رفتن به مطلب

کسی خبر داره که مادربرد های DDR4

Recommended Posts

بسم الله

سلام دوستان کسی خبر داره مادربرد های DDr4 کی وارد بازار خواهنند شد 

ویرایش شده توسط raminabqarmi
لینک به دیدگاه

از پاییز وارد بازار می شوند.

ویرایش شده توسط ARMIN ABISHI
لینک به دیدگاه

خوبه پس مرسی داداش می خواستم سیستم جمع کنم پس صبر می کنم وارد بازار شنند 

لینک به دیدگاه

خوبه پس مرسی داداش می خواستم سیستم جمع کنم پس صبر می کنم وارد بازار شنند 

داداش از من میشنوی بخر . چون تازه اون موقع زمان Realase جهانیش هست تا توی ایران بیاد کم کم 2 ماه طول میکشه .

بعدشم تا چند ماه قیمتاشون فضایی هست و برای ازما بهترون !!!! اگه میتونی 1 سال صبر کنی ارزش داره وگرنه هیچ.

لینک به دیدگاه

داداش عجله ندارم صبر می کنم. ی سیستم میخرم معمولی 300 تومانی وقتم بره . مرسی پیشنهاد خوبی بود فدات 

لینک به دیدگاه

داداش عجله ندارم صبر می کنم. ی سیستم میخرم معمولی 300 تومانی وقتم بره . مرسی پیشنهاد خوبی بود فدات 

صبر یعغوب ! اینجا ایرانه !!! DDR3 هنوز جا نیفتاده !!! :laughing:

یه چیپ جدید که میاد تو بازار ایران از همون سوکت قبلی 200-300 تومن گرونتره چه برسه به نسل جدید !

اینتل هم هر روز یه رونگ میریزه سوکت جدید و چیپ جدید و .... جدید اخرش هم میبینی 2% افزایش کارایی داشته و N تومن افزایش قیمت که با توجه به ثبات نرخ دلار !!!! و تحریم و .......

و پس از گذشت از 7 خوان رستم ! که خوان هفتم واسته نسبتا محترم میباشد که باید از تکنولژی و نیاز بازار سود به جیب بزند ، یک عدد قطعه کامپیوتری 200 دلاری به قیمت 1 میلیونو خرده ای دست مصرف کننده نگونبخت میرسه که با پول هنگفتی که بابت یک قطعه MID End داده ، مجبور به سرخ نگهداشتن صورت خود به مصابه پس نیفتادن میباشد !!! این است سیستم بازار نسبتا پاک ایران. :crying:

لینک به دیدگاه

داداش زگر صبر کنی سیستم خفن سازی  :cool: 

لینک به دیدگاه

آخه آقا DDR4 میخوای چیکار؟

اگه اهل بازی هستین که یه DDR3 1866 خوبه،اضافه هم هست!

اگه اهل رندر و این حرف هایید،یه DDR3 2400 مناسبه،مگه این که بخواید کار خیلی خفن انجام بدید!

لینک به دیدگاه

بله داداش ی کار خفن قربرون حرفت بشم 

لینک به دیدگاه

آخه در چه حد خفن که یه DDR3 2400 که تا 3000 اورکلاکش کنی جواب نمیده؟!

لینک به دیدگاه

داداش زگر صبر کنی سیستم خفن سازی  :cool: 

همی پول به فنا دادی دگر اه ز بساط نیست !

آخه آقا DDR4 میخوای چیکار؟

اگه اهل بازی هستین که یه DDR3 1866 خوبه،اضافه هم هست!

اگه اهل رندر و این حرف هایید،یه DDR3 2400 مناسبه،مگه این که بخواید کار خیلی خفن انجام بدید!

تائید میشه .اتفاقا واسه گیم تایمینگ پایینتر مهمه !!!!

و هر چه نسل رمها میره جلو شاهد افزایش تایمینگ هستیم !

بله داداش ی کار خفن قربرون حرفت بشم 

LOL 

ویرایش شده توسط spear
لینک به دیدگاه

ما انسانیم در این زمان گر به خود نرسیم در ان دنیا هوریان به ما رسنند ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

ما انسانیم در این زمان گر به خود نرسیم در ان دنیا هوریان به ما رسنند ؟؟؟؟

شعر نو بلد نیستم !!! :D

لینک به دیدگاه

داداش در این دنیا گر خوبی و انسانیت چیزی نیست       بعضی ها هستنند که ..........بماند که شعر نو 

لینک به دیدگاه

این قیمت رمهاش : http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=100007611%20600531817%20600521523&IsNodeId=1&name=288-Pin%20DDR4%20SDRAM

فقط نفهمیدم چرا رمهاش دو نوع سوکت هست (284 & 288)

تجربه چند سال کارم تو میگه این DDR3 و DDR4 انقدر که ادعا میکنند ارزش نداره.من باشم صبر میکنم DDR4 بیاد بعد DDR3 میاد کف قیمت.بهترین مین و رم و پردازنده مورد نظرم رو میندازم.

لینک به دیدگاه

داداش در این دنیا گر خوبی و انسانیت چیزی نیست       بعضی ها هستنند که ..........بماند که شعر نو

چنین مادیات رو بگذار و بگزر ................ که این روزها PC بود چون زهر !

بود PC را زین جیب پر پول ..............ز نوکیسگان  هر روز شیر دوش !

