رفتن به مطلب

کارت خراب فروختم !!!کارت گرافیک گیگابایت و سافایر دوآل 280X

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان کارتا از دستتون پرید بنده یکی خریدم کاش پول داشتم اون یکی هم میخریدم.

آقا امید خیلی گلی شرمنده که تست رو ظولش دادم داداش.

دوستان بازم میگم اونایی که تاپیک رو دیدن نخریدن کارتا از دستشون پرید.

بنده watch dogs

با آخرین تنظیمات پلی کردم اوف نگفت.

لینک به دیدگاه

• ارسال 102
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

@};- 

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

@};-

لینک به دیدگاه

@};-

لینک به دیدگاه

حاجی من دادم دوستام رو بازی watch dogs تستش کردن خودم اونجا نبودم تماس گرفتم باهاشون گفتن کارت خرابه پسش بده منم گوش ندادم خودم رفتم بررسی کردم یه کم از تنضیمات بازی کم کردم مشکل حل شد.

مال بنده هم 10 دقیقه بهد که شرو میکردم به بازی مینداخت بیرون امما تنضیمات رو یه ذره کم کردم حل شد.

مشکل شما حل شده?

امروز کارت گرافیک رسید دستم، درایور نصب کردم ولی داخل بازی مترو ارور stop display driver داد و پرید بیرون، چند بار دیگه تست کردم همین شد داخل بازی thief هم همین مشکل و داد.. الان میخوام ویندوز عوض کنم با دوتا از اخرین درایور ها + درایور سی دی خودش تستش کنم.. انشاا.. که مشکل از درایور باشه نه کارت گرافیک

لینک به دیدگاه

دوستان تمام کارتها فروش رفت ختم تاپیک رو اعلام میکنم

ویرایش شده توسط OMID1111
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود جناب امید یزدانی عزیز

دو تا از دوستان از شما کارت خریدن و الان میگن کارتهایی که بهشون فروختید خرابه

امید جان شما تا 24 ساعت فرصتد دارید که پاسخگوی این دوستان در همین تاپیک باشید در غیر اینصورت مجبورم شما رو در این فروم ممنوع المعامله کنیم و تمام مشخصات شما رو در اون بخش به عنوان کاربر ممنوع المعامله اعلام کنم

منتظریم @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوستا کارت بنده مورد دار هست اینجا اعلام میکنم که رسیدگی بشه.

جناب آقای حسینی بسیار ممنون که اینقدر دلسوزانه رسیدگی میکنین.خدا خیرتون بده.

لینک به دیدگاه

پوزش پست ختم تایپیک رو ندیدم 

لطفا پست بنده رو حذف کنید 

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

درود

نگران اعلام ختم تاپیک توسط فروشنده نباشید دوست عزیز مطمعنا تا زمانی که اعلام نکنند چه تصمیمی برای کالای فروخته شده دارند تاپیک باز خواهد بود و انشالله که تصمیم درستی خواهند گرفت

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

من کارتم سالم بوده و و نیاز نداشتم و گذاشتم برا فروش.

شرایط معالمه از این قرار بوده که من مهلت تست 48 ساعت و24 ساعت به دو کار بر محترم دادم که در صورت عدم رضایت کارت مبلغ رو برگشت بزنم که کارت رو با همون وضعیتی و شرایط ی که موجود بوده که دیدن و تست کردن و خاستن بنده هیچگونه مسعولیتی رو در قبال کارت عهده دار نیستم و پاسخگو نیستم بعد مهلت تست.

و معامله تموم شده هست. حالا جریان حدودا ماله یک تا دو ماه ماه پیشه . دوستان عزیز ما دبه در اوردن. شاید هنوز مهلت تستی که دادم هنوز به پایان نرسیده از نظر خریداران و فکر میکنن من تاخر عمرم تو این 48 ساعتی که هنوز دارن توش سیر میکنن باید جوابگو باشم.

مجددا تاکید میکنم من مهلت تست دادم باید برگشت میزدین که نزدین. پس کارت رو باهمون شرایطی که موجود بوده و تست کردین خاستین و معامله تموم شده و فروشنده هم هیچگونه مسعولیتی رو نداره.

از دوستان محترم میخام منطقی قضاوت کنن شما جایه من بودین کارت رو به من میفروختین بعد این مدت میومدم به شما میگفتم کارتتون خرابه شما چی میگفتید به من؟

1-به من نمیگفتید من به شما مهلت تست دادم و نمیخاستین باید برگشت میزدین.

2-بعد اتمام تست من هیچگونه مسعولیتی رو در قبال کارت ندارم.

ویرایش شده توسط OMID1111
لینک به دیدگاه

درود امید جان ممنونم از توضیحاتتون

کاربرانیکه ازایشون خرید کردن و مشکل داشتن اینجا مشکلشون رو مطرح کنن .

