رفتن به مطلب

R9 280x Vs. GTX 770

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

R9 280x و GTX 770

بین انتخاب یکی از این دوتا موندم. لطفا راهنمایی کنید.

ممنون

cpu: core i7 4790

Main: asus B85-pro gamer

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه 770 میخوای بگیری حتما باید 4 گیگ رو بگیری، که با اختلاف قیمیتی که پیش میاد بین 770 با 4 گیگ رم و 280X بهترین گزینه همون 280X میشه...

اختلاف کارکردی با هم ندارن ولی 770 چند درصدی بهتر هستش، ولی به اندازه 300 تومن بهتر نیست...

لینک به دیدگاه

داداش Nvidia همیشه بهتره ولی اول بگو چقدر پول داری ؟

تا بگم چی بخری

لینک به دیدگاه

داداش Nvidia همیشه بهتره ولی اول بگو چقدر پول داری ؟

تا بگم چی بخری

تا حدود 1.35 میلیون درنظر گرفتم.

راستی یچی میخوام که اگه خواستم مولتی جی پی یو کنم یا آپ گرید کنم کم هزینه تر باشه با توجه به بقیه قطعات

لینک به دیدگاه

من gigabyte gtx 770 2 گیگ دارم

خیلی عالیه

فقط توی مترو توی انفجار ها رو 25 فریم اومد که بازم روون بود

لینک به دیدگاه

منم ۷۷۰ دو گیگ پیشنهاد میکنم. برای مولتی جی پی یو هم بهتره. فروشش هم راحت تره چون قضیه ماین دیگه مطرح نمیشه

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام بین این دو به نظر شخصی من 770...

اما با این هزینه یه استوک r9 290 بگیر.....

لینک به دیدگاه

مادربورد من فقط کراس فایر رو ساپورت میکنه. واسه این یکم بیشتر نگاهم رو R9 280 هستش. فقط میخام بدونم فریم ریت بازیا با بیشترین جزییات و رزولوشن فول اچ دی این دوتا کارت رو اونایی که باهاشون کار کردن چطور بوده. تو سایتهای بررسی گرافیک زیاد دربارشون خوندم و هی دودل تر شدم!

31378457052891635941.jpg

اینم تصویر کیس که جای گرافیک و یه کولر توش خالیه

اسمبلش هم کار خودمه. ببخشید ناشیانست! ;)

ویرایش شده توسط bigmehr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من پیشنهادم دو تا 270x هست که یکم فقط باید بودجه رو بیشتر کنی و از همین لیون هم میتونی خریداری کنی حدود 1500 میشه

ولی به قدرت خیلی زیادی دست پیدا میکنی میتونی ریویو های کراس 270x رو تو نت پیدا کنی

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

من خودم شخصا میگم Nvigia ولی حالا میگم یه R9 290X دسته دوم بخری بهتره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کارت ۷۷۰ یکم قویتره و همچنین اگه بخوای یه وقت بفروشی خیلی راحت تر فروش میره اما توصیه بنده این هست با این پول یه کارت ۲۹۰ غیر رفرنس دست دو بخری که خیلی قوی تر از این دو کارت هست و همچنین امروز صبح آقای حسینی یه ۷۷۰ با قیمتی بسیار مناسب گذاشته بود که کاش اون رو میخریدی به هر حال تفاوت عجیب غریبی بین ای دو کارتی که فرمودید نیست و تصمیم نهایی با خودت هست یه جورایی به علاقت بستگی داره ای ام دی دوست داری یا انودیا

لینک به دیدگاه

یه نکته هم بگم اگه میخوای کارت های نو r9 ای ام دی بخری حتما از فروشگاههای معتبر خرید کن بهترین کار این هست از فروشگاه لیون خریدت رو انجام بدی که خیلی معتبر هست اما اگه امکانش رو نداری از لیون خرید کنی فعلا بهتره کارت انودیا بخری دلیش هم این هست یکی از شرکت های گارانتی کننده کارتای دست دو ای ام دی رو به جای نو داره توزیع میکنه که فعلا خرید کارتای انودیا توصیه میشه

لینک به دیدگاه

سلام جناب... از لحاظ قدرت تقریبا تو یه رنج هستن و 770 حدود 3 تا 7 فریم بیشتر فریم میده تو بازیا بهت... ولی با توجه به mantle و قدرتی که به گرافیک اضافه میکنه و بازی هایی که ساپورتش میکنن روز به روز دارن بیشتر میشن 280x رو پیشنهاد میکنم...بین 5 تا 30 فریم افزایش فریم هست وقتی روی منتل بازی کنی...الان battlefield 4 - the witcher 3 (Not Yet Released) - sniper elite 3 که جز بازی های شاخ هستن از mantle پشتیبانی میکنن و روز به روز بشتر میشن با معرفی بازی ها و از همه مهم تر ساپورت mantle توسط موتور گرافیکی frostbite و crytek هست که در سری های battlefield و crysis و .... ازشون استفاده میشه... با این تفاسیر انتخاب با شماست.. فقط حتما از lion خرید کن با توجه به اوضایی که حاکم هست توی شرکت های گارانتی و بازار... جناب حسینی رو من حاضرم رو اسمشون قسم یاد کنم اینقدر که با اعتمادن و هیچ وقت همچین مواردی نمیبینی ازشون... @};-

ویرایش شده توسط shayan.vampire
لینک به دیدگاه

دادا منم بین 770 و r9 280x مونده بودم ولی آخرش هم به این نتیجه رسیدم r9 290 از همشون بهتره

شما r9 290 دست دو بخر اینم لینکش که تو این سایت داره فروش میده توسط navid-ati عزیز که خیلی هم معتبر هست

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=30600

اینو اگه بتونی بخری واقعا عالیه همون طور هم که گفتم آقا نوید کارش درسته

لینک به دیدگاه

دادا منم بین 770 و r9 280x مونده بودم ولی آخرش هم به این نتیجه رسیدم r9 290 از همشون بهتره

شما r9 290 دست دو بخر اینم لینکش که تو این سایت داره فروش میده توسط navid-ati عزیز که خیلی هم معتبر هست

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=30600

اینو اگه بتونی بخری واقعا عالیه همون طور هم که گفتم آقا نوید کارش درسته

صرف نظر از ماین شده یا نشده بودنش این کارت دمای خیلی بالایی داره!

لینک به دیدگاه

SAPPHIRE R9 290 TRI.X OC دادا این مدل تو فول لود هم دماش از 70  بالا نمیره

لینک به دیدگاه

داداش جان شوخی می کنی این کارت جزو خنکترین کارتای r9 290 هستش و در شرایط استاندارد خنک کننده این کارت دمای gpu رو در فول لود  زیر 70 درجه سانتی گراد نگهداشته متوجه هستید که دمای r9 290 در کارت های رفرنس به 94 درجه سانتی گراد هم میرسه می تونید در لینک زیر نتایج تست دمای این کارت رو ببینید.

http://www.tweaktown.com/reviews/6354/sapphire-radeon-r9-290-4gb-tri-x-oc-video-card-review-with-4k-tests-/index14.html

و دمای جی پی یو با خنک کننده اختصاصی asus

http://www.hardocp.com/article/2014/05/19/asus_radeon_r9_290_directcu_ii_oc_video_card_review/9#.U-HXo2O2aBY

لینک به دیدگاه

SAPPHIRE R9 290 TRI.X OC دادا این مدل تو فول لود هم دماش از 70  بالا نمیره

من R9 290 رفرنس رو عرض کردم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...