رفتن به مطلب

مشکل کارت ( R9 280X )

valizadeh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوست عزیز میشه در مورد پست اولتون که کوت کردم یه مقدار توضیح بدید و با توجه به اینکه فرمودید پایان نامتون هم در همین مورد هست پست اولتون رو از نظر علمی توضیح بدید؟!!

در مورد پست دومتون هم عرض کنم بله کارت گرافیک فقط برای بازی نیست اما این دوستمون کارت رو برای بازی میخواد و موارد استفاده پهباد برای ایشون کاربردی نداره.

پ.ن : اون Reputation قرمز و منفی حس خاصی رو نسبت به اون فرد به آدم میده البته With no Offense

دادگاه اس یا کلاس ارائه مقاله؟

اگه طالب علمی هستین که مقاله یا مرجع بدم خدمتون؟

بده با تحقیقات و تلاشی و تجربه ی  داشتم  NVIDIA رو کاملترین چیپ ساز میدونم چون تو تمام میدان جنگی تکه از درایورهای بی مشکل تا سخت افزارش - این مشکل دوستمون هیچ وقت تو NVIDIA پیش نمی یاد دلیلش چیه؟

بنده تو دانشگاه صنعتی شریف رتبه 350 رفتم بی سواد نیستم چیزی میگم یا ارائه میدم

ویرایش شده توسط Masoud-Tops
لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

از کسی که با رتبه 350 تو دانشگاه شریف درس خونده این لحن صحبت واقعا بعید!!!!!

خوشحال میشیم دوست عزیز مقالات شما رو بخونیم.

ویرایش:من فن هیچ شرکتی نیستم از هر 2شرکت تولید کنند  پردازنده و گرافیک داشتم و خواهم داشت.

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

از کسی که با رتبه 350 تو دانشگاه شریف درس خونده این لحن صحبت واقعا بعید!!!!!

خوشحال میشیم دوست عزیز مقالات شما رو بخونیم.

دادش GPGPU میدونی چیه به چه دردی می خوره؟؟؟؟

دادش بزرگان دینمون یا مملکتمون بعضی وقتی باید تند و سریع حرف بزنن چه برسه به بنده حقیر

بنده هم هیچ وقت پروپزال 6 میلیون تومنیم رو در دسترس کسی نمیزارم اگه شما طالب هستین من سرنخ میدم خدمتتون خودتون تا ته اش برید

این ویکیپیدیا اس حتی به فارسی داره متونید بخونید

http://en.wikipedia.org/wiki/General-purpose_computing_on_graphics_processing_units

http://defense.ge-ip.com/products/gpgpu/c497

http://www.ece.neu.edu/groups/nucar/GPGPU/GPGPU7/

خواهشاً دوستان سخت افزار رو آزمون خطا یاد گرفتن نظر فیلسوفانه ندن تشکر

ویرایش شده توسط Masoud-Tops
لینک به دیدگاه

دادگاه اس یا کلاس ارائه مقاله؟

اگه طالب علمی هستین که مقاله یا مرجع بدم خدمتون؟

بده با تحقیقات و تلاشی و تجربه ی  داشتم  NVIDIA رو کاملترین چیپ ساز میدونم چون تو تمام میدان جنگی تکه از درایورهای بی مشکل تا سخت افزارش - این مشکل دوستمون هیچ وقت تو NVIDIA پیش نمی یاد دلیلش چیه؟

بنده تو دانشگاه صنعتی شریف رتبه 350 رفتم بی سواد نیستم چیزی میگم یا ارائه میدم

شما من رو یاد میثم 1 می ندازید ؟ لحن حرف زدن شما سیکل هست

امیدوارم مدیران بررسی کنن

لینک به دیدگاه

دادش GPGPU میدونی چیه به چه دردی می خوره؟؟؟؟

دادش بزرگان دینمون یا مملکتمون بعضی وقتی باید تند و سریع حرف بزنن چه برسه به بنده حقیر

بنده هم هیچ وقت پروپزال 6 میلیون تومنیم رو در دسترس کسی نمیزارم اگه شما طالب هستین من سرنخ میدم خدمتتون خودتون تا ته اش برید

این ویکیپیدیا اس حتی به فارسی داره متونید بخونید

http://en.wikipedia.org/wiki/General-purpose_computing_on_graphics_processing_units

http://defense.ge-ip.com/products/gpgpu/c497

http://www.ece.neu.edu/groups/nucar/GPGPU/GPGPU7/

خواهشاً دوستان سخت افزار رو آزمون خطا یاد گرفتن نظر فیلسوفانه ندن تشکر

ممنون دوست عزیز

امید وارم همیشه موفق باشد

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود کاربر مسعود گرامی  شما با این بحث های انحرافی نمیزارید مشکلی کسی حل بشه!

