رفتن به مطلب

پر گرافیک ترین بازی!

T.M
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

توضیحات تکمیلی رو دوستان دادن.

از نظر من به ترتیب اینجوریه.

Tombraider - witcher 3

Gta v

تموم

Sent from my HUAWEI MATE 9

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

از لحاظ گرافیک فقط و فقط Witcher 3

در 1 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

GTA V گرافیک فوق العاده ای داره

در 3 ساعت قبل، ___ گفته است :

witcher 3 
دوسال پیش بازیش کردم

در در 1395/11/18, 18:47:58، ali ghaffari گفته است :

ویتچر سه فوق العاده بود 

دوستان شوخی میکنید دیگه ..... بتل یک رو بازی کردین ؟؟؟ به نظر من بتل یک خیلی سر تر از همه ایناس درسته جی تی ا توی جهان باز بودن رو دست نداره ولی خب بتل یک به نظرم گرافیکش خیلی از اویچر و جی تی ا تومب رایدر بهتره 

این تاپیکو ببنید خودم عکساشو گرفتم به نظرم قابل قیاس نیس گرافیک بتل با ویچر 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، sEc-ShoT گفته است :

دوستان شوخی میکنید دیگه ..... بتل یک رو بازی کردین ؟؟؟ به نظر من بتل یک خیلی سر تر از همه ایناس درسته جی تی ا توی جهان باز بودن رو دست نداره ولی خب بتل یک به نظرم گرافیکش خیلی از اویچر و جی تی ا تومب رایدر بهتره 

این تاپیکو ببنید خودم عکساشو گرفتم به نظرم قابل قیاس نیس گرافیک بتل با ویچر 

صد در صد ببتلفیلد 1 هم گرافیک خارق العاده ای داره و مطمعنا جزو 5 تای اول هست ولی نظر بنده هنوز GTA V هستش

برای گرفتن عکس هم پیشنهاد بنده اینه که از داخل خود بازی هنگام بازی کردن اسکرین شات بگیرید چون حالت عکسبرداری Spectator Mode در هنگام ثبت عکس یکسری افکت هایی مثل بلور و غیره رو روی عکس اعمال میکنه که باعث میشه تصاویر ثبت شده خالص نباشن و از درجه اعتبار ساغط بشن

در تایید صحبت هام میتونید مطلب زیر رو  بخونید

https://www.gamespot.com/articles/battlefield-1-has-spectator-mode-and-screenshot-ta/1100-6444258/

به هر حال هر کس سلیقه ای داره و نظرها متفاوته ولی در کل همه ی این بازی ها گرافیک تحسین برانگیزی دارن 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

صد در صد ببتلفیلد 1 هم گرافیک خارق العاده ای داره و مطمعنا جزو 5 تای اول هست ولی نظر بنده هنوز GTA V هستش

برای گرفتن عکس هم پیشنهاد بنده اینه که از داخل خود بازی هنگام بازی کردن اسکرین شات بگیرید چون حالت عکسبرداری Spectator Mode در هنگام ثبت عکس یکسری افکت هایی مثل بلور و غیره رو روی عکس اعمال میکنه که باعث میشه تصاویر ثبت شده خالص نباشن و از درجه اعتبار ساغط بشن

در تایید صحبت هام میتونید مطلب زیر رو  بخونید

https://www.gamespot.com/articles/battlefield-1-has-spectator-mode-and-screenshot-ta/1100-6444258/

به هر حال هر کس سلیقه ای داره و نظرها متفاوته ولی در کل همه ی این بازی ها گرافیک تحسین برانگیزی دارن 

اره جی تی ا هم واقعا گرافیک خیلی عظیم و خوبی داره و اینم رو باید در نظر گرفت گیم مال چند سال پیشه و در حد خودش خیلی پویا و خوب هست ^_^

.

خب دیگه اون عکسا رو برا بک گروند گرفتم قطعا با بلور زیبا تر میشه و اینکه توی بازی بخام بگیرم تفنگو اینا هست نمیشه عکس هنر گرفت :دی

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، sEc-ShoT گفته است :

اره جی تی ا هم واقعا گرافیک خیلی عظیم و خوبی داره و اینم رو باید در نظر گرفت گیم مال چند سال پیشه و در حد خودش خیلی پویا و خوب هست ^_^

.

