رفتن به مطلب

آیا از Watch Dogs راضی بودین؟!

Erfan0028
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان با اون حجم من فکر کردم یک ماهی می شه مراحل رفت ولی در عرض فکر کنم 14 ساعت من تموم کرد که اصلا حال نداد در این زیمنه خیلی ضعیف بود

لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

داداش اگه تموم کردی   ی مرحله هست چند نقطه زرد رنگ میاد و از اون طرف هم پلیس میریزه تو سر ادم بیاد چکار کنم 

لینک به دیدگاه

داداش اگه تموم کردی   ی مرحله هست چند نقطه زرد رنگ میاد و از اون طرف هم پلیس میریزه تو سر ادم بیاد چکار کنم 

درود

اگر منظورتون از نقطه زرد همون دایره های زردیه که روی نقشه از هر طرف به سمتتون میان که باید از داخلشون فوری خارج بشین تا پلیس پیداتون نکنه ولی اگه جای دیگه ای هست دقیق تر بگین کجای بازی هستین

لینک به دیدگاه

دوستان با اون حجم من فکر کردم یک ماهی می شه مراحل رفت ولی در عرض فکر کنم 14 ساعت من تموم کرد که اصلا حال نداد در این زیمنه خیلی ضعیف بود

سلام دوست عزیز

بازی که حجم زیادی نداشت!!!

حجم زیاد اگر ندیدین باید بگم که وولفنشتاین حجم دانلوش ۴۰ -۴۵ گیگه که نمیدونم شاید بعد نصب بیشتر هم بشه.

لینک به دیدگاه

الان اگر دوستان هنوز مشکل لگ دارن اخرین مود ورژن 1 همراه با تکسچر های مالدو رو نصب کنن 97 درصد از لگ ها کم می شه

به نظر من که این آپدیت ها شاید از مشکل کم کنه ولی بازی از اولش نباید اینقدر مشکلات داشته باشه

اینا فقط کمی در افتضاح یوبی سافت سرپوش میذارن

لینک به دیدگاه

یوبی مثل EA دوم هست خالی بند و خدمات پس از فروش افتضاح 

من هنوز تو کف کار این مودر هستم یارو خیلی بارش هست

من اگه جای Yves بودم این شخص the worse رو اگه عضو شرکت نبودن فوری استخدام میکردم تا قبل از انتشار اینجور بازی های پر زرقو برق یکم دستی به سرو گوششون بکشن
لینک به دیدگاه

یه سوال: میشد موقع رانندگی تیر اندازی کرد؟

لینک به دیدگاه

Hell no  :D

واقعا که.......

من فک میکردم که خودم آموزشش رو ندیدم

اینم یه امتیاز منفی دیگه واسه ubisoft

لینک به دیدگاه

من نتونستم نصب کنمش.  بعد از نصب همش یه اخطار عجیب غریب بالا میاد

:(

لینک به دیدگاه

من نتونستم نصب کنمش.  بعد از نصب همش یه اخطار عجیب غریب بالا میاد

:(

داداش همون بهتر که نصب نشد!!!

منم با کلی ذوق و شوق دانلود کردم ولی حالمو گرفت بدجور.مخصوصا توی رانندگی کردن که فوق العاده افتضاحه و ادم خندش میگیره!!!

مثل رانندگی یک بازی معمولی یا حتی بدتر!!!

فقط گرافیک محیط بازی خوبه نه چیز دیگه. . . .

ویرایش شده توسط mustanggt
لینک به دیدگاه

نقدهای دوستان از این بازی به قدری کوبنده بود که قید این بازی زدم 

باشد که با جی تی ای رستگار شویم

آمین

لینک به دیدگاه

بازیش خیلی مزخرف بود خیلیا از گرافیکش تعریف میکردن که اونم آش دهن سوزی نبود واقعا حیف 1200 که پول گرافیک دادم واقعا حیف :mad:

لینک به دیدگاه

آمین

اخه مشکل هم همینه که بازی رو دارن با gta مقایسه میکنند.این کجا و ان کجا.این اولین تجربه یوبی تو این سبک بود که به نظرم موفق هم بود هم تو فروش و هم اینکه تونست نظر منتقدینو جلب کنه 

بازی ایده جدیدی داره که تا حالا تو هیچ بازی دیگه ایی یا حداقل تو کمتر بازی ایی مثل اونو دیدین. هک کردن

گرافیگ بازی بسیار زیباست و یکی از برترین گرافیک ها بین بازیهای این چند وقت اخیر رو داره که با مادهای مختلف زیباتر هم میشه  بیشترین متای بازی فکر کنم 81 باشه که نمره خیلی خوبیه...

PCGAMER هم نمره 87 رو به بازی داده که نمره فوقالعاده ایی هست و دیگه واسه ما حرفی نمیمونه!

