رفتن به مطلب

مشکل سر درد با 2 مودم WiFi معمولی! ممکنه؟!

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

چند وقته وقتی زیاد پای کامپیوترم سر درد وحشتناکی می گیرم.

مثلا 6 ساعت این حدودا برای گیم.

2 تا مودم هم همیشه کنارم روشنه برای دانلود و وب گردی آنتل معمولی 5db هم روشه!

امکان داره از این باشه؟ وقتی از فایل کپی می کنم از اون سیستم روی این سیستم سوت می کشه مودم. خیلی نامحسوس.

2.4GHZ امکان داره باعث سر درد بشه؟ یا عملا غیر ممکنه؟!

مشکل فشار خون قند خون هم نیست چون خوارکی هست می خورم!!

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هم از مودم میشه و هم اینکه 6 ساعت داری چشمات رو اذیت میکنی و تو فشار میندازی پسر خوب !!!!

لینک به دیدگاه

عطا جان چند ساعتی پا می شم چرخی می خورم! . فریم پایین اولین احتمالی بود که دادم ولی جدیدا با وب گردی هم این طوری می شم.

راه حلی هست برای مودم؟

چقدر فاصله بگیرم؟

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

درود

معذرت میخوام بنظر من شما اگه یه دکتر خوب برین خیلی بهتر باشه.دو تا آزمایش واستون بنویسن. سردردهای تکراری اکثرا اخطارهایی واسه مشکلات بعدی هستند. موفق باشین دوست گلم @};-

لینک به دیدگاه

من که هر دردی بگیرم دوروبریام میگن از کامپیوتره!

جدا از شوخی احتمالا بیشتر از وای فای هست چون هنوز نتایج ۱۰۰٪ قطعی بدست نیومده که نشون بده مانیتور باعث ضعف چشم میشه.

ویرایش شده توسط MohamadCm
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اقا کاری نداره یه بار مودم رو خاموش بزار و فقط گیم بزن یه بار هم بر عکس تا متوجه بشی از کدوم هست

ولی همونجور که عطا جان گفت احتمال قوی خستگی چشم باعث سردرد میشه

من احتمال میدم خواب درستی هم نداشته باشی درسته؟

خواب نامیزان و دیمی خودش عامل سردرده

لینک به دیدگاه

سلام

اقا کاری نداره یه بار مودم رو خاموش بزار و فقط گیم بزن یه بار هم بر عکس تا متوجه بشی از کدوم هست

به این مورد دقت نکرده بودم.

آخه آقا جان ۶ ساعت گیم پشت سر هم؟!من ۳ ساعت بازی میکنم تا یه هفته میخوابم بس خسته میشم!:D

لینک به دیدگاه

افراد باهم فرق دارن/اونی که ۱۲۵ ساعت پشت سر هم گیم میزنه هیچیش نمیشه فرق داره با شما/مگه نبود کسی که با ۱۳ ساعت بازی پیاپی به فنا رفت و مرد؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما ماشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالله داری

من خودم  شیشه مصرف نمیکنم ولی یه مدت بخاطر این کامپیوتر از شیشه باز بی خواب تر بودم فرقم این بود که سردرد نمیگرفتم فقط ضد حال  میزدم :D

وقتی شما بیخوابی رو عامل سردرد نمیدونی فکر کنم فکر میکنی بخاطر اینه که شست پای چپش از پای راستش بزرگتره :D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

معذرت میخوام بنظر من شما اگه یه دکتر خوب برین خیلی بهتر باشه.دو تا آزمایش واستون بنویسن. سردردهای تکراری اکثرا اخطارهایی واسه مشکلات بعدی هستند. موفق باشین دوست گلم @};-

عطا جان چند ساعتی پا می شم چرخی می خورم! . فریم پایین اولین احتمالی بود که دادم ولی جدیدا با وب گردی هم این طوری می شم.

