رفتن به مطلب

مشکل کارت ( R9 280X )

valizadeh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود کاربر مسعود گرامی  شما با این بحث های انحرافی نمیزارید مشکلی کسی حل بشه!

این بنده خدا یک سوال کرد شما کلا منحرف کردی بحث رو اصلا هم به حرف دیگران اهمیت نمیدی-نمیذارید کسانی که AMD  کار هستند یا تجربه دارند مشکل رو حل کنند اینجور درست نیست این بحث های احساسی که نمیشه کمک برای کاربر

-ایشون مشکل داشتند که تاپیک زدند شما نباید تاپیک دیگران رومیدان نبرد خودت بکنید تاپیک هایی هست برای این موضع های مورد علاقه شما میتونید اونجا بحث کنید ضمنا مسخره کردن دیگران مثل خریدن مرغ و اینها کاملا اشتباهه و زننده شاید کسی که خریده  هزینه اش اینقدر بوده!

AMD شاید کارتهاش بعضی جاها حالا مشکلاتی داشته یا نقیصه داشته ولی نمیشه گفته اینقدر بده که شما میگید و کارش رو به راحتی انجام میده نقص در درایور و یا ایراد سخت افزاری که برای یک  قطعه الکترونیکی کامپیوتری مثل کارت گرافیک کاملا طبیعه ونمیشه گفت مثلا گرافیک بردش یا پورتهای خروجی تصوریش مشکل داشته همه کارتهای گرافیک خرابن -Tv  ده میلیونی سونی گرفته درگاه های HDMi اش مشکل داشتند !  -لطفا رعایت کنید

با تشکر از شما

درود

من این حرف شما رو اصلا قبول ندارم85449_girl_nea.gif شما هم مثل اهالی فن فقط از رویه تعصب میگید که AMD شاید نواقصی داشته باشه همه میدونند و دیدن انودیا با کار 590 چه گلی به سرش زد با درایوری که داد بیرون منجر به سوختن مدار رگلاتور کارت 590 میشد 8bogasg8sqf9jf14rxgc.gif

در ضمن  از 30 یاست های کثیف انودیا اینه که گفته بود سری 900 پشتیبانی کامل از DX12 داره که مثل اینکه خبری از پشتیبانی این سری از DX12 نیست و DX 11.3 هست و دیگه اینکه و از همه مهمتر قیمت گذاری کثیف رویه کارتهاش هست ایا به نظر شما کارت تایتان Z با قیمت 2999 دووووولارmary63.gif چه برتری نسبت به کارت 295X2 با قیمت  305320_JC_thinking.gif1499 با خنک کننده هیبرید داره (که البته قیمت 295X2 الان 999 اوشلار هست و تایتان Z همچنان 2999 برای مصرف کنندهای عزیزش )

الان هیچ دلیلی بر برتری انودیا نسبت به AMD وجود نداره هر شرکتی نقاط قوت و نقاط ضعف خودشون رو دارند

خیلی ها تا صحبت از تکنولوژی های برتر میشه پای فیزیک رو برای انودیا وسط میکشن در صورتی که استفاده از این قابلیت در بازیها به تعداد انگشتهای دست هم نمیرسه

اگر قراربه فیزیک برای انودیا باشه خوب طبیعتا AMD هم TRESS FX رو در کارنامش داره

تکنولوژی G-SYNC اگه باشه AMD هم FREE-SYNC رو داره

AMD با پروژه منتل اینده بازیهای کامپیوتری (حالا چه کنسول و چه PC )رقم زد و از زمان معرفی منتل حدود 40 استودیویه بازی سازی حمایت خودشون رو از این API اعلام کردند که تا به این لحظه بیشتر هم شده

الان هم که ماشاا... قراره AMD در نسل جدید کارتهاش از حافظه های نسل جدید HBM (مخفف HIGH -BANDWIDTH- MEMORY) که دو برابر حافظه های GDDR5 پرفورمنس بیشتر دارن به کارببره

باز هم قضاوت با شماست کارت 290X قیمت جهانیش رسید به 449 اوشلار ولی کار 780TI همچنان همون 649 دولار مونده 890719_cenrm4oxh2bmc1o9.gif

لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

من این حرف شما رو اصلا قبول ندارم85449_girl_nea.gif شما هم مثل اهالی فن فقط از رویه تعصب میگید که AMD شاید نواقصی داشته باشه همه میدونند و دیدن انودیا با کار 590 چه گلی به سرش زد با درایوری که داد بیرون منجر به سوختن مدار رگلاتور کارت 590 میشد 8bogasg8sqf9jf14rxgc.gif

در ضمن  از 30 یاست های کثیف انودیا اینه که گفته بود سری 900 پشتیبانی کامل از DX12 داره که مثل اینکه خبری از پشتیبانی این سری از DX12 نیست و DX 11.3 هست و دیگه اینکه و از همه مهمتر قیمت گذاری کثیف رویه کارتهاش هست ایا به نظر شما کارت تایتان Z با قیمت 2999 دووووولارmary63.gif چه برتری نسبت به کارت 295X2 با قیمت  305320_JC_thinking.gif1499 با خنک کننده هیبرید داره (که البته قیمت 295X2 الان 999 اوشلار هست و تایتان Z همچنان 2999 برای مصرف کنندهای عزیزش )

الان هیچ دلیلی بر برتری انودیا نسبت به AMD وجود نداره هر شرکتی نقاط قوت و نقاط ضعف خودشون رو دارند

خیلی ها تا صحبت از تکنولوژی های برتر میشه پای فیزیک رو برای انودیا وسط میکشن در صورتی که استفاده از این قابلیت در بازیها به تعداد انگشتهای دست هم نمیرسه

اگر قراربه فیزیک برای انودیا باشه خوب طبیعتا AMD هم TRESS FX رو در کارنامش داره

تکنولوژی G-SYNC اگه باشه AMD هم FREE-SYNC رو داره

AMD با پروژه منتل اینده بازیهای کامپیوتری (حالا چه کنسول و چه PC )رقم زد و از زمان معرفی منتل حدود 40 استودیویه بازی سازی حمایت خودشون رو از این API اعلام کردند که تا به این لحظه بیشتر هم شده

الان هم که ماشاا... قراره AMD در نسل جدید کارتهاش از حافظه های نسل جدید HBM (مخفف HIGH -BANDWIDTH- MEMORY) که دو برابر حافظه های GDDR5 پرفورمنس بیشتر دارن به کارببره

باز هم قضاوت با شماست کارت 290X قیمت جهانیش رسید به 449 اوشلار ولی کار 780TI همچنان همون 649 دولار مونده 890719_cenrm4oxh2bmc1o9.gif

در ادامه ی صحبت های شما دوست عزیز بگم که فیزیکس و TRESS FX رو درست نیست مقایسه کرد . . . ولی اگر شما فقط خواستید تعدادی تکنیک برای هر کدوم بگیدکسی نمیتونه چیزی بگه

amd  و nvidia هر کدوم تکنیک های گرافیکی مخصوص خودشون رو دارن

در ضمن یکی از مسئولان amd گفته بود که dx12 از لحاظ  پرفورمنس به پای منتل هم نخواهد رسید !!

فقط dx12 یه سری تکنیک گرافیکی و ویژگی جدید رندر تصویر که داره میتونه از منتل ارزشمند تر شناخته بشه

DX12 چون شباهت زیادی به منتل داره (در واقع اول منتل در کنسول جدید مطرح شد و مایکروسافت چون همکاری لازم رو با amd برای اجرا شدن منتل در کنسولش انجام نداد dx12 به وجود امد } در کارت  های GCN بهتر عمل خواهد کرد و بعضی بازی های سنگین از این api پشتیبانی خواهند کرد و عمومی مثل Dx11 نمیشه!

GTA:V - COD:AW - BATTLE:HL - MASS EFECT 4-RISE OF TOMBRAIDER - HITMAN 6 -STAR CETIZEN - . . . هم در اینده از amd mantle پشتیبانی میکنند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در ادامه ی صحبت های شما دوست عزیز بگم که فیزیکس و TRESS FX رو درست نیست مقایسه کرد . . . ولی اگر شما فقط خواستید تعدادی تکنیک برای هر کدوم بگیدکسی نمیتونه چیزی بگه

amd  و nvidia هر کدوم تکنیک های گرافیکی مخصوص خودشون رو دارن

در ضمن یکی از مسئولان amd گفته بود که dx12 از لحاظ  پرفورمنس به پای منتل هم نخواهد رسید !!

