رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید تلوزیون LED

Recommended Posts

به نام خدا

باسلام.دوستان می خواستم بهترین تلوزیون LED معرفی کنید که در حد دو میلیون تا دو میلیون و پانصد پولش باشه.

سایزشم 40 یا 42 باشه.لطفا توضیحاتشم اگه ممکنه قرار بدید.

باتشکر

ویرایش شده توسط ASUS72
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

من به تازگی این تلوزیون رو خریدم و کاملا هم راضی هستم 

lg ml66100 و 42 اینچ و 3d هم هست . با 4 تا عینک از نوع پسیو 

لینک به دیدگاه

40 اینچی 6490 سامسونگ رو بخر عالیه من خریدم کل بازارو زیرو رو کردم تا به این رسیدم... امکاناتشم عالیه از 3d گرفته تا smart .. .. من به عنوان مانیتور ازش استفاده میکنم... 120 هرتز رفرش ریت واقعی و 480 هرتز رفرش ریت نرم افزاری داره که همه چیو واست روون میکنه مخصوصا تو بازی...

ویرایش شده توسط shayan.vampire
لینک به دیدگاه

40 اینچی 6490 سامسونگ رو بخر عالیه من خریدم کل بازارو زیرو رو کردم تا به این رسیدم... امکاناتشم عالیه از 3d گرفته تا smart .. .. من به عنوان مانیتور ازش استفاده میکنم... 120 هرتز رفرش ریت واقعی و 480 هرتز رفرش ریت نرم افزاری داره که همه چیو واست روون میکنه مخصوصا تو بازی..

باتشکر از همه ی دوستان.عزیز مطمعنی که این تلوزیون 40 اینچه ؟اخه تو سایتا گشتم فقط 48 بود؟!

راستی کدوم برند بهتره سامسونگ یا ال جی؟

می خوام ورودی کامپیوترم داشته باشه.

ویرایش شده توسط ASUS72
لینک به دیدگاه

باتشکر از همه ی دوستان.عزیز مطمعنی که این تلوزیون 40 اینچه ؟اخه تو سایتا گشتم فقط 48 بود؟!

راستی کدوم برند بهتره سامسونگ یا ال جی؟

آره داداش من اشتباه کردم معذرت میخوام ولی منظورم همون TV بود... فرق الجی با سامسونگ توی تکنولوژی 3D هست که سامسونگ از تکنولوژی Active و الجی از تکنولوژی Passive استفاده میکنه و فرقشون رو میتونی اینجا ببینی http://www.zoomit.ir/articles/video-audio/television/item/476-active-3d-vs-passive-3d-picture-quality.. از لحاظ کیفیت تصویر هم من سامسونگ رو خیلی بیشتر قبول دارم... و اینکه استفاده ی من واسه مانیتور بود و tv های سامسونگ تنظیمات بسیاری واسه پایین آوردن زمان پاسخگویی داشت و مورد بعدی هم تکنولوزی motion plus بود که تصاویر رو بسیار روون میکرد و واقعا کارایی داشته تا الان واسه من...

ویرایش شده توسط shayan.vampire
لینک به دیدگاه

دوست عزیز وقت کردی حتما برو از نزدیک و کیفیت تی وی la 66100 رو از نزدیک ببین . فقط ببینی کافیه شرط میبندم تو خریدش شک نخواهی کرد . تو خرید تی وی 3d هم فقط دنبال پسیو باش نه اکتیو . اکتیو درسته که عمق تصویر خوبی داره ولی به خاطر نوع تکنولوزیش چشم رو خیلی زود اذیت میکنه و سردرد شدید میاره . هم اینکه عینکهاش خیلی گرون هستن و سنگین و با باطری کار میکنن . ولی پسیو از نظر عمق کمتره ولی دیگه مشکللات سردرد و چشم درد و گرون بودن عینک و باطری رو نداره پس این از این که پسیو خیلی بهتره . سامسونگ اکتیو هستش اینو حواست باشه 