راه حلی هست برای مودم؟

چقدر فاصله بگیرم؟

رفتن به دکتر کار بهتر و عاقلانه ای تری هستش تا منن بیام بگم چه کار کن و نکن. از نظر فاصله حداقل 2 متری رو در نظر بگیر. اینم دوستم که آی اس پی داره میگفت. حالا درست . غلط نمیدونم ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

من  توي اتاق تو فاصله 2 متري آنتن نانواستيشن 2 گذاشتم 24 ساعته هم ديتا ترنسفر ميشه تا حالا دچار سردرد نشدم

لینک به دیدگاه

من  توي اتاق تو فاصله 2 متري آنتن نانواستيشن 2 گذاشتم 24 ساعته هم ديتا ترنسفر ميشه تا حالا دچار سردرد نشدم

لینک به دیدگاه

نميدونم چرا يه باره چندتا پست زده شد لطفا پاك كنيد همش 

ویرایش شده توسط paiz
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گرامی ،

مطمئنا از 2.4 گیگاهرتز نمیتونه باشه ، اما قطعات الکترونیکی امواج فرکانس پایینی هم تولید میکنن همین که میگی سوت میکشه یعنی داره زیر 30 کیلو هرتز موج میفرسته .

این میتونه باعث سردرد و اعصاب خوردی بشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز بهترین راه، چشم پزشک هستش و بعد از اون خواستید میتونید چند روزی مودم هارو خاموش کنید و گیم بزنید، ببینید آیا سر درد میگیرید؟

و برعکس...

اما معمولا بدخوابی باعث سردرد میشه...(واسه بنده که اینطور هستش)

لینک به دیدگاه

چند وقته وقتی زیاد پای کامپیوترم سر درد وحشتناکی می گیرم.

مثلا 6 ساعت این حدودا برای گیم.

2 تا مودم هم همیشه کنارم روشنه برای دانلود و وب گردی آنتل معمولی 5db هم روشه!

امکان داره از این باشه؟ وقتی از فایل کپی می کنم از اون سیستم روی این سیستم سوت می کشه مودم. خیلی نامحسوس.

2.4GHZ امکان داره باعث سر درد بشه؟ یا عملا غیر ممکنه؟!

مشکل فشار خون قند خون هم نیست چون خوارکی هست می خورم!!

نور اگه باعث سردرد بشه نشانهای میگرن خفیف هست!

خود صدا هم یکی از عوامل تشدید کننده میگرن هست همون صدای صوتی که میگید(من خودم ید طولایی تو میگرن دارم)

حتما برو پیش دکتر (با یه متخصص چشم پزشک هم مطرح کن)

برات عینک مخصوص مینویسن و مقداری هم تو رژیم غذایت تغیراتی ایجاد می کنن(بعضی از مواد مثل پنیر -بستنی- نوشابه-هندونه و...تشدید کننده سردرد هستن)

به نور محیط هم بستگی داره که دکتور خودش توصیه های لازم رو بت میگه.

امیدوارم مشکلتون مثل من حل شه.

(ترجیحا تا زمانی که بری دکتور موقع سردر برو یه محیط ساکت و کم نو (تاریک) کمی دارز بکش تا سردردت کمتر شه)

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

افراد باهم فرق دارن/اونی که ۱۲۵ ساعت پشت سر هم گیم میزنه هیچیش نمیشه فرق داره با شما/مگه نبود کسی که با ۱۳ ساعت بازی پیاپی به فنا رفت و مرد؟!

جون داداش من قبلا 13 ساعت بیشترم میتونستم گیم بزنم تازه چیزیم هم نشده تا حالا!(اون بنده خدا احتمالا مشکل دیگری داشته)

اغلب بروبچ گیمرم بالا 13 ساعت راحت پاس کردن(مطمئنم)

یکیش همین عطا خان فک کنم تا راحت 13 ساعت wow رو زده تا حالا.(مگه نه عطا) :laughing:

لینک به دیدگاه

جون داداش من قبلا 13 ساعت بیشترم میتونستم گیم بزنم تازه چیزیم هم نشده تا حالا!(اون بنده خدا احتمالا مشکل دیگری داشته)

اغلب بروبچ گیمرم بالا 13 ساعت راحت پاس کردن(مطمئنم) :laughing:

خدا رو شکر اول پست گفتم افراد باهم فرق دارن.

شما که ۱۳ ساعت گیم میزنی فرق داری با ایشون.من خودم ظرفیتم نهایت ۵ ساعته.

گفتم کخ افراد فرق دارن یکی با ۱۲۵ ساعت هیچیش نمیشه یکی با ۱۳ ساعت میمیره.

ویرایش شده توسط MohamadCm
لینک به دیدگاه

خدا رو شکر اول پست گفتم افراد باهم فرق دارن.

