رفتن به مطلب

فروش سیستم گیمینگ i7 4770k

Recommended Posts

قطعات نهایتا فردا به دوستانی که پیشنهاد دادن فروخته و ارسال خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• ارسال 93
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام دادش یکی از دوستان قبل از شما 160 خواستن در صورت انصراف تقدیم شما میشه،ببخشید شرمندم

سلام/ دشمنت شرمنده.

کی خواسته ؟

ساعت دقیق مزایده چنده ؟

لطفا کسایی که هر قیمتی دادن رو به صورت لیست اعلام کن ببینیم چند چندیم.

لینک به دیدگاه

کاربر پژمان 65 هاردو 130خواستن

رم ها رو کاربر amir311 پایه میخوان

مین رو هم ferdosi 160 خواستن

کاربر ho3n09  هاردو پاورو 340 خواسته بودن الان پیامشونو دیدم،البته فکنم دیروز پیام داده بودن

بقیه قطعات رو هم اعلام میکنم باید پرشین تولز رو هم چک بکنم که الان بهش دسترسی ندارم،کاربر 

ویرایش شده توسط axor
لینک به دیدگاه

کاربر پژمان 65 هاردو 130خواستن

رم ها رو کاربر amir311 پایه میخوان

مین رو هم ferdosi 160 خواستن

کاربر ho3n09  هاردو پاورو 340 خواسته بودن الان پیامشونو دیدم،البته فکنم دیروز پیام داده بودن

بقیه قطعات رو هم اعلام میکنم باید پرشین تولز رو هم چک بکنم که الان بهش دسترسی ندارم 

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه بعضی از دوستان فقط پیشنهاد دادن و دیگه نه پیگیری کردن و اینکه جواب نمیدن ،اگه وضعیت همینجوری پیش بره فروش کنسل میشه،لطفا کسی که واقعا خریداره پیشنهاد بده.

لینک به دیدگاه

انشالله لبتابم فروش بره تا اون چند قطعه رو از شما بخرم.

لینک به دیدگاه

انشالله لبتابم فروش بره تا اون چند قطعه رو از شما بخرم.

انشالله که لپ تاتو خوب بفروشی دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
با سلام احترام خدمت استارتر گرامی

بنده تا بحال درهیچ تایپیکی نظر  به  خرید ندادم مگر حتما خرید کردم 

درمورد قیمت پیشنهادی که دادم همینطوره فقط متوجه ارسال و هزینه اون نبودم وبه همین خاطر بیشتر ازونی که عرض کردم برام نمیصرفه   البته از قیمت پایه هم 10 بیشتر بوده به هرحال  من درخدمتم 

لینک به دیدگاه

برادر بنظرم اینکار فروشت اصولی نیست- شما همون لحظه که مشتری واسه یه قلم کالات پیدا میشه بفروشیش خودتم زودتر به نتیجه میرسی- اینطوری فقط مشتری میپره- ببین تا الان چند نفر چنتا قطعه رو خواستن اگه همون لحظه میفروختیشون الان فقط 2-3 قلم جنست میموند که نهایتا اونم یه تاپیک جدا میزدی و ردش میکردی- الان هم خودت معطل و بلاتکلیف موندی هم مشتری جنست- تازه چند نفرم منصرف شدن!  :-?  *dry#

لینک به دیدگاه

برادر بنظرم اینکار فروشت اصولی نیست- شما همون لحظه که مشتری واسه یه قلم کالات پیدا میشه بفروشیش خودتم زودتر به نتیجه میرسی- اینطوری فقط مشتری میپره- ببین تا الان چند نفر چنتا قطعه رو خواستن اگه همون لحظه میفروختیشون الان فقط 2-3 قلم جنست میموند که نهایتا اونم یه تاپیک جدا میزدی و ردش میکردی- الان هم خودت معطل و بلاتکلیف موندی هم مشتری جنست- تازه چند نفرم منصرف شدن!  :-?  *dry#

