رفتن به مطلب

بررسی فنی پلتفرم DirectX 12

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوست گرامی : 

1_ این تایپیک قبلا ایجاد شده در بخش مطالب کپی شده .

2_ این بخش مخصوص مطالبی هست که ترجمه و ویرایش شدن توسط دوستان 

3_قبل از ایجاد مطلبی یا موضوعی خواهشا یه بررسی بفرمایید بعدا 

مرسی

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استارتر عزیز :

من کل پستارو خوندم هیچ کس به شما توهین و ناسزا نگفت ولی متاسفانه شما از همون اولش به دوستان قدیمی و اساتید عزیز و زحمت کش دارید همین طور بی احترامی میکنید 

کسی با شما مشکلی نداره و فقط میخوان شما رو با روال کار و محیط و قوانین اشنا کنن / همین 

دیگه نیازی نیست از کلماتی که شایسته دوستان نیست استفاده کنین / احترام بزارید تا بهتون احترام بزارن .

موفق باشین 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اولا مگه من دو روزه اومدم اینجا قوانین به من یاد میدی ؟!

دوما من تابیکی که قبلا زده شده بود رو ندیده بودم.خواهشا این تابیک حذف شه.

سوما من ناسزا به کسی نگفتم.وقتی ایشون نمیگیره من چیکار کنم ؟ 

چون دوست شما قدیمی هست هر چی دوست داشت میتونه بگه ؟!

اومده لینک گذاشته گفته این تابیک قبلا ایجاد شده منم میگم من این تابیکو ندیده بودم.بعد دوبار باز اومده تهمت زده گفته نه شما از اون تاپیک کپی برداری کردید منم میگم دوست عزیز منبعی که ازش برداشتم تو پست اول هست میگه نه شما کپی کردید.

خواهشا تاپیک حذف شه تا بحث بیشتر از این الکی ادامه بیدا نکنه. @};-

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

استارتر عزیز :

من کل پستارو خوندم هیچ کس به شما توهین و ناسزا نگفت ولی متاسفانه شما از همون اولش به دوستان قدیمی و اساتید عزیز و زحمت کش دارید همین طور بی احترامی میکنید

کسی با شما مشکلی نداره و فقط میخوان شما رو با روال کار و محیط و قوانین اشنا کنن / همین

دیگه نیازی نیست از کلماتی که شایسته دوستان نیست استفاده کنین / احترام بزارید تا بهتون احترام بزارن .

موفق باشین

دوست عزیز اولا مگه من دو روزه اومدم اینجا قوانین به من یاد میدی ؟!

دوما من تابیکی که قبلا زده شده بود رو ندیده بودم.خواهشا این تابیک حذف شه.

سوما من ناسزا به کسی نگفتم.وقتی ایشون نمیگیره من چیکار کنم ؟

چون دوست شما قدیمی هست هر چی دوست داشت میتونه بگه ؟!

اومده لینک گذاشته گفته این تابیک قبلا ایجاد شده منم میگم من این تابیکو ندیده بودم.بعد دوبار باز اومده تهمت زده گفته نه شما از اون تاپیک کپی برداری کردید منم میگم دوست عزیز منبعی که ازش برداشتم تو پست اول هست میگه نه شما کپی کردید.

خواهشا تاپیک حذف شه تا بحث بیشتر از این الکی ادامه بیدا نکنه. @};-

آقا عطا برا همین به ایشون چیزی نگفتم.

نمیدونم چرا ولی هر چی بهشون میگید بد ترین برداشت ممکن رو میکنن.

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود وقتشه من کمی  توضیح بدم این دوستمون مثله اینکه  کوتاه بیا نیست-ببنید من گفتم این مطلب کپی است با منبع یکی بوده شما بی احترامی کردید گفتید نمیخواد شما بگید!

در صورتی که باید گفت--بعد بار هم گفتم تکراریه این مطلب گفتید حالیتون نیست باز هم بی احترامی کردید-الان هم دارید میگید من میخواستم شما رو ضایع کنم؟چرا؟من چه دشمنی با شما دارم؟شما چرا ظرفیت پذیرش ندارید؟دوستان توی فروم میدونن من کجا امدم به کسی بی احترامی کنم؟دوست گرامی شما سر اشتباه خودتون خیلی بی احترامی میکنید -رعایت کنید لطفا -باز هم میگم من یاد آوری کردم که کپی هست همین -شما هنوز میگید من عجله داشتم شما رو ضایع کنم؟چرا؟من که نمیشناسم شما رو -حتی اگر بشناسم هم دلیلی نداره پس لطفا دیگه ادامه ندید-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز نیازی نیست که اقا رضا بیاد شما رو ضایع کنه مگه چشم تو چشم هستید که کسی بخواد کسی رو ضایع کنه

اگه کسی هم اینجا همچین تفکری داشته باشه سریعا شناخته میشه چون هم شما هم اقا رضا هم من هم بقیه دوستان عاقل هستیم و فرق ضایع کردن با هدایت و اگاهی رسونی رو میدونیم