شما که ۱۳ ساعت گیم میزنی فرق داری با ایشون.من خودم ظرفیتم نهایت ۵ ساعته.

گفتم کخ افراد فرق دارن یکی با ۱۲۵ ساعت هیچیش نمیشه یکی با ۱۳ ساعت میمیره.

محمد جان من کامل خوندم بعد نظر دادم :)

یه سوال

چند نفر تو دنیا بعد از 13 ساعت کیم یا پشت پی سی بودن مداوم مردن؟(یک نفری که شما میگید)

خوب چند نفر از برو بچ گیمر بالا 13 ساعت گم زنده موندن(تا دلت بخاد)

خوب حالا اون یک نفر با دیگران فرق داشته یا بقیه با اون یک نفر؟

بازم میگم اون خدا بیامرز مشکل داشته

من شده برا گیم یا برا کاریه دیگه بالا 13 ساعت پشت پی سی باشم هیچ چیزیمم نشده(غذا رو هم در حین کار خوردم)

دوستانم مطمئم این مقدارو حداقل برا یه بار هم تجربه کردن(ولی خدا رو شکر یا متاسفانه فقط یک نفر این اتفاق براش افتاده اونم تو چند میلیارد جمعیت)

ظرفیت شما هم بیشتر از ایناست (سر موقش خودت تجربش میکنی) :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا اون یه نفر دوبار سکته قلبی داشته دکتر بهش گفته بوده حیجان برات بده طرف گوش نکرده کال اف دیوتی گوست زده حیجانی شده سکته کرده مرده :D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

اقا اون یه نفر دوبار سکته قلبی داشته دکتر بهش گفته بوده حیجان برات بده طرف گوش نکرده کال اف دیوتی گوست زده حیجانی شده سکته کرده مرده :D

اها همینه دیگه طرف مشکل داشته!

وگرنه پی سی بازا ساعت های طولانی رو پشت پی سی گذروندن بودن مشکل.(جدا 13 ساعت خیلی چیز شاخی نیست)

من سر اطلاعات از دست دانم حدود 15  تا 18 ساعت یه بند پشت پی سی بودم تا راهی براش پیدا کنم(شاید به زودی یه اموزش کامل از برگردوندن اطلاعاتم بزارم)

لینک به دیدگاه

من هم قبلا همین مشکل سر دردهای پی در پی رو داشتم تا اینکه چند وقت زمان نشستن پای کامپیوتر وگیم رو کاهش دادم بعد از چند روز اصلا خبری از سر درد نبود

فقط میتونه مشکل از همین باشه و اینکه شما از مانیتورتون یه مقدار فاصله بیشتر بگیرین

لینک به دیدگاه

سلام

انجام دادم. قطعی نمی تونم بگم ولی گردن درد رو داشتم که زده بود به سرم.

من که هر دردی بگیرم دوروبریام میگن از کامپیوتره!

جدا از شوخی احتمالا بیشتر از وای فای هست چون هنوز نتایج ۱۰۰٪ قطعی بدست نیومده که نشون بده مانیتور باعث ضعف چشم میشه.

:دی

به این مورد دقت نکرده بودم.

آخه آقا جان ۶ ساعت گیم پشت سر هم؟!من ۳ ساعت بازی میکنم تا یه هفته میخوابم بس خسته میشم! :D

زیر این مقدار اصلا نمی چسبه. مخسوسا بتمن یا مس افکت که خیلی طولانی هست. 3 ساعت که کمه.

125 ساعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت!!! لول

نشنیدم ! کی با 13 ساعت مرده؟

شما ماشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالله داری

من خودم  شیشه مصرف نمیکنم ولی یه مدت بخاطر این کامپیوتر از شیشه باز بی خواب تر بودم فرقم این بود که سردرد نمیگرفتم فقط ضد حال  میزدم :D

وقتی شما بیخوابی رو عامل سردرد نمیدونی فکر کنم فکر میکنی بخاطر اینه که شست پای چپش از پای راستش بزرگتره :D

دقیقا وقتی کم خواب می شم خیلی بد اخلاق کلا انگار شناورم!!

الان خوابدم به زور... الان بیدار شدم.