تا بهتر بررسی بشه

لینک به دیدگاه

خوب داداش تو مهلت تست که بنده خدا داشته پس میفرستاده واست اونقد پشت تلفن مظلومانه حرف میزنی ادم دلش نمیاد اذیتت کنه بنده خدا با حرف خودت فرستاده گارانتی اونا هم قبول نکردن.دوست عزیز من فرصت نشد امروز با آواژنگ تماس بگیرم از اونجایی که شک ندارم کارت خرابتو فروختی بهمون چوب گردو خاک تو کارت تابلوه که ماین میکردی ایرادای داخل بازی ها هم که دیگه نور الا نور.دارم مدارک رو کنار هم میچینم ببینم چه نتیجه ای میگیرم.به همه ی دوستانی که کارت کار کرده میخرن همینجا میگم از واسطه لیون استفاده کنین کارت کار کرده هم که میخرین با آقای حسینی هماهنگ باشین.

لینک به دیدگاه

بنده کامل توضیح میدم چی شد خریدم کارتشونو.1800 چک مشتری داشتم از اونجایی که چک نقد کرده بودم و تصمیم به خرید سیستم داشتم پست زده بودم هر کی یه پیشنهادی میداد.

اون آخرا که یه کارت خوب نشون کرده بودم این آقا امید یه خصوصی زد به ما که این کارت رو داره و چون پول لازمه ارزون حساب میکنه.

بنده هم کللی تلفنی حرف زدم باهاش شرایط رو گفتم و گفتم چون از کارت مورد نظر من که یه GTX 770بود که آقای حسینی گذاشته بودن برا فروش ارزونتر بود و تقریبا قدرتشون مشابه بود به خاطر ارزونتر بودنش ازش میخرم.ولی باید یکی دو روز فکر کنم.

همون روز آقای حسینی یه پست زدن در مورد مورد دار بودن کارتای 280X .پ خصوصی زدم بهشون آقای حسینی فرمودن چون این کارت ها رو ماین میکنن مراقب باشین به اسم کارت تر تمیز نفروشن بهتون.منم دیدم اینتوریه رفتم کللی تو نت گشتم دیدم با ماین بابای کارتو در میارن.خلاصه پخ زدم به امید که داداش این کارتا همچین موردایی دارن شرمنده نمیتونم بخرم.خدا شاهده یه تماس گرفت با بنده پشت تلفن همچین حرف زد که من فک کردم فرق INVIDIA با AMD رو نمی دونه.

یعنی به INVIDIA میگفتن نویدیا.حالا این حرفا به کنهر من گفتم بازم فکر میکنم.شب بود تماس گرفتم باهاش گفتم امید جان شرمنده نمیتونم بخرم ازت میترسم مورد دار باشه کارتت.دوستان پشت تلفن با یه حالی بهم گفت عیب نداره داداش من چون مشکل مالی دارم اینو میفروشم شما هم هر طور راحتین.آقا این حرف مظلومانش باعث شد من دلسوزی کنم با خودم گفتم هم به کهرتی که دوس دارم میرسم هم یه بنده خدا مشکلش حل میشه اگه لازم نداشتم کارت رو منم میفروشمش چون این کارت ارزشش بیشتر از 800 هست.

ببخشید که سرتون رو درد آوردم اینطور شد خریدم ازشون.

حالا ناهار میخورم بقیه ماجرا رو هم میگم همینجا.

لینک به دیدگاه

تایید میشه، کارت رو برای من فرستادن با مهلت تست 48 ساعته که انشاا.. کارت عصر شب روز شنبه دست من میرسه

این تاییدیه تست و تاریخ خریدار این کاربرهست دوستان ایشون خریدار دومی هستن

ویرایش شده توسط OMID1111
لینک به دیدگاه

سلام دوستان کارتا از دستتون پرید بنده یکی خریدم کاش پول داشتم اون یکی هم میخریدم.

آقا امید خیلی گلی شرمنده که تست رو ظولش دادم داداش.

دوستان بازم میگم اونایی که تاپیک رو دیدن نخریدن کارتا از دستشون پرید.

بنده watch dogs

با آخرین تنظیمات پلی کردم اوف نگفت.

این هم نام و کابر خریدار دومی با این تاریخ و تاییدیه ایشون

لینک به دیدگاه

دوستانیکه از ایشون کارت رو خریدید . کی خریدید ؟ و امید  چقدر به شما مهلت تست دادن  ؟

تاریخ دقیق و زمان دقیق رو بگید ممنون میشم و بعد از اینکه خریدید سلامت کارت رو بهشون گفتید که سالمه ؟

لینک به دیدگاه

بله دوستان اینی هم که گذاشتن رو توضیح میدم.بنده با کللی مکافات بلاخره تصمیم گرفتم کارتشو بخرم با این که میدونستم سیستمی ندارم که از کارت استفاده کنم خدا شاهده فقط 3 دلیل باعث شد بخرم اولیش پول لازم بودن آقا امید دومیش میدونستم اگه پول دستم بمونه میدم جنس میخرم بازم تا یه ماه نمیتونم سیستمو جمع کنم.سومین دلیل هم ارزونتر بودن کارتشون بود.

