رفتن به مطلب

چاپگر Samsung یا HP

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

دوستان چاپگر سیاه و سفیدی میخوام که تراکم dpi 1200داشته باشه.

کمتر از 500پرینت درسال.

بین دو مدلSamsung ML-2160 Laser Printer با قیمت عالی199تومن و HP LaserJet Pro P1102 Printer با قیمت 279 تومن مرددم.

عزیزانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنند,خصوصا کیفیت و نوع کارتریج و شارژ. @};-

ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

در مورد سامسونگ که تجربه ای ندارم ولی اچ پی پشتیبانیش خیلی افتضاحه!کارترج هاشم خیلی خوب نیستند.من خودم چند وقت پیش رفتم از دفتر اصلی اچ پی کارتریج گرفتم ۱۰ تا پرینت نگرفته بودم تموم شد!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بدون شک اچ پی بگیر 

کارترجش به راحتی شارژ می شه و هزینه نگه داریش هم ارزونه 

این دوستومون رو نمی دونم چه طور کارتریجی تهیه کرده که بعد از 10 برگ تموم شده ولی من کارم چاپ و تکثیره مدل 401 اچ پی با همون کارتریج اولیش نزدیک 5000 صفحه گرفت. 

این مدلی رو هم که شما انتخاب کردی حدود 2000 صفحه با هر مرتبه شارژ و پوشش 5% جوهر در صفحه می گیره. 

سمت برادر و لکسمارک هم نرو چون به کفر ابلیس هم نمی ارزن . 

من مدل 260 لکسمارک رو 380 خریدم وقتی زنگ زدم واسه کارتریج، فقط کارتریجش رو 380 می فروخت ! واسه شارژش 60 تومان پول تونر دادم 120 هزار تومان هم چیپ کارتریج !

سر هم 500 برگ هم باهاش پرینت نگرفتم چون با کارتریج شارژی کثیف پرینت می گیره. گیر کردن های کاغذ هم که بماند. آخرش هم به قیمت 50 تومان فروختمش ! 

لینک به دیدگاه

حالا اگه سوالتون canon یا HP بود یه چیزی

ولی خوب بین samsung و hp

اظهر من الشمسه که hp بهتره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بدون شک اچ پی بگیر

کارترجش به راحتی شارژ می شه و هزینه نگه داریش هم ارزونه

این دوستومون رو نمی دونم چه طور کارتریجی تهیه کرده که بعد از 10 برگ تموم شده ولی من کارم چاپ و تکثیره مدل 401 اچ پی با همون کارتریج اولیش نزدیک 5000 صفحه گرفت.

این مدلی رو هم که شما انتخاب کردی حدود 2000 صفحه با هر مرتبه شارژ و پوشش 5% جوهر در صفحه می گیره.

سمت برادر و لکسمارک هم نرو چون به کفر ابلیس هم نمی ارزن .

من مدل 260 لکسمارک رو 380 خریدم وقتی زنگ زدم واسه کارتریج، فقط کارتریجش رو 380 می فروخت ! واسه شارژش 60 تومان پول تونر دادم 120 هزار تومان هم چیپ کارتریج !

سر هم 500 برگ هم باهاش پرینت نگرفتم چون با کارتریج شارژی کثیف پرینت می گیره. گیر کردن های کاغذ هم که بماند. آخرش هم به قیمت 50 تومان فروختمش !

من داشتم کیفیت کارتریج استوکش عالی بود یه سال روش بود ۴-۵ هزارتا باهاش گرفتم.ولی اول رفتم شارژ کردم دیگه جواب نداد!رفتم یکی از دفتر اصلیش گرفتم که مضخرف بود.
لینک به دیدگاه

اصلا طرف سامسونگ نرو!!

همون طور که دستمون گفتن بعد از مدتی با بعضی کاغذها مشکل پیدا میکنه(باید کاغذ مرغوب بگیری)و کاغذ درش گیر میکنه.

معمولا به سختی شارژ میشن  و هزینه شاژ وچیپشون زیاده.(بعض مدلها اصلا شارژ نمیشن)

قطعاتشونم کم  یابه یا شدیدا گرون (مثل درام)پودر شارژ هم معمولا برا بعضی مدلها متفاوته

ولی اچ پی عالیه

برعکس نظر دستمون اصلا احتیاج به دفتر خدمات اصلی این چیزام نداره که قوی یا ضعیف باشه چون هر مدلی رو اگه شارژ کنی گارانتی باطله.