این بنده خدا یک سوال کرد شما کلا منحرف کردی بحث رو اصلا هم به حرف دیگران اهمیت نمیدی-نمیذارید کسانی که AMD  کار هستند یا تجربه دارند مشکل رو حل کنند اینجور درست نیست این بحث های احساسی که نمیشه کمک برای کاربر

-ایشون مشکل داشتند که تاپیک زدند شما نباید تاپیک دیگران رومیدان نبرد خودت بکنید تاپیک هایی هست برای این موضع های مورد علاقه شما میتونید اونجا بحث کنید ضمنا مسخره کردن دیگران مثل خریدن مرغ و اینها کاملا اشتباهه و زننده شاید کسی که خریده  هزینه اش اینقدر بوده!

AMD شاید کارتهاش بعضی جاها حالا مشکلاتی داشته یا نقیصه داشته ولی نمیشه گفته اینقدر بده که شما میگید و کارش رو به راحتی انجام میده نقص در درایور و یا ایراد سخت افزاری که برای یک  قطعه الکترونیکی کامپیوتری مثل کارت گرافیک کاملا طبیعه ونمیشه گفت مثلا گرافیک بردش یا پورتهای خروجی تصوریش مشکل داشته همه کارتهای گرافیک خرابن -Tv  ده میلیونی سونی گرفته درگاه های HDMi اش مشکل داشتند !  -لطفا رعایت کنید

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

خدا همگانمان را به راه راست هدایت کند

شرط میبندم اصلاً تو عمرت کارت AMD نداشتی اینطوری حرف میزنی

قویترین کارت فعلا مال AMD هست (295X2)

گرچه بعضی دوستان عقیده دارن TITAN Z قویتره ولی من قبول ندارم...

قیمت هم که همین 295X2 که از تیتن زد قوی تره نصفش قیمت داره! 3000 دلار کجا و 1500 کجا!

ویرایش شده توسط VR BLACK
لینک به دیدگاه

درود کاربر مسعود گرامی  شما با این بحث های انحرافی نمیزارید مشکلی کسی حل بشه!

این بنده خدا یک سوال کرد شما کلا منحرف کردی بحث رو اصلا هم به حرف دیگران اهمیت نمیدی-نمیذارید کسانی که AMD  کار هستند یا تجربه دارند مشکل رو حل کنند اینجور درست نیست این بحث های احساسی که نمیشه کمک برای کاربر

-ایشون مشکل داشتند که تاپیک زدند شما نباید تاپیک دیگران رومیدان نبرد خودت بکنید تاپیک هایی هست برای این موضع های مورد علاقه شما میتونید اونجا بحث کنید ضمنا مسخره کردن دیگران مثل خریدن مرغ و اینها کاملا اشتباهه و زننده شاید کسی که خریده  هزینه اش اینقدر بوده!

AMD شاید کارتهاش بعضی جاها حالا مشکلاتی داشته یا نقیصه داشته ولی نمیشه گفته اینقدر بده که شما میگید و کارش رو به راحتی انجام میده نقص در درایور و یا ایراد سخت افزاری که برای یک  قطعه الکترونیکی کامپیوتری مثل کارت گرافیک کاملا طبیعه ونمیشه گفت مثلا گرافیک بردش یا پورتهای خروجی تصوریش مشکل داشته همه کارتهای گرافیک خرابن -Tv  ده میلیونی سونی گرفته درگاه های HDMi اش مشکل داشتند !  -لطفا رعایت کنید

با تشکر از شما

دادش با کمال احترام می پذیرم و تشکر از اعتراض معدبانتون

از دوستان پوزش میخوام

لینک به دیدگاه

خدا همگانمان را به راه راست هدایت کند

شرط میبندم اصلاً تو عمرت کارت AMD نداشتی اینطوری حرف میزنی

قویترین کارت فعلا مال AMD هست (295X2)

گرچه بعضی دوستان عقیده دارن TITAN Z قویتره ولی من قبول ندارم...

قیمت هم که همین 295X2 که از تیتن زد قوی تره نصفش قیمت داره! 3000 دلار کجا و 1500 کجا!

دادش هر نسلی با نسل رقیبش باید مقایسشه بعد 295X2 از دو پردازنده 290x استفاده شده

فکر کنم این تیست جای بحثی نزاره - دقیقا SLIGTX980 میشه 295X2

http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_980_SLI/9.html

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز

امید وارم همیشه موفق باشد

@};-

فدات

مرسی همچنین

@};- @};- @};- @};- @};- :x

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان منم 2 تا 280 انداخته رو سیستمش دقیقا مشکل شمارو داره

هر کاریم میکنه مشکلش حل نمیشه باگ از طرف خوده amd هست باید تا آپدیت های بعدی صبر کنی یا اپدیتو از سایت خودش دان کنی

---------------------------------------------------------------------

نمیخوام بحث تخصصی کنم چون تخصصشو ندارم ولی تو این چند سالی که با کارت های {amd{Ati و انویدیا کار کردم باید بگم 

این ضرب المثل  کاملا مناسبه:

دود از کنده  بلند میشه

کارت های انویدیا همیشه قدرت خودشنو با کیفت ساخت بالا و عملکرد بالا نشون دادن 

لینک به دیدگاه

ماشالله یه دقیقه ببین تاپیک چقدر منحرف شد اونم به خاطر.......

