رفتن به مطلب

فروش 7970 giga و CPU i3 3220 و مادربرد msi B75A-G41و پاور 700و

Recommended Posts

فروش 7970 giga و CPU i3 3220 و مادربرد msi B75A-G41و پاور 700و کیس گرین مدل 2012 دودی رایتر سامسونگ رم 4 

قطعاتی که نوشتم بسیار تمیز هستنند اگه کسسی مایل به خرید هست خبر بده 

post-16784-0-95055400-1406709172_thumb.jpg

post-16784-0-16469700-1406709182_thumb.jpg

post-16784-0-13732600-1406709193_thumb.jpg

post-16784-0-66693000-1406709468_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

درود

ضمن رعایت قوانین هرچه بیشتر فروم،آیا قصد تعویض با قطعات بالاتر هم دارین؟ 

لینک به دیدگاه

سلام . میشه مشخصات قطعات رو برام بگید 

لینک به دیدگاه

قیمت رو نمی دونم 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما مثل اینکه اخطار های بنده رو جدی نمیگیری . تصویر از خود کالا به همراه نام کاربری ، نام فروم و تاریخ نوشته شده روی کاغذ باید گذاشته بشه . در غیر این صورت تاپیک حذف میشه . این قانون و قوانین دیگه فروم برای خرید و فروش رو میتونید از لینکی که در امضای من هست بخونید . این آخرین اخطاره . اگر تا عصر اصلاح نکرده باشید ، تاپیک شما حذف میشه و اگر دوباره تاپیکی برای فروش ایجاد کنید ، دسترسی شما به فروم مسدود خواهد شد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز شما مثل اینکه اخطار های بنده رو جدی نمیگیری . تصویر از خود کالا به همراه نام کاربری ، نام فروم و تاریخ نوشته شده روی کاغذ باید گذاشته بشه . در غیر این صورت تاپیک حذف میشه . این قانون و قوانین دیگه فروم برای خرید و فروش رو میتونید از لینکی که در امضای من هست بخونید . این آخرین اخطاره . اگر تا عصر اصلاح نکرده باشید ، تاپیک شما حذف میشه و اگر دوباره تاپیکی برای فروش ایجاد کنید ، دسترسی شما به فروم مسدود خواهد شد .

سلام معاوضه هم داری؟

با چی داداش 

قیمت مد نظرت واس مین +سی پی یو و کارت رو پ.خ 

:-?  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

:-?  :-?  :-?

:-?   :-?   :-? 

عزيز يه قيمت پايه بزار

يه توضيحاتى هم بده از جمله متعلقات دارن يا نه تصوير از خود كالا به نصيحت مدير محترم و از اينجور چيزا

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

لطفا کنید بهم پیغام بدید اینجا پیغام ندید 

لینک به دیدگاه

شما چهارتا عکس از تو نت اوردید ما چیو بخریم  :D ؟

عکس کالا اسم خودتون کنارکالا یک عکس ازش بگیرید 

قیمت هم بدید 

لینک به دیدگاه

اخه فدات شم داداش مگه من مرض دارم الکی بیام اینجا امدم بفروشم . 

لینک به دیدگاه

همه قطعات کارتن دارنند و گارانتی به جز گرافیک که ی ماه هست تموم شده 

لینک به دیدگاه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد .

لینک به دیدگاه

داداش یک گوشی دوربین دار ندارم بندازم 2 دوربین ندارم عکس بگگیرم 3 الانم قطعات رو سیستم هست 4 مرض ندارم بیام اینجا دروغ بگم 5 فدات شم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش یک گوشی دوربین دار ندارم بندازم 2 دوربین ندارم عکس بگگیرم 3 الانم قطعات رو سیستم هست 4 مرض ندارم بیام اینجا دروغ بگم 5 فدات شم

درود

ببینید دوست من جهت شفاف سازی و یا اینکه سوء تفاهمی براتون پیش نیاد باید خدمتتون عرض کنم که هر فرومی برای بخش بازارچه به منظور جلوگیری از مشکلات احتمالی قوانین خاص و بعضا کمی سختگیرانه رو وضع می کنه تا خدایی نکرده کسی از این مسئله متضرر نشه !

دلیل اینکه میگن یه کاغذ نوشته با نام کاربری و تاریخ و نام فروم کنار قطعات بذارید و عکس بگیرید دوچیز هست !

1-اینکه خریدار ها متوجه میشن این کالا وجود خارجی داره و با اعتماد بیشتری خرید می کنند و این به نفع شما هم هست که فروشتون راحت میشه !(بعضا تاپیک های سرکاری و کلاهبرداری هست)

2-کسی نمیتونه از عکس سایر کاربرها و عکس هایی که از طریق جستجوی گوگل هست سوء استفاده بکنه !

و با توجه به اینکه شما کاربر جدیدالورود به انجمن هستید مدیریت خیلی سریع و قاطعانه باهاتون برخورد می کنه !

لینک به دیدگاه

اینم از عکس های داخل کیس فقط ببخشید کیفیتش کمه 04267140823752835700.jpg17164030177903740468.jpg45042453063021318587.jpg28172149358219481850.jpg

ویرایش شده توسط raminabqarmi
لینک به دیدگاه

کسی نبود بخواد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...