رفتن به مطلب

برترین ناشر بازی های PC

T.M
 اشتراک گذاری

برترین ناشرهای بازی های PC  

45 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما بهترین ناشر بازی های PC کدام شرکت است؟

• UBISoft
      12
    • EA Games
      19
    • Activisions
      6
    • Rock Star
      11
    • 2K Games
      3
    • WB Games
      1
    • Konami
      0
    • Namco
      1
    • Capcom
      3
    • Atari
      0
    • Sega
      0
    • Code Master
      0
    • سایر(لطفا بنویسید)!
      0

Recommended Posts

لطفا نظر دهید و در صورت تمایل دلیل انتخاب خود را بنویسید! @};- 

ویرایش شده توسط T.M
لینک به دیدگاه

من که به Activisions رای دادم ولی جای blizzard بد جور خالیه!!!!!! :) 

لینک به دیدگاه

EA Games

با تجربس.از زمانی که کنسول سگا عرضه شد تا حالا.

فقط یه جاهایی سوتی میده وگرنه به نظر من از بقیه در همه زمینه ها با تجربه تر و با کیفیت تر عمل میکنه.

لینک به دیدگاه

EA Games

با تجربس.از زمانی که کنسول سگا عرضه شد تا حالا.

فقط یه جاهایی سوتی میده وگرنه به نظر من از بقیه در همه زمینه ها با تجربه تر و با کیفیت تر عمل میکنه.

منم اینو قبول دارم! ولی در بیشتر زمینه ها ! تازه نسبت به شرکت های دیگه بازی های نفر اولی در سبک خود بیشتر داره! مثلا از سه بازی برتر تفنگی اول شخص دو تاش ماله EA هست.(Battle و Medal).

لینک به دیدگاه

به نظر من EA و 2K 

البته EA هر ساله جز بدترین کمپانی ها می شه و بیشتر سودی که داره به خاطر DICE و BIOWARE بوده مخصوصا DICE با سری بتل و BIOWARE هم که سری بزرگ ME  و البته باید منتظر Dragon Age: Inquisition باشیم چون خیلی سرو صدا کرده 

و همچنین 2K : سری بی نظیر BL که که وقتی پای COOP می شینی دیگه بلند نمی شی وووووووووووووووووووووو سری bioshock که به نظر من بهترین 3 گانه بود با اون DLC اخر که دیگه هیچی نگو و البته باز هم از طرف 2K ساپورت شده و سازنده ی اصلی  irrational games که درش تخته شد البته ی شماره ی 2 کار تیم سازنده ی 1 و 3 نبود 

دلیل انتخاب نکردن Rock Star هم به خاطر انتشار بزرگ ترین بازی دوران در کنسول ها و بعد با پورت به PC هست به همین دلیل این کمپانی رو انتخاب نکردم 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

به نظر من EA و 2K 

البته EA هر ساله جز بدترین کمپانی ها می شه و بیشتر سودی که داره به خاطر DICE و BIOWARE بوده مخصوصا DICE با سری بتل و BIOWARE هم که سری بزرگ ME  و البته باید منتظر Dragon Age: Inquisition باشیم چون خیلی سرو صدا کرده 

و همچنین 2K : سری بی نظیر BL که که وقتی پای COOP می شینی دیگه بلند نمی شی وووووووووووووووووووووو سری bioshock که به نظر من بهترین 3 گانه بود با اون DLC اخر که دیگه هیچی نگو و البته باز هم از طرف 2K ساپورت شده و سازنده ی اصلی  irrational games که درش تخته شد البته ی شماره ی 2 کار تیم سازنده ی 1 و 3 نبود 

دلیل انتخاب نکردن Rock Star هم به خاطر انتشار بزرگ ترین بازی دوران در کنسول ها و بعد با پورت به PC هست به همین دلیل این کمپانی رو انتخاب نکردم 

قبول دارم ! ولی باید منتظر باشیم ببینیم sims 4  چه قدر فروش میکنه! اگه general 2 هم بیاد که دیگه کولاکه!