خوبی های دیگشو بگم که 400 هرتز هست و تو گیم اصلا سایه نمیندازه و کیفیت تصویر فوق العاده ای داره واسه پی سی و گیم . یه قابلیت خیلی خیلی ناز داره که براتون توضیح بدم . فکر کنید مثلا دارید یه بازی 2 نفره انجام میدید . همیشه به این صورت بود که تصویر تی وی یا مانیتور به 2 قسمت مساوی تقسیم میشد و هر دو نفر همدیگرو میدیدن . حالا تو این تی وی یه ویژگی واقعا منحصر به فرد پیاده شده که شما 2 عینک میگیری با رنگ متفاوت و یه تصویر و هر آدمی با عینک رنگ خودش فقط شخصیت خودش رو میتونه ببینه و دیگری رو نه . و کل تصویر رو کامل در اختیار داره . حتما روش یه تحقیق بکن که من وقتی خودم دیدم خداییش خیلی حال کردم 

دیگه باید بگم که خیلی آسون به اینترنت وصل میشه من راحت میتونم باهاش وب گردی کنم ولی این مانیتورها قابلیت دانلود مثلا فیلم و موزیک و این جور چیزارو ندارن و فقط میشه نرم افزارهایی که برای خود تی وی طراحی شده رو دان و نسب کرد 

قابلیت دیگش خوندن فیلمهای بلوری مستقیم از روی هارد یا از روی فلش . با زیرنویس و قابلیت تعقیر اندازه دادن زیرنویس و رنگش خلاصه خیلی تکمیله 

لینک به دیدگاه

سلام میشه درباره خرید تی وی یه راهنمایی بکنین بودجه حدود 4 تومن برای اتاق 24 متری میخوام 6 در 4 با تشکر بیشتر کیفیت تصویر مهمه

لینک به دیدگاه

با دو ملیون میتونی توشیبا بخری 48 اینچ فول اچدی.

حرف نداره

سایت جت خرید

یا یکم پول جم کنی تلویزیون چهار کا بخری مارک ال جی سه بعدی 

قیمت شش ملیون .مفتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت     سایت تکاب

اول ارسال بعد پرداخت (خودم خریدم ) 55 اینچ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

samsung 5000EH 

هم کارایی عالی داره و هم قیمتش مناسبه . 

خاستید خبر بدید براتون بدون گارانتی ساخت مالزی سفارش بدم 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

بستگی داره از تلویزیون چی بخوائین.. تو رنج شما 6450 سامسونگ...مثلا من فقط واسم کیفیت مهمه...سامسونگ از ال جی کیفیتش خیلی بهتره.. بهترین راش اینه از نزدیک مقایسه کنین..من خودم میخوام 6490 بخرم..

لینک به دیدگاه

اگه 42 اینچ می خوای این مدل را بگیر . هم  سه بعدی و هم اسمارت یا هوشمند تازه 2 تا عینک dual play داره و 4 تا عینک سه بعدی و دارای سیستم عامل  اندروید است .

X.Vision LE-42K3DS200
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان سامسونگ و ال جی رو شما باید 10سال بعد البته اونم شاید بتونید با سونی مقایسه کنید

آن زمان که دو کره در گیر جنگ بین خودشون بودن سونی تلویزیون میساخت 1950.

برید تحقیق کنید

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان سامسونگ و ال جی رو شما باید 10سال بعد البته اونم شاید بتونید با سونی مقایسه کنید

آن زمان که دو کره در گیر جنگ بین خودشون بودن سونی تلویزیون میساخت 1950.

برید تحقیق کنید

1-با ذکر دلیل بگید

2- کی گفته سونی به درد نمیخوره!!

3- با توجه به بودجه،نکات مورد نیاز،موجودی بازار کشور و...پیشنهاد میشه

.در ضمن محض اطلاعتون بگم کره جنوبی الان رو با اون موقعه مقایسه میکنید؟؟

ویرایش شده توسط ultrablack
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...