رفتن به مطلب

Recommended Posts

.
سلام دوستان
من به کمک و رهنمایی سریع شما نیازمندم
لطفاً لینک ها رو چک کنید

من یه مادربرد گیگابایت GA-Z77X-UP5 TH داشتم. CPUام هم Core i7 3770K هست 
68808029303671985010.jpgتصویر مشخصات: 47965550889867144784.jpg

حالا یه رم کورسر Vengeance pro 16GB 2400MHz با ولتاژ 1.65 خریدم. 
تو صفحه رم زده فقط از نسل چهارم پردازنده های اینتل پشتیبانی میکنه
04280559759057677418.jpg تصویر مشخصات: 25159380808340202936.jpg

حالا مادربردم از این رم پشتیبانی میکنه یا نه؟؟؟؟ رم و CPU مشکلی نخواهند داشت؟

الان دارم سکته رو می زنم. 630 تومن بابتش پیاده شدم
خواهش می کنم زود جواب بدید

.

ویرایش شده توسط Mamall
لینک به دیدگاه

با سلام عزیز 

والا تا اون جایی که من اطلاع دارم رم به ddr3 بودن مادربرد ربط داره 

تو ابن جا فکر کنم منظورش اینه که تا نسل چهارم که فعلا آخرین نسل به حساب میاد ساپورت میکنه 

موفق بایشن 

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

.

دوستان عزیز لطفاً کمک کنید

ویرایش شده توسط Mamall
لینک به دیدگاه

سلام

داداش اون چیزی که خوندی یعنی با CPU های نسل 4 هم کاملا سازگاری داره نه اینکه با سریهای قبلی سازگاری نداره

اشتباه متوجه شدی

اقا مبارکت باشه

لینک به دیدگاه

مین باید ساپورت کنه و اون که تو مشخصات رام زده، یعنی تا نسل ۴ هم ساپورت می کنه. برای راهنمایی هست.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز میبینی که همه اساتید نظرششون یکی  :)

خیالت راحت

لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه که برای من پیش اومده اینه که این سی پی یو تو سایت ارک اینتل زده که از رم های 1333 و 1600 پشتیبانی میکنه! چطوری میشه کاری کرد از تمام باس 2400 استفاده کنه؟

ویرایش شده توسط hemen47
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه سوال دیگه که برای من پیش اومده اینه که این سی پی یو تو سایت ارک اینتل زده که از رم های 1333 و 1600 پشتیبانی میکنه! چطوری میشه کاری کرد از تمام باس 2400 استفاده کنه؟

اورکلاکینگ

پردازنده و مادربرد شما هم مخصوص همین کاره-

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

اورکلاکینگ

پردازنده و مادربرد شما هم مخصوص همین کاره-

بدون اورکلاک هم میشه. تو تنظیمات بایوس باید یه چیزی رو فعال کرد . یادم رفت ! یا اون الکیه و سر منی که نمی خوام اور کنم کلاه رفت با خرید باس 2400 !

لینک به دیدگاه

چرا رم با سرعت 2400 خریدی؟

قبل از اینکه رم ها را بخری به سایت ارک اینتل پردازنده خودت و سایت سازنده مین بردتون و لیست ساپورت رم هایش رجوع نکردی؟

پردازنده شما فقط تا سرعت 1600 را میتونه بگیره و ازش استفاده بکنه و بقیه بی استفاده میمونه مگر اینکه اورکلاک بکنی یا بصورت دستی تنظیمات بایوس را تغییر بدی که من هیچکدام را توصیه نمی کنم

امیدوارم مشکلتون حل بشه و بتونید به خوبی از رم ها استفاده کنید و پولی که بابتش دادید هدر نره اما تو پی دی افی که واسه ساپورت رم هایی هست که مین بردتون ساپورت می کنه مدل رم هایه شما وجود نداره

من با رجوع به ادرسی که از مین بردتون گذاشتین دیدم که این رم ها تو لیستش نیست ولی امکانش هست مین بردتون این رم ها را ساپورت بکنه

:-B

لینک به دیدگاه

مشکلی نداره عزیز . رم شما با پردازنده های نسل چهار هماهنگی کامل داره . تست شده با اونها . مشکلی با پردازنده شما نداره .

شما تو مادربورد گزینه XMP رو فعال کن . فرکانس میاد بالا . فقط اشتباه نکنی که سیستم بوت نمیشه . پروفایل XMP رو عوض کن . احتمالا الان روی پروفایل 0 هست . بذار روی 1 . اگر پروفایلهای دیگه ای هم داره ، قبل از اینکه تنظیم کنی رو اونها اطلاعاتشون رو بخون که مشکلی پیش نیاد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...