رفتن به مطلب

كارت گرافيك Vga club3D AGP 4670 1GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

راستش من يه سيستم تقريبا قديمي دارم با رم 1g ... و گرافيك 256 اما جديدا گرافيك جديد تو سايت ديدم كه Agp هستش Vga club3D AGP 4670 1GB

با قيمت 145000 به نظرتون اگه اينو بخرم ضرر نمي كنم

فقط فيفا 10 رو بياره كافيه

خودم مي گم شايدVGA AGP CLUB HD 3650 512 كافي باشه با قيمت 85000 به نظر شما من چكار كنم نمي خوام بيشر از اين دست بهش بزنم

اگه اينو بخرم و يك گيگ به رم اضافه كنم هزينش خوبه

اما بگيد اگه اينو بگيرم تا چه حد تاثير داره رو سيستم البته دنبال گيم خفن نيستم در حد فيفا برام كافيه

:|

لینک به دیدگاه

درود :

دوست عزيز سيستم شما بهتر ميشه وحتما 1 گيگ رم بخر

و بازي روبالا مياره

لینک به دیدگاه

راستش من يه سيستم تقريبا قديمي دارم با رم 1g ... و گرافيك 256 اما جديدا گرافيك جديد تو سايت ديدم كه agp هستش vga club3d agp 4670 1gb

با قيمت 145000 به نظرتون اگه اينو بخرم ضرر نمي كنم

فقط فيفا 10 رو بياره كافيه

خودم مي گم شايدvga agp club hd 3650 512 كافي باشه با قيمت 85000 به نظر شما من چكار كنم نمي خوام بيشر از اين دست بهش بزنم

اگه اينو بخرم و يك گيگ به رم اضافه كنم هزينش خوبه

اما بگيد اگه اينو بگيرم تا چه حد تاثير داره رو سيستم البته دنبال گيم خفن نيستم در حد فيفا برام كافيه

:|

دوست عزیزم کل سیستمت رو با مشخصات دقیق اینجا بنویس مثلا مدل مادربورد و امثال اون

لینک به دیدگاه

سيستم من با اين مشخصات است:

مادربرد گيگا 8GIGABYTE GA-8I848P775-G مادربرد

سي پي يو 2.8 سلرون

رم 1.256G

گرافيك Fx 5500 Geforce 256

لینک به دیدگاه

سيستم من با اين مشخصات است:

مادربرد گيگا 8GIGABYTE GA-8I848P775-G مادربرد

سي پي يو 2.8 سلرون

رم 1.256G

گرافيك Fx 5500 Geforce 256

درود

دوست گلم ببینید اگر میخواید سیستمتون یه تکونی بخوره CPU که روش هستش خیلی ضعیفه و اگر فول کش پیدا کردید مشکلتون به احتمال زیاد حل میشه .

شما اگر کارت 4670 AGP رو بخرید باید 145 تومان پول بدید و اگر CPU خودتون رو تعویض کنید باید حدودا بین 30 تا 40 تومان سر بدید حالا من یه پیشنهاد براتون دارم . شما بیا قطعات زیر رو بخر و قطعات خودتون رو به قیمت زیر حدودا بفروشش

M.B G31 biostar =48

CPU E5300 = 70

RAM 1GB = 28

VGA HD4670 1GB = 88

اینها حدودا میشه 235 تومان

قطعات حودتون رو هم حدودا 20 تا 30 تومانی میخرن و در حقیقت شما 200 هزنه کردید ولی سیستم به روز متناسب با بودجتون خریدید . و اگر خواستید میتونید کمی هزینه کنید و مادربورد بهتری هم بخرید که هزینه تون میره بالا ولی این سیستم نویی که بهتون گفتم از اون قطعاتی که قصد خرید دارید خیلی بهتره از دید من

حالا ما در خدمتیم

لینک به دیدگاه

من دنبال يه سيستم بالا نيستم ولي خوب نمي خوام كه خرجي كه مي كنم هدر بره

حالا اين سيستم كه دارم با اين گرافيك و رم بيش از دو گيگ با همون سي پي يو تا كجا كشش داره

آيا اين اين خرج درسته يا نه:

لینک به دیدگاه

حرفه شما درست و منطقي هست

ترس منم اينه كه اينا رو بخرم و مادربرد بعد از مدتي ( احتمالا) از كار بيفته و سيستم رو دستم بمونه

خودمم نمي دونم

لینک به دیدگاه

حرفه شما درست و منطقي هست

ترس منم اينه كه اينا رو بخرم و مادربرد بعد از مدتي ( احتمالا) از كار بيفته و سيستم رو دستم بمونه

خودمم نمي دونم

اگ اینطوره و نمیخواید بازیهای گرافکیی خیلی بالا انجام بدید همین 3650 باید مناسب کارتون باشه

لینک به دیدگاه

حالا اگه رمشو يه گيگ زياد كنم و گرافيك agp شو به يك گيگ برسونم كه تا 200 خرج مي برد و اونم نمي دونم به صرفه باشه يا نه؟

دوست ها گفتند يكباره عوض كن

خودم اين سيستم رو پيشنهاد مي كنم به نظرتون خوبه

AMD Phenom II X2 550 AM3 سي پي يو

MB GIGABYTE GA-MA785G-UD3H Onb

و رم تا 2 گيگ

و گرافيك زوتاك 512 9600

حالا نمي دونم كدام انتخاب من درست هست

بيشترين كار من با موبايل و اتصال هاي اونه كه نياز به قوي بودن سيستم در شناساي قطعات دارم و بقيه

كارهاي من بيشتر اينترنت و بازي ( در حد فيفا 10 ) نرم افزارهاي طراحي و پايان نامه هستش

اگه با ارتقا ميشه با سيستم قبلي كار كرد تا خرج بيشتر نكنم و گرنه بايد دستم رو تو جيبم كنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...