رفتن به مطلب

مشکل عجیب در مادربورد . خواهشا کمکم کنید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دیروز داشتم یه سیستم میبستم که به مشکل برخوردم . وقتی که سیستم روشن میشه یه بوق ممتد و چهارتا بوق بعد از بوق ممتد میده و تو صفحه اول یه خطا میده مینویسه !Cpu Fan Error

در حالی که فن سی پی یو رو عوض کردم و تغییری نکرد و کل قطعات رو تست کردم رو سیستم دیگه و هیچکدوم غیر از مادربورد مشکل ندارن یعنی سی پی یو رو مادربورد دیگه کار میکنه بدون مشکل حالا نمیدونم چیکارش کنم . لطفا کمکم کنید

اینم بگم که بعد از خطای فن مینویسه واسه ادامه اف 1 رو بزنید و وقتی میزنم بایوس بالا میاد بعد وقتی رو هارد بوت میکنم ویندوز بدون مشکل بالا میاد و هیچ مشکلی نداره فقط موقع روشن شدن اون مشکل رو داره

مدل مادربورد Asus H61MC و سی پی یو Intell 1620

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.اول چک کن ببین فن رو به CPU fan روی بورد زدی ،اگر درست زدی و هنوز مشگل داری ،برو تو بایوس و گزینه CPU fan speed رو ignored کن، یا گزینه CPU fan speed low limit رو 300rpm تنظیم کن.

post-12563-0-16844800-1408692519_thumb.jpeg

post-12563-0-04204400-1408692531_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز مشکلم حل شد خیلی گیر بودم واقعا ممنونم ازت

فقط یه چیزی گرافیک هم داغ میکرد ربطی به این داشت ؟ الان دوباره گرافیک رو تست میمکنم ببینم بازم داغ میکنه

لینک به دیدگاه

گرافیک خودش مشکل داره ربطی به مادربورد نداشت . بازم ممنون

لینک به دیدگاه

داغ کردن گرافیک ربطی به این موضوع نداره .از داخل ویندوز با نرم افزار HWmonitor چک کن ببین دمای گرافیک  نرمال هست یا نه.

لینک به دیدگاه

مشکل داغ کردن گرافیک هم مال مادربورده یه گرافیک دیگه رو هم امتحان کردم اونم اینجوری بود . دما تا 79 درجه میره

مدل گرافیک 5450 1G

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...