رفتن به مطلب

Recommended Posts

شرکت ترمالتیک واترکولر جدید Water 3.0 Ultimate را به لیست محصولات خود اضافه کرد. این واتر کولر مجهز به یک رادیاتور 36 سانتیمتری است که می تواند تا یک جین فن را بر روی آن نصب کرد. به صورت پیشفرض سه فن 2000RPM بر روی این کیت خنک کننده عرضه می شود.

k0m46r1v30fxlz05tzkl.jpg

واترکولر Thermaltake Water 3.0 Ultimate پرچم دار خنک کننده های ترمالتیک به شمار می آید. هنوز ریویو های کاملی از این کیت منتشر نشده است اما طبق اطلاعات شرکت ترمالتیک در تستی که بر روی پردازنده ی Core i7 975 در فرکانس 4 گیگاهرتز و لود صد درصد انجام شده، به نسبت کولر استوک واتر کولر Water 3.0 Ultimate توانسته 25 درجه پردازنده را خنک تر نگه دارد.

sad1ru2qh4uw8mvvzp1v.jpg

هنوز اطلاعی از قیمت و تاریخ عرضه آن مشخص نیست.

efv62wer6ul96oda9z25.jpg

منبع: MaximumPC

مترجم: آرمین ابیشی

لینک به دیدگاه

مرسی آرمین جان @};-

فقط یه سوال فن این واتر کولینگ زیر رادیاتور نصب شده ولی من خودم یه واتر کولینگ Corsair H110 دارم که فن این واتر کولینگ بالای رادیاتور نصب کردم این دو حالت فرقی با هم دارن؟

لینک به دیدگاه

مرسی آرمین جان @};-

فقط یه سوال فن این واتر کولینگ زیر رادیاتور نصب شده ولی من خودم یه واتر کولینگ Corsair H110 دارم که فن این واتر کولینگ بالای رادیاتور نصب کردم این دو حالت فرقی با هم دارن؟

اصولا" فرقی ندارند. البته کورسیر مدعی است طراحی فنهاش به شکلی بوده که دمندگی قویتری داشته باشه، و مکندگی به اون شکل نداره.

اگر از من میپرسی، بهترین حالت نصب 4 فنه، دو تا برای دمندگی و دو تا برای مکندگی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی آرمین جان @};-

آرمین خان یه قسمت رو گفتن ولی بنده میگم که بستگی به دمای داخل کیس و اتاق شما بهترین گزینه رو انتخاب کنید...

مثلا اگه دمای داخل اونقدر بالا نمیره(واستون زیاد مهم نیست) و دمای اتاق پایینتر هستش، میتونید فنهارو طوری بزارید که هوای خنکتر رو از بیرون به داخل کیس بیاره و رادیاتور رو خنکتر از حالت مخالف اون بکنه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...