رو و کلید و پاور رو بزن. خبرشو بذار همینجا

لینک به دیدگاه

باشه ولی بعید میدونم از 3 را باشه چون مودم و اسپیکر بلافاصله روشن میشن تست کردم خبرشو همینجا میزارم ممنون ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه از سه راه نباشه به احتمال زیاد یکی از خازنهای پاور یا مین دچار ایراد شده

لینک به دیدگاه

اگر اینطور باشه پس چطور روشن میشه ؟! مادربردم سوکت 775 با چیپست G31 که خیلی ضعیفه ...سی پی یو Q9650 و گرافیک R9 290 4 GB شاید به خاطر ضعیف بودن مادربرد برق رسانیش کند انجام میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز مدل پاورتون چیه؟

لینک به دیدگاه

حدود یک سال پیش هم چنین مشکلی پیش امد که بعداز چند روز خود به خود حل شد البته اونموقع مادربردم چیز دیگه ای بود من فکر میکردم از کارت DVB هست !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

سیستم رو با یه پاور دیگه تست کنید به احتمال قوی مدار استند بای پاورتون مشکل پیدا کرده

لینک به دیدگاه

وقتی کابل 24 پین پاور رو از مادربرد جدا کردم و دوباره زدم ظاهرا درست شد گویا به خوبی جا نیفتاده بود ...!

----------------------------------------

130bejptfmjlploephus.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...