خلاصه خریدیم رسید دستمون.جعبه کارتو وا کردم کارتو بردم مغازه رفیقم گفتم داداش کارتم رسید بدو تست کنیم روز اول دنبال پاور گشتیم روز دوم که جمه بود صبح تونستیم سر هم کنیم و روشن کنیم که البته من خونه بودم و دوستام تو مغازه داشتن بررسی میکردن.چون جمه بود پاساژ تعطیل بود فقط مغازه دارا میتونستن برن تو پاساژ برا همین تصمیم نداشتم برم اونجا.

که دوستم زنگ زد گفت کارت خرابه.

تاکسی گرفتم رفتم پاساژ گفتم چیش خرابه چشه? فرمودن که بعد از شرو شدن بازی میندازه بیرون.

یه کم فک کردم به دوستم گفتم تنضیمات رو کمتر کن شاید مشکل حل شه.

تنضیمات رو کم کردیم 30 دقیقه بازی کرد رفیقم مشکلی نداشت.گذاشتم تو کارتن یه یا علی گفتم به رفیقم گفتم نگهش میدارم فروشنده پسر گلی هست هزینه ارسال رو قبول کرده فرستاده اینجا دلم نمیاد به خاطر یه مقدار تنضیمات کمتر دلشو بشکنم.خدا شاهده همینا رو گفتم.بعدش هم اومدم اینجا همین پستو زدم.

تا این که دیدم این رفیقمون داره دنبال کارت میگرده منم پولم برا قطعات دیگه جور نشده.گفتم من اینو میفروشم بهش پول قطعاتم جور میشه اونم به کارتش میرسه که قرار شد یه تست بگیرم تا مطمعن شم از کارت که دیدم اصلا یه بازی اجرا نمیکنه

میندازه بیرون تو 1 دقیقه.

تماس گرفتم با این دوستمون گفتم کارتم مورد داره ...!

لینک به دیدگاه

مساله اینجاس آقای حسینی این دوستمون کارت خراب به هر 2تامون فروخته.

با مظلوم نمایی و دروغ گفتن.به نظر من که کلاه برداری محسوب میشه.حالا بازم دارم دنبال مدارک میگردم که ثابت کنم کارت قبل ارسال خراب بوده.

لینک به دیدگاه

لطفا بجز خریداران و فروشنده هیچ کسی فعلا پست نده اینجا

پستها مخفی شد و اگر لازم شد دوباره نمایش داده میشن

لینک به دیدگاه

پست دوستان فعلا مخفی شد و بعدا اگر لازم بود دوباره نمایش داده میشه

دوست گلم شما در مورد روز دقیق تست و کی اعلام خرابی به فروشنده کردید چیزی نگفتید

لطفا دقیق صحبت کنید بگید فلان تاریخ من خریدم . فلان تاریخ دستم رسیده . فلان ساعت مهلت تست داشتم فلان تاریخ فهمیدم خرابه . فلان تاریخ به فروشنده زنگ زدم

ممنونم

در ضمن بنده قاضی نیستم و فقط میخوام چیزی رو که میدونم رو در حد یک دوست به شما عزیزان بگم بعد خودتون برید مشکلتون رو با هم حلش کنید

لینک به دیدگاه

بحث حال حاظر در مورد محلت تست نیس اصلا اینجا یک فروم هست که مللت میان میگردن اطلاات جمع میکنن آشنا میشن خرید و فروش میکنن.

قرار باشه هر کی هر چیزی که خراب شده بیاد بفروشه به اسم سالم که دیگه...!

داداشم شما بحث رو پیگیری نکنی بهتر هست چون از دید فروشنده نگاه میکنی متوجه کار ایشون نیستی.

الان من دنبال مول خودم نیستم ایشون دارن همچنان تو چند جای دیگه کارت خراب میفروشن به مللت.

لینک به دیدگاه

امید جان من اینجا اتمام حجت میکنم باهات 2نفر ازت شاکی هستن.اگه ثابت کنم کارتت قبل ارسال مورد دار بوده خدا شاهده کوتاه نمیام یعنی اگه به رفتار امروزت ادامه بدی پیگیر میشم.الان هم پیگیر هستم.تا 24 ساعت آینده هم میگم که چه مدرکی دارم برا اثبات خرابی قبل ارسال.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...