رفتن به مطلب

خرید مانیتور asus با گارانتی ... ؟!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان دارم مانیتور mx279h ایسوس رومیگیرم. منتهی گارانتی هایی که دیدم همه شون ویستا (الماس) هستن. با توجه به تعریف بدی که از این گارانتی شنیدم به نظرتون چکار کنم؟ توتهران فروشگاهی روسراغ دارین که این مانیتورو باگارانتی معتبری داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

معتبرترین گارانتی مانیتور های ایسوس همینه .

لینک به دیدگاه

یک سری سازگار گارانتی کرده بود که من با همین گارانتی دارم  , بعدا با قیمت پایین تر ویستا گارانتی کرد دیگه خبری از سازگار نیست .

لینک به دیدگاه

خریدم، با گارانتی ویستا، ظاهرا الان فقط گارانتی ویستا هست.

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوالی داشتم،

آیا گرافیک gtx 470 برای این مانیتور ضعیفه وایجاد مشکل میکنه؟

لطفا جواب بدین تا از مشکل مربوط/نامربوط به این موضوع بگم شاید راه حلی دادین...اجازه بدید نظرات شما روبشنوم بیشتر توضیح میدم نمیخوام ذهنتون رو منحرف کنم...

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوالی داشتم،

آیا گرافیک gtx 470 برای این مانیتور ضعیفه وایجاد مشکل میکنه؟

لطفا جواب بدین تا از مشکل مربوط/نامربوط به این موضوع بگم شاید راه حلی دادین...اجازه بدید نظرات شما روبشنوم بیشتر توضیح میدم نمیخوام ذهنتون رو منحرف کنم...

با توجه به سایز مانیتور در حالت عادی نخیر ولی در بازی بله مشکلاتی رو خواهید داشت ...

لینک به دیدگاه

راستش در حالت عادی هیچ مشکلی نیست، از آخرین درایور هم استفاده میکنم...ولی موقع تماشای فیلم ووقتی توفیلم حرکت تصویر زیادی داریم نویزهای کوچک رنگی (قرمز وسبز وآبی) داریم...

داخل پک مانیتور کابل hdmi بود ولی بخاطر پورت mini پشت کارت گرافیک مجبورشدم یه کابل mini hdmi بگیرم...به نظرتون مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه

اون نویز ها می گید شاید برگرده به کیفیت فیلم ها که اسمش می شه پیکسل باید عکس بزارید تا دقیق راهنمایی کنم

در کل برای این مانیتور به فکر یک کارت بهتر باشید الان که ماشالله پر از کارت با قیمت مناسب هست

ویرایش شده توسط VR BLACK
لینک به دیدگاه

این قراره مانیتور کیس دیگه ای باشه...

نه کیفیت فیلم عالی هست، با اون یکی مانیتور 23 اینچ ایسوسی که دارم همین فیلماروبدون این مشکل میبینم...بعدم این اندازه هاییکه میگم در حد پیکسل نیست ونسبت به لبه ای از تصویر که حرکت میکنه شکل واندازه ش فرق میکنه شکل های چند وجهی نامنتظم، خط و... متاسفانه نمیشه تصویری گرفت چون تو لحظه اتفاق میفته و با پاز کردن نویزا میره...

باز سعی میکنم ببینم میتونم تصویری براتون بگیرم..

فقط میخوام مطمئن شم ایراد از مانیتور نباشه وامیدوارم از گرافیک یا کابلی که استفاده کردم باشه.

ویرایش شده توسط Spicy
لینک به دیدگاه

این قراره مانیتور کیس دیگه ای باشه...

نه کیفیت فیلم عالی هست، با اون یکی مانیتور 23 اینچ ایسوسی که دارم همین فیلماروبدون این مشکل میبینم...بعدم این اندازه هاییکه میگم در حد پیکسل نیست ونسبت به لبه ای از تصویر که حرکت میکنه شکل واندازه ش فرق میکنه شکل های چند وجهی نامنتظم، خط و... متاسفانه نمیشه تصویری گرفت چون تو لحظه اتفاق میفته و با پاز کردن نویزا میره...