خب دیگه اون عکسا رو برا بک گروند گرفتم قطعا با بلور زیبا تر میشه و اینکه توی بازی بخام بگیرم تفنگو اینا هست نمیشه عکس هنر گرفت :دی

بله..عکساتون رو قبلا هم دیده بودم

بسیار زیباست و دستتون درد نکنه بابت اشتراک با دیگران - من یادمه روزی که بتل 1 رو نصب کردم پسر خاله ام مهمون من بود و براش گذاشتم تا بازی کنه...وقتی گرافیک رو دید دهنش باز مونده بود که عجب گرافیکی داره...پسرخاله ام خودش ps4 داره ولی زیاد بازی نمیکنه...خلاصه منم نشستم کنارشو تماشا کردم..بازی رو چون کوتاه بود تا اخر رفت و منم چون کامل دیده بودم دیگه برام جذابیتی نداشت که دوباره بازیش کنم

این بازی کلا فقط مولتیشه که خیلی مهمه و واقعا دلم میخواد انلاین تجربه اش کنم ولی از این دردسرهای سر راه بازی کردنش بیزارم - ای کاش روی بخش سینگل این شاهکار مثل سری های قبلی بیشتر کار میشد

لینک به دیدگاه

بازی مافیا 3 با اینکه از نظر جلوه بصری در سطح خیلی پایینی هست. منظورم نماهای گرافیکی و فضای بیرون و سایه ها و نور و افکت اصلا جالب و دلچسب نیست. ولی از  موتور گرافیکی خیلی سنگینی استفاده شده و من با داشتن سیستم تقریبا مناسبی در رزولیشن 1080 حدود 28 فریم میگیرم که اصلا راضی کننده نیست.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

بله..عکساتون رو قبلا هم دیده بودم

بسیار زیباست و دستتون درد نکنه بابت اشتراک با دیگران - من یادمه روزی که بتل 1 رو نصب کردم پسر خاله ام مهمون من بود و براش گذاشتم تا بازی کنه...وقتی گرافیک رو دید دهنش باز مونده بود که عجب گرافیکی داره.

انلاینش که واقعا زیباست 

حالا یه چیز جالب تو انلاین اگه دیده باشی اول یکم فیلم نشون میده 

یه بار فیلمه پخش شد همون موقع بابام اومد تو اتاق منم عین فیلم نشستم دیدم اینقد گرافیکش خوب بود که متوجه نشد بازیه با اینکه انیمیشن بود xD

لینک به دیدگاه

عکسا رو دیدم .. ولی توصیه میکنم یه نگاهی به ویچر در حالت اولترا بندازی .. نظرت عوض میشه ... یه مدت از ویچر 3 به عنوان بنچمارک برای رقابت amd و nvidia هم استفاده میکردن .. با اینکه از بقیه بازیا هم استفاده میکردن .. اما طبق گفته ها ویچر 3 بیشترین فشار رو روی کارت میاره ..

ویرایش شده توسط ___
لینک به دیدگاه

dark souls III هم گرافیک عالی داشت

ویرایش شده توسط ___
لینک به دیدگاه

سلام.
دوستان شاید اینجا جاش نباشه ولی به نظرتون بهترین بازی آنلاین چیه؟
می خوام در سبک رینبو سیکس سیج یا دویژن باشه ، 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ___ گفته است :

عکسا رو دیدم .. ولی توصیه میکنم یه نگاهی به ویچر در حالت اولترا بندازی .. نظرت عوض میشه ... یه مدت از ویچر 3 به عنوان بنچمارک برای رقابت amd و nvidia هم استفاده میکردن .. با اینکه از بقیه بازیا هم استفاده میکردن .. اما طبق گفته ها ویچر 3 بیشترین فشار رو روی کارت میاره ..