لینک به دیدگاه

اکتیویژن- دلیلم هم کال آو دیوتی  :D  :cool:

قبول داری کال آف کم کم داره اصل خودشو از دست میده و بتل فیلد داره جاشو میگیره؟

ویرایش شده توسط T.M
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راک استار چون:

بهترین بازی ها ، بی نقص ترینها ، محبوب ترینها ، تک ترینها ، بالاترین امتیاز دار ها بعد از انتشار بازی هاش نسیبش میشه.

تازه نسبت به شرکت های دیگه همچن بی سابقه هم نیست و قدیمی ترین GTA ها به خیلی سال پیش بر میگرده.

لینک به دیدگاه

بله تا حدودی Black ops2 نا امیدم کرد- گاست رو هم بازی نکردم- ولی من حیث المجموع با سری Modern Warfare زندگی کردیم  :crying:

لینک به دیدگاه

بله تا حدودی Black ops2 نا امیدم کرد- گاست رو هم بازی نکردم- ولی من حیث المجموع با سری Modern Warfare زندگی کردیم  :crying:

قبول دارم سری modern wafar خیلی قشنگ بود ولی از Ghost به بعد کالاف رسما از اصل خودش دور شده خصوصا نسخه جدیدش که هنوز نیومده شبیه کرایسیس شده!!!

لینک به دیدگاه

اکتیویژن تجربه بالایی داره دوباره دراینده بازم سری کال اف دیوتی ارتقاع میده اصلا بنیان گذار گرافیک اکشن جنگ و جنگ جهانی با گرافیک فقولاده 

همین شرکت هست جنگ جهانی من با این شرکت تجربه کردم واقعا زیبا بودن 

امیدوارم بازم یک حرکت نو و جدیدی روی نسل بعد کال اف ها پیاده کنه

لینک به دیدگاه

راک استار چون:

بهترین بازی ها ، بی نقص ترینها ، محبوب ترینها ، تک ترینها ، بالاترین امتیاز دار ها بعد از انتشار بازی هاش نسیبش میشه.

تازه نسبت به شرکت های دیگه همچن بی سابقه هم نیست و قدیمی ترین GTA ها به خیلی سال پیش بر میگرده.

سابقش به اندازه ی EA نیست ولی با این که اهل GTA نیستم ولی قبول دارم بازیش هرف نداره ولی به نظرم راک استار قفط 2 بازی قشنگ داره که یکیش هم red dead هست ولی من با باقی بازیاش اصلا حال نکردم!

لینک به دیدگاه

اکتیویژن تجربه بالایی داره دوباره دراینده بازم سری کال اف دیوتی ارتقاع میده اصلا بنیان گذار گرافیک اکشن جنگ و جنگ جهانی با گرافیک فقولاده 

همین شرکت هست جنگ جهانی من با این شرکت تجربه کردم واقعا زیبا بودن 

امیدوارم بازم یک حرکت نو و جدیدی روی نسل بعد کال اف ها پیاده کنه

من که چشم آب نمیخوره ! ولی فعلا انتظار زیادی از بتل دارم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Blizzard کو پس؟؟؟

بلیزارد به دلیل wow و Diablo و Starcraft و در آخر Activision رو بلیزارد خریده...

پس UBI بدون شک...

دوستان بهتر توجه کنند به عنوان نظرسنجی، بهترین ناشر بازیهای PC ...

و یک ناشر فقط با یک عنوان بهترین ناشر نمیشه...

جالبه دوستان به EA رای دادن، Electronic Arts دو سال هستش که بدترین ناشر لقب میگیره...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

Blizzard کو پس؟؟؟

بلیزارد به دلیل wow و Diablo و Starcraft و در آخر Activision رو بلیزارد خریده...

پس UBI بدون شک...

دوستان بهتر توجه کنند به عنوان نظرسنجی، بهترین ناشر بازیهای PC ...

و یک ناشر فقط با یک عنوان بهترین ناشر نمیشه...

