رفتن به مطلب

شیطان را بِرِان-لحظه شماری برای عرضه بازی در 14 اکتبر

Recommended Posts

کمتراز 48ساعت دیگه تا عرضه بازی مونده و کلی دمو و تریلر جدید آمده برای بازی -خود بازی خیلی امیدوار کننده است امیدوارم بالاخره یک عنوان خوب  در این سبک که بعد از Dead space 3 دیگه چیزی درست حسابی عرضه نشد هرچند Resident evil revelation هم عالی بود-منتظرم و قطعا یک بررسی کامل و نقد براش خواهم زد چه خوب چه بد !البته امیدواریم خوب باشه!

thanx

یه خواهشی دارم ، سری  رزیدنت اویل رو اکثر نسخه هاش رو قبلا بردم تا اخر ولی Resident evil revelation متاسفانه قسمت نشد بازی کنم :دی

اگر میشه یه نقد از Resident evil revelation 2 هر موقع صلاح دوسنتین بزارین ، و باز اگر میشه نسخه قبلی رو مرور کنین کامل ، نمیخوام تو نسخه 2 جوری باشه داستان رو نفهمم کی به کیه !

Evil within هم منظرشیم  @};- :D :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

–سکانس فرار از دست نمسیس دشمن مخوف بازی اویل 3 را حتما گیمر ها به یاد دارند-و بعد تنها کاری که ما میکردیم رفتن به صفحه لوازم و نگاه انداختن به رنگ آبی عدد میزان مهمات نوشته شده زیر مگنوم 44 بازی بود!!! چون تنها این بود که آن غول را نقش زمین میکرد

وقتی نمیسس ظاهر میشد چه کلمه ای بر زبان می آورد؟؟کسی یادش هست!!! گیمر داریم!!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

thanx

یه خواهشی دارم ، سری  رزیدنت اویل رو اکثر نسخه هاش رو قبلا بردم تا اخر ولی Resident evil revelation متاسفانه قسمت نشد بازی کنم :دی

اگر میشه یه نقد از Resident evil revelation 2 هر موقع صلاح دوسنتین بزارین ، و باز اگر میشه نسخه قبلی رو مرور کنین کامل ، نمیخوام تو نسخه 2 جوری باشه داستان رو نفهمم کی به کیه !

Evil within هم منظرشیم  @};- :D :cool:

درود

پیشنهاد میدم حتما قسمت یک رو بازی کن چون نسخه 2خیلی ازش چیزی درز نکرده بجز چند عکس از مجله فامیتسو و یک دمو-ضمنا قراره به صورت اپیزودی عرضه بشه بعد کلی هم بیاد-پس اول یک روبازی کن بخش raid mod بازی دیوانه واره و داستانش هم عالی-حتما برای قسمت دو وقتی که سری محتوادستم بیاد تاپیک میزنم و قسمت یک رو هم در انجا بررسی میکنم -

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

–سکانس فرار از دست نمسیس دشمن مخوف بازی اویل 3 را حتما گیمر ها به یاد دارند-و بعد تنها کاری که ما میکردیم رفتن به صفحه لوازم و نگاه انداختن به رنگ آبی عدد میزان مهمات نوشته شده زیر مگنوم 44 بازی بود!!! چون تنها این بود که آن غول را نقش زمین میکرد

وقتی نمیسس ظاهر میشد چه کلمه ای بر زبان می آورد؟؟کسی یادش هست!!! گیمر داریم!!؟

درود

همیشه داد میزد Stars  :x

چون ماموریتش این بود برای تست نمسیس که این گروه حرفه ای پلیس رو نابود کنه... عکس گروه رو هم زده بود به دیوار اتاقشون ...  :big hug:

مگنوم کجا بود تیراش بدرد یبار خوابوندشم بکار نمیومد همش با وینچستر میزدیمش نامردو منم میگرفتم سر وینچسترو بالا قبل اینکه یقمو بگیره میزدم تو سرش یه تیر اخرو عقدم خالی شه...  :laughing:

خوبیش این بود بازی تیر هاش دو نمونه میشد، از تیر وینچستر یا کلت زیاد تولید می کردی بهت تیر قویتری میداد خیلی با تیر کلت و وینچستر قویتره حال می کردم...  @};-  :x  @};- (البته شاید خیلی ها نمیدونن همچین چیزی تو بازی بود)

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپیدمی محدودیتها به Evil Within هم رسید،نرخ فریم دهی این بازی نیز روی 30fps قفل شده.

منبع:http://forums.bethsoft.com/topic/1508448-the-evil-within-releases-next-week-things-to-know/

دو کمپانی اطمینان حاصل کرده اند که نسخه PC از امکانات و گزینه های مختلف پشتیبانی میکند،از نسبت ابعاد غیر از 2.35:1 گرفته تا وضوح 4K برای افرادی که نمایشگر  و کارت گرافیک سازگار با آن را دارند،همچنین قابلیت های دیگری شامل anti-aliasing techniques (FXAA, MLAA, or SMAA), shadow quality, motion blur, SSAO, و  Reflections 

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر تو صحیح گفتی یک مثبت جایزه شما!

لینک به دیدگاه

2 روز فقط 2روز 

من دقت کردم تمام بازی bethesda وقتی به زمان لانچ نزدیک تر می شه زمان دیر تر می گذره 

بازی بوده این bethesda خراب کرده باشه توش جدا برام سوال هست  :-?

لینک به دیدگاه

درود بر تو صحیح گفتی یک مثبت جایزه شما!

:big hug:

ولی ای کاش یه روز این نمسیس رو بازسازی کنن خعلی باحال میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هنوز در انتظار نمره نسخه pc هستم!!

متاکرتیک به نسخه  xone داده 8.5!

ولی نمره گیم اسپات مهمه!

بوردرلندز PRE-SEQUEL هم 7 گرفت از گیم اسپات عالی و خوب

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=34174&hl=

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

آقا اومده منتها هنوز نمره gamespot نیومده و نمرات بقیه هم خوبن ولی عالی نیستن! متا فک نکم بره بالای 87 اینا !

ولی میگن خیلی ترسناکه! خیلییییییییی  :wacko:

من که یه گیم پلی دیده بودم ازش که یه یاروی گنده با اره برقی افتاده بود دنبالش ولی به نظرم زیاد ترسناک نیومده بود  :-?

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بله فقط نمره گیم اسپات مهمه که در حال بررسیش هستن و دارن بازی میکن تیم نقد و بررسیشون که نمره بدن-احتمالا تا چند ساعت دیگه نمره میگیره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...