فقط dx12 یه سری تکنیک گرافیکی و ویژگی جدید رندر تصویر که داره میتونه از منتل ارزشمند تر شناخته بشه

DX12 چون شباهت زیادی به منتل داره (در واقع اول منتل در کنسول جدید مطرح شد و مایکروسافت چون همکاری لازم رو با amd برای اجرا شدن منتل در کنسولش انجام نداد dx12 به وجود امد } در کارت  های GCN بهتر عمل خواهد کرد و بعضی بازی های سنگین از این api پشتیبانی خواهند کرد و عمومی مثل Dx11 نمیشه!

GTA:V - COD:AW - BATTLE:HL - MASS EFECT 4-RISE OF TOMBRAIDER - HITMAN 6 -STAR CETIZEN - . . . هم در اینده از amd mantle پشتیبانی میکنند

درکل بنده علاقه ای به بحث در این مورد ندارم چون میدونم اخرش به بحث الکی کشیده میشه و بین کاربرا خصومت پیش میاد و این زیاد جالب نیست برای یک فروم به این خوبی

ولی باز هم طرف دارای تعصبی برای این دو برند بوده و هست و کاریش هم نمیشه کرد

نظر منم اینه در این مورد نباید بحث بشه و هر کاربر با توجه به بودجه و علاقه خودش به هر کدوم از دو برند میتونه تعیین کننده باشه که به سمت کدوم یکی بره

و برای اینکه تاپیک منحرف نشه از مدیریت میخوام پستهای بیهوده حذف بشه از جمله پستهای خودم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاربر خوب HD5870 من اصلا در بحث نبودم اگر کل تاپیک رو نگاه کنید فقط همون رو که شما جواب دادید می جورید!!شما چی از حرف های منو قبول ندارید؟؟من به دوستمون  گفتم تاپک رو. میدان نبرد نکن بزار مشکل دوستمون حل بشه -درمورد کارایی ای تکنولوژی ها یا اینکه کدوم خوبه یا بد نگفتم!شما اصلا پست منو نخوندید سر صحبت شما باید با بقیه دوستان باشه در تاپیک من فقط اومد داخل تذکری دادم به دستمون که ایشون هم  پذیرفتن!

درمورد سیاست کثیف حرفی نزدم!تازه دفاع کردم از AMD د رحالی که خودم فن NVidia هستم!

لینک به دیدگاه

شما هیچ کدوم از کارایی که ایجا گفتن رو انجام ندادید بعد می خواید جواب هم بگیرید؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

شما هیچ کدوم از کارایی که ایجا گفتن رو انجام ندادید بعد می خواید جواب هم بگیرید؟؟؟؟؟

دوست عزیز قبل از اینکه دوستان این کارها را بگن من انجام دادم یعنی همه رو 

از DDU استفاده کردم تمام درایور های بتا و غیر بتا رو هم استفاده کردم ولی متاسفانه این مشکل پا برجاست

لینک به دیدگاه

یک نفر رو میشناسم چنین مشکلی رو با کارت سری 5000 داشت و حل شد مشکلش ، اسمش رو برات پی ام میکنم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قبل از اینکه دوستان این کارها را بگن من انجام دادم یعنی همه رو 

از DDU استفاده کردم تمام درایور های بتا و غیر بتا رو هم استفاده کردم ولی متاسفانه این مشکل پا برجاست

ویندوز رو هم عوض کردی؟؟

اگه عوض نکردی حدال امکان آخرین نسخه 8.1 روو نصب کن.

لینک به دیدگاه

بایوس مین اپدیته ؟

اگر اپ هستش که هیچی اگه نیست اپ کن.

من یکم به بایوس گراف مشکوکم.

نه رفیق چطور اپدیت میشه از یه جایی شنیدم اپدیت بایوس به کارت صدمه میزنه

لینک به دیدگاه

ویندوز رو هم عوض کردی؟؟

اگه عوض نکردی حدال امکان آخرین نسخه 8.1 روو نصب کن.

بله دوست عزیز از 8.1 با جدیدترین اپدیت استفاده میکنم 

لینک به دیدگاه

دوستان یکی از اساتید گفتن این مشکل به  خاطر افت ولتاژ مموری کنترلر هستش حالا سوال اینه که چجوری با نرم افزار تریکس یا افتر برنر 50+mv به گرافیک ولتاژ بدم با تشکر 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...