خیلی هم قطعاتش نسبت به بقیه  ارزونه(البت قطعات طرح اصلی)

هر کاغذی هم بدیش برات چاپ میکنه و زیاد گیر نمیده(کاغذ باطله با تا خوردگی کم هم بدیش کاغذ اتو کرده و چاپ شده مید تحویلیت :laughing: )البت محض مزاح بود چون برا درامش زرر دارده

خودتم زرنگ باشی راحت شارژش میکنی.

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

من داشتم کیفیت کارتریج استوکش عالی بود یه سال روش بود ۴-۵ هزارتا باهاش گرفتم.ولی اول رفتم شارژ کردم دیگه جواب نداد!رفتم یکی از دفتر اصلیش گرفتم که مضخرف بود.

اونی که شارژ کرده وارد نبوده !

برا اچ پی تا چند بار شارژ هم امکان داره

اچ پی  دفتر نمایندگی اصلی هم نداره (همشون شرکتی هست)اونی هم که بت دادن طرح اصل بوده که کار نداده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 9 تومن میدم برام شارژ میکنند عالی و بینظیر برام کار میکنه پرینتر هم اچ پی هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود و سپاس بابت تجربه های ارزشمندتان. @};-

با اچ پی آشنایی دارم و فقط سوالم این بود که برای استفاده کمتر از 500 برگ در سال سامسونگ می ارزه چون خیلی ارزونتره؟ البته با یه سامسونگ پرینت فول بلک گرفتم عالی بود.

لینک به دیدگاه

درود و سپاس بابت تجربه های ارزشمندتان. @};-

با اچ پی آشنایی دارم و فقط سوالم این بود که برای استفاده کمتر از 500 برگ در سال سامسونگ می ارزه چون خیلی ارزونتره؟ البته با یه سامسونگ پرینت فول بلک گرفتم عالی بود.

درود دوست عزیز

خوب بسته به نوع تنظیمات کیفیت چاپ و تعداد درصدی که فونتها از صفحات  اشغال میکنن میتونه بین 500 تا  1500تا(حالا کمی بالاتر یا پایین تر) چاپ با تونر اورجینالش بگیرین بین 1 سال تا 3  سال.(کمی بالا یا پایین تر)

تاز اگه پیرینتر دچار مشکلات گیر کردن برگ یا نکشیدن برگ نشه(البت اون یه لاستیکه فک کنم که اگه گیر بیاد ارزون عوض میشه)

بعدش داستانای شارژو اینچیزا پیش میاد.کمی هم سریع تراز اچ پی مستحالک میشه.(الان hp 1002هست که فک کنم ما 7یا 8 سال پیشه ولی  داره به راحتی کار میکنه)

حالا خودتون ببینید با این تعاریف دوستان و کاریی که میگیرید ارزش داره یا نه(شاید ارزش داشته باشه @};-)

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز

خوب بسته به نوع تنظیمات کیفیت چاپ و تعداد درصدی که فونتها از صفحات  اشغال میکنن میتونه بین 500 تا  1500تا(حالا کمی بالاتر یا پایین تر) چاپ با تونر اورجینالش بگیرین بین 1 سال تا 3  سال.(کمی بالا یا پایین تر)

تاز اگه پیرینتر دچار مشکلات گیر کردن برگ یا نکشیدن برگ نشه(البت اون یه لاستیکه فک کنم که اگه گیر بیاد ارزون عوض میشه)

بعدش داستانای شارژو اینچیزا پیش میاد.کمی هم سریع تراز اچ پی مستحالک میشه.(الان hp 1002هست که فک کنم ما 7یا 8 سال پیشه ولی  داره به راحتی کار میکنه)

حالا خودتون ببینید با این تعاریف دوستان و کاریی که میگیرید ارزش داره یا نه(شاید ارزش داشته باشه @};-)

سلام و تشکر

الان دیگه متوجه شدم. @};-

لینک به دیدگاه

Hp بگير خودتو راحت كن من ١١٠٢ دارم چند بار خودم شارژ كردم و بيش از ٦. هزار تا پرينت زدم خيلى عالى كار مى كنه تونر رو ١٠ تومن مى گيرم دو بار شارژ مى كنم

هر بار حدود ١٠٠٠ تا با كيفيت خوب مى زنه

فقط يه بار درامش عوض شده كارتريج لازم نيست عوض بشه

قطعات اچ پى تو شهر ما به راحتى پيدا مى شه

Brother و minolta هم مارك هاى خوبين البته اگه قطعات و كارتريج شون پيدا بشن

اچ پى بگير خودتو راحت كن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...