مشکلات لگ هم بیشتر مربوط به  texture الترا بود که شما اگه اونو رو HIGH بذاری اگه سیستم خوبی داشته باشی مطمئن باش هیج مشکلی باهاش نداری ما که نداشتیم در ضمن با اپدیتها و مادهایی که برای بازی اومده تقریبا این مشکل حل شدس

بازی اشکالاتی هم داره نمیشه انکارش کرد ولی حیفه که یه همچین بازی ایی رو تجربه نکنی اون دوستانی هم که بازی رو میکوبن مطئن باشید بازی رو یه بار تموم کردند :D بازی اینقدر کشش داره که تا پایان بازی شما رو ترغیب به ادامه بازی کنه

ویرایش شده توسط M.O.H
لینک به دیدگاه

آمین

اخه مشکل هم همینه که بازی رو دارن با gta مقایسه میکنند.این کجا و ان کجا.این اولین تجربه یوبی تو این سبک بود که به نظرم موفق هم بود هم تو فروش و هم اینکه تونست نظر منتقدینو جلب کنه

بازی ایده جدیدی داره که تا حالا تو هیچ بازی دیگه ایی یا حداقل تو کمتر بازی ایی مثل اونو دیدین. هک کردن

گرافیگ بازی بسیار زیباست و یکی از برترین گرافیک ها بین بازیهای این چند وقت اخیر رو داره که با مادهای مختلف زیباتر هم میشه بیشترین متای بازی فکر کنم 81 باشه که نمره خیلی خوبیه...

PCGAMER هم نمره 87 رو به بازی داده که نمره فوقالعاده ایی هست و دیگه واسه ما حرفی نمیمونه!

مشکلات لگ هم بیشتر مربوط به texture الترا بود که شما اگه اونو رو HIGH بذاری اگه سیستم خوبی داشته باشی مطمئن باش هیج مشکلی باهاش نداری ما که نداشتیم در ضمن با اپدیتها و مادهایی که برای بازی اومده تقریبا این مشکل حل شدس

بازی اشکالاتی هم داره نمیشه انکارش کرد ولی حیفه که یه همچین بازی ایی رو تجربه نکنی اون دوستانی هم که بازی رو میکوبن مطئن باشید بازی رو یه بار تموم کردند :D بازی اینقدر کشش داره که تا پایان بازی شما رو ترغیب به ادامه بازی کنه

بله.فرمایش شما درسته.ولی خب بزرگترین مسئله این بود که یوب خیلی ازش تعریف میکرد و به همین دلیل فروش بالایی داشت.من خودم تا مغازه ها آوردن رفتم خریدم.اگه یوبی انقدر تبلیغات نمیکرد و توقع مارو بالا نمیبرد اینجورس نمی شد.

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

رانندگیش دقیقا gta vice city بود..

البته gta vice city. طبیعی تر بود.

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

بازی بینظیره

گرافیکش داستان بازی رو محو میکنه

من دوست ندارم هیچ وقت تموم بشه،به خاطر گرافیک بینظیرش،،،،

لینک به دیدگاه

بازی بینظیره

گرافیکش داستان بازی رو محو میکنه

من دوست ندارم هیچ وقت تموم بشه،به خاطر گرافیک بینظیرش،،،،

اگه گرافیک داستان رو محو میکرد خدا وکیلی الان کرایسیس ها بهترین بازی های تاریخ بودند نه زلدا ها!
لینک به دیدگاه

دوستان خیلی دلتونو صابون نزنید چون احتمال تاخیر خوردن GTA v تا ۲۰۱۵ خیلی بالاس

اگه یادتون باشه پارسال قبل از انتشارش تقریبا ۷ ماه قبلش تریلر داد بیرون و تقریبا هر ماه هم این کارو تکرار میکرد که تازه تا اواخر ۲۰۱۳ بازم تاخیر خورد

اما برای نسل بعد و پی سی رو امسال فقط یه تیزر دو دقیقه ای و چند تا عکس داده بیرون و حتی سیستم مورد نیازش هم از طرف سایتش مشخص نشده

متاسفانه فک کنم باید تو ۲۰۱۵ منتظرش باشیم

ویرایش شده توسط erfan1376
لینک به دیدگاه

دوستان خیلی دلتونو صابون نزنید چون احتمال تاخیر خوردن GTA v تا ۲۰۱۵ خیلی بالاس

اگه یادتون باشه پارسال قبل از انتشارش تقریبا ۷ ماه قبلش تریلر داد بیرون و تقریبا هر ماه هم این کارو تکرار میکرد که تازه تا اواخر ۲۰۱۳ بازم تاخیر خورد

اما برای نسل بعد و پی سی رو امسال فقط یه تیزر دو دقیقه ای و چند تا عکس داده بیرون و حتی سیستم مورد نیازش هم از طرف سایتش مشخص نشده

متاسفانه فک کنم باید تو ۲۰۱۵ منتظرش باشیم

اول اینکه ما ۳ سال صبر کردیم.سه چهار ماهم روش!

دوما تریل بیرون ندادن دلیل موجهی برای تاخیر خوردن بازی نیست!خصوصا وقتی نسخه نسل ۷ بازی یک سال قبل منتشر شده و همه میدونن چه خبره!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...