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز مدلیل دقیق کارت رو لطف می کنید ؟ + قطعات که الان روی سیستم دارید

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز مدلیل دقیق کارت رو لطف می کنید ؟ + قطعات که الان روی سیستم دارید

XFX R9 280x Black edition

سیستمش فک کنم اینه:

i7 920

8GB 4x2 1333

700 وات

لینک به دیدگاه

XFX R9 280x Black edition

سیستمش فک کنم اینه:

i7 920

8GB 4x2 1333

700 وات

چند تا سورس خارجی رو مشاهده کردم اعلام شده 14.9 مشکلاتی داره باید برگردید به 14.4 دقیقا مثل شما 1-2 روز پیش گزارش این مشکل رو دادن...

I'm having the same issue too, CCC began crashing on me after installing 14.9.

Trying to revert to 14.4's CCC now.

.....

R9 280X 1000/1500 with 14.9 WHQL Windows 7 64 bit

3D Mark 13 Fire Strike.

3 runs, all crashed.

و....

ویرایش شده توسط VR BLACK
لینک به دیدگاه

ممنون از ادبت دادش!!!

مهم نیست نمره منفی بدن خدا کنه تا 9999999999 بره مهم اینکه به حرفم اعتقاد دارم پایان نامه دانشگاهیم GPGPU یا همون)General-purpose computing on graphics processing units( هستش خواهشاً برید تحقیق کنیدبعد حرف بزنید آدمی نیستم بی سواد باشم یا ازاین بچه دبیرستانی ها باشم چیزی مزخرفی بگم

به شما هم توصیه میکنم این علم دکتراتون رو تقویت کنید و تو wikipedia جستجو کنی که کارت گرافیک فقط برای بازی نیست اینم بگم تو اکثر پهباد ها از تکنولوژی NVIDIA برای محاسبات تصاویر و دقت شکار هدف استفاده میشه

درود

دوست عزیزم مطمئن باش به 9999999 و n تا 9 نخواهد رسید.علتشم اینه من یادمه یکی از کاربران درگذشته نه چندان دور  120 تا منفی داشت زیرش نوشته بود درآستانه اخراج.حالا نمیدونم چند تا دیگه میخواست که بن بشه.اینو مدیریت میدونه.

ضمنا این حرف بنده اصلا تهدید نیست و فقط جنبه اطلاع رسانی داشت دوست عزیزم

موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده دوست اقای Man V to و صاحب کارت 

دوستان کارت صفره و کارکرد نیست شاید بعضی از دوستان فک کنن مشکل اینجا باشه به نماینگی هم ارسال شده و گفته شده که درایور مخصوص این نوع کارت ها هنوز منتشر نشده فقط هم روی 13.2 کار میکنه در تایید حرف اقای Man v to هم باید بگم کارت با همین اپدیت واچ داگز رو روی اولترا اجرا میکنه حداکثر دمای کارت 56 درجه است از این جهت مشکل نداره و خیلی خنک هستش 

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

شما ها که اینقدر علم دارید چرا در کنارش یه مقدار دوستی و محبت رو جاری نمیکنید . یعنی همه چیز رو من و تو میدونیم بقیه چیزی نمیدونن .؟؟؟؟؟ اگر کسی نظرش رو نده و ما فقط بگیم همه چیز رو بلدیم پس کی این چیزها ساخته میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط و فقط مطالبتون رو بنویسید و از توهین کردن و حرف همو رد کردن اجتناب کنید دوستان

حرفهای مخالف رو تحمل کنید تا خیلی چیزها در دنیا تغییر کنه

لطفا تاپیک زیر و مطالعه کنید

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=21316

لینک به دیدگاه

خب الان که دوستم ( صاحب کارت ) خودشم اینجاست لطفا یه راه حلی یا پیشنهادی رو بدید تو خودش ببینه باید چیکار کنه.

لینک به دیدگاه

درود

شما درایور رو نصب میکنید فقط تیک display driver رو بزارید وبقیه رو بردارید ببینید تاثیر داره؟

اگر هم میتونید با درایور 13.9 هم تست کنید ولی قبلش درایور قبلی رو کاملا پاک کنید

لینک به دیدگاه

خب الان که دوستم ( صاحب کارت ) خودشم اینجاست لطفا یه راه حلی یا پیشنهادی رو بدید تو خودش ببینه باید چیکار کنه.