بهتره بنچمارک های بازی ARK رو ببینید تا متوجه بشید فشار روی کارت یعنی چی - بالاتر هم عرض کردم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

بهتره بنچمارک های بازی ARK رو ببینید تا متوجه بشید فشار روی کارت یعنی چی - بالاتر هم عرض کردم

آرك كه نگو

titan xp هم بزاري براش كم مياره

من خودم با انبرد تو بيسم 3 فريم ميگيرم (extreme low)

رم هم هرچي داشته باشي تا اخر پر ميكنه :دي

ویرایش شده توسط ⠀⠀⠀
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

دوست عزیز من اینکه آرک نمیتونه درست و حسابی و حسابی فریم بده یک مزیت که نیست عیبشه

درست مثل مافیا 3 آشغال که بدون گرافیک خاصی و اینکه الان بری ببینی یاد بازیهای PS2 می افتی روی سیستم های High end کم میاره

منم بازم بالا گفتم دوباره میگم! ویچر 3 گرافیکی ترین بازی هست که تاحالا دیدم بتل 1 خداوکیلی روی چه حسابی شده گرافیکی؟ بازی محیط بسته مگه چند نوع مدل کرکتر داره اصلا؟

شما ویچر ببینید چقدر NPC داره چقدر هیولا داره و حتی سگ و گربه هاشم عالی ترسیم شدن حالا دیگه شخصیت های خود بازی بمونن کنار! یا فضای زیباش

بعضی از کمپانیای سودجو مثل یوبیسافت ما یه زمان The Crew بازی میکردیم خداوکیلی آشغال ترین بازی ریسینگ عمرم بود!

گرافیک که هیچ! ماشن خودت بدک نیست ماشینای دیگه عین ماشینای NFS Most Wanted طراحی محیط درب و داغون و میکرو لگ های شدید که آدمو دیوانه میکنه داری 60 فریم میگیری ولی بازیت لگه خیلی جالبه

بعد وقتی میخواستی عکس بگیری خیلی جالب بود عکستو رندر میکرد بهت میداد به هر کسی میدادی فکش می افتاد xD

بعد حالا واقعیتش چی بود بماند

خیلی از عکسهایی هم که توی نت میبینین همینطورین ادیت شدن و رندر شده هستن

این عکسهایی میذارم از خود ویچر 3 گرفتم و روی استیم ، استیم نه تنها رندر نمیکنه و ازین داستانها بلکه حجم عکسم میاره پایین و در این حالت کیفیت اصلی بازیتون اصلا نیست در ضمن تمام تنظیمات هم روی الترا نیست

قضاوت با خودتون:

zbhb_20170525134609_1.jpg

lhta_20170215205353_1.jpg

hf8j_20170211161047_1.jpg

p2va_20170209152404_1.jpg

r69_20170124225731_1.jpg

jxer_20170125104841_1.jpg

o8vy_20170519232837_1.jpg

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دوست عزیز من اینکه آرک نمیتونه درست و حسابی و حسابی فریم بده یک مزیت که نیست عیبشه

درست مثل مافیا 3 آشغال که بدون گرافیک خاصی و اینکه الان بری ببینی یاد بازیهای PS2 می افتی روی سیستم های High end کم میاره

منم بازم بالا گفتم دوباره میگم! ویچر 3 گرافیکی ترین بازی هست که تاحالا دیدم بتل 1 خداوکیلی روی چه حسابی شده گرافیکی؟ بازی محیط بسته مگه چند نوع مدل کرکتر داره اصلا؟

شما ویچر ببینید چقدر NPC داره چقدر هیولا داره و حتی سگ و گربه هاشم عالی ترسیم شدن حالا دیگه شخصیت های خود بازی بمونن کنار! یا فضای زیباش

بعضی از کمپانیای سودجو مثل یوبیسافت ما یه زمان The Crew بازی میکردیم خداوکیلی آشغال ترین بازی ریسینگ عمرم بود!