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی ،

مطمئنا از 2.4 گیگاهرتز نمیتونه باشه ، اما قطعات الکترونیکی امواج فرکانس پایینی هم تولید میکنن همین که میگی سوت میکشه یعنی داره زیر 30 کیلو هرتز موج میفرسته .

این میتونه باعث سردرد و اعصاب خوردی بشه .

سلام و درود. حال شما.

پس بگو...! اتفاقا مودم قدیمیه سوت می کشه. با توجه به توصیه شما و دوستان برای احتباط هم که شده مودم ها رو جا به جا می کنم.

دوست عزیز شما باس تاپیکو تو بخش گفتگوی ازاد میزدید!

تشکر دوست عزیز . مدیر بخش اگر صلاح دونستند جا به جا می کنند ولی خوب بی ربط هم نیست!

عزیز بهترین راه، چشم پزشک هستش و بعد از اون خواستید میتونید چند روزی مودم هارو خاموش کنید و گیم بزنید، ببینید آیا سر درد میگیرید؟

و برعکس...

اما معمولا بدخوابی باعث سردرد میشه...(واسه بنده که اینطور هستش)

عینک طبی دارم. دکتر هم این طور که پیداست می خواستم ازش فرار کنم ولی نمی شه! :دی

مودم رو همون روز که تاپیک زدم خاموش کردم ولی گردن درد گرفتم که زد به سرم. ولی نوعش فرق می کرد. وقتی مودم روشن بود سر گیجه هم داشتم.

یک فشار سنج از دیجی گرفتم. ببینم شاید از فشارم باشه.

نور اگه باعث سردرد بشه نشانهای میگرن خفیف هست!

خود صدا هم یکی از عوامل تشدید کننده میگرن هست همون صدای صوتی که میگید(من خودم ید طولایی تو میگرن دارم)

حتما برو پیش دکتر (با یه متخصص چشم پزشک هم مطرح کن)

برات عینک مخصوص مینویسن و مقداری هم تو رژیم غذایت تغیراتی ایجاد می کنن(بعضی از مواد مثل پنیر -بستنی- نوشابه-هندونه و...تشدید کننده سردرد هستن)

به نور محیط هم بستگی داره که دکتور خودش توصیه های لازم رو بت میگه.

امیدوارم مشکلتون مثل من حل شه.

(ترجیحا تا زمانی که بری دکتور موقع سردر برو یه محیط ساکت و کم نو (تاریک) کمی دارز بکش تا سردردت کمتر شه)

اکثر نور های روشنایی مهتابی ها و لامپ ها کم مصرف 50HZ هستن فکر می کنم باعث سر درد بشه. درسته باید نور زرد هم اضافه کنم!

چشم پزشک فقط می گه نشین پای کامپیوتر زیاد! منم می گم باشه دکتر :دی

نه اتفاقا با چراغ روشن بهتر خوابم می بره(کار خطر ناکی هست و سرطان زا شما انجام ندید). میگرنی ها خیلی حساس هستند.

اغلب بروبچ گیمرم بالا 13 ساعت راحت پاس کردن(مطمئنم)

یکیش همین عطا خان فک کنم تا راحت 13 ساعت wow رو زده تا حالا.(مگه نه عطا) :laughing:

همین . زیر یک مقدار اصلا نمی چسبه !

محمد جان من کامل خوندم بعد نظر دادم :)

یه سوال

چند نفر تو دنیا بعد از 13 ساعت کیم یا پشت پی سی بودن مداوم مردن؟(یک نفری که شما میگید)

خوب چند نفر از برو بچ گیمر بالا 13 ساعت گم زنده موندن(تا دلت بخاد)

خوب حالا اون یک نفر با دیگران فرق داشته یا بقیه با اون یک نفر؟

بازم میگم اون خدا بیامرز مشکل داشته

من شده برا گیم یا برا کاریه دیگه بالا 13 ساعت پشت پی سی باشم هیچ چیزیمم نشده(غذا رو هم در حین کار خوردم)

دوستانم مطمئم این مقدارو حداقل برا یه بار هم تجربه کردن(ولی خدا رو شکر یا متاسفانه فقط یک نفر این اتفاق براش افتاده اونم تو چند میلیارد جمعیت)

ظرفیت شما هم بیشتر از ایناست (سر موقش خودت تجربش میکنی) :cool:

:دی صلوات بفرست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...