رفتن به مطلب

قبول سفارش و فروش water cooling , water block

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

از اونجایی که لیون کامپیوتر برای کمبود بعضی از محصولات خاص برای افراد خاص در ایران شروع به واردات این کالاها کرده ما بررسی کردیم و به این نتیجه رسیدیم که کالاهاییکه مربوط به اورکلاک و کولینگ هستش در ایران کمبودش احساس میشه از اینرو اقدام به گرفتن سفارش کردیم . کالاهای زیر به قیمتهایی که کنارشون هستش رو میتونیم بیاریم .

Thermaltake Aquarius VGA Waterblock CL-W0038 = 60-65

02_38.gif

Thermaltake Liquid Cooling Water Reservoir with Pump CL-W0164 = 115-120

20081117903830195.jpg

Thermaltake P N CL-W0009 Liquid Cooling System 207 Water Level Indi = 55-65

thermaltake-cl-w0009~7807020.jpg

thermalright water block XWB-1 = 60-65

yhst-76660550151379_2080_65119642

Zalman Water Cooling System ZM-GWB8800 GTS VGA Water Block = 95-100

ZALM036.GIF

دوستان این صفحه اگر قطعه ای دیگری تونستم بیارم اینجا اضافه میکنم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام آقای حسینی

می خواستم بدونم می تونید یکی از این دو واتر بلاک زیر وارد کنید

Swiftech Apogee GTZ for socket 1366

k2h3aq7f8buad5oklhmu.jpg

watercool heatkiller 3.0 for socket 1366

tztftacde21jcg7vijm7.jpg

لینک به دیدگاه

آقای حسینی این مدل

Thermaltake P N CL-W0009 Liquid Cooling System 207 Water Level Indi = 55-65

برای CPU هم هستش؟ یا نه؟ به نظرتون چند درجه بتونه اختلاف با حالت معمولی ایجاد کنه؟

و چون دفعه ی اولم هست میپرسم.زیاد آشنایی ندارم. محلول دارخلشم شما میدین یا باید خودمون یه فکری واسش بکنیم و لوله کشی کنیم از کنتور؟(شوخی)

و به چه سوکتهایی میخوره؟ به 775 میخوره؟

و چرا اینقدر اختلاف قیمت داره با سایت اصلیش؟ قیمت در سایت اصلیش 29.99 دلار هست.

ویرایش شده توسط Mohsen Parhizkar
لینک به دیدگاه

در کل دوستان بعد از تعطیلات میلادی خرید ترمال رایت رو داریم که واتر بلاگ هم هستش

جناب پرهیزکار در مورد اینکه دما به چقدر میرسه اینرو باید دوستان کولینگ دوست بدونن و یا در بنچ مارکها مشاهده کنید

لینک به دیدگاه

در کل دوستان بعد از تعطیلات میلادی خرید ترمال رایت رو داریم که واتر بلاگ هم هستش

جناب پرهیزکار در مورد اینکه دما به چقدر میرسه اینرو باید دوستان کولینگ دوست بدونن و یا در بنچ مارکها مشاهده کنید

طرز کارش رو بطور کلی میتونید توضیح بدید؟ یعنی از چه طریق با cpu در ارتباطه با هیت سینک؟ و اینکه محلول داخلش باید عوض بشه یا مادام العمر هست تا زمانی که مکانیزم دستگاه کار کنه کار میکنه؟

و به lga775 میخوره؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

اقای حسینی من این واتر بلاک رو میخوام میتونید برام وارد کنید

Koolance VID-AR587

درود

امید به خدا از هفته اینده بر روی سفارشات جدید دوستان کار خواهیم کرد

لینک به دیدگاه

اقای حسینی این هفته امار این واتر بلاک رو برای بنده میگیری

دوست گلم این سایت داره http://www.frozencpu.com/index.html و میتونم ازش بخرم حالا ولی یه مشکلی هستش یه دونه اصلا نمیصرفه . شما اگر کسانیرو دارید که از این سایت چیزی نیاز دارن جمعشون کنید من براتون از اینجا خرید میکنم و براتون میارمش