گرافیک که هیچ! ماشن خودت بدک نیست ماشینای دیگه عین ماشینای NFS Most Wanted طراحی محیط درب و داغون و میکرو لگ های شدید که آدمو دیوانه میکنه داری 60 فریم میگیری ولی بازیت لگه خیلی جالبه

بعد وقتی میخواستی عکس بگیری خیلی جالب بود عکستو رندر میکرد بهت میداد به هر کسی میدادی فکش می افتاد xD

بعد حالا واقعیتش چی بود بماند

خیلی از عکسهایی هم که توی نت میبینین همینطورین ادیت شدن و رندر شده هستن

این عکسهایی میذارم از خود ویچر 3 گرفتم و روی استیم ، استیم نه تنها رندر نمیکنه و ازین داستانها بلکه حجم عکسم میاره پایین و در این حالت کیفیت اصلی بازیتون اصلا نیست در ضمن تمام تنظیمات هم روی الترا نیست

قضاوت با خودتون:

zbhb_20170525134609_1.jpg

lhta_20170215205353_1.jpg

hf8j_20170211161047_1.jpg

p2va_20170209152404_1.jpg

r69_20170124225731_1.jpg

jxer_20170125104841_1.jpg

o8vy_20170519232837_1.jpg

سلام

بنده بالاتر عرض کردم اگر سنگینی فقط ملاک باشه ark رتبه اول رو داره

حال اینکه مزیت حساب نمیشه خودمون هم میدونیم عزیز و دونستنش نیازی به مدارک معتبر علمی نداره

به طور کلی خلاصه عرض کردم و ویچر 3 رو هم بازی کردم روی اخرین گرافیکش و چندان هم رویایی نبود حتی یکی از دوستان بنده که خودش خوره ویچره و نسخه دوم رو تموم کرده وقتی بازی  رو روی کامپیوترم دید گفت که چرا گرافیکش اینجوریه..انگاری اصلا پیشرفت نکرده...ایشون چون الان  دانشجوی دندان پزشکی هستن دیگه موقعیت بازی کردن ندارن

متاسفانه یه عده از افراد هستن که دیدشون اینه که هرچی نظر خودشون باشه همون درسته و نظر مخالف خودشون رو میکوبن - الان بنده میگم ویچر 3 گرافیکش معمولیه از نظر خودم شما ببینید و شاهد باشید که 100 نفر میان یا بهم منفی میدن یا میان نقل قول میکنن که اینجور اونجور

ولی بنده هم نظرات خودم رو دارم که در بالا کامل عرض کردم

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

سلام

بنده بالاتر عرض کردم اگر سنگینی فقط ملاک باشه ark رتبه اول رو داره

حال اینکه مزیت حساب نمیشه خودمون هم میدونیم عزیز و دونستنش نیازی به مدارک معتبر علمی نداره

به طور کلی خلاصه عرض کردم و ویچر 3 رو هم بازی کردم روی اخرین گرافیکش و چندان هم رویایی نبود حتی یکی از دوستان بنده که خودش خوره ویچره و نسخه دوم رو تموم کرده وقتی  رو روی کامپیوترم دید گفت که چرا گرافیکش اینجوریه..اصلا پیشرفت نکرده...ایشون چون الان  دانشجوی دندان پزشکی هستن دیگه موقعیت بازی کردن ندارن

متاسفانه یه عده از افراد هستن که دیدشون اینه که هرچی نظر خودشون باشه همون درسته و نظر مخالف خودشون رو میکوبن - الان بنده میگم ویچر 3 گرافیکش معمولیه از نظر خودم شما ببینید و شاهد باشید که 100 نفر میان یا بهم منفی میدن یا میان نقل قول میکنن که اینجور اونجور

ولی بنده هم نظرات خودم رو دارم که در بالا کامل عرض کردم

والا نظر شخصی هر کس قابل احترامه

منم نیومدم اینجا خدایی نکرده توهینی به کسی کنم ، نظر کسی رو رد کنم و یا کسی رو ناراحت کنم

اما این دوستتون واقعا من نمیدونم انتظار چه چیزی داشتن که اینجوری براشون پیش اومده و اگه به گرافیک و طراحی این بازی بگی معمولی خیلی خیلی بی انصافیه و احتمالا ملاکتون از بازی گرافیکی با خیلیا تفاوت داره