ویرایش شده توسط spear
لینک به دیدگاه

داداش نظر تو در این مورد چی هست 

لینک به دیدگاه

این قیمت رمهاش : http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=100007611%20600531817%20600521523&IsNodeId=1&name=288-Pin%20DDR4%20SDRAM

تجربه چند سال کارم تو میگه این DDR3 و DDR4 انقدر که ادعا میکنند ارزش نداره.من باشم صبر میکنم DDR4 بیاد بعد DDR3 میاد کف قیمت.بهترین مین و رم و پردازنده مورد نظرم رو میندازم.

تائید میشه.

لینک به دیدگاه

درود

استارتر عزیز امکانش هست انقدر بزرگ ننویسین؟ کوچیک هم بنویسین دیده میشه!

در مورد پرفورمنس وقتی چیزی تست نشده چجوری میگین کمه یا نیست؟

اما همه خبر ها حاکی از این هست که افزایش پرفورمنس قابل توجه هست که بخوایم همه کوچ کنیم به DDR4!

اول اینکه سریعتر هست!

DDR3 میتونه 1600 میلیون ترنسفر بر ثانیه داشته باشه در مقابل 2133 میلیون ترنسفر DDR4!!

میزان پاوری که در DDR4 استفاده میشه خیلی کمتر هست و همچنین خنکتر!

همچنین نسل DDR3 بر میزان حجم محدود هست، یعنی فقط میتونه 8 گیگ به ازای هر ماژول داشته باشه، در مقابل 16 گیگ به ازای هر ماژول DDR4 !

لینک به دیدگاه

pc بهتر هست از سونی      گر سونی بخری هر dvd بدی جیب شود خالی

لینک به دیدگاه

این قیمت رمهاش : http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=100007611%20600531817%20600521523&IsNodeId=1&name=288-Pin%20DDR4%20SDRAM

ایول.من خودم منتظرم همچین بلایی سر sdd ها بیاد که یکی بتونم بخرم!
لینک به دیدگاه

درود

استارتر عزیز امکانش هست انقدر بزرگ ننویسین؟ کوچیک هم بنویسین دیده میشه!

در مورد پرفورمنس وقتی چیزی تست نشده چجوری میگین کمه یا نیست؟

اما همه خبر ها حاکی از این هست که افزایش پرفورمنس قابل توجه هست که بخوایم همه کوچ کنیم به DDR4!

اول اینکه سریعتر هست!

DDR3 میتونه 1600 میلیون ترنسفر بر ثانیه داشته باشه در مقابل 2133 میلیون ترنسفر DDR4!!

میزان پاوری که در DDR4 استفاده میشه خیلی کمتر هست و همچنین خنکتر!

همچنین نسل DDR3 بر میزان حجم محدود هست، یعنی فقط میتونه 8 گیگ به ازای هر ماژول داشته باشه، در مقابل 16 گیگ به ازای هر ماژول DDR4 !

داداش من دارم تجربم رو نسبت به رمها توی این سالها میگم.

ایا روند افزایش حجم رم و افزایش فرکانس مساوی با افزایش زمان تاخیر نبوده ؟

درست هست این چیزهایی که گفتید ازبدیهیات هست و اگر قرار باشه یه تکنولوژی یه نصل به جلو بره باید این تغییرات اعمال بشه .

بحص سر این هست که این افزایش کارایی میتونه قیمت بالا و بعضا فضایی که در بدو ورود این رمها به شدت زیاد هست رو توجیه کنه ؟ یا نه .

چنانچه هنگام جهش از DDR2 به DDR3 َشاهد نبودیم. یعنی افزایش کارایی قیمت بالا رو توجیه نمیکرد.

ویرایش شده توسط spear
لینک به دیدگاه

داداش ایا این مادربرد پیشرفته که رم های ddr4 رو خواهد داشت فناوری هم داره که ddr3 هم اجرا کنه 

لینک به دیدگاه

داداش من دارم تجربم رو نسبت به رمها توی این سالها میگم.

ایا روند افزایش حجم رم و افزایش فرکانس مساوی با افزایش زمان تاخیر نبوده ؟

درست هست این چیزهایی که گفتید ازبدهیات هست و اگر قرار باشه یه تکنولوژی یه نصل به جلو بره باید این تغییرات اعمال بشه .

بحص سر این هست که این افزایش کارایی میتونه قیمت بالا و بعضا فضایی که در بدو ورود این رمها به شدت زیاد هست رو توجیه کنه ؟ یا نه .

چنانچه هنگام جهش از DDR2 به DDR3 َشاهد نبودیم. یعنی افزایش کارایی قیمت بالا رو توجیه نمیکرد.

در مورد زمان تاخیر همیشه این نیست که کم بشه کارایی بره بالا!

و حقیقت این که چرا تایمینگ این رم ها در مقابل نسل قبل بالاست رو نمیدونم، اما از DDR2 به DDR3 هم همچین افزایشی توی تایمینگ و همچنین زمان تاخیر بودیم!

پس مشکلی ایجاد نخواهد کرد و حتما سریعتر هست!

قیمت ها الان این گونه هست، و حتما کاهش پیدا میکنه!

شما یک محصول به من معرفی کن که تازه باشه تکنولوژیش و همچنین قیمتش پایین باشه!

امکان نداره پیدا کنی!

مثل سری پردازنده های Haswell-E!

اون زمان هرکی DDR2 داشت میگفت میخوام چی کار؟ به چه درد میخوره DDR3؟ گرونه!

اما اگر الان کسی DDR2 داشته باشه بهش میگیم که اووووه، هنوز داری از DDR2 استفاده میکنییی؟؟؟؟؟؟

همین اتفاق هم واسه DDR4 و DDR3 خواهد افتاد!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...