رفتن به مطلب

شکستن فن های گرافیک ASUS DCUII

M1K41L
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان . 

یک عدد کارت گرافیک دارم که از کولر DCUII ایسوس استفاده میکنه . 

فنی که نازکتر هست در واقع فن سمت راستی ؛ پایه هاش شکسته(پایه هایی که توسط اونها به هیت سینگ پیچ میشوند) و با چسب چسبانده شده که زیاد سفت نیست . 

میخاستم بدونم کسی از این نوع فن داره ؟ 

اساتید چه راهکاری پیشنهاد میدهند ؟ 

post-7865-0-47034300-1407693796_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام. اون پیچ ها رو باز کنید، پروانه کامل در میاد، یه سیم برق بش وصله که با احتیاط باید جداش کنید، بعدش هم پایه ها رو درست چسب بزنید و بذارید کامل خشک بشه.

فقط موقع بستن دوباره، بیش از حد پیچ ها رو سفت نکنید چون مجدد ممکنه براحتی از محل چسب خوردگی بشکنه.پیچ ها رو هم همزمان سفت کنید. یعنی مثلاً اگر پیچ اول رو 2 دور بستید، پیچ دوم و سوم رو هم 2 دور ببندید و دوباره برگردید سراغ پیچ 1 و اینطور نباشه که یکباره پیچ اول رو  کامل ببندید و بعد بخواید برید سراغ بقیه ی پیچ ها. (من این کار رو برای سیستم توین فروزر ام اس آی انجام دادم.امیدوارم از نظر سیم برق با ام اس آی یکسان باشه.)

راه دیگش هم اینه که ببریدش جایی براتون جوش پلاستیک بدن.

ویرایش شده توسط saeid.kh
لینک به دیدگاه

یه نفر در پرشین تولز فن کامل و هتسینک 7870 asus واسه فروش گذاشته

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

چسب 1 2 3..........

درود

چسب 1 2 3 به علت ماهیت خشک بودن واسه دراز مدت اصلا توصیه نمیشه.کاربرد این چسب واسه زمانهای کوتاهه.مثلا واسه سرامیک کاری که چندساعتی ثابت بمونه تا توسط سیمان محکم بشه.پیشنهاد میکنم اگه از چسب استفاده میکنید از چسب دوقلو استفاده کنید که ماندگاری بالایی داره

لینک به دیدگاه

دوست عزيز لينك فروش فن وهتسينگ كه دوستمون در بالا اشاره كرد .

http://forum.persiantools.com/threads/فروش-فن-و-هدسینگ-گرافیک-غول-asus-7870-2g-diruct-cu-ii-20-cooler.538974/

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . 

یک عدد کارت گرافیک دارم که از کولر DCUII ایسوس استفاده میکنه . 

فنی که نازکتر هست در واقع فن سمت راستی ؛ پایه هاش شکسته(پایه هایی که توسط اونها به هیت سینگ پیچ میشوند) و با چسب چسبانده شده که زیاد سفت نیست . 

میخاستم بدونم کسی از این نوع فن داره ؟ 

اساتید چه راهکاری پیشنهاد میدهند ؟ 

attachicon.gif00000000.jpg

به نظرم از خود شرکت گارانتی کننده استعلام می گرفتید که فن یا سیستم خنک کنندش رو موجود داره یا خیر بهتر هست

لینک به دیدگاه

چیزی که زیاد فن ایسوز اگه تهرانی یه سر برو سمت پاساژ ایران طبقه زیر زمین قطعات اوراقی اونجا راحت پیدا میشه مخصا این برند که رند بازار

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تهران نیستم عزیز. 

کسی از بچه های تهران میتونه برای من آمار موجودی بگیره یا نه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان تهرانی ؛ کسی میتونه زحمت موجودی این فن رو بکشه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...