رفتن به مطلب

برسی کارت گرافیک GTX 770

T.M
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من به تازگی یک کیس با گرافیک msi N770 gamming خریدم و از اونایی که این کارت(و هر کارتی با این چیپ) رو میشناسن یا دارن میخوام نظرشونو در باره ی عمل کرد این کارت بگن و این رو هم اضافه کنن که تا به حال شده بازی رو روی این کارت نتونن روی کیفت ultra روان بازی کنن؟!

لینک به دیدگاه

کرایسیس 3 aa رو نمیشه آخر گذاشت.

عملکردشم در حد قیمتشه و مشکلی نداره

ویرایش شده توسط *ghost*
لینک به دیدگاه

چطور بازی هایی مثل assassins IV و battle field 4 رو میشه رو ultra بازی کرد اون وقت کرایسیس نمیشه؟

لینک به دیدگاه

کرایسیس 3 رو اگه بشناسی بالاترین گرافیکی هست که یک بازی داشته.بتلفیلد و اساسین چیزی نیست در قیاس با اون

لینک به دیدگاه

؟؟!!نمیدونستم؟؟!! اخه کرایسیس قدیمی تر از این بازی هاست! یعنی از watch dogs هم گرافیکش بالاتره؟

لینک به دیدگاه

واچ داگز گرافیکی نداره.چون محیطش باز هست خیلی رم میخوره.

ولی کرایسیس 3 با رم 4 هم میشه اجراش کرد ولی فوق العاده پردازشیه.

gpu load تو بازی هایی مثل واچ داگز و بتلفیلد و اساسین حدود 65 درصد هست ول کرایسیس 3 پایین 90 نمیاد.دمای گرافیک هم بالا تر میره نسبت به بازی های دیگه.

لینک به دیدگاه

آخ باز داغ دلم تازه شد...

یه کارت گرافیک داشتم. بازی کرایسیس 3 رو روی اولترا گذاشتم، همه چیز رو هم تا آخر بالا بردم...

دمای کارت خدابیامرزم  به 120 درجه رسید و دیگه تصویر نداد. بوی بدی هم گرفت!!!

کرایسیس 3 پردازش گرافیک بسیار بالایی داره. مواظب باشید :)

لینک به دیدگاه

البته بستگی به مانیتورت هم داره که چند اینچه من کرایسیس 2 رو با تنظیمات متوسط و روان روی مانیتور 17 اینچ crt با gt520 اجر کردم هیچ افت فریم  هم نداشت

لینک به دیدگاه

نسبت به قیمتی که داره واقعا عملکرد خیلی خوبی داره

من توی اجرای هیچ بازی مشکلی نداشتم!!!! :)  :D

لینک به دیدگاه

خوب یه کم خیالم راحت شد!

بستگی داره شما بخواید بازی در حدی اجرا کنید که تیک نداشته باشه بله کافیه و اگر 

post-13494-0-95950600-1408612006_thumb.png

post-13494-0-99792100-1408612020_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام ببین اگه  رم کارت گرافیکت مثله من دوگیگه نمیونی watch dogs رو ultra بازی کنی منظورم texture quality شه که نمیتونی رو ultra بذاری و باید رو high بذاری ولی بقیه تنظیماتشو میتونی رو ultra بذاری البته از خیرaa هم بگذری بهتره چون من رو بالاترین حدش گذاشتم بدجوری تو صحنه های شلوغ افت فریم میده ولی اگه  رمش 3 یا 4 گیگ باشه مشکلی نداره . :) 

لینک به دیدگاه

سلام ببین اگه  رم کارت گرافیکت مثله من دوگیگه نمیونی watch dogs رو ultra بازی کنی منظورم texture quality شه که نمیتونی رو ultra بذاری و باید رو high بذاری ولی بقیه تنظیماتشو میتونی رو ultra بذاری البته از خیرaa هم بگذری بهتره چون من رو بالاترین حدش گذاشتم بدجوری تو صحنه های شلوغ افت فریم میده ولی اگه  رمش 3 یا 4 گیگ باشه مشکلی نداره . :) 

من که رم گرافیکم 2 و روی ultra هم تست کردم مشکلی نداشت(بدون AA, فریم حدود 55 تا 60 بود)

اون چیزی که بازی مینویسه رو زیاد تحویل نگیر.....به غیر از رم خیلی عوامل دیگه ای هم هستن که تاثیرشون بیشتره!!!!!

لینک به دیدگاه

همین مدل کارت گرافیک دارم

هنوز وقت نکردم رو سیستم ببندمش  :D

ولی 770 کارت خوبی هست قیمتشم بگم پایین خنده داره اما خوب کارت گرونی هست 1 ملیون 300 یک کار گرافیک پول زیادیی هست

400 روش بذاریی یک لب تا عالی میشه خرید  :) پس پا قیمتش قدرت خوبی داره هرچند راضی کننده نیست اما خوب دلار گرون شده

باید بسوزیم بسازیم اگه اوضا دلار ردیف بود الان تیتان رو سیستم بسته بودم  :(

لینک به دیدگاه

من که رم گرافیکم 2 و روی ultra هم تست کردم مشکلی نداشت(بدون AA, فریم حدود 55 تا 60 بود)

اون چیزی که بازی مینویسه رو زیاد تحویل نگیر.....به غیر از رم خیلی عوامل دیگه ای هم هستن که تاثیرشون بیشتره!!!!!

عزیزم من روی Resolution1920x1200 بازی میکنم شما چی عزیز؟! در ضمن منظور هم این نیست که فریم ندارم بلکه بازی شاتر میزنه ( به خاطر کمبود vram) که رو اعصاب میره در حالی که روی texture high این مشکل نیست ولی با MSI GTX 770 Gaming TF IV OC 4GB  دوستم امتحان کردم این مشکل رو اصلا نداره و فریم هم تغییر نمیکنه  در ضمن زیاد به این نرم افزارای فریم گیری توجه نکن خطا زیاد دارن مگر اینک بنچمارک داخل خود بازی باشه که واچ داگز نداره! ^_^

مشخصات سیستمم هم اینه:

cpu: Intel Core i7-4790K Haswell Processor

ram:  geil evo veloce 16gb ddr3 2133mhz cl11 dual channel

monitor: asus 24 PB248Q

VGA: ASUS GTX 770 DIRECTCU II OC 2GIG

HARD: WESTERN DIGITAL SATA 3 2 TERABYTE 64 MB BLACK ویرایش شده توسط opera4
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...