من خودم شخصا تاپیک های تکراری دیدم ولی گوشزد نکردم چون ربطی به من نداشته و مطمئن بودم استارترش بدون اگاهی از وجود تاپیک مشابه اون رو زده وگرنه چه کاریه بین هزاران مطلب بیاد همون تاپیک رو بزنه

اقا رضا هم فکرش مطمئن باش هدایت بوده نه ضایع کردن والا من خودم شخصا اقا رضا رو با شخصیت و علم و اگاهی که داره بدونم اخلاقیات منفی داره دورش رو خط میکشم اقا رضا مطمئن باش  مراقب رفتارش هست و میدونه چی میگه

اگه قرار باشه با هم بجنگیم چرا اینجا بجنگیم میریم تو خیابون :D

اگه خودم شخصا روزی ببینم این فروم داره به سمت اینجور افکار و اخلاق میره خودم بدون خداحافظی میرم

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

کمی صمیمی تر !!

احترام اساتید و پیشکسوتان هم واجبه.

همه دوستیم و میخایم دور همی هم اطلاعت بدیم و هم اطلاعت بگیریم(بیاموز تا امزموده شوی)

قوانینم که جای خودش رو داره.

دیگه کشش ندین و پاک شدن یانشدن به عهد مدیران.

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

درود وقتشه من کمی  توضیح بدم این دوستمون مثله اینکه  کوتاه بیا نیست-ببنید من گفتم این مطلب کپی است با منبع یکی بوده شما بی احترامی کردید گفتید نمیخواد شما بگید!

در صورتی که باید گفت--بعد بار هم گفتم تکراریه این مطلب گفتید حالیتون نیست باز هم بی احترامی کردید-الان هم دارید میگید من میخواستم شما رو ضایع کنم؟چرا؟من چه دشمنی با شما دارم؟شما چرا ظرفیت پذیرش ندارید؟دوستان توی فروم میدونن من کجا امدم به کسی بی احترامی کنم؟دوست گرامی شما سر اشتباه خودتون خیلی بی احترامی میکنید -رعایت کنید لطفا -باز هم میگم من یاد آوری کردم که کپی هست همین -شما هنوز میگید من عجله داشتم شما رو ضایع کنم؟چرا؟من که نمیشناسم شما رو -حتی اگر بشناسم هم دلیلی نداره پس لطفا دیگه ادامه ندید-

دوست عزیز میخواستم ادامه ندم لازمه جوابتون رو بدم. ..اومدید گفتید تاپیک تکراریه بعد منم گفتم من تابیک ایشونو ندیدم..مجددا سوال پرسیدید منبع یکیه یا از اون تاپیک کپی کردید منم در جواب بهتون گفتم منبعی که ازش برداشتم پست اول در پایانش گزاشتم..گفتم نیازی به اشاره شما نبود جناب atagamerقبلا اشاره کردن تابیک تکراریه..بعد شما مجدا دست بردار نبودید اومدید تهمت زدید گفتید اقا شما از اون تابیک رفتید کپی کردید اون اقا قبلا زحمت کشیده و از این حرفا منم گفتم من از فلان منبع گزاشتم اصلا اون تابیکو من ندیدم..در ضمن شمایی که به فکر زحمت اون اقا بودید لازمه بگم که اونم از اون منبع کپی کرده! یعنی زحمتی در کار نبوده که شما اینقدر الکی شاکی شدید! به خودتون زحمت ندادید یه بررسی کوچولو بکنید ببنید تو اون تاپیک منبعش کجا بوده.... بعد در ادامه لینک مطلبی که ازش برداشتم گزاشتم سریع اومدید تغیر360درجه دادید گفتید فقط یاداوری بوده!  شما اشتباه خودتون رو قبول ندارید با عجله میایید میگید از تاپیک فلانی کپی کردم !

بحثو همین جا تموم میکنم.تابیکو هم ببندید لطفا

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

آقا حامد لطفا پاک کنید تاپیک رو.

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انگار یکی کارت قرمز گرفته دستش به هر کی میرسه کارت قرمز نشون میده :D

لینک به دیدگاه

با اجازه دوستان منم یه مطلبی بگم. بهتر بود بگین مشابه این تایپک قبلا ایجاد شده نه این که از اون تایپک کپی شده چون این کار منطقی نیست .شاید کسی بیاد از مطالب اینجا به یه فروم دیگه یا از یه فروم دیگه اینجا کپی کنه.ولی تو یه فروم فکر نکنم کسی بخاد از مطالب دیگران کپی کنه .

لینک به دیدگاه

سلام و درود دوستان عزیزو استارتر گرامی،

قصد محاکمه کردن هیچ کس و ندارم.ولی آقا رضا واقعا شخص مفید و زحمت کش این فروم هستن به شخصه برای زحمت کشیدن و شب و روز بیداربودناشون تشکر ویژه ای دارم.

باور کنید یه روزی میاد که کمتر بتونید سر به فروم و دوستان بزنید.اونوقت دلتون تنگ میشه واسه همه دوستان و فروم بیشتر حس تنهایی میکنید.

استارتر عزیز هیچ کس قصد ضایع کردن شمارو نداره،

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...