دوست عزیز پست قبلی گفتن دیگه این ورژن با کارت دوست شما فعلا مشکل داره , با ورژن دیگه کار کنید تا مشکل حل بشه

شما 14.4 تست کنید

ویرایش شده توسط Dark Skies
لینک به دیدگاه

دوست عزیز پست قبلی گفتن دیگه این ورژن با کارت دوست شما فعلا مشکل داره , با ورژن دیگه کار کنید تا مشکل حل بشه

شما 14.4 تست کنید

سلام دوست عزیز با 14.4 هم مشکل داره از 13.2 به بعد با همه ی درایور ها مشکل داره

لینک به دیدگاه

شما ویندوز رو عوض کرید با درایور جدید تست کنید اگه این کارو نکرید حتما یه بار تست کنید یا اینکه با نرم افزار های که دوستان تو پست های قبلی گذاشتن کامل پاک کنید.

ولی تعویض ویندوز گزینه بهتری هست به نظر من.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این مشکل بیشتر از اپدیت نبودن ویندوز هست به علت اینکه اکثر کاربران موقعی که ویندوز رو نصب میکنن و کرک میکنند تمایل ندارند که ویندوز اپدیت بشه (چون زمانی که ویندوز اپدیت میشه ممکنه کرک اون از کار بیفته و ویندوز کار نکنه ) و اینکه درایور های جدید یک امضای دیجیتالی مایکروسافت رو در خودش داره و موقع نصب درایور اون رو با ویندوز کاملا هماهنگ میکنه و هنگامی که ویندوز اپدیت نشده باشه و اون امضای جدید رو نداره بنا بر این نمیتونه خودش رو با درایور هماهنگ کنه

درایور های جدید بیشتر برای ویندوز 8.1 اپتیمایز شدن

شما یک ویندوز 8.1 رویه سیستم دوستتون نصب کنید به احتمال بسیار زیاد مشکلتون بر طرف میشه

نکته: اگه ویندوزتون 7 هست اون رو با اخرین crack منتشر شده دوباره کرک کنید و بزارید ویندوز اپدیت بشه سپس اقدام به نصب درایور کنید

در ضمن به این لینک مراجعه کنید

http://support.amd.com/en-us/download/auto-detect-tool البته با فندق شکن

نرم افزار AMD Driver Autodetect رو دانلود کنید

سپس برنامه رو اجرا کنید و صبر کنید تا خود نرم افزار گرافیک رو شناسایی و بهینه ترین درایور رو برای کارت شما دانلود کنه سپس وقتی که دانلود کرد میتونید اقدام به نصب درایور کنید

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

با تشکر از شما

از چی بگم ؟ من خودم همیشه کارت گرافیک AMD داشتم فقط یه بار NVIDIA گرفتم که حاضرم قول بدم سر یه هفته عوضش کردم !

الان یعنی این متن شما این معنی رو میده کارت های NVIDIA همچی تموم اند و کارت های AMD نقاط ضعف خاصی دارند؟

الان قبول دارم کارت های NVIDIA براشون درایور های بهتری ارائه میشه ولی به هیچ عنوان قبول ندارم سخت افزار اون ها بهتره

290 و 290X در برابر 780 , 780 TI !

295X در برابر TITAN Z !

الان هم انویدیا مکسول سر صدا کرده که حق داشته انصافا ! ، ولی طبق صحبت هایی که از فروم های غیر ایرانی خوندم ، کارت 380 R9 به راحتی در تمامی تست ها 980 رو نابود میکنه { البته فقط در مورد توان مصرفی مکسول میتونه سرتر باشه }

کلا همیشه از انویدیا و 30یاست هاش متنفر بودم ولی به دوستام که وقتی کارت میخوان بخرن میگم ببین ، فلان استودیوهای گیم با NVIDIA همکاری دارن و فلان ها هم با AMD ، تو ببین کدوم بازی ها رو میپسندی بعد برو کارت بگیر ! مثلا یکیشون عشق بازی های یوبیسافت بود گفتم برو GTX 760 بخر ، خودم کلا EDIOS و . . . رو قبول داشتم و همین طور وقتی قهمیدم GTA:V در لیست AMD GAMING EVOLVED قرار داره

در خرید 290 درنگ نکردم !

هر کارت AMD و NVIDIA نقاط ضعف و قوت خودشون رو دارن و مقایسه کلی اصلا درست نیست !

شما برین تو همون WIKI دارایی های AMD و NVIDIA رو یه بررسی کنین ، اوضاع به نفع AMD هستش

----

در رابطه با درایور ، معمولا به خاطر اینه درایور قبلی درست پاک نمیکنند و . . .

خودم چند ماهه از 14.6BETA استفاده میکنم !!! هیچ گونه مشکلی یافت نشد !

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...