باز سعی میکنم ببینم میتونم تصویری براتون بگیرم..

فقط میخوام مطمئن شم ایراد از مانیتور نباشه وامیدوارم از گرافیک یا کابلی که استفاده کردم باشه.

اگر میتونی مانیتور رو با یک کابل دیگه امتحان کن . فقط مستقیم باشه و تبدیل نزن . احتمال زیادی داره که از تبدیل باشه . HDMI کیفیت بالایی داره و همینطور حساسسیتش هم بالاست .

لینک به دیدگاه

مرسی داداش منم حس میکنم از این کابل باشه..این کابل مینی رو دیروز 15 تومن خریدم...مارکش shark هست که نمیدونم چه کیفیتی داره :

Hdmi to mini hdmi

19 pin male - 19 pin male

روش توآیتمایی که زده داره :

Suppport all hdmi devices, including hdmi 1.3

آیا ممکنه 1.4 این مشکلونداشته باشه؟ ینی درواقع نمیدونم منظورش اینه که 1.4 هم ساپورت میکنه یانه؟

ضمنا فرمودین تبدیل نذارم، الان از تبدیل استفاده نکردم.... قراره الان یکی برام یه تبدیل dvi به rgb بیاره با کابل rgb هم یه تستی کنم. (پشت کارت گرافیک درگاه dvi هست پشت مانیتور درگاه rgb)

لینک به دیدگاه

این کابلی که گرفتی احتمالا مشکل داره .

ورژن 1.4 فرقش با 1.3 اینه که از 3D پشتیبانی میکنه . تو کارکرد عادی فرقی نداره . ولی اگر بتونی کابل بهتر بگیری ، نتیجه هم بهتر میشه . قبلش با اون تبدیل DVI تست کن .

لینک به دیدگاه

آقا ممنون ... منتظرم تبدیله برسه دستم چند تا سوال :

آیا ممکنه مانیتور مشکل داشته باشه؟ منظورم اینه که با فرض درست بودن کابل وجوابگویی کارت گرافیک اینکه تصویرو بدون مشکل دارم کافی نیست؟ فقط موقع نمایش فیلم که تصویر تحرک زیادی داره این مشکل وجود داره.

دیگه اینکه یه مارک خوب وتضمین شده برای کابل مینی hdmi لطفا معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

تو بازی اگر مشکل نداری ، گرافیک سالمه و مشکلی با مانیتور نداره . کمی تنظیمات مانیتور رو دست کاری کن . فرکانس افقی و عمودی اون رو تنظیم کن به صورت دستی . ببین چی میشه . به احتمال خیلی زیاد مشکل از همون کابله .

برند خاصی نمیشناسم . اگر بتونی تبدیل مینی به کامل گیر بیاری بهتره . از اون مدلهایی که گاهی اوقات همراه کارتهای گرافیک هست . مثل تبدیل VGA به DVI میمونه . ولی با پورت متفاوت . اونها اگر از برنهای کارتهای گرافیک باشن خوب جواب میدن . بعد میتونی با یک کابل HDMI خوب استفاده کنی. 

لینک به دیدگاه

آقا دمت گرم این چیزی که گفتی ظاهرا خیلی بهتره، فکر کنم منظورشما همینه :

post-7238-14120671012378_thumb.jpg

یه تبدیل دیگه م دیدم، dvi به hdmi :

post-7238-1412067569028_thumb.jpg

حالا این تبدیل به صورت واقعی انجام میشه؟ ینی استفاده از این تبدیلها همون نتیجه ای رو داره که اگر میشدازاتصال مستقیم hdmi استفاده کنم داشت یا اطلاعاتی روازدست میدیم؟

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

مدت زیادی از آخرین پست این تاپیک میگذره ولی محض اطلاع دوستان مشکلی که گفته بودم همون روزهای اول با آپدیت درایور کارت گرافیک برطرف شد. مانیتور خیلی خوبیه وازش راضی ام خدام ازش راضی باشه پسرم! :دی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...