سلام دوست عزیز من در پست اولم گفتم که وقتی واسه همه قطعات مشتری باشه میفروشم ،اولویت بندی هم کردم،منظورم با شما دوست عزیز و کاربر 

ferdosi 

نیست،دوستان واسه قطعات اصلی پیشنهاد داده بودند،یهو غیبشون زده ،نه خبری میدن و نه جواب میدن،این وسط من مقصرم؟

لینک به دیدگاه

داداش جان یه پیشنهاد بهتون میدم شاید به شما کمک کنه من اگه بودم این طوری میفروختم. با توجه به اینکه تمام قطعاتت مشتری پسنده به نظرم برای هر مورد که مشتری به قیمت فوری یا نزدیک به اون پیدا کردی بفروش. چون بر اساس قانون احتمالات هم حساب کنیم شانس شما خیلی کمه که در یک مدت بتونی برای همه مشتری پیدا کنی و بعد یک دفعه بفروشی . یه خریدار معمولا وقتی هوس خرید یه قطعه به سرش زد یه مدت اگه نخره از سرش میپره. شما این تایپیک رو قفل کن یه تایپیک جدید با این قانون که اگه مشتری خوب برای هر قطعه پیدا شه میفروشم بزن یه تخفیفی هم بذار اگه همه قطعات رو با هم بخره بعد شروع به فروش کن . انشاالله خوب میفروشی چون قطعات خوبی داری. برا مزاح  مثلا آخه کی حاضر هست مادر برد شما رو با اون پردازنده بخره :D  . هر کس دوس داره قطعه مورد نظرش رو بخره پس به نظر میرسه تکی بفروشی شانس بیشتری داری که بتونی همه رو بفروشی :)

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

داداش جان یه پیشنهاد بهتون میدم شاید به شما کمک کنه من اگه بودم این طوری میفروختم. با توجه به اینکه تمام قطعاتت مشتری پسنده به نظرم برای هر مورد که مشتری به قیمت فوری یا نزدیک به اون پیدا کردی بفروش. چون بر اساس قانون احتمالات هم حساب کنیم شانس شما خیلی کمه که در یک مدت بتونی برای همه مشتری پیدا کنی و بعد یک دفعه بفروشی . یه خریدار معمولا وقتی هوس خرید یه قطعه به سرش زد یه مدت اگه نخره از سرش میپره. شما این تایپیک رو قفل کن یه تایپیک جدید با این قانون که اگه مشتری خوب برای هر قطعه پیدا شه میفروشم بزن یه تخفیفی هم بذار اگه همه قطعات رو با هم بخره بعد شروع به فروش کن . انشاالله خوب میفروشی چون قطعات خوبی داری. برا مزاح  مثلا آخه کی حاضر هست مادر برد شما رو با اون پردازنده بخره :D  . هر کس دوس داره قطعه مورد نظرش رو بخره پس به نظر میرسه تکی بفروشی شانس بیشتری داری که بتونی همه رو بفروشی :)

سلام دوست عزیز،خیلی ممنون از راهنماییتون احتمالا همین کارو کنم اینبار از دوستان کمک میگیرم

لینک به دیدگاه

خمیر پردازنده رو خدوتون عوض کردید؟ الان دمای توی فول لود چند هست؟ تشکر

لینک به دیدگاه

با saeed 110 موافقم- همون لحظه که مشتری واسه جنست پیدا شد و سر قیمت توافق کردین باید سریع بدیش بره- نمیشه که حداقل 5-6 نفرو برای 10 روز نگه داری خب ممکنه طرف عجله داشته باشه و به قطعه مورد نظر نیاز داشته باشه -بدیهیه که میره از جای دیگه تهیه میکنه و منصرف میشه- انشالله یه تاپیک جدید راه میندازی حل میشه- ما که هنوز سر پیشنهادمون هستیم :D

ویرایش شده توسط پژمان 65
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...