جالبه دوستان به EA رای دادن، Electronic Arts دو سال هستش که بدترین ناشر لقب میگیره...

بخاتر این که همه از EA توقع زیادی دارن! تازه EA الان تو خیلی از سبک ها حرف اول رو میزنه و بیشترین سود رو میبره به طوری که از 3 بازی پرفروش سال پیش 2 تاش ماله EA بود!

لینک به دیدگاه

به نظر من باس بیشتر از یک انخاب رو داشته باشی.

من که نمی تونم یکی رو انتخاب کنم.

همشو انتخاب کن. کنتور که نمیندازه

لینک به دیدگاه

به نظر من باس بیشتر از یک انخاب رو داشته باشی.

من که نمی تونم یکی رو انتخاب کنم.

واسه این یه انتخاب گذاشتم ببینم کدومش پرترفدار تره!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بخاتر این که همه از EA توقع زیادی دارن! تازه EA الان تو خیلی از سبک ها حرف اول رو میزنه و بیشترین سود رو میبره به طوری که از 3 بازی پرفروش سال پیش 2 تاش ماله EA بود!

این لیست پرفروشترین بازیهای تاریخ PC هستش:

http://www.statista.com/statistics/275226/best-selling-pc-games-of-all-time-worldwide/

SIMs فقط این وسط هستش...

در مورد سال  2012 این آمار هستش:

http://www.gamesradar.com/10-best-selling-us-games-2012/

http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2013/01/11/the-ten-best-selling-games-of-the-2012-industry-down-22/

که میشه با فاکتور کردن کنسولها از فروش NBA 2k13 و فیفا 13، عملا ممکنه تو رده بندی 10 تای اول EA هیچ بازی نداشته باشه...

متاسفانه مخصوص خود PC هیچ اطلاعات دقیقی پیدا نکردم...

سال 2014 که هنوز فروشش شروع نشده...

واسه 2013 هم آمار دقیقی پیدا نکردم...

کلا به همین آمارها هم نمیشه اطمینان داشت، چون همیشه بهترین بازیها کرک شدشون بیشتر از اوریجینالشون فروش میره...

لینک به دیدگاه

این لیست پرفروشترین بازیهای تاریخ PC هستش:

http://www.statista.com/statistics/275226/best-selling-pc-games-of-all-time-worldwide/

SIMs فقط این وسط هستش...

در مورد سال  2012 این آمار هستش:

http://www.gamesradar.com/10-best-selling-us-games-2012/

http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2013/01/11/the-ten-best-selling-games-of-the-2012-industry-down-22/

که میشه با فاکتور کردن کنسولها از فروش NBA 2k13 و فیفا 13، عملا ممکنه تو رده بندی 10 تای اول EA هیچ بازی نداشته باشه...

متاسفانه مخصوص خود PC هیچ اطلاعات دقیقی پیدا نکردم...

سال 2014 که هنوز فروشش شروع نشده...

واسه 2013 هم آمار دقیقی پیدا نکردم...

کلا به همین آمارها هم نمیشه اطمینان داشت، چون همیشه بهترین بازیها کرک شدشون بیشتر از اوریجینالشون فروش میره...

من آمار 2013 رو میگم!

لینک به دیدگاه

UBISoft  که عملکرد خوبی در گیم های مانند اساسین و هواکس 1 و2 نشون داده . من خودم طرف UBISoft  هستم 

لینک به دیدگاه

یوبی سافت الان بزرگترین ناشر بازی های کامپیوتریه و من بازی ها شو خیلی دوست دارم ولی به اندازه هیکلش بازی نمیسازه!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

EA

خب کاملاً مشخص هستش خیلی از بازی های خوب رو میزنه

البته نکته خیلی مهم، در اکثر مواقع راحت کرک میشه :D

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

ubisoft در بخش سینگل پلیر و به خاط بازی محشرش از دیدگته من در چند سال پیش به اسم dark mesiah

blizzard هم در بخش مولتی پلیر.اما در کل blizzard خیلی حرفه ایه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...