حالا کاری ندارم ممکنه بعضیا بیان بگن بازیهای جدید گرافیکی ترن یا روی چهره ها بیشتر کار شده و از این حرفا اما همون زمان که ویچر اومد بعنوان یه شاهکار گرافیکی شناخته شد و اصلا به هیچ عنوان با ویچر 2 قابل مقایسه نیست من از پشت کوه نیومدم و از ویچر 1 این سری رو تمام و کمال بازی کردم پس این حرفتون نه تنها کاملا با عقل من جور در نمیاد بلکه یه جور توهینه در ضمن شاید نسخه بلک باکس رو نصب کرده باشی که در اینصورت مشخصه گرافیکی برات نبوده و یا شاید ورژن های اولیه بازی رو داشتی

در کل گفتم نظر هرکس برای خودش ارزش داره اما این ارزش داشتن تا حدیه که دیگران رو ناراحت نکنه و یا حرف غیر عقلانی نزنه

در ضمن اینجا هم از نظر من بحث مثبت و منفی و اینگونه بچه بازیا نیست

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا نظر شخصی هر کس قابل احترامه

منم نیومدم اینجا خدایی نکرده توهینی به کسی کنم ، نظر کسی رو رد کنم و یا کسی رو ناراحت کنم

اما این دوستتون واقعا من نمیدونم انتظار چه چیزی داشتن که اینجوری براشون پیش اومده و اگه به گرافیک و طراحی این بازی بگی معمولی خیلی خیلی بی انصافیه و احتمالا ملاکتون از بازی گرافیکی با خیلیا تفاوت داره

حالا کاری ندارم ممکنه بعضیا بیان بگن بازیهای جدید گرافیکی ترن یا روی چهره ها بیشتر کار شده و از این حرفا اما همون زمان که ویچر اومد بعنوان یه شاهکار گرافیکی شناخته شد و اصلا به هیچ عنوان با ویچر 2 قابل مقایسه نیست من از پشت کوه نیومدم و از ویچر 1 این سری رو تمام و کمال بازی کردم پس این حرفتون نه تنها کاملا با عقل من جور در نمیاد بلکه یه جور توهینه در ضمن شاید نسخه بلک باکس رو نصب کرده باشی که در اینصورت مشخصه گرافیکی برات نبوده و یا شاید ورژن های اولیه بازی رو داشتی

در کل گفتم نظر هرکس برای خودش ارزش داره اما این ارزش داشتن تا حدیه که دیگران رو ناراحت نکنه و یا حرف غیر عقلانی نزنه

در ضمن اینجا هم از نظر من بحث مثبت و منفی و اینگونه بچه بازیا نیست

همونطور که خدمتتون گفتم ویچر 3 رو بنده با نهایت تنظیمات ممکن بازی کردم

بنده گفتم شما شاهد باشید من میگم بازی گرافیکش معمولیه که اون ماجرا پیش میاد..مثال خدمتتون عرض کردم

وگرنه از نظر بنده گرافیکش خوبه و همونطور که گفتم الان دیگه اکثر بازی ها گرافیک قابل قبولی دارن در سبک خودشون

اما صحبت اینکه اینگونه حرف ها توهین به طرفدارا و اینجور چیزهاست بنده اصلا قبول ندارم  اینجور دیدگاه ها رو و هیچگاه در نقد یک اثر سینمایی یا هنری چیزی به اسم در نظر داشتن هوادار وجود نداره

وقتتون بخیر 

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گرافیک از جنبه های مختلفی مورد ارزیابی قرار میگیره.

برای مثال : گرافیک فنی ، گرافیک هنری و ...

گرافیک بازی3 witcher از لحاظ realistic بودن، بهترین نیست. اما از لحاظ گرافیک هنری میشه گفت بهترین هست در بازی های PC . (با توجه به open world بودنش و وسعت بازی).

شما در بازی هایی که گرافیک realistic تری دارن اگر توجه بکنید میبینید که معمولا این بازی ها به صورت خطی هستن و همچنین openworld نیستن و وسعت جهان بازی کوچک هست.

کلا برای ارزیابی گرافیک یک بازی، معیار های مختلفی وجود داره.

همچنین نحوه امتیاز دهی سایت های معتبر به گرافیک یک بازی به این صورت هست که به هرکدوم از بخش های مختلف گرافیک یک بازی میان امتیاز میدن و در نهایت Overall رو در نظر میگیرن.