لینک به دیدگاه

دوست گلم این سایت داره http://www.frozencpu.com/index.html و میتونم ازش بخرم حالا ولی یه مشکلی هستش یه دونه اصلا نمیصرفه . شما اگر کسانیرو دارید که از این سایت چیزی نیاز دارن جمعشون کنید من براتون از اینجا خرید میکنم و براتون میارمش

سلام آقای حسینی

با اجاز من یه واتر کولینگ از همین سایتی که لینک دادید انتخاب کرد ،میخواستم بدونم قیمتش به دلارهست یا چیز دیگه؟(چقدر تموم میشه)

اگه امکان داره اینو هم برای من تهیه کنید اسمشمSwiftech H20-220 Apex Ultima XT Liquid Cooling Kit هست

http://www.frozencpu.com/products/8411/ex-wat-140/Swiftech_H20-220_Apex_Ultima_XT_Liquid_Cooling_Kit_Universal_Mount.html?tl=g30

8rigp3a0oi501ggpr1.jpg

با تشکر :D

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

با اجاز من یه واتر کولینگ از همین سایتی که لینک دادید انتخاب کرد ،میخواستم بدونم قیمتش به دلارهست یا چیز دیگه؟(چقدر تموم میشه)

اگه امکان داره اینو هم برای من تهیه کنید اسمشمSwiftech H20-220 Apex Ultima XT Liquid Cooling Kit هست

http://www.frozencpu.com/products/8411/ex-wat-140/Swiftech_H20-220_Apex_Ultima_XT_Liquid_Cooling_Kit_Universal_Mount.html?tl=g30

8rigp3a0oi501ggpr1.jpg

با تشکر :D

چیزی که شما انتخاب کردید رو هم میتونم بیارمش ولی کالای مد نظر شما از نظر وزن خیلی سنگینه و هزینه زیادی میخوره مثلا حدودا برای شما تا 60 50 درصد بالاتر از قیمت اصلیش در میادش چون این کالا رو در گمرک به عنوان کالای تاسیساتی در نظر میگیرن و هزینه اونها هم بالاست در گمرک ایران .

و این کالا حدودا 400 تومان حالا 5 درصد بالاتر یا 5 درصد پایینتر در میاد براتون

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

سلام هنوز هم سیستم خنک کننده وارد می کنید ؟

درود

دوست داريم وارد كنيم ولي اينور سال فكري نداريم . ولي سال اينده برنامه كوچيكي براش داريم

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

چیزی که شما انتخاب کردید رو هم میتونم بیارمش ولی کالای مد نظر شما از نظر وزن خیلی سنگینه و هزینه زیادی میخوره مثلا حدودا برای شما تا 60 50 درصد بالاتر از قیمت اصلیش در میادش چون این کالا رو در گمرک به عنوان کالای تاسیساتی در نظر میگیرن و هزینه اونها هم بالاست در گمرک ایران .

و این کالا حدودا 400 تومان حالا 5 درصد بالاتر یا 5 درصد پایینتر در میاد براتون

آقای حسینی اگه باشه من از واتر کولینگ میخوام

لینک به دیدگاه

جناب حسینی عزیز ... من فکر میکنم این دوره تعداد متقاضیان زیاد هست و میزان درخواست از ForzenCPU زیاد است. ( من هم کیت XPSC رو مد نظر دارم) . انشالله که بعد عید بشه یک برنامه ریز کرد و سفارش اورد ^^

لینک به دیدگاه

جناب حسینی بنده هم یکی دو تا کالا مد نظر دارم ، دستور بدید لیستشو می دم خدمتتون .

لینک به دیدگاه

اقای حسینی سلام...

کی برای واردات اوردر میگیرید؟؟ @};-

لینک به دیدگاه

اقای حسینی سلام...

کی برای واردات اوردر میگیرید؟؟ @};-

درود جناب عليزاده

به زودي كارهايي رو شروع ميكنيم عزيز .

لینک به دیدگاه

یک سری هم آقای حسینی قرار شد یک چیزایی وارد کنه که فکر کنم منتفی شد بازم.

تقصیر گمرکه @};- نامردا فشار میارن

لینک به دیدگاه

دوستان گلم راهها رو ساده كرديم ويه سري كالا تستي سفارش داديم بعد از براورد هزينه ها عمومي اعلام ميكنيم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...