نظر شخصی بنده هم این هست که Witcher 3 به صورت کلی و Overall ، بهترین گرافیک رو روی PC داره.

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/04, 22:05:31، god of shadow گفته است :

درود

دوستان گرافیک از جنبه های مختلفی مورد ارزیابی قرار میگیره.

برای مثال : گرافیک فنی ، گرافیک هنری و ...

گرافیک بازی3 witcher از لحاظ realistic بودن، بهترین نیست. اما از لحاظ گرافیک هنری میشه گفت بهترین هست در بازی های PC . (با توجه به open world بودنش و وسعت بازی).

شما در بازی هایی که گرافیک realistic تری دارن اگر توجه بکنید میبینید که معمولا این بازی ها به صورت خطی هستن و همچنین openworld نیستن و وسعت جهان بازی کوچک هست.

کلا برای ارزیابی گرافیک یک بازی، معیار های مختلفی وجود داره.

همچنین نحوه امتیاز دهی سایت های معتبر به گرافیک یک بازی به این صورت هست که به هرکدوم از بخش های مختلف گرافیک یک بازی میان امتیاز میدن و در نهایت Overall رو در نظر میگیرن.

نظر شخصی بنده هم این هست که Witcher 3 به صورت کلی و Overall ، بهترین گرافیک رو روی PC داره.

کاملا موافق هستم و باز هم نظرم رو ویتچر سه هست بهترین گرافیک رو داشت،  بعد از اون گرافیک بتل 1 فوق العاده  بود

لینک به دیدگاه

نظر منم مثل دئستان که گفتن رو ویچر  چ.ن سرش  سیستم رو عوض  کردم

لینک به دیدگاه

سلام طبق لیست داده شده:witcher 3

dirt:show down

COD:advanced warfare

dishonored

dying light

6. BioShock Infinite

metro last night
tomb raider
, بتلفیلد 1 مقام 17 ام رو داره
لینک به دیدگاه

Witcher 3 خیلی خوب بود مخصوصا مپ Blood And Wine که یک حالت فانتزی خاصی داشت با رنگ های سرحال. ولی خوب زیاد Realistic نبود (حتی بعضی از دوستان من گفتن کارتونی - به هر حال سلیقه ست) ولی من شخصا خیلی دوست داشتم  این نوع رنگ و نورپردازی و بافت رو.
ولی وقتی میگین پرگرافیک یکم مسئله پیچیده میشه. یک بازی می تونه انواع و اقسام تنظیمات گرافیکی پیشرفته رو در خودش جا بده و به شدت سنگین باشه ولی در عین حال واقعا هدر شده باشه. مثل No Man's Sky که من نسخه آخرش رو روی تنظیمات AA اولترا روی کارت 1070 و پردازنده i7 تست کردم فریم بین 40 تا 50 بود!!! گیم کلا 4 گیگه!  این سنگینی ارزشی نداره.
نمی دونم چرا ولی من بازی Far Cry Primal رو هم خیلی پسندیدم. با اینکه خیلی مورد توجه قرار نگرفت ولی شخصا معتقدم نورپزدازیش عالی بود و بافت جنگلیش خیلی قشنگ بود.

لینک به دیدگاه

عزیزان بازی های زیادی وجود داره  ، هر کدوم ویژگی های خاص خودشون رو دارن ، با کمال احترام من گرافیک بازی Assassin's Creed Unity رو کمی بهتر از بقیه جهان آزاد ها میدونم ، درسته مشکلات خیلی زیادی داشت اما واقعا بازی زیبایی بود! 

عنوان Battlefield 1 در این زمینه بهترینه بدون شک ، هم به شدت بهینه هستش هم کیفیت بسیار بسیار بالایی داره!

لینک به دیدگاه

بله بتل 1 هم فوق العاده است اما از نظر جزئیات به پای تام رایدر نمیرسه

اما سوالی از دوستان حرفه ای داشتم

دوستان! من با وجودی که سیستم تقریبا مناسبی دارم اما توی بازی resident evil Biohazard 7 افت فریم زیادی دارم و فقط هم روی این بازی اینجوره با وجودی که اصلا بازیش جزئیات بالایی نداره. برای شما هم اینطوره؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...